סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

המפגש שהיה ומסקנותיו (כלובי, קפוץ פנימה)

שוטרת*
לפני 17 שנים • 14 בספט׳ 2006
שוטרת* • 14 בספט׳ 2006
Tom. כתב/ה:
אני מאמין שיש כוונות טובות אבל באמת הגזמתם.

המטרה היא להכיר ולא להקים גטו דומים/סאביות עם חוקים נוקשים של
עשה ואל תעשה. גם רעיון הליווי חונכות כיסוד הוא לדעתי לא במקום.

קשר חזק נמדד לא בהגדרה שלו (רומנטי/ונילי/בדסמי) אלא
במה שיש בין שני אנשים. לא בשם כי אם במהות.

לקחתם את הבדסמ שזו בסך הכל עוד צורת קשר אינטימית
והפכתם אותה לכל כך מסוכנת, כל כך מרתיעה והכי חשוב, כל כך מכוערת.

אני מבקש ממכם לרדת מהעץ הגדול מאוד מאוד שהתיישבתם עליו.
בדסמ לא יותר מסוכן מכל קשר אחר. זה לא דת ולא יישות כלשהיא.

כל התמונה הזאת שיצרתם רק מרחיקה ומכעיסה גברים.
להתייחס אליהם כפושעים עד שלא הוכח אחרת....זה היחס שאתם נותנים.
[color=#DC143C]וגם ההתיחסות לאישה היא כל כך מבזה פה שגם לזה לא נשאר הרבה מילים.
לא מדובר פה בבנות 10 ולא מדובר פה באיזה פרוייקט שרק גאונים יקלטו על ההתחלה.

כולה קשר

זה אולי ידהים הרבה מכן אבל נשים מסוגלות לנהל קשר עם גבר בכוחות עצמן.
גם אם זה זה קשר בדסמי וגם אם זה קשר ראשון שלהם בתחום.

לא כל גבר הוא אנס פוטנציאלי/רוצח/זבל/מניאק/עבריין/מטריד/מכה עד שלא הוכח אחרת.

וגם אם בת 20-60 ומעלה נכנסת לבדסמ, היא חיה מספיק כדי
לדעת על קשרים רומנטיים. וקשר בדסמי הוא לא יותר מסוכן מאחרים.

תארי לך שכל אישה עד גיל 60 בערך הייתה זוכה לליווי צמוד של חונכות
על כל קשר אינטימי שניהלה בחייה. אפשר לחשוב ששולחים אותן לקרב בלבנון...

השירשור הזה הוא מעין הכרזת מלחמה מדומה על המין הגברי.
מה בדיוק אתם רוצים מגברים?!
יצרם עולם דמיוני של חוקים והכל בצורה טכנית כל כך.
זה לא עושה חשק לגברים להכיר בחורה ככה.
וגם לא לאישה להכיר גבר.

הגבר הוא לא צעצוע פרטי ואת האילוף תשמרו
למשחקי הבדסמ ולא בזמן החיזור.

בשפת הרחוב הבוטה קצת:
עלה לכם השתן לראש.

צר לי שאני בוטה אבל מפעם לפעם
החוצפה עולה בדיון המעוות של
"מה גבר צריך לעשות בשביל שהאישה תהיה מרוצה ממנו"

תרגיעו בבקשה
וזה הכי בעדינות שאני יכול לנסח כרגע.

ועוד דבר הזוי:
כל פעם שיש מישהו שמעיז להביע את התנגדותו ולכתוב
דברי היגיון ושפיות הוא מואשם בתוקפנות ובשנאה.

תסתכלו שוב על המסמך
ותראו מי לא סומך על מי ומי פרנואיד פה.

מספיק לפחד מגברים.

לסיכום:
אתם בגישה הזאת מסרסים את הקסם והחיזור שבין גבר לאישה.[/color]

אתה... אוחחחח אחד גדול, ובמלה אחת - אמן!
בנות , קבלו ח"ח על הכוונה הטובה, אבל בלי קשר , מי ששומרים עליו יותר מדי - רק נהיה פגיע יותר כשהוא יוצא החוצה.

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך חמישי ספט' 14, 2006 11:22 pm, סך-הכל נערך פעם אחת
Belisana​(שולטת)

ובודי יקירי

Belisana​(שולטת) • 14 בספט׳ 2006
אני חושבת שאתה כחבר ותיק יכול להעיד ששנאת גברים רחוקה ממני כמרחק בן לאדן מבוש.
אין שום בעיה להציע גם גברים כתומכים ועוזרים, אבל תחשוב כשולט - היית אוהב שהנשלטת שלך תתיעץ עם שולט אחר לגבי הקשר שלכם? נדמה לי שמאד לא. לעומת זאת, אם היא היתה מספרת לך שהיא משתפת סאבית אחרת ברגשותיה, נדמה לי שלא היתה לך בעיה.

לגבי אחריות אישית - זה אחד מהנושאים שעלו בפגישה והוקדש להם זמן רב - סאבית חייבת לקחת אחריות על עצמה בקשר כזה וצדק טביאס בנושא. אפשר בהחלט לכתוב את הכל ואפשר גם להציע עזרה אישית. לא סותר. הרי כמה שנכתוב לא נוכל לכסות כל מקרה אישי ומאד יעיל כשיש עם מי להתייעץ.
Tobias​(אחר)
Tobias​(אחר) • 14 בספט׳ 2006
אני לא חושב שקיים כאן עניין של שנאת גברים בכלל.

אני פשוט חושב שכל העניין המאורגן של חוכנות יעשה יותר בלאגן מאשר סדר

כמו שגם ראיתן בתגובות בפוסט הזה.

אני חושב שאתן צריכות לפרסם מאמר בנושא שכולל את כל מה שאתן רוצות לומר ומאמינות כנשים(אני אומר כנשים מכיוון שלגברים פה אין מושג בקשר לכמות ההצפות וכו...)
האנשים החדשים יוכלו לקרוא ולקחת משם את המידע.

בנוסף אני אישית פועל בצורה של אחריות אישית גם בקהילה
כאשר אני חש או רואה שמישהו צריך עזרה או יעוץ או הכוונה כלשהיא(אני לא פסיכולוג אני מדבר על יעוץ והכוונה ברמה הבסיסית של נסיון) אני יפנה אליו ויראה אם הוא צריך או רוצה עזרה.
כנל פה...אתן רואות סאבית חדשה
שלחו לה הודעה או תנו לה פנייה בצאט בקשר לזה שאם יש לה שאלות או בעיות או הצפות של פניות לא מכובדות וכו... שיש לה למי לפנות בקשר לזה.

אני פשוט חושב שבשביל שמשהו יעבוד בנושא הרגיש והבעייתי הזה הוא חייב להיות מאוזן ברמה כזאת שהוא לא יהיה מצד אחד פולשני או שרירותי ומצד שני שיהיה קיים באמת המקום לפנות אליו ולקבל ממנו מידע חיוני.
השולט אור​(שולט)
השולט אור​(שולט) • 14 בספט׳ 2006
האמת שנדמה לי שדי מיצינו את הנושא.
תגובות בעד ונגד נאמרו כאן, אנחנו ננסה להרים את הפרויקט וההיענות תקבע אם זה יצליח או שלא.
דלפי דולפת

משום מה תום נראה לי צודק

דלפי דולפת • 14 בספט׳ 2006
בתור סאבית מתחילה, אני חייבת לציין שפגישות ראשונות, הן בערך כמו הפגישות הוואניליות. הצרור מפתחות יכול לשמש כעיצה לכל אישה בכל פגישה שהיא עם גבר. משיחות עם האדם עצמו, או עם אנשים שמכירים אותו אפשר ללמוד על אופיו.
אני לא מכירה עוד את כל העולם הזה. ומאחר וגיליתי את כל זה די בטעות, היו לי המון דברים שקשה היה לי לקבל אותם ולהבין מה מסתתר מאחוריהם. עם כל החומר של אלפוני והפורומים השונים שהתחלתי לקרוא בנושא עדיין היה קשה לי לקבל. אחרי חודשים בערך נרשמתי ונכנסתי, היתה כמות לא נורמלית של פניות, את כולם שאלתי את אותן השאלות, וידעתי שהן מעצבנות. אבל באמת לא הבנתי את מה שעומד מאחורי כל זה. היה רק אחד שענה כל פעם מחדש וניסה להסביר בלי להתעצבן, וגם בשיחות טלפון והכל לאט, והוא זה שנשאר גם עד היום ועדיין בסבלנות לכל הדברים שעדיין קשה לי לקבל ולבצע. (וגם חלק מהעונשים שקיבלתי עד היום תאמינו לי אני מסוגלת לבצע גם אם הם נראים ונשמעים דבלים, אם לא הייתי מסוגלת לעשות אותם לא הייתי עושה, והיו כאלה).
אני מספרת את כל זה כי אני מאמינה שיש מה שנקרא איטואיציה נשית. וכן מפגישה אחת או שתיים אפשר לדעת מה הבן אדם. ואם סאבית לקחה על עצמה לעבור סשן על ההתחלה זה משול פחות או יותר לזיון ונילי רגיל בפגישה הראשונה. צריכים רק להיות קצת יותר ערים לכל המסביב ואפשר לקלוט את הבן אדם.
עבודת מאסטר{lori}
עבודת מאסטר{lori} • 14 בספט׳ 2006
שוטרת* כתב/ה:
Tom. כתב/ה:
אני מאמין שיש כוונות טובות אבל באמת הגזמתם.

המטרה היא להכיר ולא להקים גטו דומים/סאביות עם חוקים נוקשים של
עשה ואל תעשה. גם רעיון הליווי חונכות כיסוד הוא לדעתי לא במקום.

קשר חזק נמדד לא בהגדרה שלו (רומנטי/ונילי/בדסמי) אלא
במה שיש בין שני אנשים. לא בשם כי אם במהות.

לקחתם את הבדסמ שזו בסך הכל עוד צורת קשר אינטימית
והפכתם אותה לכל כך מסוכנת, כל כך מרתיעה והכי חשוב, כל כך מכוערת.

אני מבקש ממכם לרדת מהעץ הגדול מאוד מאוד שהתיישבתם עליו.
בדסמ לא יותר מסוכן מכל קשר אחר. זה לא דת ולא יישות כלשהיא.

כל התמונה הזאת שיצרתם רק מרחיקה ומכעיסה גברים.
להתייחס אליהם כפושעים עד שלא הוכח אחרת....זה היחס שאתם נותנים.
[color=#DC143C]וגם ההתיחסות לאישה היא כל כך מבזה פה שגם לזה לא נשאר הרבה מילים.
לא מדובר פה בבנות 10 ולא מדובר פה באיזה פרוייקט שרק גאונים יקלטו על ההתחלה.

כולה קשר

זה אולי ידהים הרבה מכן אבל נשים מסוגלות לנהל קשר עם גבר בכוחות עצמן.
גם אם זה זה קשר בדסמי וגם אם זה קשר ראשון שלהם בתחום.

לא כל גבר הוא אנס פוטנציאלי/רוצח/זבל/מניאק/עבריין/מטריד/מכה עד שלא הוכח אחרת.

וגם אם בת 20-60 ומעלה נכנסת לבדסמ, היא חיה מספיק כדי
לדעת על קשרים רומנטיים. וקשר בדסמי הוא לא יותר מסוכן מאחרים.

תארי לך שכל אישה עד גיל 60 בערך הייתה זוכה לליווי צמוד של חונכות
על כל קשר אינטימי שניהלה בחייה. אפשר לחשוב ששולחים אותן לקרב בלבנון...

השירשור הזה הוא מעין הכרזת מלחמה מדומה על המין הגברי.
מה בדיוק אתם רוצים מגברים?!
יצרם עולם דמיוני של חוקים והכל בצורה טכנית כל כך.
זה לא עושה חשק לגברים להכיר בחורה ככה.
וגם לא לאישה להכיר גבר.

הגבר הוא לא צעצוע פרטי ואת האילוף תשמרו
למשחקי הבדסמ ולא בזמן החיזור.

בשפת הרחוב הבוטה קצת:
עלה לכם השתן לראש.

צר לי שאני בוטה אבל מפעם לפעם
החוצפה עולה בדיון המעוות של
"מה גבר צריך לעשות בשביל שהאישה תהיה מרוצה ממנו"

תרגיעו בבקשה
וזה הכי בעדינות שאני יכול לנסח כרגע.

ועוד דבר הזוי:
כל פעם שיש מישהו שמעיז להביע את התנגדותו ולכתוב
דברי היגיון ושפיות הוא מואשם בתוקפנות ובשנאה.

תסתכלו שוב על המסמך
ותראו מי לא סומך על מי ומי פרנואיד פה.

מספיק לפחד מגברים.

לסיכום:
אתם בגישה הזאת מסרסים את הקסם והחיזור שבין גבר לאישה.[/color]

אתה... אוחחחח אחד גדול, ובמלה אחת - אמן!
בנות , קבלו ח"ח על הכוונה הטובה, אבל בלי קשר , מי ששומרים עליו יותר מדי - רק נהיה פגיע יותר כשהוא יוצא החוצה.

מסכים עם כל מילה. איזה מזל שיש פה מישהו שיודע לבטא את מה שאני חושב icon_smile.gif
תודה TOM
aka BODYGUARD
aka BODYGUARD • 14 בספט׳ 2006
בליסאנה דארלינג..
מעולם לא טענתי שאת שונאת גברים..
עובדה- את מתה עלי... icon_lol.gif

זרקתי כפפה, אף אחת לא הרימה אותה..
כולנו לא כשירים ומסוכנים כנראה...

לרדת מהעץ ..

icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif

ואגב...
שליטה יקירתי..
שתעמוד הנשלטת שלי בעבר ובהווה ותאמר כאן
שמנעתי ממנה קשר לעולם, כולל שולטים..
ההענות תשעשע..
השולט אור​(שולט)
השולט אור​(שולט) • 14 בספט׳ 2006
אבל מי האשים אותך באדי? למה אתה לוקח את זה כל כך אישי? אתה אחד האנשים החביבים עליי במקום הזה ולא זכור לי שנאמרה בפוסט הזה מילה אחת נגדך.

אתה יודע, מה שמצחיק הוא שכשהקמתי את הקו החם גם אז היו המון צעקות על הזכות שמישהו לוקח לעצמו לנסות לסייע למי שנפגעו. אני לא אנסה אפילו לספור את הנשים והגברים שנעזרו עד היום במתנדבי הקו.

אני ממש משתדלת להבין בני אדם, לפעמים אני קצת נכשלת.

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך חמישי ספט' 14, 2006 11:34 pm, סך-הכל נערך פעם אחת
Belisana​(שולטת)

בודי ממוש

Belisana​(שולטת) • 14 בספט׳ 2006
קודם כל, זה שאני מתה עלייך זה נכוןicon_smile.gif

אבל עכשיו אתה סתם בקטע של להיות צודק.
כי אם היית "מקשיב" למה שכתבתי, היית רואה שראשית, לא פסלתי את האפשרות של גברים שיעזרו ושנית, שכתבתי הסבר מאד מפורט, למה סאביות הן אופציה טובה יותר.
nerissa​(אחרת)
nerissa​(אחרת) • 14 בספט׳ 2006
יאללה - נקפוץ לקלחת. גם כך אני מתה מחום icon_lol.gif

פשוט מדהים לראות איך הדיונים כאן מתדרדרים.
מדהים לראות שבמשך שנים, בצורה עקבית - אתם מסרסים כל רעיון או יוזמה לתקן ולעזור.
יש כאן אנשים שבצורה עקבית מגיחים כשעולה יוזמה כזו או אחרת, יורים, מנקרים, מצלקים, נושכים - אבל מעולם אף אחד מהם לא העלה רעיון איך כן אפשר לעזור ולפתור רבות מהבעיות שצצות כאן כל הזמן (מלבד רעיון דרמתי כזה או אחר "לקרוע לו את הצורה" או "להשאיר דברים כפי שהם.." וכו'..).

אני לא אומרת שלאנשים האלה לא אכפת. כל אחד ואחת מהם קופץ ורותח כשהוא שומע על מקרה כזה או אחר, במיוחד כשזה קורה למישהו הקרוב לו. אבל? לרוב זה נגמר במתיחת כתפיים וב"אני לא יודע מה אפשר לעשות - אבל בטח לא זו הדרך.."

אז איזו דרך? להשאיר דברים כפי שהם? אין כמו ראש נצנץ. אחלה. עד שזה מגיע אל "סף ביתכם"..

זו ההקדמה.

הלאה.

במשך מספר שנים, מאחורי הקלעים, אני משמשת מלווה/מדריכה/חונכת/דודה/אמא/סלמנדרה (וואלה לא יודעת איך לקרוא לזה. כל הגדרה שאבחר יהיו לה מתנגדים. אז תבחרו. סלמנדרה הכי טוב). הליווי הזה הוא הן לסאביות והן לסאבים. וכן - גם דומיננטים פונים ושואלים שאלות כדי לקבל זווית ראיה של סאבית לדילמה כזו או אחרת.

חלק מהליווי כולל ליווי ממש מתחילת הדרך. זה בדרך כלל מתחיל במסר קטן והססני שמבקש לשאול שאלה.
עשרות מהפניות האלה מסתכמות בפינג פונג של מסרים או כמה שיחות במסנג'ר של שאלות ותשובות - ואתם לא תאמינו עד כמה בסיסיות. זה נכון של-99 אחוז מהשאלות יש תשובות באלפוני או בפורומים. יש אנשים המעדיפים במקום לעשות שיעורי בית בקריאה מאומצת, פשוט לדבר עם "מענה אנושי".
חלק מהפניות מתמשכות לליווי ארוך של כמה חודשים. החל מהשאלות התמימות הראשוניות דרך ההיכרויות הראשיות ובהמשך "מלאך" למפגש ראשון ועד החגיגות של קילור כזה או אחר. ונשבעת לכם שבכל פעם זה מרגיש שילדתי. שוב. icon_lol.gif לעיתים אותם פונים חוזרים כמה חודשים אחרי כדי לחפש כתף, לאחר שהקשר הסתיים. ללקק פצעים, להתחזק.

כשנכנסתי לעולם הזה היה לי מזל ענק. נכנסתי בליווי חבר טוב ויקר שהדבר הראשון שעשה היה להציף אותי בלינקים ל-9879587934 אתרים ומאמרים (באנגלית. אז הקהילה המקומית הוירטואלית לא היתה קיימת ולא היה חומר בעברית לקרוא).
הייתי בהלם מכל המידע הזה. מרוב מידע - לא מצאתי את הידיים והרגליים - אבל "בלעתי" את החומר. קיבלתי אולקוס.

השלב השני - האיש שלח אותי לשוחח עם סאביות במירק. ואז פגשתי את מלודי icon_smile.gif }{

אין לכם מושג כמה ההבדל עצום. הבדל ענק בין לשבת לבד מול מחשב או מול ערמת נירות שהדפסתי ולקרוא.. לבין לשבת מול אישה מנוסה שיכולה לדבר איתי! הדינמיקה הנוצרת בשיחה תורמת אלפי מונים יותר מאשר ערימת תווים על המסך, חכמים ומקיפים הכי שיהיו.

וזו בדיוק הכוונה ברעיון שהועלה! זה קיים כל הזמן מאחורי הקלעים ורובכם כבר לוקח חלק בו - רק שכאן מבקשים למסד זאת, ולהפוך את זה נגיש לכל מי שזקוק לזה.

לא המצאתי את הבדסמ. אני לא מורמת מעם או כל אחת מההגדרות שנזרקו כאן לחלל האוויר. מה שאני כן יכולה לתת זה כתף ואוזן קשבת ולחלק עם הידע והניסיון שיש לי. אני מאמינה שרבים מהמתנגדים כאן המכירים אותי לא יהססו מלשלוח אלי מישהי לשיחה או לשאול שאלה, מי שמבקשת מידע ועזרה שכזו. חלק מכם כבר עשה זאת ולא עם חדשות זרות להם אלא עם סאביות שהם התחילו קשר איתם icon_wink.gif

אני לא "בונה" איזו תבנית של סאבית או סאב. אני מנסה ככל יכולתי להציג את כל הזוויות האפשריות. לכוון למקומות שיכולים לתת מענה ספציפי לדילמה כזו או אחרת - וכל מי שכותב כאן יש לו חלק בזה כי אני מכוונת לדברים ולתגובות שאתם כתבתם, דיונים שאתם הייתם פעילים בהם והתמסמסו לאחור בדפים. כאחת הנמצאת כאן זמן רב, אני זוכרת ש"פעם היה דיון בנושא.." ואני יכולה לחפש ולכוון לשם על מנת שהפונה אלי יקבל מגוון של דיעות. לא רק שלי. לא תמיד הם מגיעים למידע בעצמם או שהדרך לחרוש את האתרים למינהם בחיפוש אחר מידע רלוונטי מרפה את ידיהם. ממש לא מפריע לי לעזור.
ולכם? בודי? תום? מלודי? עבודת מאסטר? תגידו לא אם יפנו אליכם בבקשות עזרה שכאלה? למה יש לי התחושה שאני יכולה להגיד בשקט "אני מקריבה את הדגדגן שלי אם הם אומרים לא.." icon_biggrin.gif

אני פותחת אפשרויות ומשאירה תמיד את הבחירה הסופית בידי הצד השואל. אני נותנת כיוונים אפשריים. אני שואלת שאלות שהצד השני נותן את התשובות ומוצא את הכיוון שלו.

מי שנכנס לכאן מוצף בחומר, בניגוד לזמן שאני נכנסתי לכאן.
טונות של מידע. אין לו מושג מאיפה להתחיל!
יש כאן ניקים מכאן ועד אחר כך. למי לפנות? רבים מהפונים אלי מגיעים אלי במקרה.. הניק שלי "נשמע להם הכי טוב ברשימה למעלה", קראו סיפור כזה או אחר, קראו בלוג, אפילו כאלה שהולכים לפי "ראיתי שאת כותבת המון בפורומים אז פניתי אליך.." (היו זמנים..)

למה זה כל כך רע שתהייה באלפוני רשימה של אנשים מנוסים וותיקים שירצו לעזור ולתמוך בסגנון הזה?
מכל הגוונים והסוגים והמינים! סאביות, עבדים, מלכות, דומים.
התחלנו בסאביות כי זה הנושא הבוער. אני מאמינה שמקביל יש נושא בוער לא פחות וזה קבוצה של דומים מנוסים שיסכימו לעזור ולתמוך ולענות לדומים בתחילת דרכם.

זהו. חוזרת לבונקר smoking21.gif