לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

מה מחרמן בזה/ אנטגוניזם לנשלטים

שיר כאב​(שולטת){סוליקר}
לפני 5 שנים • 16 בינו׳ 2019
a little different כתב/ה:
דודי, כדאי שתקרא ותנסה להבין שוב. אני לא מדברת על פטיש ספציפי ומה מחרמן בו. יש דברים יוצאי דופן שמחרמנים גם אותי ואוי ואבוי מה הם (באמת. אוי ואבוי icon_smile.gif )
אני מדברת על זה שרוב הנשלטים בהם נתקלתי באתר רוצים לסגוד לכל הנשים באתר, לא משנה המראה, התוכן והמהות, וגם עושים את זה בדרך של הצקות חוזרות והתרפסות כללית - וזה מה שמעורר אצלי סלידה.
תהיתי איפה האולד סקול של הנשלטים ואם קיימים כאלה היום שלא נתקלתי בהם.

נכון שהתופעה שאת מתארת קיימת. הודעה ראשונה כגון "מלכתי אני הזונה שלך אני יעשה הכל בשבילך" נוחתת מפעם לפעם אצלי באינבוקס.
אבל מקבלת בהחלט גם שפע פניות מעניינות אחרות, מאנשים שגם אם ניסיונם אינו רב ניתן לתאר אותם כאולד סקול.
אגב, אני חושבת שהנשלטים החיים בסרט פורנו הם אלה שייטו לפתוח שרשורי בכי על אי הצלחתם למצוא שולטת וכמה שאין שולטות באתר icon_biggrin.gif
ArchAngel​(שולטת)
ArchAngel​(שולטת) • 16 בינו׳ 2019
האנשה עצמית כתב/ה:

"אני משוכנע שתיבה מוצפת תורמת לאגו ומי שלא יודעת לנהל את האגו שלה מול מי שאיבד את שלו..."

שאלת את עצמך במה התיבה מוצפת בדיוק?
היא מוצפת בהודעות העתק הדבק מזלזלות שאפילו לא טרחו להסיר ממנה את הפרטים של השולטת הקודמת, בהתחננויות אגרסיביות, בהתעלמויות מגבולות שהיו מודגשים בענק בפרופיל, במניפולציות בשקל, בנסיונות לשדל אותך תמורת כסף.
לאיזה אגו זה תורם בדיוק?
המחשבה שעודף הפניות הוא זה שמעלה לשולטות את האגו היא שגויה, כי עודף הפניות הזה בצורה שבה הוא מתבצע הוא ממש לא רצוי.
סינוני היתר, הציניות והמרירות הם פועל יוצא של יחס של מרבית הנשלטים באתר, והוא מה שמלא באגו כאן (הם ממש לא וויתרו על שום אגו והסברתי בהרחבה למה בתגובה הראשונה ובתגובה אחת לפני הקודמות שלי בשרשור הזה).
כשמביאים לך חבילת עוגיות וכל אלו שאכלת עד עכשיו היו מקולקלות וגרמו לך לבחילה, אתה לא תמהר לאכול את העוגיה הבאה בתור גם אם יש מצב שהיא דווקא ממש טעימה ובתוקף.
האנשה עצמית​(אחר)
האנשה עצמית​(אחר) • 16 בינו׳ 2019
כשם שיש קשת אנשים בקרב הגברים הנשלטים.
אני בטוח שגם בקרב השולטות יש קשת מגוונת.

תופעה מצערת אך בהחלט בלתי נמנעת.
בעיניי מכה בכנף ביחס לאופקים שפתחים והקשרים שיכולים ונרקמים בין בריות שאין סיכוי שיהיו נפגשים בדרך אחרת..
סווריןן
סווריןן • 16 בינו׳ 2019
ArchAngel כתב/ה:
כן, היא תתקל בתגובות ציניות.
אבל מאיפה מגיעה הציניות הזו אם לא מפגיעות עבר ואף הווה?
כשרוב האינבוקס שלך מלא בחרא, את תחשדי שגם אדם עם כוונות טובות עומד להפיל עליך חרא כמו אלו שבאו לפניו.
אם נשלטים רוצים יחס שונה משולטות הם לא צריכים לדרוש מהן לשנות יחס, שידרשו מ"עמיתיהם" לשנות יחס ואתם תראו איך שולטות ישתנו בהתאם.

תלונה אחת שלך היא שנשלטים נוטים לתסרט את השולטות... זוהי תלונה כללית כנגד המין האנושי. בובר כתב על זה ספר די מרכזי, האופן בו אנשים מתסרטים זה את זה מבלי להגיע לקשר של ממש. נשלטים לא המציאו את זה, ואני מנחש שגם מי שאוחזת בשוט לא נקיה מכך...

נקודה שניה שאת מעלה, היא שמגע מיני ראשוני בין אנשים הוא בדרך כלל מאכזב (זה גם נסיוני - פשוט כי לוקח זמן ללמוד את האחר/ת). גם כאן, אכזבת הנשלט היא חלק מבעיה כללית יותר, שמאפיינת מפגשים מיניים ראשונים בכלל .

הטענות שלך בעלות משקל, לטעמי, אבל לא בגלל ההקשר הבדסמי, אלא בגלל הקושי הכללי לייצר קשר משמעותי עם אחרים.

הכרתי פעם מישהי שהקדישה שנים לנסיון ליצור יחסים לא מתוסרטים בין גברים לנשים. היא הקריבה הרבה לצורך זה (גם אני).
Netrunner​(נשלט)
Netrunner​(נשלט) • 16 בינו׳ 2019
אליענה זוט עת? ^

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך רביעי ינו' 16, 2019 9:06 pm, סך-הכל נערך פעם אחת
Netrunner​(נשלט)
Netrunner​(נשלט) • 16 בינו׳ 2019
ArchAngel כתב/ה:
האנשה עצמית כתב/ה:

"אני משוכנע שתיבה מוצפת תורמת לאגו ומי שלא יודעת לנהל את האגו שלה מול מי שאיבד את שלו..."

שאלת את עצמך במה התיבה מוצפת בדיוק?
היא מוצפת בהודעות העתק הדבק מזלזלות שאפילו לא טרחו להסיר ממנה את הפרטים של השולטת הקודמת, בהתחננויות אגרסיביות, בהתעלמויות מגבולות שהיו מודגשים בענק בפרופיל, במניפולציות בשקל, בנסיונות לשדל אותך תמורת כסף.
לאיזה אגו זה תורם בדיוק?
המחשבה שעודף הפניות הוא זה שמעלה לשולטות את האגו היא שגויה, כי עודף הפניות הזה בצורה שבה הוא מתבצע הוא ממש לא רצוי.
סינוני היתר, הציניות והמרירות הם פועל יוצא של יחס של מרבית הנשלטים באתר, והוא מה שמלא באגו כאן (הם ממש לא וויתרו על שום אגו והסברתי בהרחבה למה בתגובה הראשונה ובתגובה אחת לפני הקודמות שלי בשרשור הזה).
כשמביאים לך חבילת עוגיות וכל אלו שאכלת עד עכשיו היו מקולקלות וגרמו לך לבחילה, אתה לא תמהר לאכול את העוגיה הבאה בתור גם אם יש מצב שהיא דווקא ממש טעימה ובתוקף.

קצת מצחיק אותי שאלו שמציפים בהודעות תיאטרליות, רובם ככולם לא נוהגים לקרוא בלוגים, פרופילים או פוסטים כאן (ולכן כנראה לא מודעים לביקורות עליהם).
וכן ארצ', ראיתי מספיק שולטות שמתהדרות בכמות ההודעות שהן קיבלו באינבוקס כאילו שזה אומר איזה משהו עליהן או על זה שהן "מבוקשות באתר" (כמה עיוורות אתן מ1 עד 909999), לדעתי זה עדיין עדיף מלגווע ברעב ולהרגיש בודד (תשווי כמות הודעות ולייקים לדוגמה, מי מקבל יותר צומי? גם אם הוא צומי לקקני ולקוני).
Zord​(מתחלף)
Zord​(מתחלף) • 16 בינו׳ 2019
תראי זה האינטרנט וזה לא ייחודי לכלוב, זה בכל אתר או אפליקציית היכרויות חוזר על עצמו "כל ההזויים עלי" "כל הגברים חרא" וכ'ו.
מה שקורה זה שגבר חרמן, לא בטוח שהוא בכלל יודע מה זה הפורום הזה חוץ מזה שזה קשור לסקס, נניח כמו טינדר.
בא פותח פרופיל, שולח הודעה יפה ולא מקבל מענה, שולח עוד פעם הודעה ולא מקבל מענה, שולח פעם שלישית לא מקבל מענה, שולח 50 הודעות כשרק אחת מהן מובילה לאיזו אינטראקציה מינימלית וזהו, ולרוב הוא לא מקבל מענה. הגבר מבין שזה בזבוז זמן ואנרגיה עצומים, לקרוא פרופילים, לכתוב הודעה מותאמת אישית לכל אחת הוא כותב משהו יפה וסבבה ועושה העתק הדבק, הוא מגלה שסטטיסטית הוא מקבל את אותן תוצאות רק שבשיטה של העתק הדבק נחסכו לו זמן ואנרגיה עצומים.
אפשר לומר שבהתחלה הגבר היה תמים, ממש כמו נער בן 18 ששולח קורות חיים לחברה שהוא רוצה לעבוד בה ובטוח באופן ודאי שיקבל מענה, כמו תיכוניסט שמספר לבת כיתתו שהוא דלוק עליה וחושב שהיא תרצה אותו חזרה, כמו טירון במוקד טלמרקטינג שחושב שהוא יצליח למכור בשיחות הראשונות. לאחר שנחשף לסטטיסטיקה על בשרו פיתח שיטת שתמנע ממנו להיפגע מהדחיה והתסכול שמגיעה אחריה.

עכשיו זה ניחוש שלי.
חוץ מעניין החרמנות/תשומת לב אני לא יכול להבין את המוח שלהם או את הצורה שבה הם חושבים.
אולי שיטת מצליח בהודעה ישירה זה הסיכוי הכי טוב שלהם.
אולי הם מתחרמנים מעצם הפעולה עצמה.
אולי סתם משעמם להם והם בכלל לא יודעים מה הם עושים פה.
אולי הם חושבים שיש בצד השני הרבה בחורות שחושבות כמוהם.
אולי הם מחפשים רק משהו זמני ווירטואלי לאותו הרגע.
אולי הם בכלל נהנים מלגרום לשולטות לפתוח פוסטים כמו שלך..והכל קנוניה אחת גדולה.
האנשה עצמית​(אחר)
האנשה עצמית​(אחר) • 16 בינו׳ 2019
סווריןן כתב/ה:
deepThinker כתב/ה:
אליענה זוט עת? ^

איך ידעת? icon_smile.gif

הנה קישור: https://thecage.co.il/blog/userblog.php?blog_id=106181&postid=741881

ניוש מנטאלי הוא לא פתרון...