לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

נשואים

Aiko​(נשלטת){Jake}
לפני 18 שנים • 24 במרץ 2006
Aiko​(נשלטת){Jake} • 24 במרץ 2006
בודי, אני מרגישה צורך לציין שלמרות מאמציי הכנים לא ממש הבנתי מה ניסית לומר בהודעתך האחרונה, ולצורך העניין גם לא במרבית אלה שבאו לפניה. את כל המילים אני מכירה בנפרד, אבל האופן שבו הן מצטרפות יחד לכדי משפטים בעלי מבנה לוגי הוא עדיין בבחינת מסתורין. ברגע שאצליח לפענח את הטיעון שלך (ובראש ובראשונה את ההבדל העקרוני בין לשקר לסאבית, שהוא מעשה בזוי בו לעולם לא תחטא, לבין שקר לאישה, שהוא לא עניינו של אף אחד ותפסיקו בבקשה לשחק בבוץ) אשמח לנדב את תגובתי העניינית והמכובדת.
berber

תגובה

berber • 24 במרץ 2006
מים רשמן לא מתרבבים
נישואים ובדס"ם יתכן שזה דומה
אני נשאוי ואוהב את משפחתי מצעד שני נשהף בכוח אל ב בדס"ם
לא ניתן להפסיק כי הוא חשוב גם הנישואים חשובים
בינהם יש גבול עדין ודק שברירי שחייבים לשמור עליו אחרת לא חוכלו להנות משתי העולמות
..........
טל השחר

בדיוק שכבר חשבתי שאין עוד מה להוסיף

טל השחר • 24 במרץ 2006
נתקלתי במאמר הבא: http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3231770,00.html

ואם אני כבר פה אז אנסה לתרום עוד משהוא לדיון, אני סבורה שבמקרים רבים "ההתאווררות" היא בחזקת משהוא שמחזיק את הקשר חי. לגבי המוסריות או חוסר המוסריות שבפרשיות מהצד אני סבורה שלאיש אין זכות לשפוט, ומוכרחה לומר שדוקא כאן ציפיתי לטולרנטיות מסוימת.
ובנימה אישית יותר, היו תקופות בחיי (וואו אני נשמעת זקנה icon_rolleyes.gif ) שבחרתי לנהל קשרים עם נשואים מתוך שיקולים שונים ומשונים: לא התאימה לי מחויבות והעדפתי קשר עם אדם שידעתי שיוכל לתת לי בדיוק את זה. היום, אני מתרחקת מנשואים כמו מאש חושבת שהשיר שבתות וחגים מבטא בצורה מאד מדויקת את הבעיתיות בקשרים כאלה (שהגדיל ועשה אחד מקודמי וציין שהבעיתיות עלולה להיות דו כיוונית). היום במצבי ומתוך הצרכים שלי אני לא מוכנה להיכנס לקשר שבו השיקול להאם נישאר לישון הלילה ביחד או לא הוא גורם שלישי.
ולסיכומו של ענין, כל עוד כל הצדדים המעורבים בפרשה הולכים לישון כשהם מרגשים טוב עם עצמם אז שיהיה בכיףicon_smile.gif
TV_Eye​(שולט)
TV_Eye​(שולט) • 24 במרץ 2006
בודי חביבי תסכים איתי שהדבר החשוב ביותר הוא SSC?

שפוי בטוח ובהסכמה?

האם אין זה גם הדבר החשוב ביותר בחיים לעשות דברים שפוים ובהסכמה

כולל עם אישתך?

האם זה בהסכמה שהיו לך שלוש סאבית

אופס אחת נפלה

שתי סאביות?
פעם פרח​(נשלטת)
לפני 18 שנים • 25 במרץ 2006
פעם פרח​(נשלטת) • 25 במרץ 2006
TV_Eye כתב/ה:
בודי חביבי תסכים איתי שהדבר החשוב ביותר הוא SSC?
שפוי בטוח ובהסכמה?
האם אין זה גם הדבר החשוב ביותר בחיים לעשות דברים שפוים ובהסכמה
כולל עם אישתך?
האם זה בהסכמה שהיו לך שלוש סאבית
אופס אחת נפלה
שתי סאביות?

כנראה שגם את החוקים הבסיסיים של בדס"מ אפשר לפרש בדרכים שונות.
עד היום חשבתי ש SSC זה בין השולט והנשלטת.
שאר העולם לא צריך להסכים שהקשר ביניהם הוא שפוי ובטוח וגם לא צריך להסכים ולאשר את קיום הקשר הזה.
ובעצם אפשר להיות בטוחים שהרבה האנשים בסביבה יחשבו שקשר בדס"מי הוא בעצם לא בטוח ולא שפוי. אז למה הם צריכים להסכים לו ?

ולגבי הדיון....
אני לא באה לשפוט או להצדיק את הבגידה או היציאה מחוץ לקשר בנישואים למטרת בדס"מ.
יש לי את המזל להיות נשואה לאדם שהסכים לנישואים פתוחים.
אבל אני גם יודעת כמה הייתי קרובה למימוש הרצון להשלט בלי ידיעתו ומאחורי הגב שלו.
כן - לבגוד.
והמחשבה על פעולה כזו הפכה לי את הבטן והלב במשך כמה שנים טובות ועצרה אותי מפני מימוש.
רצה הגורל והדברים הסתדרו לי.

אבל החיים הם לעולם לא שחור ולבן.
חשבתם שאולי ישנם מצבים שבהם עדיף בעצם השקר הזה על פני פגיעה רצינית בחיי המשפחה.
נכון שיש פוטנציאל לפגיעה (כואבת מאוד) אם בן הזוג הנבגד יגלה את המעשים.
מדובר בבחירה בין שני דברים שאף אחד מהם הוא לא ממש טוב.
לא כל האנשים בעולם מסוגלים להיות מספיק פתוחים בשביל לרצות לנסות מימוש פנטזיה בדס"מית עם בן הזוג שלהם, ולא כולם יהיו מוכנים לאפשר לבן זוג לנסות להגשים את הפנטזיה מחוץ לקשר הנשואים.

ולפעמים רק הגילוי שאדם חושק בפנטזיה כזו או אחרת יכול להעלות ספקות לגבי בעיני בן הזוג שלו.
"מה זה אומר שהוא רוצה לשלוט ? הוא סוטה ? אולי יש לו עוד פנטזיות נוראיות אחרות שאני לא יודעת עליהן ? אולי הילדים שלנו בסכנה ?"

אז אולי עדיף לפעמים לממש ולמלא את הצורך מאשר להסתכן בפירוק המשפחה ?

אין לי תשובות מוחלטות ונעלות מבחינה מוסרית (בניגוד לחלק מכם) .
והתשובות (המוסריות כל כך) של חלק מהאנשים פה אומרות לי דבר אחד - פשוט לא הייתם במקום הזה, ולא עמדתם בדילמה הכואבת הזן.

כל אחד צריך לבחור בשביל עצמו, ולפעמים הבחירות כואבות, ולפעמים התוצאות לא נעימות.
דוקטרינה​(שולט)
לפני 18 שנים • 25 במרץ 2006

לצאת מתוך מסגרת הנישואין

דוקטרינה​(שולט) • 25 במרץ 2006
מסכים עם פרח גדולה.

לצאת ממסגרת הנישואין זה פחות טוב מאשר להיות בתוך מסגרת הנישואין (הפתוחים, גם במקרה שלי) ולנסות ולהתנסות.

היכולת לחוות דבר חזק וטוב בעולם הבדסמ ואז לחזור הביתה לבת הזוג שלי ולספר לה על ההנאה, הכיף, והטירוף - פשוט עושה את החוויה לעוד יותר חזקה.

גם אם במקרה שלי זוגתי לא אוהבת את הבדסמ - זה עדיין מעניין אותה (להזכיר לכל החברים הקבועים כי היא הגיע לכנס השנתי של כלובי בדנג'ן....).

דוק.
קייסי
לפני 18 שנים • 30 במרץ 2006

Re: לא רק דינמיקה. גם סטטיקה.

קייסי • 30 במרץ 2006
לעניננו הספציפי -- מוסד הנישואין, ככל שזה מאחד תחת כנפיו איש אחד ואשה אחת (להבדיל
מפוליגמיה), התקדש על ידי בני האדם ברוב התרבויות המודרניות, וגם אם אפשר להעלות
על הדעת שכוחות חברתיים דינמיים פועלים כדי למזער את כמות הניאופים בחברה, ברור לגמרי
שלא רק דינמיקה פועלת כאן, אלא גם סטטיקה ערכית. ובסופו של יום, כאשר אדם בוחר
למעול באמון, זה משום שיצרו גובר על אויבתו המרה ביותר - המוסריות שבאדם. שלל הגינויים
החברתיים למינהם -- את אלה היצר בכלל לא סופר.[/color][/quote]

המלט, ופרח גדולה, מבטאים במידת מה את מורכבות המצב הזה, שקל כל כך להוקיע.
מישהו, די בהתחלה, אמר כאן שככל שאתה מרוחק יותר, כך קל לך יותר להיות שיפוטי. אני מסכימה. העולם נראה כל כך הרבה יותר פשוט ובינארי כשאתה לא נתון בדילמה. לכולנו קל להיות נצורים וצודקים, ישרי דרך ותמימים - מהצד.

לפעמים רק כשאנחנו שם מתבררת האמת הלא מטוייחת. כן. חלקנו, מזעזע לגלות, רק אנושיים. בני אדם. לפעמים עושים דברים לא מוסריים במיוחד.
ביננו לא בטוח שכל בעלי אספירציות הקדושה - באמת היו מתגלים כצדיקים גדולים בתנאים כאלה ואחרים.

אולי במקום להרעיף גידופים, עלבונות והתנשאות, מוטב להניח שמצב העניינים בעולם מעט יותר סבוך ורב פנים ממה שנוח להציג אותו?
isolde​(שולטת)
לפני 18 שנים • 30 במרץ 2006

ואני ממליצה על אלמנים. הם נואשים ובודדים. תבואי עם סירים לשי

isolde​(שולטת) • 30 במרץ 2006
לשישי והכל יפתר.
או ממזרים.
יש פסולי חיתון אחרים?
בני כת?
משתמושים
לפני 18 שנים • 1 באפר׳ 2006

נשוי? נשואה? תתרחקו...

משתמושים • 1 באפר׳ 2006
[size=18]להתעסק עם נשוי\אה -שגרים עם בן\בת זוג ( ולא כאלה שנפרדו ועדיין לא התגרשו בגלל בירוקרטיה) זה בערך כמו להתעסק עם ביצי השטן icon_twisted.gif ... ויש צ'אנס שהשטן יגיב ו[align=center]אז נודעת כדאיות העיניין.
מעבר לזה "בגידה" זה אחד הדברים הכואבים ביותר שקיימים (שמעטים נרפאים ממנה),
לא נעים להיות שותף לכך או בעיברית גם לא ממש מוסרי.
לבחור להיות שם זה בערך לבחור להיות השטן!!!! devil.gif
Anan-Sagol​(שולט)
לפני 18 שנים • 1 באפר׳ 2006

התממות מרתקת

Anan-Sagol​(שולט) • 1 באפר׳ 2006
משתמושים, הנושא עלה בהרחבה ב 40+ וגם שם ראינו את מצעד הנשמות הטהורות.
יש מליון ועוד סיבות למה ומתי לא ולמה ומתי כן.
הסבר אחד לא יכול להתקבל על הדעת והוא המוסריות, בשמה אנו עושים את מיטב העבירות והשגיאות החברתיות שלנו.
מסקנה, אנו אנשים בוגרים ולא זקוקים לעצות בתחומים הללו. ודאי לא להטפות צבועות.
לקייסי נהנתי לקרוא את תגובתך
ענן-סגול