שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

מארון הנעלים שלי, ומה עם שלכם?

ראובן
לפני 14 שנים • 13 בנוב׳ 2009

הדדיות

ראובן • 13 בנוב׳ 2009
חתולונת,

יבלות על העקבים אינן דבר יפה כשלעצמו, אך הן מסמנות השקעה ויכולת נשיאת כאב, אז אני יודע להעריך אותן על כפות רגליה של אישה.
לעניין כפות רגליי שלי, הן לא רעות ופעם בשלושה חודשים אני לוקח אותן לפדיקור רפואי, כי הנאותות מחייבת - שאם אני רוצה שינשקו את כפות רגליי וכו'.
מוזר שאת מדברת במונחים של שיוויון בנשיאת כאב. שיוויון אינו רעיון מדליק. נסי לחשוב במונחים של הדדיות - את נושאת את הכאב, אני נדלק מכך ואת נדלקת מהעונג שלי.

לא כך?

R
מכשפונת ממתק

Re: הדדיות

מכשפונת ממתק • 13 בנוב׳ 2009
ראובן כתב/ה:
חתולונת,

יבלות על העקבים אינן דבר יפה כשלעצמו, אך הן מסמנות השקעה ויכולת נשיאת כאב, אז אני יודע להעריך אותן על כפות רגליה של אישה.
לעניין כפות רגליי שלי, הן לא רעות ופעם בשלושה חודשים אני לוקח אותן לפדיקור רפואי, כי הנאותות מחייבת - שאם אני רוצה שינשקו את כפות רגליי וכו'.
מוזר שאת מדברת במונחים של שיוויון בנשיאת כאב. שיוויון אינו רעיון מדליק. נסי לחשוב במונחים של הדדיות - את נושאת את הכאב, אני נדלק מכך ואת נדלקת מהעונג שלי.

לא כך?

R

אני מתה עליך!
בלוסום​(לא בעסק)

Re: הדדיות

בלוסום​(לא בעסק) • 13 בנוב׳ 2009
ראובן כתב/ה:
חתולונת,

לא כך?

R

נההה.... אני אלך על אופציה א' - אתה נועל נעלי עקב שקטנות עליך בחצי מידה - ואחר כך נדבר... icon_wink.gif
slu
slu
לפני 14 שנים • 14 בנוב׳ 2009

מידות צמודות..

slu • 14 בנוב׳ 2009
נועדו להבליט חמוקיים ולהדגישם.
איני יודעת אילו חמוקיים הקשקשן לעיל מוצא בכף הרגל...
אולי רוביק, אתה מתחיל לגלות בעצמך תשוקה לא ברורה להערצת כפות רגליים..ללטף ולטפל בן כמו בגוף האשה?
חומר למחשבה עבורך.

ולעניין עצמו, אין דבר דוחה או משעשע יותר מאשה שהנעל אינה מותאמת היטב לרגליה והאצבעות או העקב מציצים שלא במידה הנאותה בדיוק. לא כל שכן, אם כבר בנעלי עקב עסיקנן, הרי שלבד מחזות הרגל, ענינו הוא גם, אם לא בעיקר ביציבה הזקופה/גאה/ זקורה/ מבליטה/מענטזת יפה..
אשה שרגליה כואבות (וגם כך ההליכה בעקבים היא לא מן הנוחות) תראה מוזר ואפילו מגוחך בהליכתה. מה שדי מבטל חלק ניכר מן העניין בנעילת עקבים.

לסיכום בננות, עיזבו אתכן מפנטזיות סוטות של סאב פוטנציאלי בהתהוות אולי (ולא שיש משהו רע בזה, נהפוכו! מויי בהצלחה לך רובס).
נעליים קונים במידה בדיוק, בקצת יותר, או לא בכלל.
רק בריאות.
s
Brave Dwarf

Re: עוד אחד

Brave Dwarf • 14 בנוב׳ 2009
Pia כתב/ה:
והפעם כמה מגפיים יותר מיוחדות

Pia

השורה האמצעית כולה והאחרונה - הקיצוניים משמאל.
המגפיים הכי מחרמנים. חבל"Z.

לגבי יבלות על רגליה של אישה - ראובן לא ממש אתנו. מאז ההוא שגילה שהחור השחור קיים ואז החליט שלא, והחורים השחורים התחילו להקיא חזרה את כל מה שבלעו, דבר לא יפתיע אותי.

בכל מקרה - בנות שמרו על כפות רגליכן רכות ונעימות. מיובלות, סדוקות ומכוערת במידה 48 יש לי מעצמי.

SLU, גם לשולטים מותר לאהוב את הנשלטת במלואה - מכף רגל ועד ראש.
slu
slu

Re: עוד אחד

slu • 14 בנוב׳ 2009
[quote="Brave Dwarf"]
Pia כתב/ה:

SLU, גם לשולטים מותר לאהוב את הנשלטת במלואה - מכף רגל ועד ראש.

אמן.

s
ראובן

הנשלטת כמושא אהבה

ראובן • 14 בנוב׳ 2009
slu,

הבה נעמיד דברים על דיוקם:

1. נעלי עקב לא נועדו לשם נוחות.
2. הבאתי ציטטה מפי מעצב-על. גילוי דעת. הדבר אינו מחייב אותי לחיות לפיה.
3. השמרנות שלך מפריעה לך להגיע לגמישות תודעתית, שהינה הכרחית ביחסי שליטה משמעותיים.
4. עובדת היותי שולט אינה מפריעה לי לאהוב את הנשלטת והדבר כולל שלושה סוגי עיסוי בהם אני רהוט.
5. לפני כל דבר אחר, אני שולט פרגמטי. גם אם אישה היא רכוש - יש לשמור עליו. במובן של הפוסט הזה, מבחינתי הנשלטת מחויבת להימנע מנעילה והליכה ממושכת בנעלי עקב. הדבר מזיק. את ''שעות העקבים'' שלה היא מוזמנת להשקיע בי, וגם אז רק נעליים איכותיות ובדיוק במידתה, ללא הליכה מאומצת וכו'. נעלי עקב לא נועדו להליכה, אלא לראווה וסקס.

R

נ.ב
אנא הימנעי מלפנות אלי בכינויי חיבה מעושים. הדבר אינו הולם את מעמדך.
שוסי
שוסי • 14 בנוב׳ 2009
אני לא באמת רואה מה ההבדל בין סאבית שאינה מזוכיסטית אשר סופגת וסובלת הצלפות,מצבטים וכ"ו למען הנאת השולט/ת שלה בלבד,לבין סאבית אשר סובלת מנעליים לא נוחות למען אותה מטרה בדיוק.

וכן,בשני המקרים זה מחרמן לאללה.

(אגב,אני אישית סבורה שאין דבר יותר נשי ואצילי מאשה הנועלת נעליים שטוחות ועדינות,ולא אין צורך להכנס כאן לויכוח,טעם אישי נטו.)
footy​(נשלט)
לפני 14 שנים • 3 בדצמ׳ 2009
footy​(נשלט) • 3 בדצמ׳ 2009
[size=18]עשו לי את זה בטירוף... מדהימות...[/size]