סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

היכונו לביאת האיי-טיז!!!

דום-34​(שולט)
לפני 17 שנים • 17 באוג׳ 2007
דום-34​(שולט) • 17 באוג׳ 2007
כחול למה לך ?

אולי ורוד אדום
?
flashback{ג"ו}

Re: לבוש להרוג - the eighties horror picture show

flashback{ג"ו} • 17 באוג׳ 2007
shushu כתב/ה:
כולם מדברים בבהלה על לבוש אייטיזי, אבל לרוב לא יודעים להפריד בין בדיה למציאות. אז נכון, קיץ 1984 אופיין בחולצות עטלף בצבעי פסטל מעל מכנסי באגי צמודי-קרסול של Topper, שלא לדבר על עפרה חזה באירוויזיון עם "חי!", אבל גם הקיץ ההוא, וגם עפרה עצמה, כידוע, חלפו זה מכבר מהעולם. האמת שיש כאן כמה מומחיות בתחום; חלקן היו בכלל בשא"ש בתקופה הרלבנטית (נכון, מיז פלאשבק?) מה שהופך את בקיאותן לאף-יותר מרשימה. עד שהן יתערבו, הנה צרור עצות מועילות:

1.הכי חשוב: Don’t Panic.

2. הדבר השני הכי חשוב - לא משנה מה לובשים, כל עוד משתמשים באקססוריז הנכונים. כל מה שטראש: עשרות צמידים, שרשראות פנינים וצלבים, מטפחות ראש ובנדנות, גרביונים קרועים, כפפות גזורות, עגילי-ענק, חגורות עבות-בשר. למהדרין: משקפי-שמש עגולים.

3. מראה fame – או לחלופין, דליה מנטבר בשעת כושר – חולצות גזורות, טייטס צבעוניים, סופגי זיעה, חותלות, ברכיות. למהדרין: חצאית טוטו.

4. תסרוקות – שיער מנופח, בלורית מתנפנפת קדימה, מטאטא ישר מאחורה (כמו שקורא לזה החבר נ"ש – "מגן בוץ"). הרבה קשתות בשיער. למהדרין: מוהיקן!

5. בנים – נוסף על כל אלה אפשר פשוט ללכת על מראה הרוקיסט החתיך: מכנסים צמודים, אולסטאר ואיליינר שחור. למהדרין: מכנסי שבע-שמיניות...

6. צבעים – האייטיז אמנם הם מולדת השחור-הגותי והכסוף, אבל גם צבעים רכים (צהוב בננה), זוהרים (ורוד פוקסיה). הדפסי פסים, כתמי זברה וכיו"ב. טלאים. בגדים מבריקים.

וההמלצה הכי טובה: תפתחו כל אחד מעשרות הלינקים בשירשור הזה, תסתכלו על מדונה/ קיילי/ סינדי/ דוראן דוראן/ בוי ג'ורג'/ מייקל ג'קסון (טוב, לא מייקל), ותאמצו לוק. אם הייתי קצת פחות מאותגרת-טכנולוגית הייתי מצרפת כאן תמונות. אבל זה מה יש.

כולי תקווה שאיזו סטייליסטית ראויה תואיל להרים את הכפפה הגזורה ותוסיף מעצותיה. בינתיים, כאן שרי רז, מאחורי הקלעים של טקס בחירת מלכת היופי (ספיר קופמן!), מחזירה את השידור לאולפן.

נכון עד מאד!
ואתם כולכם חצופים ששמים אותי לקלס בגלל גילי המתקדם! תראו היום אייטיז מהו!! icon_twisted.gif
אני מתרגשת!!

מעוטרת ומאובזרת
פלאש-דאנס
קטסטרופה{Adonai}

דווקא.

קטסטרופה{Adonai} • 17 באוג׳ 2007
דווקא בשחור אני אבוא היום ודווקא היום אני אסשן למישי את הצורה ודווקא היום אני אתנהג יפה.
amy​(נשלטת){מבטלעיניים}
לא סתם עוד עבד כתב/ה:
הערב בחצות זה קורה!

המסיבה היא מסיבת ריקודים ולא מסיבת סאדו, וכן - יהיו גם ונילים שאוהבים לרקוד אייטיז כמו הסוטים. בשום מקום לא נכתב שזו מסיבה סגורה לקהילה, ואגב גם המסיבה במוצ"ש הייתה מסיבה מעורבת של ונילים וסוטים, והיא הייתה מצויינת וכולם נהנו.

איימי, למרות שזה לא ערב סאדו אנחנו באופן עקרוני לא עוצרים אנשים מלעשות מה שעושה להם טוב ולממש את הפנטזיות שלהם במועדון, אז תרגישי חופשי להגיע ולהצליף בגברים כהרגלך icon_smile.gif

אני הולך ללבוש היום כחול! - ואתם?

לא סאדו לא טוב icon_sad.gif
המלכה קרן​(שולטת)
המלכה קרן​(שולטת) • 17 באוג׳ 2007
icon_lol.gif

אני מתכננת לבוא השאלה האם לאורלב יהיה את האמץ להתריס ולשים מיטלוף!

ככה ראן טו יו של בראין אדאמס

וריפלקס של דוראן דוראן icon_twisted.gif
זאבה אפורה​(אחרת)
לפני 17 שנים • 18 באוג׳ 2007

Re: לבוש להרוג - the eighties horror picture show

זאבה אפורה​(אחרת) • 18 באוג׳ 2007
flashback כתב/ה:
shushu כתב/ה:
כולם מדברים בבהלה על לבוש אייטיזי, אבל לרוב לא יודעים להפריד בין בדיה למציאות. אז נכון, קיץ 1984 אופיין בחולצות עטלף בצבעי פסטל מעל מכנסי באגי צמודי-קרסול של Topper, שלא לדבר על עפרה חזה באירוויזיון עם "חי!", אבל גם הקיץ ההוא, וגם עפרה עצמה, כידוע, חלפו זה מכבר מהעולם. האמת שיש כאן כמה מומחיות בתחום; חלקן היו בכלל בשא"ש בתקופה הרלבנטית (נכון, מיז פלאשבק?) מה שהופך את בקיאותן לאף-יותר מרשימה. עד שהן יתערבו, הנה צרור עצות מועילות:

1.הכי חשוב: Don’t Panic.

2. הדבר השני הכי חשוב - לא משנה מה לובשים, כל עוד משתמשים באקססוריז הנכונים. כל מה שטראש: עשרות צמידים, שרשראות פנינים וצלבים, מטפחות ראש ובנדנות, גרביונים קרועים, כפפות גזורות, עגילי-ענק, חגורות עבות-בשר. למהדרין: משקפי-שמש עגולים.

3. מראה fame – או לחלופין, דליה מנטבר בשעת כושר – חולצות גזורות, טייטס צבעוניים, סופגי זיעה, חותלות, ברכיות. למהדרין: חצאית טוטו.

4. תסרוקות – שיער מנופח, בלורית מתנפנפת קדימה, מטאטא ישר מאחורה (כמו שקורא לזה החבר נ"ש – "מגן בוץ"). הרבה קשתות בשיער. למהדרין: מוהיקן!

5. בנים – נוסף על כל אלה אפשר פשוט ללכת על מראה הרוקיסט החתיך: מכנסים צמודים, אולסטאר ואיליינר שחור. למהדרין: מכנסי שבע-שמיניות...

6. צבעים – האייטיז אמנם הם מולדת השחור-הגותי והכסוף, אבל גם צבעים רכים (צהוב בננה), זוהרים (ורוד פוקסיה). הדפסי פסים, כתמי זברה וכיו"ב. טלאים. בגדים מבריקים.

וההמלצה הכי טובה: תפתחו כל אחד מעשרות הלינקים בשירשור הזה, תסתכלו על מדונה/ קיילי/ סינדי/ דוראן דוראן/ בוי ג'ורג'/ מייקל ג'קסון (טוב, לא מייקל), ותאמצו לוק. אם הייתי קצת פחות מאותגרת-טכנולוגית הייתי מצרפת כאן תמונות. אבל זה מה יש.

כולי תקווה שאיזו סטייליסטית ראויה תואיל להרים את הכפפה הגזורה ותוסיף מעצותיה. בינתיים, כאן שרי רז, מאחורי הקלעים של טקס בחירת מלכת היופי (ספיר קופמן!), מחזירה את השידור לאולפן.

נכון עד מאד!
ואתם כולכם חצופים ששמים אותי לקלס בגלל גילי המתקדם! תראו היום אייטיז מהו!! icon_twisted.gif
אני מתרגשת!!

מעוטרת ומאובזרת
פלאש-דאנס

פלאשי,
היית סופר-אייטיז. מדונה-וונאבי-וטראשית-למופת!
את התגלמות האייטיז ללא ספק! (עם כל הכבוד לשושו...)
monk
monk • 18 באוג׳ 2007
אני צריך לצאת לעיתים קרובות יותר. היה כייף icon_biggrin.gif
למרות שהתקליטן לא היה סגור על העשור (אבל זה פיצה אותי על כך שפיספסתי את מסיבת שנות השבעים).
Queeny​(מתחלפת){being}
Queeny​(מתחלפת){being} • 18 באוג׳ 2007
גם אנחנו נהנינו!
למרות שלא היה שום קיילי... icon_sad.gif
ואפילו לא למבדה! (שושו, אני נשבעת לך שרקדו את זה בבת-מצווה שלי)
FAME! איימ' גונה ליב טיל טיוזדי
AIR​(נשלט)
AIR​(נשלט) • 18 באוג׳ 2007
אחריי שלא עברתי סלקציה בלימיט icon_cool.gif
למזלי ,שמחתי להגיע למקום הנכון ולפגוש הרבה חברים מוכריםicon_smile.gif
המוסיקה זרמה וטל אורלב המוכשר במוסיקה שגרמה לי לעוף .
תודה על מסיבה מגניב icon_cool.gif
דום-34​(שולט)
דום-34​(שולט) • 18 באוג׳ 2007
היה אחלה מסיבה

אחלה מוזיקה

ואחלה אנשים הגיעו

שיהיה שבוע טוב