אחר צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

לא צריך SSC בפמדום

הדורבנים​(נשלט)
לפני 15 שנים • 23 באוק׳ 2008
הדורבנים​(נשלט) • 23 באוק׳ 2008
(היה איזה באג באתר. הנה עוד פעם)

רד סל, אף אחד לא מנסה להרגיז אותך. באמת.

אני חייב לצטט כאן את שאקטי. קח איזו שהיא הודעה קודמת שלי, הכי "מתלהמת" והכי "מטומטמת", והכי "לוקה בהבנת הנקרא" והכי "לא ראויה לתגובה" שמצאת. עכשיו תקרא אותה עוד פעם (אפשר אפילו בקול רם), אבל תקרא אותה בטון כזה שתדמיין שמי שאומר לך את זה זה החבר הכי טוב שלך, ואתם יושבים על חוף הים על בירה, מול השקיעה. אז זאת פחות או יותר הייתה כוונתי בהודעה ההיא

זה עובד, מנסיון. תנסה.
Morticia
Morticia • 23 באוק׳ 2008
fog כתב/ה:

אני חייב לצטט כאן את שאקטי. קח איזו שהיא הודעה קודמת שלי, הכי "מתלהמת" והכי "מטומטמת", והכי "לוקה בהבנת הנקרא" והכי "לא ראויה לתגובה" שמצאת. עכשיו תקרא אותה עוד פעם (אפשר אפילו בקול רם), אבל תקרא אותה בטון כזה שתדמיין שמי שאומר לך את זה זה החבר הכי טוב שלך, ואתם יושבים על חוף הים על בירה, מול השקיעה. אז זאת פחות או יותר הייתה כוונתי בהודעה ההיא

זה עובד, מנסיון. תנסה.

הכי עובד להבין כמה באג אחד גדול היא הוירטואליה
ופשוט לשבת על חוף הים עם בירה
ולנסות עוד פעם ועוד פעם
לא לוותר כל כך בקלות

כל כך צודקת השאקטי שלך!!!!!!!!!!!!!!
icon_biggrin.gif
Tobias​(אחר)
Tobias​(אחר) • 23 באוק׳ 2008
בואו נעשה דברים הרבה יותר פשוטים.

נשים את המוראל ואת המוסריות ואת האחריות האישית בצד, כי אילו דברים שלכל אחד יש הגדרה אחרת אליהם ולכן תמיד תהיה חוסר הסכמה גם עם רוב מול מיעוט או מלחמת אזרחים שוות כוח.

נשים את זה בצד ונדבר על מה באמת באמת עומד מאחורי הכוח של ה"SSC" הידוע לשמצה

ובכן...
זה די פשוט..

זה
החוק.

לא החוק המוסרי...
פשוט החוק.

זה ששולחים אותך לכלא בגללו.

רוצה פנטזיית אונס בלי מילת ביטחון?
אחלה,
מוכן לקחת את האחריות שאם דברים יצאו משליטה אתה תשא באחריות ותעמוד למשפט, מצויין.

את רוצה לקשור אותו ואז לתפור לו את שק האשכים לירכיים ולראות כמה זמן הוא יכול להחזיק בלי לזוז?
מצויין!
כל עוד את מבינה שאת משהו יקרה את תלכי לכלא על זה, גם אם הוא אמר לך שהוא מסכים.

רוצים אקסטרים, או בלי שום גבולות....תהיו מוכנים לשאת באחריות.

פוג, אני אשאל אותך שאלה פשוטה, אם היית רואה את השולטת שלך מכניסה קליע לאקדח ואומרת לך לשחק רולטה רוסית וללחוץ על ההדק 5 פעמים, האם היית עושה את זה?

אני חושב שלא,

מה אם לא הייתה לך ברירה,
אם היית קשור והיא הייתה עושה את זה לך?

אני חושב שרוב מי שמדבר על חוסר גבולות ואיבוד שליטה מוחלט לא באמת עבר סיטואציה של איבוד שליטה מוחלט, כי הרי יש לך גבולות, וכשיגיעו אליהם אתה תצרח את כל מילות הביטחון שכל שולטת אי פעם נתנה לך,
ואני מאחל לך שלעולם לא תעבור חוויה אמיתית של שבירה וחוסר אונים.
זה לא רומנטי, זה לא מגרה, זה פשוט הרס.

כל שאר הדברים הם רק צעידה על הגבולות.
Morticia
Morticia • 23 באוק׳ 2008
tebayes כתב/ה:

אני חושב שרוב מי שמדבר על חוסר גבולות ואיבוד שליטה מוחלט לא באמת עבר סיטואציה של איבוד שליטה מוחלט, כי הרי יש לך גבולות, וכשיגיעו אליהם אתה תצרח את כל מילות הביטחון שכל שולטת אי פעם נתנה לך,
ואני מאחל לך שלעולם לא תעבור חוויה אמיתית של שבירה וחוסר אונים.
זה לא רומנטי, זה לא מגרה, זה פשוט הרס.

כל שאר הדברים הם רק צעידה על הגבולות.

תודה בנאדם
icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif

פעם היו אומרים שנשים שמדברות הרבה לא שוות כלום בסופו של דבר

היום הרבה גברים נהיו כוסיות, מה לעשות?

כבר לא מייצרים אתכם כמו פעם.

כשהתינוק חולם ואין בו אומץ לקיים
כשהתינוק הוא קונטרול פריק מפוחד שיודע רק לשקר ולחרבן על העולם
הרצפה תמיד עקומה
לא משנה מה

או איך הולך השיר?
לא עושים בום בום, מדברים פקה פקה............

{וכל המלכות מכוערות}
red-cell​(מזוכיסט)
red-cell​(מזוכיסט) • 23 באוק׳ 2008
fog כתב/ה:

זה עובד, מנסיון. תנסה.

גם אם תנסה מאוד קשה לא תצליח להרגיז אותי. שוב, אם היית קורא באמת (אפילו בקול רם) אפילו אחת מהתגובות שלי בשרשור הזה, עם בירה אל מול השקיעה, בטון כזה מסויים היית מבין ש"הכי מתלהמת" "הכי מטומטמת" והכי לוקה בהבנת הנקרא" מיוחסת לשלושה אנשים שונים בתגובות שונות ואולי יותר (אפילו מצויינים בכתוב).

אני גם מציע לך לקרא שוב את ההודעה שלך, הראשונה, ואולי תבין כמה ילדותית היא וטיפשית.
שוטרת*
שוטרת* • 23 באוק׳ 2008
red-cell כתב/ה:

שוטרת, מה קשור הסיפור שלך ל- SSC או בכלל לדיון?
הרשי לי לצטט אותך:
"אבל הוא סמך בעיניים עצומות על השולט שלו , ועל ההיגיון הבריא שלו , ועל העובדה שהוא לא יפגע בו.
נכון שזו רמה מאוד גבוהה, נכון שהרבה בכלל לא מתקרבים לראות את הרמה הזו, כל שכן לגעת בה.
גם נכון שלא לוקח יום או יומיים או סשן מזדמן כזה או אחר כדי להגיע לכזה מצב, אבל זה לא אומר שזה לא קיים. זה לא אומר שמי שלא מתייחס לחוקים או לא מתייחס למלת ביטחון - "לא עושה דברים שנוגעים בהארד"
מה שכתבת זה בעצם בדיוק מה שאמרתי אז למה ההתלהמות שאח"כ?

דבר ראשון, אני בהחלט זוכרת את טיפ האלומיניום, והוא שמור לארועים מיוחדים (:
לגבי הציטוט, אם היית מצטט רק שורה אחת לפני, היית מבין את ההקשר. הנה היא:
ציטוט: אם היו שואלים אותו אם זה בטוח או שפוי , לא נראה לי שאותו נשלט היה ממהר לסמן V בטבלה.

ומה שכתבתי ,להבחנתי, שונה מאוד בזכות מלה קטנה אחת, ממה שאתה אמרת. אם אני טועה, תאמין לי שבמקרה זה- אני יותר מאשמח שתתקן אותי.
הדורבנים​(נשלט)
לפני 15 שנים • 24 באוק׳ 2008
הדורבנים​(נשלט) • 24 באוק׳ 2008
tebayes כתב/ה:
בואו נעשה דברים הרבה יותר פשוטים.

ובכן...
זה די פשוט..

זה
החוק.

לא החוק המוסרי...
פשוט החוק.

זה ששולחים אותך לכלא בגללו.

רוצה פנטזיית אונס בלי מילת ביטחון?
אחלה,
מוכן לקחת את האחריות שאם דברים יצאו משליטה אתה תשא באחריות ותעמוד למשפט, מצויין.

...

פוג, אני אשאל אותך שאלה פשוטה, אם היית רואה את השולטת שלך מכניסה קליע לאקדח ואומרת לך לשחק רולטה רוסית וללחוץ על ההדק 5 פעמים, האם היית עושה את זה?

אני חושב שלא,

מה אם לא הייתה לך ברירה,
אם היית קשור והיא הייתה עושה את זה לך?

איזה כיף, עם זה אני ממש לא מסכים!! סוף סוף מישהו כותב לעיניין. תודה טביאס.

אז ככה: אם גבר יאנוס אישה והיא תתלונן הוא יילך לכלא
אם גבר יאנוס גבר והגבר השני יתלונן, הראשון ילך לכלא.
אם אשה תאנוס אישה, והאישה השנייה תתלונן, הראשונה תלך לכלא
אם אשה תאנוס גבר, הוא לא יתלונן. (אפילו אם הוא ייתייסר מאוד)

כך שגם בנושא זה אין סיבה לסססי בפמדום (ראה הודעתי המקורית. נולי - אני לא חושב בכלל שהיא מזלזלת בנשים.)

ולהמשך ההודעה שלך. בכלל, נראה לי שנורא קל לעבוד את החוק בפמדום, בלי הרבה השלכות. זה נורא מעורר מינית! לא נראה לי שזה הגבול *שלי* בכל אופן.

בקשר לרולטה הרוסית. לא יצא לי כמובן, אבל מהכרותי האינטימית עם עצמי. בהינתן התנאים הנכונים.. אבוי icon_sad.gif

זאת בדיוק הבעייה הטמונה בפמדום. צורך מטורף, והרס עצמי, במובן העמוק ביותר. מאוד מאוד מפחיד. זוהי בעייה פתוחה!

ושום שלוש אותיות לא יכלו לכסות על כך.

רד סל, אני מבקש שתפסיק להגיד שאני ילדותי, או שההודעות שלי ילדותיות, או שאני לא קורא אותך. *בכל הודעה שלך* (שים לב!). אני לא. וזה לא נעים לי.
red-cell​(מזוכיסט)
red-cell​(מזוכיסט) • 24 באוק׳ 2008
שוטרת* כתב/ה:
red-cell כתב/ה:

שוטרת, מה קשור הסיפור שלך ל- SSC או בכלל לדיון?
הרשי לי לצטט אותך:
"אבל הוא סמך בעיניים עצומות על השולט שלו , ועל ההיגיון הבריא שלו , ועל העובדה שהוא לא יפגע בו.
נכון שזו רמה מאוד גבוהה, נכון שהרבה בכלל לא מתקרבים לראות את הרמה הזו, כל שכן לגעת בה.
גם נכון שלא לוקח יום או יומיים או סשן מזדמן כזה או אחר כדי להגיע לכזה מצב, אבל זה לא אומר שזה לא קיים. זה לא אומר שמי שלא מתייחס לחוקים או לא מתייחס למלת ביטחון - "לא עושה דברים שנוגעים בהארד"
מה שכתבת זה בעצם בדיוק מה שאמרתי אז למה ההתלהמות שאח"כ?

דבר ראשון, אני בהחלט זוכרת את טיפ האלומיניום, והוא שמור לארועים מיוחדים (:
לגבי הציטוט, אם היית מצטט רק שורה אחת לפני, היית מבין את ההקשר. הנה היא:
ציטוט: אם היו שואלים אותו אם זה בטוח או שפוי , לא נראה לי שאותו נשלט היה ממהר לסמן V בטבלה.

ומה שכתבתי ,להבחנתי, שונה מאוד בזכות מלה קטנה אחת, ממה שאתה אמרת. אם אני טועה, תאמין לי שבמקרה זה- אני יותר מאשמח שתתקן אותי.

התוספת לא מוסיפה ולא מורידה, ברור שהוא לא היה מסמן את זה כלא שפוי, גם אני לא הייתי מסמן זאת כלא שפוי (ויש לי עוד סיפורים כאלה אפילו קצת יותר מזעזעים לחלוק איתך בנושא icon_smile.gif
שוב הסיפור הזה בכלל לא מתקרב לנושא הדיון.

אנא האירי את עיני על איזו מילה את מדברת?
red-cell​(מזוכיסט)
red-cell​(מזוכיסט) • 24 באוק׳ 2008
פוג, אולי אתה קורא, אבל אתה לא ממש מבין.
אני יכול להבין את יסורייך עם הצורך המטורף הזה, תאמין לי שאני מבין אותך יותר מכל המגיבים לפני (אולי חוץ מאנדרפוט), הייתי שם, עברתי את זה, אתה לא תדע לעולם עד כמה, למדתי. עדיין התגובה שלך לטבייאס ממחישה היטב את הבעיה ואפילו אתה קורא לזה בעיה פתוחה ועל זה בדיוק אני מדבר. אני מבקש שלא תקח את דברי כדברי תוכחה אלא באמת כאדם אל חברו. אנשים כאלה עם הנטיה להרס עצמי הם אלו הזקוקים ל- SSC יותר מכל אחד אחר. התמזל מזלך ולא נפלת ליידי אחת שתבקש ממך לקפוץ מהגג, או שתתקע לעצמך כדור בראש.
אנשים שלא מסוגלים להפריד בין פנטזיה למציאות הם האנשים הפוטנציאלים ליפול קורבן לדברים כאלה. אנשים שלא מסוגלים להפריד בין פנטזיה לבין מציאות יום יומית. אנשים שאין להם קומון סנס, אין להם את זה. אנשים שלא מודעים שיש להם בעיה אלו האנשים שצריך לדבר איתם על SSC. להיות מודע זה 90% מהפתרון. אתה אמרת הרס עצמי, זה נכון. לא פלא שאינך מבין על מה אני מדבר, אתה פשוט לא מודע. אני קורא לזה התבגרות, אני מקווה שאני בדרך לשם, אם כי לפעמים גם לי יש ספקות.
פגשתי כמה אנשים כאלה וכמעט רובם ככולם נשלטים גברים, מעט מאוד נשים. אני לא רוצה להכנס לפרטים הפסיכולוגים של זה אבל אלו הם האנשים שזקוקים יותר מכל ל-SSC. אני חוזר בפעם השלישית SSC חייב להיות בתודעה, אתה לא חייב לנהוג לפיו, אתה חייב לדעת שזה קיים ולבדוק את עצמך כל הזמן. SSC זה לא סתם שלוש אותיות, זה מכלול של דברים שצריכים להיות מודעים להם, שוב לא חייבים ל"ציית" להם אלא צריך כל אחד לדעת שהם קיימים שם איפשהו, קומון סנס. אני למדתי את זה בדרך הקשה, מאוד קשה.

כמה מילים בקשר ל"מחזיקי אלוהים בביצים המה" והקשר הלינארי ל" לא נעים לי"

אני לא מתבייש בזה שאני נמצא איפה שאני נמצא, אני גאה בזה שהתמזל מזלי להכיר עולם שלם של בדס"מ נטו. אני לא מתבייש בזה שעברתי שנים של לימוד אינטנסיבי וצמיחה, אני לא מתבייש בזה שלמדתי מכלול שלם של דברים שלולא הגעתי לכאן לא הייתי לומד לעולם. אני לא מתבייש בזה שאני הולך לשעורים ולומד לקבל את עצמי כמו שאני מבלי להתייסר ומבלי להתחרט. אני לא מתבייש בזה שלמדתי להיות עבד יותר טוב ממה שאי פעם יכולתי להיות לולא הגעתי לכאן. אני לא מתבייש בזה שהכרתי אנשים נפלאים עם נסיון של עשרות שנים בתחום ולמדתי מהם לא רק דברים טכנים אבל גם בעיקר לימוד נפשי עמוק של מה אני באמת ומה אני באמת צריך. אני לא מתבייש בזה שלמדתי את נפשם של נשלטים ונשלטות אחרים\ת ושל שולטים ושולטות בקבוצות דיון עמוקות ומפרות, שעות של ישיבה ביחד ודיון בנושאים הכי כואבים שיש. אני לא מתבייש בנסיונות המגוונים שעברתי פה חלקם לא יכולתי לממש לעולם אם לא הייתי מגיע לפה. אני לא מתבייש בנסיון שצברתי ובנכונות שלי להעביר את זה לאחרים כדי להפוך את הקהילה שלנו לקצת יותר מודעת, קצת יותר יודעת וקצת יותר רצינית.

אני גאה במה שעברתי ועדיין עובר ואני גאה שאני שלם עם עצמי היום הרבה יותר מאי פעם, אתה יכול לזלזל, זו בעיקר בעיה שלך.

אתה בז לזה, אתה בז ללימוד וצמיחה, אתה בז לידע, אתה בז לאנשים שמתנסים, לומדים וצומחים, זכותך. אתה לעולם לא תדע כמה יש ללמוד וכמה אפשר ללמוד. זכותך להיות סגור בעולם צר אופקים וידע וחוסר מודעות לעצמך. בבקשה אל תעביר את זה בתורשה לאחרים.
מסובב ומושך​(שולט)

Re: לא צריך SSC בפמדום

מסובב ומושך​(שולט) • 24 באוק׳ 2008
fog כתב/ה:
SSC בפמדום תמיד נראה לי מיותר, ואף הורס את הכיף.

נראה לי שזה מונח שבא ממיילדום, (שם נורא חשוב שלא יהיה אונס). אבל אצלנו, יאללה, נאנסת? שיהיה בכיף, באמת...

כל דיבור על SSC ששמעתי תמיד עשה נזק. זה הפך את הסשן למשהו כבד, עם המילה "אחריות" ומבט כזה רציני ואחראי. משהו כמו שימוש נלוז במילה "מערכתי" על ידי מפקדים בצבא, למי ששמע.. זה נראה לי טפשי. כל מה שצריך זה לעשות חיים. אפילו מילת בטחון - תמיד הרסה לי סשנים, כי אני נהייתי השולט בהם, ואף פעם לא הרגשתי מאוים באמת.

וכשיש מערכת יחסים רצינית, עם רגשות ושליטה אמיתית, אז זה בכלל הופך לבדיחה טפלה.

ובעיני SSC הוא פשוט הגדרה סתומה.
אני משתדל שכאני שולט, זה לפחות יהיה RACK.
ההגדרה הזו פחות יעילה מבחינה יחצנית, אבל אמיתית יותר.

מה הבעיה עם SSC?
אז ה-C חייב להתקיים. בלי הסכמה, עם כל הקושי להגדיר הסכמה אמיתית,
זה פשוט אונס.

אבל מה זה בטוח?
לחצות את הכביש זה בטוח?
לנהוג ברכב בהסתברות התאונות הקיימת זה שפוי?
וסמים קלים? שפוי או לא?
מה כל כך שפוי בהשפלה וכאב?
עזבו אותי מה-SS.

אז מה האלטרנטיבה?
Risk Aware Consensual Kink
כלומר סטיה מוסכמת ומודעת לסכנות.
תמיד יש סכנות.

מה שמצער אותי בפוסט הזה הוא שנראה שאתה לא מודע.
זה מגניב נורא, אבל אני הייתי מפחד להתפרע עליך.

ולגבי מילת בטחון, נראה שאתה לא מבין את משמעותה.
היא לא נועדה לתת לך שליטה בסשן.
היא לא אמורה לשמש גבול שמשחקים עד אליו.
במצב אופטימאלי, לדעתי, השולטת שלך לא תביא אותך אליו אף פעם.
אני מעדיף שלנשלטת שלי תהיה דלת יציאה,
גם אם לפעמים גם היא אינה אלא תעתוע.