צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

מתחלפים בכלל לא בעינני סאדו

Venus in Furs
לפני 18 שנים • 2 במרץ 2006
Venus in Furs • 2 במרץ 2006
אני מאוכזב לראות שאנשים לא לוקחים ברצינות את הנקודה החשובה שהעלתה לילו בנושא הנקניקיות. לא מכבדים פה סטיות של אחרים. זה מוציא לי לגמרי את החשק לברר את סוגית הסקס עם פירה שהטרידה אותי.
Lilu-FemdoM{Pon}
לפני 18 שנים • 2 במרץ 2006
Lilu-FemdoM{Pon} • 2 במרץ 2006
Venus in Furs כתב/ה:
אני מאוכזב לראות שאנשים לא לוקחים ברצינות את הנקודה החשובה שהעלתה לילו בנושא הנקניקיות. לא מכבדים פה סטיות של אחרים. זה מוציא לי לגמרי את החשק לברר את סוגית הסקס עם פירה שהטרידה אותי.

לפלסטיני המצוי הזה יש הברקות לפעמים כן ? icon_wink.gif
Venus in Furs
לפני 18 שנים • 3 במרץ 2006
Venus in Furs • 3 במרץ 2006
חן חן לילו. בי נשבעתי שהשרשור הזה לא יגווע.
איפה היינו?
כן. סקס עם פירה. האם הוספת בצל מטוגן מעידה על נטייה לשליטה מנטאלית? מה יותר סוטה, סקס עם פירה או סקס עם פתיתים אפויים? ומה בנוגע לסקס עם עלי בייבי? האם אוננות תוך התחככות בשורש סלרי נחשבת סטייה? האם זו דו מיניות למלא את הכוס בבשר בקר טחון? האם יש הבדל אם הבשר בא מקפוא או מטרי? מה המדיניות הקהילתית בנוגע לשליטה מנטאלית בעיזים? האם זה יותר או פחות סטייה לשלוט בכמה עיזים? אם עז מחפשת שולט מנטאלי, ולצורך סיפוקו מוכנה לרדת לחתולה, האם זה בסדר שהוא יכרסם בינתיים גזר גמדי? האם זה לא הופך אותו להומו לטנטי?
Toxic Princess

אני תוהה..

Toxic Princess • 3 במרץ 2006
האם ישנה חשיבות לכך שהמלפפון או הגזר מקולפים? ואם העז יורדת לחתולה, זה לא נקרא התעללות? ובכלל, כל הירקות האלה.. מסכנים!! מקלפים אותם, דוחפים אותם, אוכלים אותם (עדיף לא בסדר הכרונולוגי הזה..) לא יודעת.. צריך לפתוח איזה אגודה.. "גם פירות וירקות זקוקים לנשיקות"
או משהו כזה..
אה! שאלה קצת אישית אמנם.. אבל באמת מעניין.. אם הרוקט פוקט שלי הוא דולפין (צורת דולפין, לא אחד אמיתי ) אזי אני דולפינופילית? icon_rolleyes.gif
Succubus​(אחרת)
Succubus​(אחרת) • 3 במרץ 2006
Venus in Furs כתב/ה:
אם עז מחפשת שולט מנטאלי, ולצורך סיפוקו מוכנה לרדת לחתולה, האם זה בסדר שהוא יכרסם בינתיים גזר גמדי? האם זה לא הופך אותו להומו לטנטי?

אני ממש מוטרדת מאזכורו של גזר גמדי כאן. לא כל דבר זה עניין של גודל.
Venus in Furs

Re: אני תוהה..

Venus in Furs • 3 במרץ 2006
חתולה קטנה כתב/ה:
האם ישנה חשיבות לכך שהמלפפון או הגזר מקולפים? ואם העז יורדת לחתולה, זה לא נקרא התעללות? ובכלל, כל הירקות האלה.. מסכנים!! מקלפים אותם, דוחפים אותם, אוכלים אותם (עדיף לא בסדר הכרונולוגי הזה..) לא יודעת.. צריך לפתוח איזה אגודה.. "גם פירות וירקות זקוקים לנשיקות"
או משהו כזה..
אה! שאלה קצת אישית אמנם.. אבל באמת מעניין.. אם הרוקט פוקט שלי הוא דולפין (צורת דולפין, לא אחד אמיתי ) אזי אני דולפינופילית? icon_rolleyes.gif

במקרה שלך, מיצי, היות ואת חתולה קטנה, אז זה לא סטייה כי זה בין חיות. ואני מאוד בעד הסלוגן של ה"גם פירות וירקות זקוקים לנשיקות" ....צריך להציע למשרד החקלאות. אפשר גם ...."גם מוצר חלב צריך להרגיש נאהב"
סיגלית​(אחרת)
לפני 18 שנים • 4 במרץ 2006

גבר גבר

סיגלית​(אחרת) • 4 במרץ 2006
Venus in Furs כתב/ה:
אני ארים את הכפפה, היות וזה נושא שקרוב ללבי, וגם לא אתייחס לשגיאות הכתיב הרבות.

נכנסתי לכלוב לפני כשנה, כ {נשלט}
כל דומית שנפגשתי איתה הסוויצ'ה אותי, ואיכשהו מצאתי את עצמי מצליף בה כשהיא קשורה למיטה, או מזיין אותה בחייתיות. בינתיים גם יצא לי ללמוד קצת על מה שמכנים "עולם השליטה", ומסקנותיי הן כדלקמן :

דום=ילד לא יפה במיוחד, גר עם אמא, חלש, קר רגשית, דחוי, שצריך להשפיל בחורות על מנת להרגיש גבר.

דומית=אישה צומית וחסרת ביטחון, עם הפרעות אכילה, שלא קיבלה כבר הרבה זמן זין כמו שצריך ומתה שייטחנו לה את הצורה.

(גם, לא נכתב יותר מדי ברצינות ולא בכוונה לפגוע, מדובר בהכללה גסה, ובודאי שיש יוצאים מן הכלל, לדוגמה את ואתה ( ; )

הפילוסופיה הסוויצ'ית כפי שאני מבין אותה, גורסת שאין באמת שולט ונשלט, אין מעמדות באהבה, הכל נעשה במילא לצורך חירמון וסיפוק הדדי, וההתמסרות היא לפרטנר, לא לאיזו דמות ארכיטיפית.
מתחלפים ומתחלפות הם צנועים יותר, נטולי אגו-שליטתי, ואין להם צורך להוכיח את "הוד-דומיותם".
כמו כן יש להם הבנה עמוקה יותר כשולטים, מעצם נסיונם גם בצד השני.

לסיכום, כפי שכבר כתבתי בעבר :

מתחלפים הם כוח העילית של הבדסם, מוכנים לכל משימה, בים, באוויר וביבשה!

devilwitch.gif

צודק צודק - מזדהה עם כל מילה
צ'יטה​(שולט)
צ'יטה​(שולט) • 4 במרץ 2006
לדעתי בכלל, לאור השיח פה, צריך לקרוא להקמת עמותה למניעת התעללות בשאר ירקות.
סיגלית​(אחרת)
סיגלית​(אחרת) • 4 במרץ 2006
צ'יטה כתב/ה:
לדעתי בכלל, לאור השיח פה, צריך לקרוא להקמת עמותה למניעת התעללות בשאר ירקות.

קודם כל תקים עמותה לעזרה לגברים שמנוצלים כספית על ידי בנות שולטות ואחר כך נדבר