שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

הודעה

ניקי666 niki
לפני 17 שנים • 7 ביולי 2007
ניקי666 niki • 7 ביולי 2007
אתה אומר אני לא עורך דין ,לא מבין בבעיות רישוי,לא כלכלן ולא יועץ מס ,מעולם לא השכרתי מועדון ,לא הפעלתי בר ,לא יודע מה העלוית של כל אלה אבל אני רוצה פרס שבהיותי סוטה מגיע
לי בית לקהילה ,ראיתי אנשים מגיעים ביום שלישי נכנסים חינם ולא מתקרבים לבר ......

ראיתי את כל השרשורים ובה לי להקיא ,איזה גב יש "בהכל יהיה בסדר תחזרו " ומיד אחרי ההודעה
של עמוס כולם יצאו ב"יחי המלך החדש ישן ..."אני במקומם הייתי נפגע מהגב שאתה מתאר ..

מקווה שאתה לא מרגיש נצלב כי זאת לא המטרה ,המטרה היא הארה בלבד .
Ghost
Ghost • 7 ביולי 2007
niki 666 כתב/ה:

אז למה אנחנו כאן, אם לא להצטלב... icon_rolleyes.gif
תמונה כפרית

אבל זה לא שפוי והבטח לא בהסכמה

תמונה כפרית • 7 ביולי 2007
Ghost כתב/ה:
niki 666 כתב/ה:

ואני ממש לא מבינה את על העליהום

אני בהחלט מקווה שימצא פתרון טוב במהרה

ולרעביה F אמילי טיצ'ר ופט

לקחתם על עצמכם משימה לא קלה

בהצלחה
תמונה כפרית

אבל זה לא שפוי והבטח לא בהסכמה

תמונה כפרית • 7 ביולי 2007
Ghost כתב/ה:
niki 666 כתב/ה:

ואני ממש לא מבינה את על העליהום

אני בהחלט מקווה שימצא פתרון טוב במהרה

ולרעביה F אמילי טיצ'ר ופט

לקחתם על עצמכם משימה לא קלה

בהצלחה
תחת השמש​(נשלט)
לפני 17 שנים • 12 ביולי 2007
תחת השמש​(נשלט) • 12 ביולי 2007
טיצ'ר, אף , אמילי,

תקראו הסיפור הבא:

חלום העקבות
"אדם חולם חלום, בחלומו מטייל הוא לאורך החוף ואלוהים עימו.
בפאתי הרקיע הבזיקו לנגד עיניו מאורעות חייו ובצמוד לכל מאורע
הבחין בשני זוגות עקבות בחול – זוג אחד היה שייך לו וזוג השני לאלוהים.
כאשר תמונות חייו האחרונות הבזיקו מול עיניו, פנה במבט לאחור להתבונן בעקבות שבחול.
הוא הבחין שבפעמים רבות במהלך חייו נראו בחול רק זוגות עקבות אחד. הוא גם הבחין שאותן תקופות הן התקופות הקשות העצובות והקשות ביותר בחייו.
הדבר הציק לו. הוא שאל את אלוהים אודות כך: "אלוהי, הלא בישרתני שמיד שאחליט לצעוד בנתיבך, תצעד איתי לאורך כל הדרך, אולם הבחנתי רק בזוג עקבות אחד בתקופות המצערות והמייסרות ביותר בחיי. מדוע דווקא כשהייתי זקוק לך ביותר נטשתני ועזבתני?"
והאלוהים השיב לו מן הדממה: " בני היקר לי מאוד, אני אוהבך ולעולם לא אנטשך, במשך אותן תקופות של ניסיון וסבל בחייך, שהבחנת בזוג עקבות אחד, היה זה משום שנשאתי אותך על כפיי..."
(מקור לא ידוע)

חברים יקרים!
מרביתנו נושאים אותכם על כפיים.
שתעברו את התקופה הזו במהירות ובקלות.

אוהבים אותכם!!!!

}{

HotQueen ו תחת השמש

הגבירה שלי כתב/ה:
מלודי יקרה
את בעצם חוזרת על דברי.אכן אין קשר מי מנהל את המועדון ואכן יש פירגונים באתר.
אבל לב ליבו של העסק הוא כמות המבקרים במקום.מה לעשות.עסק זקוק לכסף על מנת להיתקיים.
אני באמת לא יודעת מה קורה שם בדאנגן עכשיו אבל כאחת שכן מרבה לפקוד את המקום אני יכולה להגיד בפה מלא שבילעדי המבלים וכן מבילעדי כיסם זה לא יעבוד.
אני בטוחה שמה שכתבת בא ממקום טוב אולם זו המציאות.
מדוע אנשים מיתלוננים כל הזמן על 40 שח כניסה אולם כשניכנסים בחינם ביום שלישי עולים לשרותים לישתות מים מהברז שחס וחלילה לא יכנס שקל לקופת המועדון היקר להם כל כך?
למה כשהולכים לאומן 17 משלמים 200 שח ויותר בכניסה ניקרעים ממחירי האלכוהול ואף אחד לא אומר כלום?
או שאולי נדבר על רוכשי המנויים שבעצם מממשים את עלות המינוי כבר באותו שבוע ואחכ צועקים שנה שהם מושקעים במועדון?
לסיום אני לא מנסה להיכנס לכיס של אף אחת או אחד כואב לי כמו לכולם אבל את העובדות צריך לומר בקול רם.
מאחלת למי שזה לא יהייה ולנו הצלחה עם המועדון בעתיד .

ש.

לא לכולם יש "BMW" 2006, או משהו דומה..
לכן מדברים ומדברים ומדברים..
למה יש פורום?
כדי לחפור אחד לשני..
היות ורובינו קאן מקלאס סוציו אקונומי רגיל, אז אחד הנושים זה עלויות בילוי..
ואין בזה שום דבר רא..
ואין בזה קשר בחוסר ההכנסות במועדון..
ניהול נכון - הינו מביא לתוצאות והצלחות..
ואנחנו באים קדי לבלות ולחפור אחד לשני..
איך חפרתי לכם?
))
שמנמונת סקסית​(אחרת)
אלכסי, ימותו הקנאים!

חמסה חמסה על שלי , התגובה שלך לא לעניין ולא קשורה

מה זה היה אמור להביע בדיוק? חצוף !
Alexey90210​(מתחלף)
Alexey90210​(מתחלף) • 12 ביולי 2007
שמנמונת סקסית כתב/ה:
אלכסי, ימותו הקנאים!

חמסה חמסה על שלי , התגובה שלך לא לעניין ולא קשורה

מה זה היה אמור להביע בדיוק? חצוף !

אני אבדוק עם יש מקום בבי עלמין..
עם כן מחר אמות..
והינה, סוף סוף יש שימוש לחפירה
Queencie​(שולטת)
Queencie​(שולטת) • 12 ביולי 2007
ראשית, צר לי מאוד על סגירת הדאנג'ן, תהא הסיבה אשר תהיה, אני מקווה בכל לב שכל צרה שהביאה לסגירת המועדון תיפתר ותיעלם, שהעניין יוסדר והמועדון ייפתח שוב להנאת מבקריו.
וברמה האישית למנהלי המועדון, טיצ'ר, פט, F ואמילי אני מקווה שיתאוששו, יפתרו את העניין על הצד הטוב ביותר, ויוכלו להמשיך להנות מפרי עמלם.

אבל...

הגבירה שלי כתב/ה:
מלודי יקרה
את בעצם חוזרת על דברי.אכן אין קשר מי מנהל את המועדון ואכן יש פירגונים באתר.
אבל לב ליבו של העסק הוא כמות המבקרים במקום.מה לעשות.עסק זקוק לכסף על מנת להיתקיים.
אני באמת לא יודעת מה קורה שם בדאנגן עכשיו אבל כאחת שכן מרבה לפקוד את המקום אני יכולה להגיד בפה מלא שבילעדי המבלים וכן מבילעדי כיסם זה לא יעבוד.
אני בטוחה שמה שכתבת בא ממקום טוב אולם זו המציאות.
מדוע אנשים מיתלוננים כל הזמן על 40 שח כניסה אולם כשניכנסים בחינם ביום שלישי עולים לשרותים לישתות מים מהברז שחס וחלילה לא יכנס שקל לקופת המועדון היקר להם כל כך?
למה כשהולכים לאומן 17 משלמים 200 שח ויותר בכניסה ניקרעים ממחירי האלכוהול ואף אחד לא אומר כלום?
או שאולי נדבר על רוכשי המנויים שבעצם מממשים את עלות המינוי כבר באותו שבוע ואחכ צועקים שנה שהם מושקעים במועדון?
לסיום אני לא מנסה להיכנס לכיס של אף אחת או אחד כואב לי כמו לכולם אבל את העובדות צריך לומר בקול רם.
מאחלת למי שזה לא יהייה ולנו הצלחה עם המועדון בעתיד .

ש.

סלחי לי הגבירה שלי, אבל הדאנג'ן - גם אם נקרא בפי חלקנו " מתנ"ס ", אינו בית תמחוי, ואינו אמור להסמך על צדקה ותרומות. זהו מקום בילוי להנאת מי שבוחר לבלות בו, באופן ובתדירות שבה הוא בוחר לבלות בו!
מנהלי מועדון עורכים תכנית כלכלית לפני פתיחת המועדון, ובמקרה הזה הם גם מכירים את אוכלוסיית היעד ולכן יודעים (אני מקווה) להעריך את הפוטנציאל הבלייני והעיסקי שתחת שרביטם.
ואם הפוטנציאל אינו משתווה למציאות בפועל, הרי שאי אפשר (וזה לא נכון) לבוא בטענות לקהל הבליינים, אלא לשורה התחתונה בתכנית העיסקית, לשיקולים מקצועיים מוטעים או לחוסר אטרקטיביות של המקום מסיבה זו או אחרת.
במילים אחרות - עליהם לפשפש בכליהם שלהם, ולהפיק לקחים ענייניים!

ובכל מקרה, תגובתי היא למסר שהעברת ולא לגופו של עניין, שכן ההודעה המקורית מדברת על בעיות רישוי וכיוצ"ב ולא על קשיים כספיים וחוסר ריווחיות!!!

פטיצ'ריה ופמיליה יקרים - שאו ברכה וחיזרו לפעילות במהרה!
sick boy
sick boy • 12 ביולי 2007
אני אישית אוהב מאוד את הדאנג'ן. נשמע לא קשור וזה בהחלט לא קשור, תקשרו אותי בהמשך.

אני באתי מספר פעמים לא מבוטל לדאנג'ן, אך אני עדיין נחשב לחדש בקהילה. אני באתי בפעם הראשונה לפני כבר יותר משנתיים נדמה לי, וזה כאילו היה אתמול. בפעם הראשונה, עשיתי כרטיס חבר ושילמתי כבר בפעם ההיא מחיר מסובסד.
נאמר לי שיש לי מחיר מסובסד לכל מיני מסיבות ואכן ימי שלישי חינם - אך שהם ערבי הארדקור, לחברי הקהילה בלבד.

מאז, הכרטיס חבר לא היה מספיק בשימוש בשביל להיות רווחי. כיום כבר היה יוצא לי אפילו לתקופה האחרונה רק לעשות כרטיס חבר ובאתי מספר ימי שלישי ושילמתי כסף טוב בשביל להיכנס.
אני אישית נהנה מאוד מהדאנג'ן. המקום ייחודי, האווירה מתירה, ואכן יש תחושה של בית. ומה שקורה בדאנג'ן- נשאר בדאנג'ן לרוב, וגם ברוב המקרים מה שמתרחש במועדונים אחרים הרבה יותר גרוע (אונס, תקיפות, סמים שאנשים לא מעוניינים בהם וכו')
אני אישית לא קונה בבר. נכון, מודה. אני לא מכיר את ההנהלה באופן רשמי או אישי, ואני גם לא דורש הסבר מלא על הסגירה של הדאנג'ן.

ביום שהוא נסגר - התבאסתי. ימי שלישי וחמישי הפכו פתאום לימי חול רגילים בשבילי. שהרי פעם הם היו "ימי החול המקודשים לי מכל".

אני יודע שאני מרבה במילים, אני יודע שהדאנג'ן יחסית לא מלא, ואני יודע שהכל לא כמו שהיה פעם.

עם זאת, אני אאמץ את גישתה של ליידי רד ורק אגיד שאני מחכה ליום שבו הדאנג'ן יפתח, במידה ותהיה מלחמה בשביל הדאנג'ן - הכפפות מעור כבר על השידה. במידה ואקבל הסבר מסויים, לא אתקוף ולא אזעם.
אני מקווה שהבעיות יפתרו בקרוב, אני אישית באותו היום שהדאנג'ן נסגר התכוונתי להביא 2 אנשים חדשים לקהילה שיכירו את עולם הבדס"מ, וכמו שאמרו רבים לפניי, "ראינו כי טוב- ונשארנו."
המאבק על חיי הלילה של הקהילה אינו נלחם רק בחזיתות ובצריחים, אלא אצל כל אדם שבאמת אכפת לו. וכשמישהי או מישהו אומרים לי "קינקי" על שוט או אזיקים אני ישר מביא אותם למצב שבו הם צריכים לענות - "עבד, שפחה, אדון, מלכה, סוויצ', או לא ממש בקטע...?"

וכך זה ימשיך.

סתם התפרקות על הפורומים שבאה להגיד, שאנחנו פה בשבילכם ובעצם בשבילנו ובשביל בית חם לקהילה.

(בלי הצלפות קשות, אני יחסית חדש בכלוב ...)