שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

אישה קיימה עם בעלה יחסי סאדו-מאזו והתלוננה במשטרה שהוא היכה

lumen​(נשלטת)
לפני 4 שנים • 30 בדצמ׳ 2019
lumen​(נשלטת) • 30 בדצמ׳ 2019
אני לא נוטה להאמין בצורה עיוורת לכל מה שכותבים .. אבל,
לדעתי לפעמים בין שני אנשים יש פער בהבנה על מה מדובר ועל התכנים הכלולים
בגלל תקשורת
אולי הם לא ניהלו על זה שיחה מספיק מובנת מצד האישה... לכו תדעו מה היה שם בתכלס
israelislave
israelislave • 30 בדצמ׳ 2019
דרקן ראהל כתב/ה:
israelislave כתב/ה:

לא רק אני, מליונים על גבי מליונים בעולם המערבי כבר "עלו עליכם", כל בר דעת שאינו מוכה בעיוורון ולא נהנה להתבוסס בביצת הקרבנות והמסכנות, ב"אכלו לי שתו לי" רואה בדיוק מה קורה וכיצד הפמיניזם האמתי והמוצדק הופך להיות כלי בידי רדיקלים שמנצלים מצבים חברתיים כדי לרסק אותם מבפנים.

אתן, הרוב, האידיוטיות השימושיות, פשוט פועלות ע"פ נרטיבים ורעיונות שנשתלים במוחכם כבר עשור ויותר, אתן מאולפות כמו כלבות פבלוביאניות להגיב בצורה אחידה לקשת רחבה של גירוים ותמיד מעמדת קרבן ומסירות מעצמכן כל נטל של אחריות למעשיכן ובדיקה עצמית מעמיקה טרם הטחת אשמה בגברים וב"פטריארכיה"

אתן אכן מכוונות להיות קורבנות...
.

אני לא מבין. למה לפתוח בעלבונות? אתה רוצה שעקשיבו לך, לא? מי, אחרי איך שהתחלת, יקרא את זה, מלבד מי שכבר מסכים איתך. חבל. אתה יורה לעצמך ברגל

קודם כל "אידיוט שימושי" זו לא הגדרה שאני המצאתי אלא דווקא אלו שבקצה החוטים שלהם רבים מאד מתנהלים כמו תיאטרון בובות.

הלואי וזה היה הדבר היחיד שאתה לא מבין.

אני לא מתווכח יותר עם אנשים שמנוהלים על ידי רגשות ולא נותנים למציאות ולעובדות לקלקל להם תאוריה צדקנית. אתה מבחינתי בדיוק כמו אדם דתי שלא מסוגל לשמוע שום דעה אחרת, שיכול לחיות רק ב SafeSpace, שחייב לחסל ולהרוס אפילו את האפשרות שמישהו יעז לחשוב אחרת ממך והרי רק לך הייתה "התגלות" וכל האמת אך ורק אצלך.

ואפרופו התגובה שלך לZORD,

אתה יכול להתכחש לזה כמה שאתה רוצה אבל זו המציאות... ה"חוקים" נקבעים ב"מבחן התוצאה" ע"פ גחמותיה של האשה... הרי אף אחד לא יפטר את המורה\מרצה\מפקד\מנהל אם הרומן יגמר בחופה וקידושין והרי ברור לכולם שהקשר התחיל "בניגוד לחוקים"............. אבל אם הקשר יסתיים באופן שונה מזה שלו ציפתה האישה הקטנה והמסכנה, הקרבן, ולא יהיו קידום\הטבה\חתונה או מה לא אז אותו גבר יקבל בראש מכל כיוון אפשרי.

אז איפה "החוקים"? תחי הצביעות.

צדקנים בשקל 90.
porcupine
porcupine • 30 בדצמ׳ 2019
israelislave כתב/ה:
אתה מבחינתי בדיוק כמו אדם דתי שלא מסוגל לשמוע שום דעה אחרת
הגמל לא רואה את הדבשת של עצמו
עשהאל​(נשלט)
עשהאל​(נשלט) • 30 בדצמ׳ 2019
אני עם האישה המסכנה הזו.
אם היא תתלונן שהוא היכה אותה - יצחקו עליה, גברת, את הרי משחקת איתו בבדס"מ מרצונך.
הם היא תתלונן שהוא היכה אותה חלש מדי - יצחקו עליה, גברת, אין מה לעשות, תחליפי בעל.
אם היא תתלונן שהוא מכה רק אחרות - יצחקו עליה, שהיא רק מחפשת תשומי.
אם היא תתלונן שהוא לא מסכים שהיא תכה אותו - יגידו לה שמתחלפים זו רק פיקציה שהמציאו אופורטוניסטים.

תוקם משטרת בדס"מ לאלתר!

(ואיך ידיעה על בחורה רמאית אחת הפכה לדיון לוהט על פמיניזם? אין שום קשר בין השניים)
porcupine
porcupine • 30 בדצמ׳ 2019
דרקן ראהל כתב/ה:
חשב שהיא סבבה? ומה הוא חשב על כל הכללים של הטרדה מינית, יחסי מרות וכו'?

האיסור על יחסי אישות תחת יחסי מרות הוא כדי להגן (במקרה הזה) על הבחורה מפני הכוח שיש למרצה, ופה המצב הסתובב. היא החזיקה בכוח לפגוע בו אם הוא לא מתנהג כמו שהיא רצתה, והשתמשה בכוח הזה.
ברייה​(שולטת){לא!!!מחפשת}
porcupine כתב/ה:
האיסור על יחסי אישות תחת יחסי מרות הוא כדי להגן (במקרה הזה) על הבחורה מפני הכוח שיש למרצה, ופה המצב הסתובב. היא החזיקה בכוח לפגוע בו אם הוא לא מתנהג כמו שהיא רצתה, והשתמשה בכוח הזה

ממש לא רק כדי להגן על התלמיד, אלא גם כדי להגן על המורה/מרצה מפני סחיטה ואת המערכת האקדמאית מפני תלונות על חוסר הגינות. מדובר באיש סגל ולכן במקרה כזה קיים ניגוד עניינים. איש סגל חייב לשמור על אובייקטיביות בהערכת תלמידים. הרי לא היית רוצה שהסטודנטית שיושבת לידך תקבל ציון גובה יותר ממך רק כי יש לה רומן עם המרצה. (ואני לא הייתי רוצה שהרופאה שתטפל בילדיי תהיה מישהי שהשתגלה כל הדרך אל התואר).
israelislave כתב/ה:
ואפרופו התגובה שלך לZORD,
אתה יכול להתכחש לזה כמה שאתה רוצה אבל זו המציאות... ה"חוקים" נקבעים ב"מבחן התוצאה" ע"פ גחמותיה של האשה... הרי אף אחד לא יפטר את המורה\מרצה\מפקד\מנהל אם הרומן יגמר בחופה וקידושין והרי ברור לכולם שהקשר התחיל "בניגוד לחוקים"............. אבל אם הקשר יסתיים באופן שונה מזה שלו ציפתה האישה הקטנה והמסכנה, הקרבן, ולא יהיו קידום\הטבה\חתונה או מה לא אז אותו גבר יקבל בראש מכל כיוון אפשרי.

אז איפה "החוקים"? תחי הצביעות.

צדקנים בשקל 90.

במקרה כזה, בהעדר תלונה מצד האישה על הטרדה, המרצה יעמוד בפני ועד משמעתי של המוסד האקדמי בו הוא מלמד. לא הכל הוא מלחמת המינים, ישראסלייב, ולא כל האסונות בהם מעורבים גברים מתרחשים כי חתולה שחורה ופמיניסטית חצתה להם את דרך.
israelislave
israelislave • 30 בדצמ׳ 2019
ברייה​(שולטת){לא! מחפשת}

זה בתאוריה, בפרקטיקה אני עוד טרם זכיתי לשמוע על מקרה שבו שני הצדדים "באו על סיפוקם" ולמרות זאת אחד מהם או שניהם "הועמדו לדין משמעתי" כזה או אחר. אם יש לך דוגמה לטענה שלך אשמח להתבדות.

אז תאוריה וחוקים לחוד, ומציאות לחוד.

ונכון, לא כל האסונות בהם מעורבים גברים מקורם בחתולות פמיניסטיות שחורות ( אני לא מאמין באמונות טפלות כי אומרים שזה מביא מזל רע) אבל עובדתית גם מיעוט יכול להמית אסון על הכלל ולקחת אותו "בן ערובה" אם בהסכמה ואם בחוסר ידיעה.

1.5 מיליארד מוסלמים בעולם, וממש לא כולם רוצים מלחמה עם ישראל או מחיקת התרבות המערבית, ונגיד שרק 10% מהם קיצונים ברמת העשיה, זה עדין 150 מליון מוסלמים חמושים בנשק חם ואידאולוגיה רצחנית, מספיק כדי להשתיק את 90% האחרים.

לא כל אזרחי גרמניה של היטלר היו נאציונאלסוציאליסטים, לא כולם היו ב SS, לא כולם היו בהיטלריוגנד אבל אלא שכן היו גררו עמם את כל העם למלחמה נוראית.

כך גם עם הפמיניסטיות דהיום... בישראל טרם נעשו מחקרים בנושא אבל בארה"ב ובבריטניה בין 5-7 אחוז מהנשים מזדהות כפמיניסטיות, אבל שם, וגם כאן כאן בישראל, העיסוק התמידי בנשים והתיאור הקבוע כקרבנות עושה רעש תקשורתי ומשפיע על כל צומת החלטות כאילו כל נשות ישראל עוסקות אך ורק באידאולוגיה, בשחרור, בסבל, בהעצמה כל יום כל היום.

מיעוט קטן אבל ממומן ומאורגן היטב חטף את השיח הציבורי ומשתמש בו כדי להחדיר אג'נדות פוליטיות במסווה של "טובת הציבור", "העצמה", "לב חם ומחבק", "מטרות" שלכאורה אי אפשר ולא צריך להתנגד להם כי הרי מי יכול להתנגד ל"שוויון, נתינה, ואהבה"

רק כאשר מפרקים את האג'נדות למעשים ולעובדות, לפרטים החבויים ממרבית הציבור מבינים מה קורה באמת מאחורי הקלעים של המטרות ה"נעלות הללו, את השקרים, את ההסתה, את הרס מערכות השלטון.

והמטרה האמתית? צבירת כוח ופירוק התא המשפחתי הגרעיני ובסוף "מדינת כל תושביה" מה שיביא לסוף הבית הלאומי לעם היהודי.

"אפליה מתקנת" ? האמנם? האם אפליה שהייתה וכבר מזמן איננה מצדיקה אפליה אחרת? חדשה? למה למשל יש בחוק תפקיד "יועצת XXXXX לענייני נשים"? מאות ואלפי משרות (ציבוריות כמובן) של תפקיד מגדרי ולא שוויוני? למה אין "יועץ לענייני גברים" האם רק לנשים יש בעיות שצריכות טיפול ספציפי? זו אפליה.

וברמה הלאומית.

תמני לי דבר אחד שבו היום נשים מופלות - בחוק - במדינת ישראל. נושא אחד בו הן מתוקצבות פחות, מקבלות פחות אזנים קשובות, משהו שמפלה אותן מגברים?

חיילות בגדוד שריון. כן או לא?

https://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-5650346,00.html?fbclid=IwAR1p6doVGIyU3QbhCloGukQ5Aa2yEHKk_uzbQK_9rH8u_8KKXuYKVzJwb74#autoplay

רעיון מטומטם ובלתי אחראי בעליל הן כלפי בטחון המדינה והן כלפי הצעירות שמושפעות במניפולציות פמיניסטיות לשים את בריאותן הפיזית והנפשית על קרן הצבי.

נסיון עיתונאי מניפולטיבי כדי לצבוע את הוויכוח בצבעים של מלחמת דת תוך שימוש במושג "הציונות הדתית" כגורם לכאורי יחיד שמתנגד למהלך.

אז יש קשיים מנטליים, ויש קשיים פיזיים, והן "לא אמורות להילחם בעמק הבכא" כלומר תידרש מהן רמה מבצעית נמוכה יותר משל גברים.

ואני לתומי חשבתי שצה"ל מחויב לביטחון ישראל בראש ובראשונה ופתאום אני מגלה שבכלל צה"ל מחויב ל"שוויון המגדרי " שנסתר מיד אחרי כאשר מתברר שהיעדים של הנשים ואזורי הלחימה שלהן לא יהיו כמו של הגברים, ולפיכך, איפה השוויון?

כל הסיפור הזה הוא בעצם נסיון, נוסף ומני רבים, לקעקע את כל היסודות עליהן עומדת המדינה, בלבול ההגדרות, בלבול היעדים, בזבוז קולוסלי של משאבים ומה לא.

תחשבו... על הנייר יש לצה"ל X יחידות שריון לוחמות.... בפועל, יש X-1 לפחות דהיום, לפחות יחידה אחת שאי אפשר לבנות עליה ביום פקודה.

ולמה אתה יחידת נשים לא תחצה את הגבול? למה לא ישתתפו בתמרנים בשטח אויב – חלק שיישמר רק ללוחמים? האם בגלל שדמן סמוק יותר? האם בגלל ה"טראומה הלאומית" הפוטנציאלית שגלומה בחטיפת חיילת - אשה? או שמה כמו שכבר הודה צה"ל, הרמה שלהן פשוט לא מספיק טובה?

הסיבות לביטול הפרויקט האידיוטי הזה כבר מופיעות כולן בכתבה. כל השאר זה פוליטיקה.
kyogen​(שולט){צמח בר}
kyogen​(שולט){צמח בר} • 30 בדצמ׳ 2019
סלייב, הערה קטנה לגבי השריון- מה שאתה מעיר עליו הוא על צבא בתהליך שחרור מרעיונות שגויים. הצבא כארגון עדיין סובל מדעות קדומות. בשלב שבו ישתחררו מהן ויתנו לנשים שוויון במסגרת נכונה, כמו שעשו בצבא ברית המועצות במלחמת העולם השניה, תקבל את מה שהסובייטים קיבלו מהנשים הלוחמות שלהן - נשים טייסות קרב שהופכות אלופות הפלות מטוסי אויב, צוותי שריון נשיים שנלחמות בחזית בהצלחה ובאפקטיביות, ותפישה אחרת לגמרי של היכולות של נשים בשדה הקרב המודרני.

כבר בשלב העוברי הזה של שינוי התפישות הצהליות, אם ניקלע למלחמת הגנה קונבנציונלית (משהו שלא ראינו כאן מאז 1973), יחידות שריון נשיות יכולות להיות מוקצות לגבולות הלא מעורבים במלחמה. בדיוק כמו המילואימניקים הקשישים שהגנו על גבול ירדן ב1973.

אם לא היית תקוע במחשבה המגדרית המיושנת שלך היית רואה שלוחמות קרקל כבר מדגימות את האפקטיביות שבשילוב נשים
https://news.walla.co.il/item/2600611
״זה בתאוריה, בפרקטיקה אני עוד טרם זכיתי לשמוע על מקרה שבו שני הצדדים "באו על סיפוקם" ולמרות זאת אחד מהם או שניהם "הועמדו לדין משמעתי" כזה או אחר. אם יש לך דוגמה לטענה שלך אשמח להתבדות״

מקרים כאלה נפתרים מחוץ לעיניה של התקשורת כי מדובר בועדה משמעתית פנימית. המרצה לרוב מקבל נזיפה שנרשמת בארכיון של המוסד (אם יש כאן מישהו מהאקדמיה, הוא יעיד שנזיפה כזאת היא לא עניין של מה בכך) ולפעמים אף מורחק מהמוסד האקדמי. אף מוסד אקדמי לא יעבור בשתיקה על מעשים שמטילים ספק באתיקה המקצועית של הסגל. לא מדובר בשוביניזם או בפמיניזם, אלא במוניטין של המוסד. הניסיון שלך לעצב את המציאות בהתאם לאג׳נדה שלך מעורר שאלות לגבי תפיסת המציאות שלך ומרמז לא פחות מאשר על פרנויה.

https://www.hopkinsmedicine.org/som/students/policies/relationships.html

Staff who enter into any kind of sexual relationship with a student must disclose this fact to human resources so that conflicts of interest are prevented – they are not allowed to teach, grade or supervise the student.

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך שני דצמ' 30, 2019 2:41 pm, סך-הכל נערך פעם אחת