שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

השמועות על היעלמותי היו מוקדמות מידי...

galia​(לא בעסק)
לפני 17 שנים • 14 ביוני 2007
galia​(לא בעסק) • 14 ביוני 2007
מעניין אם עכשיו הוא גם יענה לעצמו.
אבל תגידי משהו "רק אישה" - אם מה שאת אומרת נכון, את לא מרגישה קצת רחמים על אדם כזה?
תמונה כפרית

יש אנשים שאין גבול

תמונה כפרית • 14 ביוני 2007
galia כתב/ה:
מעניין אם עכשיו הוא גם יענה לעצמו.
אבל תגידי משהו "רק אישה" - אם מה שאת אומרת נכון, את לא מרגישה קצת רחמים על אדם כזה?

לתהומות שהם מוכנים לרדת בשבילם ולו למען מעט תשומת לב

גם אם היא שלילית

כמו ילד מפונק

שטרם למד שיש דרכים אחרות ולרקוע בכעס על הרצפה היא לא הדרך הנכונה.

הניחו כבר לטרול לשחק את משחקיו עם עצמו

בסוף ימאס לו וילך מפה

monkeedance2.gif monkeedance2.gif monkeedance2.gif
Josephin​(לא בעסק)

Re: תרגיעו

Josephin​(לא בעסק) • 14 ביוני 2007
jחץ מהנץ כתב/ה:
לחתולה פראית ולכל המתלהמים, תרגיעו.
האגו הפגוע שלכם שולט על המקלדת, והנסיון לחפש נחמה בחיק הקונזוס הדביק והשטחי לא יוביל אותכם לשום מקום. אחרי שמנפים את כל הקלישאות מגליםם שקר שם בחיק החמים של הקונזוס. והחיים יפים מדי, בכדי שתתנו לאגו הפגןע לשלוט עליכם.

נץ החץ, למה אני? מה "הזנב" שלי עשה לך שאתה דורך עליו? נחמד שניזכרת אחרי 4 ימים לשלוח הודעת הרגעה (הצתה מאוחרת) למרות שאין בה צורך,וגם לא היה בה צורך.
אני מאוד רגועה ואגלה לך גם סוד ,אני אפילו משועשעת על בדיחה בשם עוזארד ,
מענין איך הוא מסתכל במראה כל יום ורואה את עצמו, בטוח הוא רב עם עצמו icon_smile.gif)) (אני מתחילה להיות רעה זה לא בסדר )
די עם השטויות אני חושבת שזה הספיק ,לי זה הספיק .מתחיל לשעמם , תחזור למקום ממנו באת .
סלאמת .
jחץ מהנץ
jחץ מהנץ • 14 ביוני 2007
galia כתב/ה:
שלום לך נץ חכם,

בסוף דבריך החכמים כתבת לעוזרד שיצא מהפוזה..... ועוד.
לעניות דעתי הבלתי קובעת, זו לא פוזה בכלל. (לצערוI.
גם דיברת על הלב שנמצא באמצע והנ"ל מתעלם ממנו, האם לא שם נמצא גם המצפון נץ? לדעתי זה משהו שלא כל כך קיים אצל עוזרד. באמת חבל - היה יכול להיות כמעט מושלם .

בכל מקרה , אני אישית אשמח לקרא עוד דברים מפי עטך. (אני זוכרת שצריך גם לדקור, אחרת זה נשמע חנופה. אז ראה עצמך גם נדקר).

חחח..גליה.
עוזרד תיקן את השגיאה הבולטת שכתב לו זאלו על הרווח בין הפסיק והמילה אחריה אבל עדיין ניתן להכיר את הסגנון של עוזרד.
אחרי הקיסר והקיסרית שמחמיאים לעוזרד ומבקשים ממנו להשאר מופיע החץ מהנץ.

עוזרד, אם זאת בקשת סליחה מדוע לא בניק המקורי אלא בניק חדש של החץ מהנץ?

אולי זה ישמע לך מוזר, אבל דווקא מחמיא לי שסגנוני דומה לעוזרד, למרות שאני לא מסכים איתך בכלל. ואכן אני חושב שיש לי לפחות מכנה משותף אחד עם עוזרד, וזה חוסר החשש מהאצבע המאשימה של המקהלה העדרית של הקונצנזוס .

אבל לדעתי, אם היית קוראת את הדברים רגע אחד יותר ארוך מבט אחד יותר עמוק, היית מבינה שאנו שונים בסגנון ובמהות.

ההבדל הוא, שאני לא מאויים מעוזרד, ולכן אני יכול לראות את היופי היחודי שבכתיבתו. ויחד עם זה לתמוה איך בן אדם שיש לו ראש כזה ענק, שבוי לחלוטין בפוזה של האני העליון ושכולם סביבו כמו חרקים שדרס אותם אוטובוס.
זו תמיהה שמתאימה אותי כל פעם מחדש, איך אנשים עם יכולות אינטלקטואליות מרשימות, לא קולטים את הפוזה הפטאתית והמגוחכת שלהם.

ולכן, דווקא מאחד כמוני, שמספיק בטוח בעצמו להנות מהמרגליות שנשפכות מעוזרד, יכול לשלוח חץ ללב סגור ואטום וחתום בשלשלאות של ברזל בפוזה של אני ואני ואני.

תקראי את הפרופיל שלי, ותביני שבחור חדש הגיע לשכונה.
ולך אוהד, מעניין אותי מאד לשמוע את תגובתך, ואם אכן החץ ששלחתי לך באהבה נקלט והובן.[/size][/size]
זאלופון​(שולט)
זאלופון​(שולט) • 14 ביוני 2007
באמת "פטאתי" שאדם מבוגר נכנס ללחץ כשהוא קולט שהפוסט האחרון שלו לא מצליח לעורר הדים ומנסה לזכות בעוד קצת צומי בעזרת ניק נוסף שלו. נו, לפחות זכה לכך שיעירו שזה ניק נוסף. גם זה משהו.
Brave Dwarf
Brave Dwarf • 14 ביוני 2007
זה היה בטאטי, זאלופון.

אבל מי זה אוהד? אני מבולבל לגמרי. רק שמחר בבוקר לא יסתבר שגם אני עוזרד, שלא לדבר על החתול של השכנה.

icon_wink.gif
המקל והגזר
לפני 17 שנים • 15 ביוני 2007

גדול. פשוט גדול....

המקל והגזר • 15 ביוני 2007
אני מניח שלא רחוק היום בו נראה ניקים כמו " עוזרד המקורי", "אני העוזרד האורגינל, "המלך עוזרד הראשון והמקורי", וכך הלאה.

ולא לשכוח חמוצים ופיתות...

בתיאבון לכולם.
המלט
המלט • 15 ביוני 2007
גולשים יקרים.

לפני מספר חודשים הבטיחו כשבעים גולשים (פלוס מינוס ארבעים) לתמוך במועמדותי
למישרת עוזרד הגדול. והיום, הכלוב הכריע. גולשים יקרים, אני מקבל (קול הולך ונסדק)
את הכרעת הכלוב בלב שלם, ומסיר את מועמדותי (קול נסדק עוד קצת) מהמישרה הנכבדה.

יחי עוזרד הגדול! (בקול חנוק מדמעות) תחי מדינת הכלוב!
רק אישה
רק אישה • 15 ביוני 2007
המלט,
rffl.gif rffl.gif
כמעט נחנקתי בגלל הצחוק.
ככה יפה?
icon_smile.gif .