לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

טיפוליים אנאליים

Succubus​(אחרת)
לפני 18 שנים • 25 בפבר׳ 2006
Succubus​(אחרת) • 25 בפבר׳ 2006
New Horizon כתב/ה:
וחוץ מזה - אני יכול לומר בוודאות שזה גנטי - לא תורשתי אלא גנטי - יש הבדל מהותי.

א. אני אשמח מאד לשמוע הסבר לגבי ההבדל המהותי. נסה להסביר, זה יהיה משעשע. אגב, אם אפשר לעזור לך: מה שאתה מתכוון אליו זה לא "גנטי" אלא "מולד", ולפחות על פי המחקרים שמוכרים לי (מודה, יכול להיות שהם לא כללו במדגם שלהם את החברים שלך), יש נטייה מולדת מסוימת אבל זה ממש לא מוחלט ויש הרבה השפעות במשך החיים, שלא לדבר על זה שעבור אנשים שונים זה בא ממקורות שונים. אבל מי יודע, אולי ההסבר שלך ישכנע אותי.
ב. אם אתה לא מצליח לזהות את ההומופוביה הברורה בדבריך, אין שום סיכוי שאצליח לשכנע אותך, אפילו אם אנתח את המשפט ההוא שציטטת מעצמך (בלי להבין בכלל מה כתבת שם) ניתוח תחבירי מלא. אני תוהה: נניח שאתה עושה שלישיה עם חברה שלך ועוד אישה, וחברה שלך נותנת לאישה הנוספת לרדת לה, ואפילו נהנית מזה. זה אומר שהיא לסבית? סתם, סקרנות.
New Horizon{ביישנית}
New Horizon{ביישנית} • 25 בפבר׳ 2006
זה לא אומרת שהיא לסבית, אבל היא בהחלט לא לגמרי סטרייטית.
היו לי חברות כאלה וכאלה ואני יכול לומר לך, מנסיוני הלא רב, שחברותיי הסטרייטיות לא ממש התגרו מעצם המחשבה שמישהי תרד להן.
הרי ביננו, סקס הוא אינו עניין טכני בלבד. יש אלמנט פסיכולוגי.
ואם אני, לדוגמא, נהנה ממציצה, זה עדיין לא אומר שאהנה ממציצה של גבר ובטח שלא אתגרה מלראות שני גברים יורדים זה לזה.
העניין הרבה יותר פשוט ממה שהוא באמת.
לטעמי, בחורה שנהנת ממין אוראלי עם אישה, היא לא לגמרי סטרייטית.

ומה הומופובי בזה ?
את מכירה בחורה שקיימה יחסים עם אישה ונהנתה מזה - שתגדיר עצמה סטרייטית ? אני לא.

למה אתם עושים מזה כזה עניין ?

אין לי שמץ של דבר נגד הומאים ולסביות.

ולגבי המונח "גנטי".
יתכן שההבהרה בדברייך אולי מדוייקת יותר.
מה שאני מתכוון באומרי גנטי הוא, שחד מיניות היא תכונה מולדת, ולא עוברת בתורשה.

מחקרים רציניים מאד מראים, גם בקרב בעלי חיים, שאם תסכימי איתי, אינם נתונים להשפעות סביבתיות וחברתיות, קיימת תופעת החד מיניות.

כל הגורסים שזו תכונה נרכשת, או תופעה חברתית, למעשה "בורחים" על מנת שלא יהיה בעולמנו חס וחלילה הפלות בשך גילוי מוקדם של נטייה מינית.
תארי לעצמך שנשים יפילו את העובר בגלל נטיתו המינית - זה יהיה אסון. ולא הוגן.

ויותר מכך, אנשי הדת כל הזמן מתעקשים שחד מיניות אינה תופעה גנטית ושעל ידי חזרה בתשובה - ניתן "להוציא" את הנגע הרע הזה לדעתם.
זו מחשבה פנאטית ולא ליברלית.
אלוהים ברא את החד מיניים כי כך רצה רותם והוא אוהב אותם בדיוק כפי שהוא אוהב את הסטרייטים.

אני אתאיסט - אבל הבאתי את העניין הדתי רק כדי להמחיש, שכל ניסיון להגדיר את החד מיניות כתופעה חברתית או נרכשת, הוא בבחינת ניסיון להתחמק ממציאות מדעית והשלמה עם קיומם של אנשים שונים בעלי נטיות מיניות שונות ולגיטימיות.

אני שמח גם לשמוע דעתם של אחרים בנושא. אני לא מתיימר להיות מומחה גדול לעניין.

ושוב ושוב ושוב : אני לא הומופוב !!!!!!

ומצטער אם פגעתי במישהו חס וחלילה. זו לא היתה הכוונה בכלל.

להיפך, יש לי המון צדדים נשיים באישיותי. אני פשוט לא נהנה ממגע מיני עם גבר.
ואם אני לא טועה, זו ההגדרה של סטרייט לא ?

את מכירה מישהו שנהנה ממגע מיני עם גבר ויגיד שהוא לגמרי סטרייט ולא דו מיני ?
New Horizon{ביישנית}
חוץ מזה, blackblue, את מכניסה כאן עניין מורכב שהוא מונוגמיות.

האם להכניס בחורה נוספת למיטה מדי פעם על מנת "לתבל" את חיי המין הוא פוליגמיות ?
יש כאלה שיאמרו לך שלחלוטין לא.

אני באופן אישי מונוגמי מאד, אבל אני לא חושב שאתנגד לקשר שבו מצטרפת צלע נוספת נשית לשלישייה מדי פעם. זה כמובן בתנאי, שהבחורה שאיתי קשורה אליי נפשית ולא למישהי אחרת.
הבעיה מתחילה, לדעתי, כאשר כבר לא מדובר בקשר מיני בלבד עם הצלע השלישית. זה עשוי לעורר בעיות מאד מורכבות בחיי זוגיות.
Succubus​(אחרת)
Succubus​(אחרת) • 25 בפבר׳ 2006
שמע, אני באמת לא רוצה להעליב אותך, אבל אתה באמת לא מבין בנושא שאתה מנסה לדבר עליו.

א. הומוסקסואליות היא תכונה שמופיעה על סקאלה שיש לה הרבה רמות, ולא במדדים דיכוטומיים של כן ולא. אדם יכול להיות לגמרי הומוסקסואל, טיפונת הומוסקסואל, ובכלל לא הומוסקסואל. להגדיר אדם שיכול ליהנות כאשר בן מינו יורד לו, אבל לא נמשך לבני מינו ולא מעוניין בהם בכל סיטואציה אחרת, "בעל נטיות הומוסקסואליות", זה מגוחך.
אני מכירה הרבה בחורות (כולל אותי, אגב) שקיימו יחסי מין עם נשים ומגדירות את עצמן סטרייטיות. למעשה, רוב הבחורות הסטרייטיות שאני מכירה היו לפחות פעם אחת בחייהן עם אישה. ברשת נהוג לכנות סטרייטים שמעוניינים או מוכנים להתנסות עם בני מינם bi-curious. אצל נשים יש הרבה פחות הומופוביה מאשר אצל גברים, וקל לנו יותר לקיים יחסי מין עם נשים אחרות גם אם הן לא, למעשה, אובייקט המשיכה וההתאהבות שלנו. אני לא מוכנה להגדיר אדם "דו מיני" באמת אם אין לו, בתור התחלה, משיכה מינית ורומנטית לבני מינו. אדם שמוכן לקיים יחסי מין עם בני מינו, ואפילו עשוי להנות מזה, אבל לא נמשך אליהם ולא עשוי להתאהב בהם? אי אפשר להגדיר אותו דו מיני. אבל נו, ההגדרות הקיימות באמת די חלשות, בכל מקרה. תאשים בזה את קינסי.

ב. בעלי חיים מושפעים מהסביבה בדיוק כמו בני אדם, ואתה ממש לא יודע על מה אתה מדבר בתחום הזה. אילולא היו בעלי חיים מושפעים מהסביבה, לא היו עורכים עליהם מחקרים בתחומים השונים של מדעי החברה. ולמקרה שאתה לא יודע את זה, בערך חצי מהמחקרים במדעי החברה נערכים על בעלי חיים (כמעט כל החצי השני נערך על סטודנטים).
ואגב, אל תתרשם יותר מדי מממצאים על הומוסקסואליות בקרב בעלי חיים. כמעט אף אחת מהתופעות שנמצאו לא מתייחסת להומוסקסואליות אמיתית, אלא נוגעת להתנהגויות סימבוליות שקובעות היררכיה, לתופעות לא תקינות שנובעות מסביבה בעייתית או מסטרס ודברים דומים. המין היחיד, ככל שאני יודעת, שנמצאה בו התנהגות הומוסקסואלית אמיתית, כתופעה שגרתית שמופיעה בפרטים בריאים ובסיטואציות תקינות, זה בקרב שימפנזי הבונובו, וזה, לגמרי במקרה, המין הקרוב ביותר, מבחינה גנטית והתנהגותית, לבני האדם.
בחייך, בנאדם, אל תסתמך על מחקרים מדעיים שאתה לא באמת מכיר או מבין.

ג. המציאות לא נקבעת על פי המטרות שלך. השאלה אם להומוסקסואליות יש או אין השפעה סביבתית לא נקבעת על פי השאלה מה עדיף שיהיה נכון, מבחינה חברתית. לומר שיש לך אג'נדה מסוימת ולכן אתה בוחר להאמין במה שתומך באג'נדה שלך זה קצת, אתה יודע, דוגמטי. ומגוחך.
New Horizon{ביישנית}
תודה על ההרחבה בנושא.
בהחלט נושא למחשבה, והבהרת את העניין בצורה מאד מעניינת.
אמרתי, שאני לא מתיימר להיות מומחה לעניין. רק הבעתי את דעתי. אבל דעתי אינה נובעת מהומופוביות אלא מחוסר היכרות עם התחום, שכן, לא נמשכתי מעולם לגברים, אפילו לא מתוך סקרנות.

מעניין לשמוע את דעתך בנושא המונוגמיות.
מיתוסית​(שולטת)
מיתוסית​(שולטת) • 25 בפבר׳ 2006
אני אנסה להתעלם לרגע מהדיון שהפך להיות כאן מלוכלך ללא סיבה בין הוריזון וונוס. יהיה נחמד אם לא תכנסו ל"ירידות" אחד על השני ולא במובן הטוב...
icon_biggrin.gif

הוריזון אמר:
"וגבר שהוא סטרייט לחלוטין מבחינה גנטית לא מסוגל לחוש אפילו מגע קל שבקלים מגבר אחר, קל וחומר איבר נעוץ באחוריו..."

מה שסימנתי בכתב מוטה, הוא מה שאנשים לדעתי התכוונו בכך שאמרו שאתה הומופוב.
יש הבדל בין "לא לחוש שום מגע מידי גבר" לבין מגע מיני בעל אופי מיני.

סטרייט יכול למצוץ, יכול שימצצו לו גברים, אבל הוא פשוט לא יפיק מכך הנאה מינית. מדובר באקט טכני גרידא. בדיוק כמו שאני כאחת שנמשכת לגברים יכולה להזדיין עם גבר שאני לא נמשכת אליו. האם עצם הפעולה שאני מתנשקת איתו או שוכבת איתו מורה על משיכה?
לחלוטין לא!

זו הסיבה שוונוס וגם הבחור ההוא שאמר שאם מלכה מורה עליו לבצע אקט מיני עם גבר והם מגדירים עצמם כסטרייטים, יעשו זאת.
אם תרשה לי לצטט אותך, הוריזון, אמרת בעצמך שמטרת הבדסמ היא הנאה מינית ומנטאלית, והרי ידוע שכל אדם מתגרה בצורה שונה.

אתה למשל זקוק לגירוי מיני ישיר בבדסמ, אתה זקוק לביצוע פעולות ספציפיות שאתה נהנה מהן באופן ישיר. ישנם סאבים (וסאביות כמובן) שההנאה שלהם היא מנטאלית לפני שהיא מינית, כלומר מה שמגרה אותם זה לא פעולה מסויימת, אלא ההנאה של המלכה והם יעשו דברים גם אם לא הכי רוצים או נהנים (ומכאן יש הבדל לקיצוניות של גבול) כמו למשל הדוגמאות הקלאסיות הבאות:

1) עבד מזוכיסט שאוהב לקבל הצלפות ממלכתו, הוא נהנה מן הכאב הטהור. מנגד, ישנו עבד שכאב לא עושה לו את זה, אבל בסיטואציות מסוימות כמו למשל כעונש, או שהוא יספוג זאת סתם כי הוא יודע שמלכתו נהנית מפעולה זאת או שהוא יהיה מסוגל ליהנות מכאב כשהוא מגיע בצורת כפייה, אז הם יהנו מזה. בדיוק כמו שאני, כמזוכיסטית וסדיסטית, אוהבת להשפיל ולהכאיב רק בסיטואציות מסויימות עם אנשים מסויימים ואיני ככה בשום פנים ואופן ביומיום.

2) גבר שאוהב לרדת לנשים, הוא מטורף על זה והוא יורד בהנאה ומצד שני גבר שלא מת על ירידות, אולי אפילו לא נהנה מזה בכלל, אבל בשביל החברה שלו הוא יסכים כדי שהיא תהנה. האם מדובר פתאום בסוג של סקס לא בסדר? כמה פעמים אנחנו עושים דברים למען בני הזוג שלנו, החברים או המשפחה שאנחנו לא נהנים מהם?

ולכן, זה לא משנה בכלל אם הומוסקסואליות זה גנטי או לא. אם זה אישיותי או לא (אגב, אישיות מסיימת להתגבש בסביבות גיל 5 ולכן בהחלט ייתכן שחוויה שילד חווה בילדותו המוקדמת והוא כלל לא זוכר אותה, השפיעה עליו להמשך לגברים ובגיל 12 הוא 10 הוא יתחיל לפנטז על גברים).
העניין הוא, שבמשיכה מינית כמו באישיות, אין שחור ולבן ויש הרבה גווני אפור.

גם בקהילת הגייז וגם מבחינה פסיכולוגית-פסיכיאטרית, אדם שמנסה משהו מסויים או אפילו עושה אותו לאורך תקופה, עוד לא אומר שאותו מעשה או משיכה מאפיינים אותו.
הרבה בני נוער בגיל ההתבגרות כחלק מסקרנות והרצון לחקור את המיניות שלהם מוצאים את עצמם בכל מיני סיטואציות מיניות עם בני מינם. חלקם מנסים וחלקם לא. חלקם מנסים ואוהבים ומחליטים שהם הומואים, חלקים יחליטו שהם דו וחלקם מחליט שהם סטרייטים שלא אכפת להם "מידי פעם" לגוון עם בן מינם. זו הסיבה שאישה שמוכנה להתנסות בשלשייה עם אישה נוספת ובנזוגה, לא אומר בכלל שהיא דו מינית או לסבית, אלא שזה נחמד לה באופן כללי.
זה עוד לא נטייה. כם סקסולוגים אומרים שזה טבעי לפנטז לפעמים או להתנסות עם בן מינך וזה עוד לא הופך אותך ללסבית/הומו או דו.

להיות הומו זו נטייה מינית, זו דרך חיים.
בדיוק כמו שיש הבדל בין בדסמי לבין אדם שמתבל מידי פעם את הסקס שלו עם אזיקים, פקודות וספאנקים שהוא קינקי. וכולנו הרי נהנים במידה זו או אחרת מכאב- האם כולנו (מתכוונת גם לוונילים) סדו-מזוכיסטים?!
לא, הכל תלוי ברמת המשיכה שלנו לעניין ועד כמה זה חלק מחיינו.

וכן, יש הבדל תהומי בין העבדים הללו (שכולם סטרייטים):
*זה שהוא הומופוב ולא רוצה שום גבר ברדיוס של קילומטר ממנו, אפילו לא שלדוגמה כל אחד ילקק רגל של מלכה מכיוון אחר.
*זה שלא אכפת לו שיהיה גבר בסביבה, אבל המטרה היא האישה שאיתם והוא לא מוכן למגע מיני עם אותו גבר.
*זה שלא אכפת לו קצת לגעת בו או לקבל ממנו מציצה.
*זה שמוכן אפילו לחדירה, כחלק מההשפלה (כי זה כבר נחשב הרבה מעבר לסתם מגע או מציצה) או מזה שפשוט הוא זורם.

גם במקרה האחרון מדובר במשהו שיקרה רק במצבים מאוד מסויימים ובאופן רגיל אותו גבר לא ירצה גבר אחר. שתדע לך שהרבה מלכות רוצות לראות שני גברים יחד, דווקא בגלל אפקט ההשפלה הגדול לגברים סטרייטים.
Venus in Furs
Venus in Furs • 25 בפבר׳ 2006
כחולית, וול דן!!!!!
אושיה בהתהוות, ללא ספק...
את גדולה...
ולגבי ההתלכלכות עם הורייזון, לאחר שהוא הבהיר את עצמו, סלע המחלוקת קצת הצתמצם. בעיקר הפריע הריח הרע שעלה מהניסוח, וזו כן נקודה רגישה אצלי, בתור אחד שרוב חבריו וחלק גדול מלקוחותיו הם הומואים.
New Horizon{ביישנית}
ונוס,

מסתבר שלא כל כך הבנתי אותך נכון וגם אתה לא אותי.
וההתכסחות היתה מיותרת..
אתה תקפת ואני, מזל שור, לא נשארתי חייב לסדין האדום שהרמת.

יש עדיין דברים שאני בודק עם עצמי לגבי השליטה ומה הגבולות שלי.
יתכו שהיתי מסוגל לעשות דברים תחת שליטה שאני לא ממש אוהב רק על מנת לרצות את מלכתי.
לא יודע אם הייתי מסוגל לשכב עם גבר, אבל ישנם גם דברים אחרים שהם גבול מבחינתי.

אני חדש בעולם הבדסמ וכמו שבוודאי ראית, אני וניל קינקי.. וקצת מתחלף.
התנסיתי בחדירה של בחורה אליי ונהניתי מאד.

אבל אין לי שמץ של דבר נגד נטיות מיניות ששונות משלי. ואני לא גזען, לא הומופוב, ובטח לא ימני קיצוני.

אז עזוב שטויות. אתה נשמע לי בחור לעניין. התחממת על כלום. באמת.
ואני מצטער אם פגעתי בך בלהט הדברים.

אה כן... ויש לי עבה... זה גם משהו לא ? icon_lol.gif
כלבנבון​(נשלט)
כלבנבון​(נשלט) • 25 בפבר׳ 2006
אני לא שולל ניסיון כזה.
אם המלכה שלי הייתה מבקשת ממני לנסות זאת לא הייתי מסרב.
Venus in Furs
Venus in Furs • 25 בפבר׳ 2006
ניו הורייזון...יאללה, אז בוא נזדיין icon_wink.gif
אני מתנצל שהתפרצתי, חלק מהאמוציות והעוצמות הרי גם בכלל לא קשורים אליך...
שולם שולם לעולם....
דן