שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

על השליטה

שיקי​(נשלט)
לפני 13 שנים • 17 בספט׳ 2011

Re: בטח הצהרה כוללנית

שיקי​(נשלט) • 17 בספט׳ 2011
מעלייך כתב/ה:
והצעתי למרי ג'יין לאחר שעיינתי בבלוגה הצונן, המפוהק והמנותק משהו-
אולי יהיה מעניין עבורך להמציא שפת שולטות ושפת נשלטים, עד אז מה שנותר לך כמו גם לי היא דמגוגיה בשקל.

מעלייך, מצד אחד את מנסה לצייר את עצמך כ"שולטת נאורה" סוג של "שולטת על בעלת פילוסופיית שליטה משלה" מצד שני כשנשמעת ביקורת כלפייך, במקום להשיב לה עניינית, את הולכת לבלוג של המבקרת ותוקפת אותו ואותה אישית (כאילו שמרי ג'יין הייתה זו שפתחה פה את הבלוג הזה וביקשה התייחסות ולא את).

מישהי בפעם הכרתי הייתה אומרת לך "בלה בלע בלעעעעע" או קשקוש מקושקש... אבל אני אנסה לכתוב לך את הדברים בצורה מעט יותר בהירה, כדי שתביני.

אגיד לך שני דברים: א. שלי נעלייך מעל רגלייך לפני שאת מעיזה לכתוב ביקורת כלשהי על הבלוג של מרי ג'יין - (לדעתי ואני די בטוח שאני לא לבד בדעתי, אחד המעולים אם לא ה) ו/או עליה אישית (אחת השולטות הכי אינטלגנטיות פה). ולא כי אסור לבקר אותו, להפך מותר, אבל "צונן, מפוהק ומנותק" אלו מילים שנועדו רק לפגוע בכותבת, אין להן שום קשר עם הבלוג עצמו וחבל שעשית בו שימוש רק בכדי לתקוף את מרי ג'יין.
ב. כדאי שתפסיקי להתלהב מעצמך ויפה שעה אחת קודם, כי התחושה שעולה לי מקריאת השרשור הזה, היא תחושת ההתנשאות הזו שלך, כאילו שאת "המלכה השולטת הגדולה" הגחת לך מאי שם במרומים, לגאול את כולנו (הקטנים, הפשוטים וחסרי ההשכלה) מבורותנו הגדולה והבנת עולם השליטה, בו את כמובן עשית דוקטורט במכללת ייל היוקרתית.

בשיא ההתנשאות שלך את עוד מנסה לבצע פה "הפעלות" לחברי האתר "איפה הדם?!" ולבסוף עוד מבטיחה לכולנו שמחר תפרסמי פואמה בשבח הסכלות.... (איזה כייף, יש למה לצפות בעתיד... אף אחד פה לא יירדם בלילה רק בשל הציפיה לפואמה שלך).

מעלייך, כמוך היו פה ואני מניח שאחרי שאת תעזבי יבואו אחרים, אז לפני שאת מנסה להטיף פה לכולנו וסבורה שאור השמש בוקע לך מהישבן, דעי לקבל ביקורת, דעי להתמודד עם המבקרים ולהשיב להם עניינית, לגופן של טענות ולא לגופו של אדם או בלוג.

בהצלחה!

שיקי
Dunbar{Supreme93}
Dunbar{Supreme93} • 17 בספט׳ 2011
אולי אני סתם מצוברח. אולי זה מוצ"ש שהוא תמיד זמן חרא. אבל כל כך נשבר הזין מפרובוקציות "צעיף אדום" לייק. נשבר הזין.
Dunbar{Supreme93}
Dunbar{Supreme93} • 17 בספט׳ 2011
וזה גורם לי להרהר שאני מתגעגע לאנדרפוט. הוא בזמנו כעס מאוד על צעיף אדום, אז ככה נזכרתי בו. מעניין מה קורה איתו? יש למישהו קשר איתו?
שיקי​(נשלט)
צ'ארנוחה כתב/ה:
אולי אני סתם מצוברח. אולי זה מוצ"ש שהוא תמיד זמן חרא. אבל כל כך נשבר הזין מפרובוקציות "צעיף אדום" לייק. נשבר הזין.

אפרופו פרובוקציות נוסח "צעיף אדום" באתר כתוב שהניק "מעלייך" הינו מה 3 לספטמבר 2011 ..... וכל אחד יסיק מעובדה זו, מה שהוא רוצה...
מעלייך​(שולטת)

אופססס שיקי אתה צודק כל כך

מעלייך​(שולטת) • 17 בספט׳ 2011
השלתי נעליי ואני יושבת יפה בפינה לחכות שייעברו כמה שנים ואצבור מספיק נסיון בבדסמ כלובי מקורי וכבוד (הכי חשוב!!) בקהילה לפני שאעיז לפצות את פי בשנית.

צ'ארנוחה צודק גם הוא, הרי הצעיף האדום תמיד אשם, הס מלהזכיר את השור!

ponyplay.gif
שיקי​(נשלט)

Re: אופססס שיקי אתה צודק כל כך

מעלייך כתב/ה:
השלתי נעליי ואני יושבת יפה בפינה לחכות שייעברו כמה שנים ואצבור מספיק נסיון בבדסמ כלובי מקורי וכבוד (הכי חשוב!!) בקהילה לפני שאעיז לפצות את פי בשנית.

צ'ארנוחה צודק גם הוא, הרי הצעיף האדום תמיד אשם, הס מלהזכיר את השור!

ponyplay.gif

אני שמח שהגענו להבנה.
IN YOUR MIND
IN YOUR MIND • 17 בספט׳ 2011
אני לא בטוח שהבנת את הרמיזה, מעלייך.

ב"תסיקו מזה מה שאתם רוצים " - הוא ניסה לטעון שאת קרוב לודאי פיקציה - כלומר, שאת ניק פיקטיבי ( או כפול )שנפתח אך ורק לשם השעשוע, של שולטת-צעצוע בעלת פרופיל-פוזה המהגגת לה כטוב-ליבה-בסאדו על סאבמישן-אוונטה..

ביקשת דם? - קיבלת

יאללה באלאגן! icon_biggrin.gif

ואם לצטט את הטרנסקסית -

אל תהיו דרמטיים!...
מעלייך​(שולטת)

ואגב- מעריכה את מרי ג'יין עד מאד

ובהחלט חושבת שהיא אנטלגנטית וראויה, גם אם מנותקת רגשית קמעה לטעמי האישי, ועדיין טוענת שזריקת ארבע מילים שנועדו לפגיעה מדוייקת וללא הסבר מצדיקות לא פחות מפגיעה מדוייקת ללא הסבר.
מאידך, הרי אהבה הרבה יותר נעימה.
מעלייך​(שולטת)

מיינד יקר,

גם פיקציות אינן בהכרח פיקציות. פקאצות לעומתן הן בדרכ פקאצות.
וכמובן אין לקרוא את מילותיי אלא אם הוכח מדעית שאני חברת קהילה ותיקה ושולטת מוכחת אמפירית