לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

כמה מהבנות באמת נהנות מאנאלי?

מאדאם קירי​(שולטת){אהובי המתו}
לפני 14 שנים • 11 ביולי 2010

Re: לפותח השרשור...

little pet כתב/ה:
ברייבי,אתה כ"כ צודק שאין דברים כאלה אבל זה הפי סי החדש. לבחורות מותר לומר מה שבא להן על גברים וזה עדיין ייחשב ליברלי וכשגבר יאמר את אותו הדבר על אשה הוא ייחשב חשוך.
אני אוהבת בחורים עם זין קשה ועומד. עכשיו, אני מנסה לדמיין מישהו אומר את אותו המשפט על בחורות: "אני אוהב בחורות עם זין קשה ועומד". אני לא יודעת מה יחשבו עליו, אבל זה בטח לא יהיה "חשוך". icon_twisted.gif
Brave Dwarf

Brave Dwarf • 11 ביולי 2010
RIR כתב/ה:
little pet כתב/ה:
ברייבי,אתה כ"כ צודק שאין דברים כאלה אבל זה הפי סי החדש. לבחורות מותר לומר מה שבא להן על גברים וזה עדיין ייחשב ליברלי וכשגבר יאמר את אותו הדבר על אשה הוא ייחשב חשוך.
אני אוהבת בחורים עם זין קשה ועומד. עכשיו, אני מנסה לדמיין מישהו אומר את אותו המשפט על בחורות: "אני אוהב בחורות עם זין קשה ועומד". אני לא יודעת מה יחשבו עליו, אבל זה בטח לא יהיה "חשוך". icon_twisted.gif

לא יודע לאן זה קשור אבל אם בדמגוגיה עסקינן הרי שההפוכה תהיה - אני אוהב נשים עם כוס לח וגרון עמוק. מה שנכון לחלוטין ואני אגב מניח שאף אחת לא אוהבת אימפוטנטים.

בכל מקרה, RIR אחרי כל התגובות כאן ואני לא מתייחס לאף תגובה ספציפית (אם כבר, אז אלו שהעציבו אותי היו בתחילת השרשור דווקא) לא כיף לי למשל לשאול את יולי את השאלות שהייתי שואל (אולי. כי אני נורא נבוך לשאול שאלות אישיות בפומבי) בשרשור מכובד. וזה למרות שתגובתה הייתה סופר סקסית, מעניינת ומכובדת לטעמי.

לא נורא, אולי בפעם אחרת.

יולי Yuli כתב/ה:
נטלי - אהבתי כל תגובה שלך פה, היה ממש כיף לקרוא ויצאת גדולה! icon_smile.gif

לעניין תגובתה של יעלי - נניח לזה שהתגובה שלה לא לעניין, כי זו התגובה האופיינית לה. אלא שזה גם נראה לי שונה לאללה, לקבל בתחת זין או דילדו. לא? לא יודעת, לא ניסיתי דילדו.

מי שניסה: יש הבדל? זה משנה? כי המחשבה על דילדו בתחת מוזרה לי. זה חור פחות גמיש ומזמין מאשר כוס, נראה לי שצריך משהו אנושי ורגיש יותר, כמו זין. לא? חוויות מישהו?

באשר לזיונים בתחת: מה, זה ממש כיף! פשוט, זה קצת תהליך. צריך להתחיל לאט ובעדינות וכל זה. אבל זה שווה את הסבלנות. לדעתי מי שחושש מזה פשוט מפסיד.
העניין הוא, שאפשר להנות מזה (בתור מתחילים) רק כשבאים רגועים ושמחים וחרמנים לאללה, וצריך שותף נכון שיכניס אותך לזה בהדרגה. בגלל זה בחיים לא הייתי עושה את זה בסטוץ. רק עם בן הזוג האוהב שלי. אבל איתו - זה אדיר אדיר אדיר! בפעמים הראשונות ביקשתי שיזהר ויהיה עדין ואל תשכח מלא מלא KY ותקשיב לי ושים לב אלי ותיזהר ותיזהר ותהיה עדין אלי ואל תמהר... אבל עכשיו הוא כבר לא שואל אותי בכלל, אפשר לדפוק כאילו אין מחר וזה הכי כיף בעולם.

אם אפשר לגמור מזה? נראה לי שכן, התחושות מאד חזקות. אבל עכשיו שאני חושבת על זה, הוא תמיד שם לי יד מקדימה במקביל, אז אני לא יודעת. הממ. עכשיו ששאלתם אני סקרנית. נבדוק את זה מתישהו השבוע icon_smile.gif

Brave Dwarf כתב/ה:
לא יודע לאן זה קשור אבל אם בדמגוגיה עסקינן הרי שההפוכה תהיה - אני אוהב נשים עם כוס לח וגרון עמוק. מה שנכון לחלוטין.

ובצדק רב, יש לציין.
לאן זה קשור? - לא יודעת, לזה שבא לי לשעשע את עצמי, אני מניחה.

Brave Dwarf כתב/ה:
בכל מקרה, RIR אחרי כל התגובות כאן ואני לא מתייחס לאף תגובה ספציפית (אם כבר, אז אלו שהעציבו אותי היו בתחילת השרשור דווקא) לא כיף לי למשל לשאול את יולי את השאלות שהייתי שואל (אולי. כי אני נורא נבוך לשאול שאלות אישיות בפומבי) בשרשור מכובד. וזה למרות שתגובתה הייתה סופר סקסית, מעניינת ומכובדת לטעמי.

אוי, זה ממש חבל לי לקרוא. אפשר לנסות לעודד אותך כן לעשות זאת? הנה סיבה טובה: אם תימנע מלשאול את שרצית לשאול, אתה גם מעניק פרס לאנשים ה"רעים", שהרסו לך את השרשור, וגם מעניש את האנשים ה"טובים", כמו יולי, נטלי ועוד. לא חבל?

כמי שמקווה להיות מהאנשים ה"טובים", אני מבקשת: גמד, אנא ממך - היה אמיץ! שאל את שרצית לשאול, עזור לשרשור הזה להגיע למקום הנכון!
בלוסום​(לא בעסק)

עוזרת לשרשור לחזור למקומו -

בלוסום​(לא בעסק) • 11 ביולי 2010
בשל מגבלות פיזיות, נבצר ממני לקיים סקס אנאלי, ולכן אינני אוהבת אותו כלל..
מכיוון שכך, אור לרגע הזה הוא ברשימת הגבולות שלי, ולא מקיימת אותו.
Lakshmi​(נשלטת)

Re: עוזרת לשרשור לחזור למקומו -

Lakshmi​(נשלטת) • 11 ביולי 2010
9 נשמות יש לחתולה כתב/ה:

סחטיין על הפתיחות..
Cauchy{Venus Blue}
Cauchy{Venus Blue} • 11 ביולי 2010
סקס הוא בחלקו הגדול ברגש, במיוחד אצל נשים. לפיכך, במידה והאקט לא כרוך בכאבים פיזיים משמעותיים (ויסלחו לי אלה שאוהבות כאבים אלו) האישה יכולה מאד להתרחמן כתוצאה מכמה שאתה נהנה, כמה שהיא סומכת עליך, כמה שהיא אוהבת את ההשפלה שבעניין (אם בכלל) והפרמטר שלא תלוי בך - נסיון העבר.

אני אצטרף לאמירה (שאני מניח שהניעה את הכותב המקורי) - אנחנו נהנים יותר כאשר האישה חווה תענוג מיני מהפעולות שאנחנו אוהבים לעשות. לכן אהבתי את התגובות החיוביות של הבנות כאן.

לגבי עשיית צרכים מספר 2 וחגיגה, אז לגברים ידוע שיש מוקד הנאה בתוך התחת. כן זו חגיגה מבחינתנו, אבל לא - לא מינית. אם אכלנו חריף אז זה יותר שישו ושימחו מאשר חגיגה.

למי ששאל מדוע אנאלי ולא מציצה? אני אומר מדוע להגיב בכלוב ולא בynet. אין שום הבדל מהותי-מוסרי-פיסי בין השניים, אבל אפשר להבחין ברמיזה עוקצנית משהו באמירה.
בלוסום​(לא בעסק)
לפני 14 שנים • 12 ביולי 2010

Re: עוזרת לשרשור לחזור למקומו -

בלוסום​(לא בעסק) • 12 ביולי 2010
PussyeL כתב/ה:
9 נשמות יש לחתולה כתב/ה:

סחטיין על הפתיחות..

icon_redface.gif טנקס....
יולי Yuli​(לא בעסק){טדי}

Brave Dwarf כתב/ה:

לא כיף לי למשל לשאול את יולי את השאלות שהייתי שואל (אולי. כי אני נורא נבוך לשאול שאלות אישיות בפומבי) בשרשור מכובד. וזה למרות שתגובתה הייתה סופר סקסית, מעניינת ומכובדת לטעמי.

תשאל חופשי icon_smile.gif
ותודה icon_smile.gif

אה, ואני גם אשמח אם מישהו יענה לי על העניין עם הדילדו, מישהו שניסה את שניהם (גם דילדו גם זין).
Cauchy כתב/ה:
סקס הוא בחלקו הגדול ברגש, במיוחד אצל נשים. לפיכך, במידה והאקט לא כרוך בכאבים פיזיים משמעותיים (ויסלחו לי אלה שאוהבות כאבים אלו) האישה יכולה מאד להתרחמן כתוצאה מכמה שאתה נהנה, כמה שהיא סומכת עליך, כמה שהיא אוהבת את ההשפלה שבעניין (אם בכלל) והפרמטר שלא תלוי בך - נסיון העבר.
בינגו!
אדון בועל בתשוקה

Re: כמה מהבנות באמת נהנות מאנאלי?

אדון בועל בתשוקה • 12 ביולי 2010
מיסטר דום כתב/ה:
בנות האם אתן נהנות מסקס אנאלי או יותר נותנות לגבר כדי שייהנה.
אני נתקלתי רק ב- 2 שנהנו.

עוד "דיון" שכולו קש וגבבה. רק ילדון מפגר עוד יתפעם מ"האסור" שבסקס אנאלי, שהפך כבר להיות חלק בלתי נפרד גם בתפריט הוואנילי, והנה כאן עוד "דום" סחבה בגרוש וחצי, מעורר מהומה על פני 7-8 עמודים וירטואליים בסוגיה "הרת הגורל" של ....זיון בתחת.

כדאי שהאוויל התורן ואלו המחרים ומחזיקים אחריו ונוטלים חלק "בדיון" הקש הזה יידעו - לבדס"מ יש ערך עודף על הוואניליות, ואם אוויל מקיים דיון על מה שכבר הפך חלק בלתי נפרד בסקס הוואנילי - אז ראוי שנאמר לו - טעית בכתובת, דום -סחבה, אולי אתה צריך לחזור לפורום של בני נעורים.