לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

11 שנות מאסר לרוני גלילי

נולי
לפני 14 שנים • 30 באפר׳ 2010
נולי • 30 באפר׳ 2010
underfoot כתב/ה:
נותר רק לקוות שיצא לו לחוות סקס בכפייה בין קירות הכלא, כך לא תבוזבז שהותו שם על ארוחות בוקר חינם על חשבון משלם המיסים. בסך הכל אם הוא יאלץ לטעום את מה שהוא האכיל אחרים יהיה בזה צדק פואטי ממדרגה ראשונה. הווזלין עלינו.

לגמרי צודק.

וגם אני חושבת שאין כל קשר בין הכותרת לתוכן ולסיבת הענישה אבל מה כבר אפשר לצפות מעיתונאים? לחוכמה גדולה או אמת? נו. הגזמתם.
אדון בועל בתשוקה
אדון בועל בתשוקה • 30 באפר׳ 2010
המלט כתב/ה:
זאלופון כתב/ה:

האחת היא "האם יש קשר בין נטייתו הבדסמית של רוני גלילי לבין היותו אנס"? כאן התשובה פשוטה. רוני גלילי בכלל לא בדסמי.

זו לא השאלה שצריך לשאול או להשיב עליה. נטיותיו של רוני גלילי אינן מעניינות אף אחד. השאלה
היא: איך זה שנוצר - על אף רצונך שלך וחמתם של אחרים -- קשר בין אונס לבדסמ. שאלות
נגזרות: האם צריך לעשות משהו? מה?

אכן רוני גלילי איננו "בדס"מי" ( מה זה ??? !!! ) - יותר נכון גלילי הוא כל מה שיכול היה לייצר כסף מיצריו של אדם. אבל למה להתגולל על רוני גלילי , שהרי "לקהילה המכובדת" הזאת יש בועלים "בעילה אסורה בהסכמה " וסתם מטרידי נשים - ממש תוצרת בית שגם הם אכלסו אחר "כבוד" את בתי המשפט בשנים האחרונות...
נוריתE

Re: שאלה להבהרה

נוריתE • 30 באפר׳ 2010
'בכוח המוח' כתב/ה:
הקול כתב/ה:
מישלי כתב/ה:
הקול כתב/ה:
סליחה,
אני חדש כאן,
אשמח אם מישהו/י יבהיר לי,
מה בדיוק לא נכון בכותרת?

רק בגלל שאתה חדש דנדש, אני אבהיר,
הכותרת ב- walla היא: "בעל מועדון סאדו-מאזו נשלח ל-11 שנות מאסר".
הנו-לימיט בבעלותו של רוני היה מועדון חילופי זוגות,
שהושכר לארח ליין של מסיבות BDSM ופטיש - יום בשבוע.

הבנתי.
כמה צר מוחין יכולתי להיות?
לא לראות את ההבדל הסמנטי העצום....
אני מניח שאת המעשים המיוחסים לו הוא עשה בלי קשר לאנשים שהתארחו במקום שבבעלותו ושרק הושכר ללין מסיבות בדס"מ,
אבל מה אני מבין....

אני אסביר לך מהי הבעיה בעיני,
הבעיה היא שהכותרת מחברת באופן תמים בין בדס"ם לאונס, אבל זה יכול להראות כמו סיבה ותוצאה.
קרי - מי שעושה את ה"השטויות האלה" כנראה גם מסוכן, או שלפחות יש קורלציה בין השניים.
מטריד.
[B]

[B]הכותרת,כמו גם ה"חיבור",הם לא "תמימים"ולא נעשו בהיסח דעת.
כותרות צועקות ומרעישות,הן קודם כל מקדם מכירות טוב.
ודעת הציבור הכללית,רק יוצאת מחוזקת פה,זה הכל.

זאת מילחמה בטחנות רוח,

כותב הכתבה עשה ,אני בטוחה תחקיר מקיף אודות גלילי ואודות המועדון והחיבור שלו לקהילה, ו"הלך",על מה שמוכר.
. זה הכל

זה,שאנחנו ועוד כמה מביני עיניין בחוצ,יודעים שזה "לא ככה"
SO 'WHAT/

האיש קיבל את העונש המגיע לו(שלא כמו רבים אחרים שעדיין מסתובבים חופשיים)

עכשיו,לא נותר נלו אלא לחכות,לכותרת הבאה, שתופיע,כשיסתיים המשפט של גואל רצון..על החזקת נשים בכפיה לשם עבדות(או איך שמנוסח החוק ענשין החדש)כבר דיברו שמה..
Brave Dwarf
לפני 14 שנים • 1 במאי 2010

תסמונת הריון

Brave Dwarf • 1 במאי 2010
מוזר לי, המלט, לחיות בנפרד ולנהוג אלו באלו משל היינו כלבים שאך עכשיו שוחררו משלשלאות בנות אלפים, אבל באשמה לשאת יחדיו. מוזר לי הקשר בין רוני גלילי לביני. מוזרה לי הטענה של טריינבוי שלו היה כתוב "הסטטיסטיקה מוכיחה כי בקהילת BDsM לא התרחש אונס מעולם", הרדיו היה עדיין פעיל. או שהשכנים של המועדון היו מוכנים להסביר לילדיהם בני השמונה מה האנשים עושים שם במועדון ומהו BDsM.

מוזרה לי האי נוחות שנובעת מהכותרת כי איני נוהג לצאת מביתי בעודי אוחז בשלט עליו כתוב: "כשאני מזיין אני מרביץ ולכן שמי גמד אמיץ". אותי לא מעניין מה *הם חושבים על התנוחות בהן *אני מזיין בדיוק וכפי שדעתי על תנוחותיהם אינה מעניינת אותם. זה משהו שלי. פרטי.

*לי הרבה יותר חשוב (אם בכלל) שיבינו שעד שלא תהיה בינינו זונה יהודית, גנב יהודי, רוצח ואנס, לא נהיה מדינה. או במילים אחרות – שאין "אנחנו" ו"הם" ושעדיין לא נברא הקדקוד עליו תצמחנה קרניים בעת ירח מלא.

מצד שני – למה ש"הם" יבינו, אם "אנחנו" עדיין מאמינים.