צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

הודעה

THE NO LIMIT
לפני 17 שנים • 7 במרץ 2007

Re: עלילת שווא

THE NO LIMIT • 7 במרץ 2007
רוני פיסטינג כתב/ה:
ואני שמעתי ממקור נאמן שהיא היתה שתויה וסתם העלילה עליו מכיוון שהיא פחדה מהחבר שלה

שקנא לה וראה אותה מתחבקת ומתנשקת איתו על הבר.

החבר שלה ועוד 3 חברים חיכו לו למטה ופוצצו אותו במכות באלת בסבול ושברו לו את העצמות

ולאחר מכן חיפשו כיסוי למעשיהם והעלילו עליו שניסה לשכב איתה נגד רצונה.

והבחור המסכן מאושפז בתל השומר. מקווה שהאמת תצא לאור לטובת כולנו.

הנו לימיט מודיע לכולם שכותב הודעה הנ"ל הינו אדם שמסלף את העובדות ומבזה את הנפגעת ומבזה את חבריה!
רוני פיסטינג

מצלמות

רוני פיסטינג • 7 במרץ 2007
[quote="נענש"]
לא סתם עוד עבד כתב/ה:
גם לי היה ידוע שרוני הוא הבעלים היחיד של הנו לימיט, אבל מאחר ובפרופיל של הילה נכתב שהיא "אחת מבעלי הנו לימיט", פנייתי נעשתה לכל הבעלים.

אני שמח לקרוא שרוני מביע את צערו העמוק על מה שקרה אתמול, אבל הייתה בתגובה בחירה מעניינת של מילים, וזו לא בדיוק תשובה לתהייה שלי. האם רוני מוכן להצהיר כאן שהוא מגנה, מתנער ומזדעזע ממעשי אונס של נשים?

[color=yellow]התעקשות מיותרת על דבר אלמנטרי.

למה שלא יסתכלו במצלמות של המקום ואז ידעו את האמת
הגבירה שלי​(שולטת){מיסיסיפי}

Re: מצלמות

.

למה שלא יסתכלו במצלמות של המקום ואז ידעו את האמת [/quote]

גועל נפש

עוד ניסיון ללכלך.כי הרי ידוע לכולם ולי אישית שאין שום מצלמה בתוך שטח המועדון.
די חלאססססססססססס.ויהייה כותב הפוסט מי שיהייה הרי ברור שמדובר בטרול שמנסה לחולל
מילחמות וארס בין המועדונים.כבחורה אני יכולה להעיד שאין הרבה מקומות בילוי בעיר בהם אני חשה ביטחון אישי כמו בנו לימיט.באים אכן קרה מה שקרה הרי שזה יכול ליקרא בכל מקום
ואכן זה קורה לצערי.
לא סתם עוד עבד

הבהרות

לא סתם עוד עבד • 7 במרץ 2007
1. מעולם לא נזקקתי לניק פיקטיבי כדי לומר את מה שיש לי לומר, והמקרה הזה אינו יוצא דופן. אין ביני ובין ה"רוני פיסטינג" הזה לא דבר ולא חצי דבר.

2. אין לי כל מושג וכל ידיעה לגבי מה שהתרחש או לא התרחש במועדון הנו לימיט ביום שישי האחרון. מה שאני כיוונתי אליו אינו קשור כלל לאירוע האחרון מיום שישי.
מייפל​(לא בעסק)
מייפל​(לא בעסק) • 7 במרץ 2007
לא סתם עבד היקר
כיון שאת מה שאתה יודע כנראה שגם אני יודעת- אני מחזקת את ידיך. באמת יש גבול לצביעות ולהתייפיפות.
ולמי שמתכוון להגיב לדברים שלי באלימות האופיינית לשרשור הזה- כדאי שתחסכו את זה ממני ומעצמכם. אין לי סבלנות או עניין בכל מלחכי הפנכה למיניהם.
monk
monk • 7 במרץ 2007
נו באמת, כל סטודנט שנה א' למשפטים יכל להבחין ש"לא סתם עבד" לא באמת מתעניין במקרה הזה, אלא הוא דג לעצמו חומר בעניין אחר שכנראה הוא חושב שלרוני יש קשר כזה או אחר אליו (אינני יודע על מה מדובר ועל מקרה ספיציפי שבגינו הוא "דג", אני רק מסיק מסקנות מתבקשות מהנאמר).

לא בטוח שזה השרשור שבו הייתי רוצה לראות מסע דייג כזה, אבל אף אחד לא שאל אותי בכל מקרה. icon_eek.gif
God's Daughter​(מתחלפת)
God's Daughter​(מתחלפת) • 7 במרץ 2007
מייפל כתב/ה:
לא סתם עבד היקר
כיון שאת מה שאתה יודע כנראה שגם אני יודעת- אני מחזקת את ידיך. באמת יש גבול לצביעות ולהתייפיפות.
ולמי שמתכוון להגיב לדברים שלי באלימות האופיינית לשרשור הזה- כדאי שתחסכו את זה ממני ומעצמכם. אין לי סבלנות או עניין בכל מלחכי הפנכה למיניהם.

מילה במילה.
רוני פיסטינג

Re: הודעה

THE NO LIMIT כתב/ה:
הנו לימט מודיע בצער רב על אירוע של תקיפה מינית שארעה במקום.
הבעלים רוני הגיש על כך תלונה במשטרת ישראל להמשך טיפול של רשויות החוק.
צוות הנו לימיט ילווה את האירוע עד לסיום בירור העניין.

[U][fade] [B]השמועות : שהם ישבו על הבר ושתו יחד והתחבקו והתנשקו והחבר שלה מקנאה חיכה לו למטה עם עוד 3 מחבריו ושברו לו את העצמות באלה
רוני פיסטינג

Re: מצלמות

הגבירה שלי כתב/ה:
.

למה יסתכלו במצלמות של המקום ואז ידעו את האמת

גועל נפש

עוד ניסיון ללכלך.כי הרי ידוע לכולם ולי אישית שאין שום מצלמה בתוך שטח המועדון.
די חלאססססססססססס.ויהייה כותב הפוסט מי שיהייה הרי ברור שמדובר בטרול שמנסה לחולל
מילחמות וארס בין המועדונים.כבחורה אני יכולה להעיד שאין הרבה מקומות בילוי בעיר בהם אני חשה ביטחון אישי כמו בנו לימיט.באים אכן קרה מה שקרה הרי שזה יכול ליקרא בכל מקום
ואכן זה קורה לצערי.
[/quote]

אין לי כל עניין להשמיץ או ללכלך על המועדון ההפך אני אישית הייתי ונהנתי מאוד. וזה נכון שמקרים כאלה קוראים בכל מקום
קטסטרופה{Adonai}

טוב די, נמאסתם כולכם.

קטסטרופה{Adonai} • 7 במרץ 2007
עוד כוכב הגיע העירה, עוד שמועות באמתחתו, עוד ועוד ליכלוכים.

היה מקרה מאוד מצער במועדון שאני פוקד אותו לא מעט, אני מכיר את המקום, את הבעלים ואת מארגנת המסיבות שם.
אין, לא היתה ולא תהיה אווירת אלימות שם, לא למעלה, לא למטה.
כל השמועות האלה שוות כקליפת השום ומעידות על המפיצים שלהן.

חד וחלק, נו לימיט הוא עוד אופציית בילוי שאני אישית מאוד נהנה בה.

אין ולא תהיה מלחמה בין 2 המועדונים האלה שכן אלה 2 מקומות שונים בתכלית.

אני מציע לכל מחרחרי המלחמות האלה משני הצדדים להתחיל להרגיע.

זהו, נעלתי את השרשור המיותר הזה.