ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

מהי משמעות קילור לדעתכם?

huan
לפני 16 שנים • 12 בנוב׳ 2007
huan • 12 בנוב׳ 2007
משמעות הקולר היא נזילה ונקבעת על ידי בני הזוג מהסיבה הפשוטה שבתור סמל המשמעות שלו והדבר אותו הוא מיצג היא דבר סוביקטיבי - הדבר תקף לא רק לגבי הקולר אלה לגבי סמלים באופן כללי...בעיני אחד דגל ישראל הוא סמל לריבונותה ובעיני אחר חתיכת בד....זו היא הבעיתיות שבמקום לבוא ולהגיד למה בדיוק מתכוונים בוחרים להשתמש בדרכים עקיפות כמו סמלים.

לקולר הקלאסי אולי באמת ביטא את קדושת הקשר והמחויבות חסרת הפשרות ויש אנשים שאכן קיבלו פרשנות זו. אחרים בחרו את הקולר כסמל לדברים אחרים כמו "מישהו שעשיתי איתו סשן פעם אחת ומחר אפרד מימנו לטובת אחר".
הבעיה מתחילה כאשר באים אנשים והופכים את הסמל לדבר קדוש היכול לסמל רק דבר אחד - הדבר אותו הוא מסל עבורם - ונעלבים/כועסים/מתנהגים כמו בבונים שכונתיים כלפי אותם שמה לעשות אבל הסמל שלהם למחויבות נצחית הוא מעשים/טבעת/ קלמנטינה תלויה ממשקוף הדלת. בעוד שקולר יכול לסמל לפי השקפתם הכל חוץ מאותה מחויבות נצחית אליה מדברים הבבונים.

טרמינולוגיה וסמליות אחידה היא אולי דבר חשוב שכן היא עוזרת לנו להבין אחד את השני מבלי להכביר במילים אך המתקדות בה והמלחמה על "המשמעות האמיתית" מפספסת את העיקר ומתאימה בדרך כלל לאותם צרי מוחין אשר בשבילם הסמל והמילה הפכו לחשובים יותר מהמשמעות שלהם שכן מוחם הצר לא יכול להכיל את העובדה שישנם אנשים אחרים עם דעות שונות ואני כבר לא מדבר על מושגים מופשטים שאינם דורשים יצוג מוחשי ספציפי בכדי להיות אמיתיים.
Queencie​(שולטת)
Queencie​(שולטת) • 12 בנוב׳ 2007
כנראה שאני רומנטיקנית להחריד.....
עבורי קילור הוא הרבה יותר מסמל.
הוא לא מסתכם בסוגריים לצד השם, ולא בשרשר על הצוואר (אפילו לא כזה שעשוי מעור).
הקולר הוא ביטוי בין-אישי להתמסרות החד משמעית והבלתי מתפשרת, למחוייבות ולנאמנות בין המקולר למקלר. אין צורך בחודשים ארוכים של קשר וגם לא במבחני בר-אור למתקדמים כדי לדעת שהמשמעות הזו קיימת. גם אין צורך בסממן החיצוני או בטקס רשמי ופומבי כדי לקלר. משמעות הקשר, עוצמתו ועומקו נובעים מהתחושות שעוברות בין שני בני הזוג בין אם הם נותנים לכך ביטוי חיצוני ובין אם לאו.

במידה רבה מקוממת אותי הזילות של הקילור במערכות יחסים רבות, בהן הקילור מתחלף חדשות לבקרים כאילו היה גרבים משומשות. חבל. עבורם כנראה קילור מהווה רק את המשמעות החיצונית והסממן הפומבי של השיוך הזמני (ע"ע...). לעומתם,אלה שמייחסים לקילור משמעות שולית או שטוענים להעדר משמעות כלל, לא ישתמשו בסממנים המייצגים את הקילור ולכן אינם פוגעים בעיניי במשמעותו. הם פשוט לא משתתפים בחגיגת החלפת התלבושות הזו. עדיף בהרבה על הקילור שאין בו מעבר לתליית השלט "זה שלי" ולא כלום.

קטסטרופה{Adonai}

עזבו אתכם משטויות.

קטסטרופה{Adonai} • 12 בנוב׳ 2007
אף אחד לא בא לריב פה, בטח לא על נושא דבילי שכזה.
ידוע שבכל העולם יש כתות ולכל כת יש את המנהגים שלהם.
יהיו מופרכים ומגוחכים ככל שיהיו שום דבר לא יזיז אותם ממנהגים אלה.

יש להתחשב במקלרים ובמקולרים, להבין על ליבם ולקוות שיום אחד הם יבינו את עצמם כי עד כה לא קיבלתי שום תשובה עניינית.

רוצים לקלר? תתקלרו.
רוצים ללכת עם חצאית באמצע רחוב סואן? בבקשה.
רוצים להוציא לשון לשוטרים? לכו על זה.
רוצים סשנים פומביים? וולקאם.

רק אל תטענו לחוסן נפשי ואל תבטלו את האופציה של טיפול תרופתי.

שאו ברכה.
huan
huan • 12 בנוב׳ 2007
קוונסי, אף אחד לא מזלזל בקולר...חלק פשוט לא מקבלים את היצוג הפיזי שבחרת בכדי להביא את הרעיון שאת קוראת לו "קולר" ומשתמשים ביצוג זה כדי לתאר את רעיונותויהם שלהם שאת מצידך כנראה לא ממש אוהבת ש"מלבישים" על הסמל "שלך", אני בספק עם האחרים אוהבים שמישהו משתמש בסמל "שלהם" לצרכיהם שלהם ועוד יורדים להם לחיים בגלל זה.
Josephin​(לא בעסק)
Josephin​(לא בעסק) • 12 בנוב׳ 2007
אומרטה כתב/ה:

אני רוצה לראות את הקהילה עם הקודים של האצילות מפעם, עם הכבוד אחד לשני ועם השמחה על קילור וקשר בדסמי.
השרשור מדגים למה הקודים האלה נחוצים ולמה אנחנו מתגעגעים לכבוד של פעם.

הלוואי וזה היה אפשרי , אבל זה לא אפשרי כי אין כאן קהילה (זו הסיבה העיקרית בין הרבה סיבות נוספות שלא אכתוב אליהם).
מה שיש כאן זו קבוצה של אנשים שיש להם משהו קטן במשותף שזו המילה BDsM ,בתוך הקבוצה הגדולה הזו שיש כאן בכלוב יש קבוצות קטנות של אנשים שפשוט הצליחו להתחבר בניהם , זה לא קהילה .
לפעם לפני 8-9 שנים היתה קהילת BDsM שהיו לה קודים של כבוד .
בכוונה בחרתי במילה BDsM היות וכל אחד רואה ומגדיר יחסי שליטה בצורה שונה .
ויטו אנדוליני

Re: סיכום:

ויטו אנדוליני • 12 בנוב׳ 2007
סיגריה כתב/ה:
BODYGUARD כתב/ה:
סיגריה כתב/ה:
אין לזה שום משמעות!

סיכום:

לתגובה הזו אין משמעות.

נו, מי מדבר הפעם, הקטינה הבלונדינית או אתה גבבבבברררררררררררררררררררררר?...
האמת שלא משנה....
לך תמציא עוד סיפור על מלחמה שהיית בה
וחברים שאיבדת שם....

מאחל לך ולו רק עשירית מהחוכמה, השנינות, הטוב והטוהר שיוצא מאותה-"קטינה בלונדינית".
נראה שכדאי שתחשבי קצת, לפני שאת מוציאה תגובה נמוכה, של ילדונת שעכשיו קמה מהארגז חול.
לעצם השרשור שטיש אדאמס היקרה פתחה-בעיני זה לא יותר מאשר סמלון קטן.
זה אולי קצת נחמד כשהוא קיים, אך לא משהו שארגיש בחסרונו.
סוג של למלם icon_lol.gif
בלי כל קשר, תמיד סקרן אותי לראות טקס קילור.
מזל שזו קהילה של סוטיםicon_smile.gif
האמפרי
האמפרי • 12 בנוב׳ 2007
Malva pusilla כתב/ה:
[quote=
הלוואי וזה היה אפשרי , אבל זה לא אפשרי כי אין כאן קהילה (זו הסיבה העיקרית בין הרבה סיבות נוספות שלא אכתוב אליהם).
מה שיש כאן זו קבוצה של אנשים שיש להם משהו קטן במשותף שזו המילה BDsM ,בתוך .

MALVA,
זאת בדיוק קהילה בהגדרתה. חרא, אבל קהילה.
דומה מאד ליהודים בשטייטל (ולא רק בשחור לבושם).
Josephin​(לא בעסק)
לפני 16 שנים • 13 בנוב׳ 2007
Josephin​(לא בעסק) • 13 בנוב׳ 2007
האמפרי כתב/ה:
Malva pusilla כתב/ה:
[quote=
מה שיש כאן זו קבוצה של אנשים שיש להם משהו קטן במשותף שזו המילה BDsM ,בתוך .

MALVA,
זאת בדיוק קהילה בהגדרתה. חרא, אבל קהילה.
דומה מאד ליהודים בשטייטל (ולא רק בשחור לבושם).

היות ואני יום וחצי בתחום אני עושה השוואה של היום לבין מה שהיה אז, לפני יום וחצי , יתכן וזה טעות אבל זה בלתי נמנע .
יש כאן הרבה קהילה (חרא) icon_smile.gif
Tish Adams
Tish Adams • 13 בנוב׳ 2007
לקח לי קצת זמן אבל, הגעתם רחוק יופי יופי.

אחרי שקראתי את התגובות פה, מסתבר שמשמעות הקילור אצלי גדולה משחשבתי.
Qווינסי, מסכימה עם מה שכתבת.כנראה שגם אני נמנת על הרומנטיקניות שפה.
עם עניין הזמן, לא יודעת. כל נשלט יכול להוציא ממני משהו בVייב שונה.
היו שהשוו את הקולר לטבעת נישואין. השוואה מדוייקת לדעתי.
מי שאינו מאמין בטקסיות, Fיין איתי אבל, יש טקסיות שאני כן מאמינה בה וקילור היא אחת מהן אז,
סטאלבט - לא בבית ספרי.

אני מאמינה שקולר (טבעת, עגיל, קעקוע, או כל דרך סימון אחרת) מגיע למי שאדע שהוא שלי בכל המובנים.
Body & Soul !!!
מה שבטוח, הוא יעבוד קשה. מאוד קשה בשביל זה.
וגם אני.
aka BODYGUARD
aka BODYGUARD • 13 בנוב׳ 2007
Tish Adams כתב/ה:

Body & Soul !!.

אני מבקש שיהיה כאן סדר !

זה BODY&לולי... !

icon_twisted.gif