אחר צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

עוזרד: למה , לכל הרוחות, אין פה פורום סגור לדומים (שולטים )

Brave Dwarf
לפני 14 שנים • 13 ביוני 2010
Brave Dwarf • 13 ביוני 2010
לא, תמונה, ההבדל טמון במקום אחר לחלוטין. אני יכול להרשות לעצמי לא להגיב לגופו של אדם גם כאשר האדם מנסה להגיב לגופי או לשכוח מיד את השטויות שהותזו בפניי, או להציק בשובבות לזאלופון רק כי הוא מתרגש. כי אני לא מחפש ולכן לא לוקח ברצינות.

אני יכול להיות הכי מוסרי שבעולם והכי מגונן וכלל לא מתגונן כי זאת אינה המלחמה שלי. אבל עוזרד חלק מהמקום הזה, עובדה שהוא ממשיך וחוזר. יש לו זיקה לכאן. ובכל פעם שאתם בועטים אותו החוצה וממשיכים לחבק את המיינסטרים, אתם מובילים את עצמכם לשעמום ואבדון בדומה למה שעושה העולם שבחוץ. כן, אתם שהתקבצתם פה להיות מיוחדים, אין לכם ולו שמץ של מושג ייחוד מהו.

התחלתי להלחם על נוכחותו של עוזרד לפני שנים. אז היו כאן ימבה אנשים וגורשתי בבושת פנים. מאז מעטו הימבה אנשים וכאשר אני מסתכל מימיני ומשמאלי, נדמה לי שצדקתי עוד שם, בפורום שקדם לכלוב שגם ממנו כולם התנדפו, כאשר הזהרתי את בעל הבית שזה יהיה הסוף. וכיום - פעמיים.
אדון בועל בתשוקה

Re: יש הבדל מהותי

אדון בועל בתשוקה • 13 ביוני 2010
תמונה כפרית כתב/ה:
זה בהחלט לגיטימי להביע דעה
אני אתה וגם היא הבענו דעה
אבל ההבדל המהותי אותו אתה אולי אינך רואה הוא
שדברי הבלע של עוזרד
גם אם יש בהם אמת
מתובלים בכל כך הרבה רוע רשעות וסתם הטלת דופי בנשים באשר הן
עד שדעתו לגיטימית נכונה או לא, הופכת לארסיות והשמצה לשמה.

אני מוכנה אפילו להגיד בקול רם, שיש אמת בדבריו
ושבהחלט יש כאן כמה וכמה אנשים מהסיבות הלא נכונות.
אבל ההכללה הרבתית צורמת ומעיקה.

תסתכל על ר"ת אותם הוא מפמפם כל הזמן שמ"ד - מהי הקונוטציה שלך? על מה אתה מייד חושב?
משהו שיש להשמיד לא? (משום מה לי עובר מיד בראש סרט תעמולה עם עכברושים מתרוצצים)
עכשיו תאשים אותי בקריאה בין השורות, אבל לצערי כך עובד המח האנושי ובדיוק על כך עובדים כל הפרסומות.

שמנה לכן היא מכוערת ומכאן שהיא דחויה
זו דעתו האישית ולכן אין לי בעיה עם עצם דעתו האישית (לטעמי ההבנה שלו ביופי ואסטטיקה שווה לתחת)
אבל כשהוא כותב הכל כהכללה עם זה יש לי בעיה
זה כבר לא דעה אלא תעמולה ומסע הכפשה
ובמיוחד כשהוא טורח להדגיש עד כמה הוא מרחם עליהן.
הוא כותב כל כך מעוות ומלא מניפולציות שזה מזמן איבד את סתם הבעת דעה והפך לתעמולת רשע.
וכן אני בהחלט חושבת שלכתביו אין מקום כאן

אחת לחודשיים מסיעה הנרגנת התורנית את עגלת הטיעונים המפורעשת שלה בעד סתימת פיות מכאן ולשם ללא הועיל. שהרי עיון על פני השטח מגלה לנו שכבר ב-29.4.2010 יזמה הנרגנת דיון לגופו של אדם ( כן. כן. גופי שלי ) בפורום הכללי תחת הכותרת : " חופש הביטוי - כבוד האדם " ובו הושמעו אותם טיועני בוקי-סרוקי עלובים, מתובלים בשקרים עלובים, השמצות מצוצות מהאצבע וכו' וכו' - מי שירצה לקרוא בפירוט כיצד הסתלקה הגברת הזאת חפוית ראש מהדיון ההוא יוכל לקרוא שם, כמו גם בדיון שיזמתי בפורום זה על יחסי פילגשות וכמו גם בפוסטים בבלוג שלי - אלה ימי הכדורגל ונראה לי מיותר ועלוב לחזור ולהתעסק שוב במה שכבר נטחן עד דק ולא הותיר מהגברת הטרחנית הזאת אבן על אבן בפורום אחר...
אתנה
אתנה • 13 ביוני 2010
Brave Dwarf כתב/ה:
ממש אבל ממש לא חשבתי על השמדה. דווקא אני שמתעסק עם השטויות האלה, לא העליתי על דעתי שקיים איזהו קשר (וזאת להבדיל מכאשר טענת שאני מושך אלי אש). אני גם בטוח שמחר בבוקר, טוויטי, את הולכת לקבל ממנו מנה בנוסח שדות מוקשים, פרקטיקות אינפנטיליות ונימה מהסה משל היית אחת הסטודנטיות שלו בפקולטה לשטויות.

תפסיקו את והיא ואתן ובכלל להתייחס אל דבריו משל תקע לכן אצבע בקרביים. זה מטורף. אגב, למה את לא אומרת משהו נבזי עלי? במה שממ"ד ממ"ד הזה שלו גרוע מ"רוב נשות הכלוב מחוקות מבחינה נפשית"? זה לא אותו הדבר? שימי לב שלמרות שהיית לארג'ית אתי והסכמת שיש דברים בגו, את מתעסקה לא במה אומר אלא באיך אומר.

כן זה נכון, אני לא רואה בו רוע. אני לא.

הייי... כיף לי שחזרת. (-:

ההבדל בינך ולבינו הוא עצום .
לאדון אין דרך ארץ .
הוא נמצא בשלב בו הוא מתעב כל אחת שלא נראית כמו דוגמנית ומתלונן על הדרך
ש"מד ! איזו מילה מזעזעת .
גורם לי לתהות מי "הש"מד" שהצליחה לפגוע בו כ"כ .

בניגוד אלייך .
שיש לך את הדעות שלך , ואתה טורח להסביר בשפה שהיא נעימה .
אני מאמינה גדולה בסמנטיקה , ואתה אלוף בזה.

יום מקסים icon_smile.gif
פרלין​(נשלטת){ש}

אני לא כל כך מצליחה להבין את מטרת הדיון הזה

פרלין​(נשלטת){ש} • 13 ביוני 2010
האם טיעוניו של עוזארד יכולים להיות נכונים? בטח שכן. אז מה?

האם יש טעם בפתיחת פורום סגור לדומים? לא יודעת, אינני דום. אם מישהו חש שכן, בשמחה רבה. כמו שאמרו פה לא מעט אנשים, כל אחד יכול לפתוח פורום סגור בתפוז, אפילו אב"בים.

הרי ברור לכל בר דעת, שעוזארדק'ה לא באמת רוצה לפתוח פורום סגור לדומים, אם הוא היה רוצהף הוא היה פותח. הוא רוצה להשתלח, הוא רוצה לקשקש, הוא רוצה לשמוע את עצמו מדבר או לראות את הכתובים שלו. הוא רוצה, הוא צריך, הוא זקוק לתגובות שלנו. אבל גם אנחנו זקוקים לו, אז זה בסדר, יש מסוכנים ממנו, אם כי מעט מאוד יש הנבובים ממנו.

אני מאמינה לך שיש נשים מסוכנות ב"כלוב". העולם הזה מלא באנשים מסוכנים, גברים ונשים כאחד. אז יש. כל אחד מאיתנו מתגונן כמיטב יכולתו ולרובנו הגדול הולך לא רע.
פסיכיאטר מתורבת

כמה זיוני מח בשביל ...

פסיכיאטר מתורבת • 13 ביוני 2010
כמה זיוני מח בשביל אופציה לזיוני הגוף . חז"ל היו מסכמים זאת במשפט אחד , אבל מי אני במרחב הוירטואלי ההזוי הזה .

מכל מקום גמד טיפש - ביום שבו זיקפתך תידום , הרי שגם תובנות וזיוני המח שאתה מקפיד להשפריץ על המקלדת ידמו . ולכן אתה ככל השאר בטלים בשישים ואף בציצים .
Brave Dwarf

Re: אני לא כל כך מצליחה להבין את מטרת הדיון הזה

Brave Dwarf • 13 ביוני 2010
פרלין כתב/ה:

האם יש טעם בפתיחת פורום סגור לדומים? לא יודעת, אינני דום. אם מישהו חש שכן, בשמחה רבה. כמו שאמרו פה לא מעט אנשים, כל אחד יכול לפתוח פורום סגור בתפוז, אפילו אב"בים.

הרי ברור לכל בר דעת, שעוזארדק'ה לא באמת רוצה לפתוח פורום סגור לדומים, אם הוא היה רוצהף הוא היה פותח. הוא רוצה להשתלח, הוא רוצה לקשקש, הוא רוצה לשמוע את עצמו מדבר או לראות את הכתובים שלו. הוא רוצה, הוא צריך, הוא זקוק לתגובות שלנו. אבל גם אנחנו זקוקים לו, אז זה בסדר, יש מסוכנים ממנו, אם כי מעט מאוד יש הנבובים ממנו.

אני מאמינה לך שיש נשים מסוכנות ב"כלוב". העולם הזה מלא באנשים מסוכנים, גברים ונשים כאחד. אז יש. כל אחד מאיתנו מתגונן כמיטב יכולתו ולרובנו הגדול הולך לא רע.

את מאמינה לי שקיימות נשים מסוכנות בכלוב בזמן שלא טענתי לרגע שקיימות כאלה ואפילו לא ידעתי. אבל אני מניח שהתכוונת למי שמביאות אתן סכין לפגישה. לא יודע למה, אבל כאשר קראתי את עוזרד, דווקא הטיעון הזה היה נראה הכי בדיוני שרק אפשר.

מבחינתי עוזרד הוא תופעה וההתמודדות הקהילתית עמו היא דוגמא להתמודדות של הקהילה עם כל התופעות כאן. התמודדות שהשאירה את האתר (לדעתי המאוד אישית בלבד) משעמם ושומם. ואני מודה באשמה שגם אם מעולם לא חיפשתי כאן מערכת יחסים, הכלוב התחבב עלי וכיום כשאני צופה בדעיכה שלו אני לא יכול שלא להזכר בכל אותן הפעמים כאשר תופעות למיניהן נבעטו החוצה ואיך לאט לאט הפך ממקום תוסס למה שהוא היום.

אבל אני אתגבר. (-;
זהו.
פרלין​(נשלטת){ש}

Re: אני לא כל כך מצליחה להבין את מטרת הדיון הזה

פרלין​(נשלטת){ש} • 13 ביוני 2010
Brave Dwarf כתב/ה:
פרלין כתב/ה:

את מאמינה לי שקיימות נשים מסוכנות בכלוב בזמן שלא טענתי לרגע שקיימות כאלה ואפילו לא ידעתי. אבל אני מניח שהתכוונת למי שמביאות אתן סכין לפגישה. לא יודע למה, אבל כאשר קראתי את עוזרד, דווקא הטיעון הזה היה נראה הכי בדיוני שרק אפשר.

מבחינתי עוזרד הוא תופעה וההתמודדות הקהילתית עמו היא דוגמא להתמודדות של הקהילה עם כל התופעות כאן. התמודדות שהשאירה את האתר (לדעתי המאוד אישית בלבד) משעמם ושומם. ואני מודה באשמה שגם אם מעולם לא חיפשתי כאן מערכת יחסים, הכלוב התחבב עלי וכיום כשאני צופה בדעיכה שלו אני לא יכול שלא להזכר בכל אותן הפעמים כאשר תופעות למיניהן נבעטו החוצה ואיך לאט לאט הפך ממקום תוסס למה שהוא היום.

אבל אני אתגבר. (-;
זהו.

רק עוד משהו קטנטן... (כי בחיי שנמאס לי מלדון על עוזארד.)
אתה מדבר על האנשים ש"נעלמו" והכלוב הפסיד אותם. אני מניחה שאתה מתכוון לאנשים שהועפו מפה במשך השנים. ומה עם אנשים שדווקא ההדרדרות הזו בתוכן, גסות הרוח והשנאה גרמו להם להפסיק לכתוב? גם העדרם מדרדר את האתר.

בכיף הייתי דנה בכל מה שאב"בֶת רוצה לדון, אם הוא רק היה מדבר כמו בן אדם. אני לא חושבת שזה אתר שבהכרח פוחד מחומרים קשים. אבל תוכן הדיונים שלו בכלל לא העניין, אלא איך שהוא מציג את הדברים וכמובן ההשתלחות הפרועה הזו בנשים שמנות.

וזהו. די לנו. אפילו לי יש דברים טובים יותר לעשות ואני בכלל מובטלת.
אדון בועל בתשוקה
לפני 14 שנים • 14 ביוני 2010

כמו המסמר של ג'וחא

אדון בועל בתשוקה • 14 ביוני 2010
א
פרלין כתב/ה:
Brave Dwarf כתב/ה:
פרלין כתב/ה:

אבל אני אתגבר. (-;
זהו.

אתה מדבר על האנשים ש"נעלמו" והכלוב הפסיד אותם. אני מניחה שאתה מתכוון לאנשים שהועפו מפה במשך השנים. ומה עם אנשים שדווקא ההדרדרות הזו בתוכן, גסות הרוח והשנאה גרמו להם להפסיק לכתוב? גם העדרם מדרדר את האתר.

בכיף הייתי דנה בכל מה שאב"בֶת רוצה לדון, אם הוא רק היה מדבר כמו בן אדם. אני לא חושבת שזה אתר שבהכרח פוחד מחומרים קשים. אבל תוכן הדיונים שלו בכלל לא העניין, אלא איך שהוא מציג את הדברים וכמובן ההשתלחות הפרועה הזו בנשים שמנות.

אני חייב להודות : זה כבר נבצר מבינתי. הגברת הודיעה כאן בתרועות ובמחולות שהיא "הולכת מכאן" אבל, כמו המסמר של ג'וחא היא מתעקשת להשאיר כאן עקבות, תירוצים מצוצים מפרסה של סוס, שקרים מתובלים ברגשי נחיתות , וכולם , כולם כדי להצדיק את הביקור החוזא ונשנה שלה רק כדי לראות את ...המסמר של ג'וחא.
בכוח המוח​(שולטת)
לפני 14 שנים • 14 ביוני 2010

Re: כמו המסמר של ג'וחא

בכוח המוח​(שולטת) • 14 ביוני 2010
אדון בועל בתשוקה כתב/ה:
א
פרלין כתב/ה:
Brave Dwarf כתב/ה:
פרלין כתב/ה:

אבל אני אתגבר. (-;
זהו.

אני חייב להודות : זה כבר נבצר מבינתי. הגברת הודיעה כאן בתרועות ובמחולות שהיא "הולכת מכאן" אבל, כמו המסמר של ג'וחא היא מתעקשת להשאיר כאן עקבות, תירוצים מצוצים מפרסה של סוס, שקרים מתובלים ברגשי נחיתות , וכולם , כולם כדי להצדיק את הביקור החוזא ונשנה שלה רק כדי לראות את ...המסמר של ג'וחא.

זה בגלל שהיא לא מצליחה לעמוד בקסם שלך כנראה.
איזו עוד סיבה יכולה להיות לה?
תמונה כפרית
לפני 14 שנים • 15 ביוני 2010

Re: יש הבדל מהותי

תמונה כפרית • 15 ביוני 2010
אדון בועל בתשוקה כתב/ה:
תמונה כפרית כתב/ה:
זה בהחלט לגיטימי להביע דעה
אני אתה וגם היא הבענו דעה
אבל ההבדל המהותי אותו אתה אולי אינך רואה הוא
שדברי הבלע של עוזרד
גם אם יש בהם אמת
מתובלים בכל כך הרבה רוע רשעות וסתם הטלת דופי בנשים באשר הן
עד שדעתו לגיטימית נכונה או לא, הופכת לארסיות והשמצה לשמה.

אני מוכנה אפילו להגיד בקול רם, שיש אמת בדבריו
ושבהחלט יש כאן כמה וכמה אנשים מהסיבות הלא נכונות.
אבל ההכללה הרבתית צורמת ומעיקה.

תסתכל על ר"ת אותם הוא מפמפם כל הזמן שמ"ד - מהי הקונוטציה שלך? על מה אתה מייד חושב?
משהו שיש להשמיד לא? (משום מה לי עובר מיד בראש סרט תעמולה עם עכברושים מתרוצצים)
עכשיו תאשים אותי בקריאה בין השורות, אבל לצערי כך עובד המח האנושי ובדיוק על כך עובדים כל הפרסומות.

שמנה לכן היא מכוערת ומכאן שהיא דחויה
זו דעתו האישית ולכן אין לי בעיה עם עצם דעתו האישית (לטעמי ההבנה שלו ביופי ואסטטיקה שווה לתחת)
אבל כשהוא כותב הכל כהכללה עם זה יש לי בעיה
זה כבר לא דעה אלא תעמולה ומסע הכפשה
ובמיוחד כשהוא טורח להדגיש עד כמה הוא מרחם עליהן.
הוא כותב כל כך מעוות ומלא מניפולציות שזה מזמן איבד את סתם הבעת דעה והפך לתעמולת רשע.
וכן אני בהחלט חושבת שלכתביו אין מקום כאן

אחת לחודשיים מסיעה הנרגנת התורנית את עגלת הטיעונים המפורעשת שלה בעד סתימת פיות מכאן ולשם ללא הועיל. שהרי עיון על פני השטח מגלה לנו שכבר ב-29.4.2010 יזמה הנרגנת דיון לגופו של אדם ( כן. כן. גופי שלי ) בפורום הכללי תחת הכותרת : " חופש הביטוי - כבוד האדם " ובו הושמעו אותם טיועני בוקי-סרוקי עלובים, מתובלים בשקרים עלובים, השמצות מצוצות מהאצבע וכו' וכו' - מי שירצה לקרוא בפירוט כיצד הסתלקה הגברת הזאת חפוית ראש מהדיון ההוא יוכל לקרוא שם, כמו גם בדיון שיזמתי בפורום זה על יחסי פילגשות וכמו גם בפוסטים בבלוג שלי - אלה ימי הכדורגל ונראה לי מיותר ועלוב לחזור ולהתעסק שוב במה שכבר נטחן עד דק ולא הותיר מהגברת הטרחנית הזאת אבן על אבן בפורום אחר...

"הנה צץ ובא לו שוטה הכפר, בגדיו מלאו כתמי בוץ וארוחות משכבר, ולקול צחוקם הרב של העוברים ושבים הוא ממשיך......"