בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

כוכב נולד - על זהות מינית/ לאומית/ עדתית ותרבות פופולרית.

דטורה
לפני 16 שנים • 29 באוג׳ 2007
דטורה • 29 באוג׳ 2007
זאלופון, מרינה פוגעת בערכים שלך.
אתה מחפש בזמרת גם את התרומה לכלל, את האישיות חסרת הפוזה, אנשים שימלאו בחיים האישיים את המסרים בשירים שלהם אבל הרבה מבצעים בעולם ששרים על אהבה לא מסוגלים לאהוב, הם שרים על נתינה ויודעים רק לקחת והשירים שלהם יפים.

בגיל הצעיר שלה מרינה שונה מהזמרים של כוכב נולד בהחצנה של המיניות שלה, בפלרטוט עם המצלמה והמקרופון ובבחירה של השירים.

אני יכול להבין אותך כאשר אתה מדבר על דוגמת הסכר אבל אני לא יכול להבין את ללא גבולות שאומרת שהצבא יכול להיות מיותר אבל חייבים להתגייס אליו כי זה החוק.
מרינה לא עברה על החוק כמו ש1 מכל 4 מועמדים לגיוס לא עובר על החוק.
היא השתמשה בדרכים שקבועות בו כדי לצאת.

כאשר 1 מכל 4 לא מתגייס מרינה לא חייבת להיות נושאת הדגל נגד ההשתמטות וכדי להסיר ממנה את הדגל היא הודיעה שתתנדב לשירות לאומי. הם יסדרו משהו שישתלב עם הקריירה שלה וכולם יהיו מרוצים כדי שהצביעות החברתית תנצח שוב.
זאלופון​(שולט)
זאלופון​(שולט) • 29 באוג׳ 2007
לא קשורה, את בהחלט צודקת לצערי, וככל שאנשים יחשבו יותר בסיסמאות, לרוחב ולא לעומק, הדברים שלך רק יהיו יותר ויותר צודקים.

דטורה, גם בדבריך יש צדק, אבל המבצעים האחרים האלה לא חייבים לי שום דבר. מארינה, וכל מי שרוצה להיות אזרח פה, חייב לי את ההשתתפות במפעל ההגנה על המדינה הזו, מפעל שברור שאין לנו יכולת להתקיים בלעדיו, ואם כולם יחליטו כמו הגברת בלומין שלא מתאים להם, אף אחד מאתנו, כולל הגברת בלומין, לא יהיה פה למחרת בבוקר.

לגבי ה-1 מתוך 4 - גם הם לא ראויים בעיניי, כל ה"אחדים" האלה, אבל אין לי שום היכרות איתם. גם לא ראוי בעיניי שרבים מביניהם לא משרתים באופן לגיטימי בגלל "תורתם אומנותם" ולא ראוי בעיניי שהאופציה של שירות לאומי פתוחה בצורה סלקטיבית, מנותבת למוסדות תמוהים ומתנהלת בתנאים טובים יותר מאלו של שירות צבאי. אפילו לא ראוי בעיניי שגם בין אלו שמתגייסים לצה"ל יש רבים שתפקידיהם מיותרים ובאמת אינם תורמים דבר. הרבה דברים לא ראויים בעיניי מלבד ההשתמטות הספציפית של סלבריטי זה או אחר, אבל מכיוון שסלבריטי הוא מישהו שמדברים עליו, ומכיוון שיש לו השפעה ומעמד, המקרה שלו שונה משל שאר המשתמטים האלמונים יותר מבחינת הדברים שייאמרו בגינו והלפידים שעליו לשאת. מבחינות אחרות, הוא לא יותר טוב וגם לא פחות טוב ממשתמטים אחרים.

לגבי דבר אחד אני ממש לא מסכים איתך - המיניות של מארינה... כמו כל מה שהיא עושה, גם המיניות שלה נראית כמו משחק זול של ילדה שחושבת שהיא יודעת הרבה יותר ממה שהיא יודעת בפועל. לא רק שהיא לא בשלה בעיניי, אלא שגם כשהיא תבשיל זה לא יהיה מפתה או נוטף אפיל כי פשוט אין לה את זה.
מייקל ג'קסון​(לא בעסק)
אני חושב שיש דרך לפתור את בעיית המשתמטים מישהו פעם אמר תשכנעו ואל תילחמו.
תשקיעו בחינוך בבתי ספר תיתנו לכל חייל משוחרר לימודים חינם בכל מושד שיבחר.
או שתיתנו משכורת צבאית הולמת.
אין יותר גו'בניקים פרט לתומכי לחימה.
במקום הקרייה שישאר רק הקטע של הביטחון.
למה צריך גו'בניקים הרי הם ממורמרים ועושים את העבודה גרוע.
למה אתם צריכים את זה שיהיו רק לוחמים והגו'בים יהיו לידים פרטיות.
אני בשנה האחרונה הייתי בשלישות ברמת גן,בגלל שיש אזרחים טבחים האוכל לא רע כי אלו אנשים שעובדים שם מרצון.
תפסיקו להיות אטומים ולהאשים את כולם יש אנשים עם בעיות נפשיות ועוד בעיות שלא מתאימים לצבא.
אני הייתי בצבא ולא הגעתי מוכן נפשית וכמעט שמתי קץ לחיי ,זה לא עיניין אף אחד וגם לא יעניין
שהייתי 3 שנים בצבא אבל זה היה סיוט חיי.
ותאמינו לא עזרתי למערכת אלא הייתי אנטי ורק הזקתי.
אילו היו מקשיבים לי כל זה לא היה קורה ותמשיכו להיות אטומים ולא יהיה חייל אחד תמשיכו
לחשוב שאנחנו חיים במדינה של שלטון יחיד ולא ישארו בכלל חיילים.
מי שמנצח אלו המשתמטים כי הם דווקא יגדלו כי אתם והתקשורת כבר מגזימים כל היום רק צבא ועשיתי שרות צבאי
מלא ואני תומך במשתמטים עד שהצבא יעבור מטיפשות לחוכמה.
קייסי

פרלין

קייסי • 29 באוג׳ 2007
פרלין כתב/ה:
אמוץ כתב/ה:
אני חושב שצריך ללחוץ שאליסה תחזור אם נשיג 1,000,000 חתימות.
אני בטוח שעל אליסה אין ויכוח קודם היא כוסית וגם הנשים נמשכות אליה.
דבר שני אין לה הורים והיא עצובה והיא גרה בפריפריה ולכן רק אליסה איזה מותק של בחורה.

קייסי? הפוסל במומו? הבחור פאקינג גאון.

ונמר חברבורותיו!
shushu
shushu • 29 באוג׳ 2007
דטורה כתב/ה:
שושו מכניסה את מארינה מקסימיליאן בלומין למשבצת האנדר דוג המוכרת והאהובה.
היא מיוחדת ולכן לא מבינים אותה. היא האנדר דוג מהכיוון המיוחד השני למאמי הלאומי.

דטורה - לא אנדר ולא דוג, זו בדיוק המשבצת של מעודה. המשבצת של מרינה היא: זאת שאנחנו אוהבים לשנוא. לקברניטי הרייטינג ממש לא אכפת מי יזכה, העיקר שיהיה דם, בוץ והיסטריית סמסים. מי לא זוכר את השעמומון של העונות הקודמות. בעצם, מי כן זוכר. לפיכך, מיטב יחצני התכנית שוקדים על המסר: תראו את זאתי, זורקת זין על כולנו, שוויצרית ופרובוקטיבית, ואנחנו נותנים לה לשחק בנו, צו צו צו... לפי התגובות כאן - זה מצליח להם.

זאלופון כתב/ה:
אוזיריס כתב/ה:
היא מעצבנת חסרי ביטחון עצמי

אבחנה מדויקת דוקטור, אלא ששכחת להזכיר אימפוטנטים, אינפנטילים, תלותיים, מנותקים רגשית ובעלי פיגור שכלי (אם מישהו מאלה שמארינה מעצבנת אותם הוא חלילה גם גזען, סכיזופרן, תתרן או כיוצא באלה, אנא קבלו את התנצלותי על שלא ציינתי זאת. חוסר הבטחון שלי לא אפשר לי להכליל מעבר לתכונות המאפיינות אותי אישית).

זאלופון - אאא... טוב, לא חשוב. אני לא רוצה לעצבן אותך עוד יותר.

free spirit כתב/ה:
יום הדין הגיע.

אנו פונים ללב צ'לכם, אנשים טובים ויקרים.

דברים רבים והרי גורל תלויים בכם, בקולכם החשוב (מרינה היא משלנו) .

היום, ייקבעו פניה של המוסיקה הישראלית לפחות לעוד שנה. היום, לכם תהיה הזדמנות לקבוע את הפלייליסט של תחנות הרדיו (כולנו רוצים את מרינה) .
בתחינה אני מבקשת - לכו להצביע (בועז מעודה קקה) ! אל תהיו אדישים! נצלו את זכותכם הדמוקרטית הבסיסית עד תום! אתם יכולים להשפיע! בקצות אצבעותיכם המסמסות אתם אוצרים את כוחה של האמת - כוחו של ההגיון הצרוף והצדק שצריך להיעשות (אין על מרינה) .

בתודה מראש,

האגודה למלחמה נגד נסיונות הממסד לכפיית הנצחון של ממ"ב ע"י שתילת מסרים תת-הכרתיים באמצעי התקשורת.

פרי ספיריט יקרה, איתך במאבקך הצודק. אבל בואי נעשה את זה נכון. בעודנו אוכלים עוף במרינ(ד)ה, שותים מיץ מ(נד)רינה ומנגנים על טמבורינה, נצביע כל אחד לפי צו מצפונו, ל.. לאן שהלב ייקח כמובן.

בברכת: הזורעים בדמעה - במ-רינה יקצורו.
השולט אור​(שולט)

מרינה לשלטון :)

השולט אור​(שולט) • 29 באוג׳ 2007
למעודה יש קול מדהים ומרדים. אין לו שום אינטונציה בקול. הוא יכול לשיר מזמורי דת, מדונה, קנטרי או רוק כבד, וזה יישמע בדיוק אותו הדבר. מדוייק עד יאוש ומשעמם.

שלומי רוקיסט מדליק אבל חסר דמיון כזמר. אני מעדיפה לדמיין אותו אותו כנגן הראשי של "היהודים".

ומרינה...
זמרת, שחקנית, אלופה במתן הטון האישי המדהים שלה לכל שיר.
בקיצור - מלכה icon_smile.gif
Belisana​(שולטת)

אהובתי אני נדהמת!

Belisana​(שולטת) • 29 באוג׳ 2007
זאת היתה ההופעה הכי מבישה שנראתה על המסך הישראלי מאז ששקע ותקע שרפו נתיך.
השולט אור​(שולט)
נשמת חיי,

מעודה זייף. בטירוף זייף.
ככה זה כשלא נותנים לך לשיר שוב ואתה נאלץ לשיר בלייב icon_smile.gif

אולי כדאי שהוא יתרכז בלרכב על סוסים.
במחשבה שנייה, שירכבו עליו קצת icon_smile.gif
השולט אור​(שולט)
ובצער רב אני נאלצת להודיע שגם שלומי מזייף בטירוף היום.
הוא שר הכי גרוע שהוא שר עד היום, ואני עדינה כי אני מתארת לעצמי כמה שהוא התרגש מול 40,000 איש.

רק מרינה שרה כמו שצריך לשיר.