לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

המשולש הקדוש חוגג ...

talula
לפני 16 שנים • 11 באוג׳ 2007

המשפט שנעלמו בו חלקי אותיות

talula • 11 באוג׳ 2007
הינו: "שטה על מי מנוחות"

ותבוא ברכה על כולם
shushu

מינהלות

shushu • 11 באוג׳ 2007
ממי בחו"ל? הגיעה העת להפעיל את "מבצע אחות במחזור שליח מאחור", בשינויים המחוייבים. מגה, תתכונני.

מבחינה מוזיקלית, זו הולכת להיות חזרה גנרלית למסיבת האייטיז של שבוע הבא - אותו די ג'יי, אותן קונסולות. בואו בהמוניכם ובלבלו לו את המוח בבקשות סרק, כי הוא כאן, בשבילכם.

אה, ועוד בקשה: נכון שזה נורא מקובל לאחר שעה ככה משעת הפתיחה, אבל הפעם, במטותא מכם, תגיעו בזמן. יש לנו חתן מסיבה אחד לפחות עם OCD, וגם הרבה אורחים עם יום עבודה ארוך מחר.

תודה מראש,
ב/ גבולית.
Yosefus​(שולט)

Re: מינהלות

Yosefus​(שולט) • 11 באוג׳ 2007
shushu כתב/ה:
ממי בחו"ל? הגיעה העת להפעיל את "מבצע אחות במחזור שליח מאחור", בשינויים המחוייבים. מגה, תתכונני.

מבחינה מוזיקלית, זו הולכת להיות חזרה גנרלית למסיבת האייטיז של שבוע הבא - אותו די ג'יי, אותן קונסולות. בואו בהמוניכם ובלבלו לו את המוח בבקשות סרק, כי הוא כאן, בשבילכם.

אה, ועוד בקשה: נכון שזה נורא מקובל לאחר שעה ככה משעת הפתיחה, אבל הפעם, במטותא מכם, תגיעו בזמן. יש לנו חתן מסיבה אחד לפחות עם OCD, וגם הרבה אורחים עם יום עבודה ארוך מחר.

תודה מראש,
ב/ גבולית.

אם אין ממי, אני לא בא!
הוא​(שולט)

מזל טוב

הוא​(שולט) • 11 באוג׳ 2007
למושון ולסע
נשתדל להגיע
נולי
לפני 16 שנים • 12 באוג׳ 2007
נולי • 12 באוג׳ 2007
היה מצוין!
על אף שהעוגה לא הגיעה עד אלי.
השקיות והמבחנות כן.
גם ריח הסגריות ששרף בעינים ובגרון.
לא סתם עוד עבד
לא סתם עוד עבד • 12 באוג׳ 2007
תודה רבה לכל מי שבא.
בחלק הראשון של הערב הייתי לחוץ (כאילו שלא שמתם לב), מקווה שהתנגשות העולמות שלי תעבור בשלום. אחרי חצות התחלתי להנות.
עכשיו אתם מבינים למה כל מי שמבקר אותי בעבודה שואל אותי כמה אני משלם כדי לעבוד שם. אין מה לומר, יש בחורות יפות באוניברסיטת ת"א icon_smile.gif
תודות: לשותפיי למסיבה קטסטרופה ומושון, למילי ויעל, לוונוס על ההופעה והקדשת השיר, לשושו ופגוש על השיר המרגש, לרועי ואדריאן על הסשן הספונטני, למיטל רקדנית הבטן היפהפיה, לגבולית על ההשקעה הגדולה בקישוטים ובשקיות היומולדת, לשי הדי.ג'יי המהולל על החזרה הגנרלית המוצלחת לקראת ערב האייטיז, למלכיאלה הברמנית המקסימה, ובכלל - לכל מי שלקח חלק בערב הזה.
אני מקווה שנהניתם כמוני.
דום-34​(שולט)
דום-34​(שולט) • 12 באוג׳ 2007
היה ערב מצויין

מזל טוב לא סתם עבד

קטו שתמיד מקדים

וכמובן מושון

מיטל את ענקית

מחכים לשבוע הבא
009​(אחר)
009​(אחר) • 12 באוג׳ 2007
יום הולדת שמח לכם חברים אהובים .......קטה לא סתם ומושון...........אין ספק בכלל..........זה היה יום ההולדת הכי מוצלח מאז ומעולם בדאנג'ן..........קשה לתאר במילים ..........לא סתם עוד עבד, מסתבר, בחור מבוקש מאד מאד ברחבי הקמפוס התלאביבי..........מאות יפיפיות מהממות אחת אחת מחזרות לפתחו ............כל כך יפות שבא לבכות............אז שוב מזל טוב לכל החוגגים.........ושנחגוג עוד הרבה הרבה ימי הולדת שכאלה בדאנג'ן

009
the_drow​(שולט)
the_drow​(שולט) • 12 באוג׳ 2007
היה מגניב+++ icon_smile.gif

עומר