ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

חופש הביטוי, כבוד האדם....

תמונה כפרית
לפני 14 שנים • 22 באפר׳ 2010

גמד

תמונה כפרית • 22 באפר׳ 2010
Brave Dwarf כתב/ה:
מבין כל תופעות הלוואי שיש בכלוב, דווקא עוזרד זכה לשרשור נפרד?
הוא לא נעים, אבל הוא גם לא כזה נורא. יחסית למיליון ואחד משתתפים כשלכל אחד מהם יש איזו שריטה או שתיים (או תריסר), עוזרד הוא בין הבודדים שלמרות שדעותיו אינן מתקבלות על ידי אחרים, למרות שהוא עצמו נמצא תחת הכפשות, התנכלויות, לעג והערות מכוערות, אינו תאב נקמה. הוא לא רודף אף אחד מחוץ לשרשוריו ההזויים, הוא לא מחפש אף אחד על טעויותיו ואפילו כאן, באשכול שכוונותיו אינן משתמעות לשני צדדים, הוא הגיב בלא שמץ של רוע.

.

אני מציעה שתקרא שוב את כל אימרות הכנף של אותו בעל אלף פצופים

אני חושבת שאתה טועה.

וגם לחופש הביטוי יש גבול, כי המחיר גבוהה מידי.
Morticia
לפני 14 שנים • 22 באפר׳ 2010

Re: מילים כדורבנות שיש לומר לאחת - "נוצות ומסמרים"

Morticia • 22 באפר׳ 2010
אדון בועל בתשוקה כתב/ה:
מילים שיש לומר לאחת -"נוצות ומסמרים" ( ולאחיותיה השמנות ).

אחת- שכינויה "נוצות ומסמרים" המעידה על עצמה שהיא אישה שמנה כתבה תגובה לעיל, בזו הלשון : "..משקל הוא נושא רגיש אצל נשים. במיוחד כאשר הן מופלות עק משקלן בכל תחומי החיים - בין אם בקבלת עבודה, בין אם במציאת בן-זוג, בין אם בקבלת שירות רפואי וכו' וכו'.."

ובכן, לתשומת ליבך "נוצות ומסמרים" כמו גם לאחיותיך השמנות הטוענות לאפלייה - עשית מיש-מש של ענין שאינו בן מינו.

אם נשים מופלות לרעה בגלל משקלן "בקבלת עבודה" או "בקבלת שירות רפואי " - כי אז המצב רע ויש לפעול לתיקונו משום שמיתאר הגוף הוא מהות לא רלוונטית לתחומי תעסוקה ושירות רפואי.

אבל כאשר מדובר "במציאת בן-זוג" למיתאר גופה של המחפשת בן-זוג יש ויש חשיבות. לא סתם חשיבות אלא בדין זה פרימאט עליון ברף המינימום של הארוס הפרטי של כל אחד מאיתנו. אולי לא שמת לב, אבל אנחנו בוחרים בני/ות זוג לא באופן "דימוקראטי" שבו כולם/ן "מתאימים" לנו ( אם כך היה הדבר די היה בבחירת בן/ת זוג בהטלת מטבע ) אלא בחירה אקסלוסיבית לפי המשיכה המינית שלנו. - וכך ראוי שיהיה.

האם לדעתך נשים שמנות צריכות להתלונן לאיזו רשות עירונית או ממשלתית על "האפלייה" הזו "במציאת בן-זוג" ? - האם המדינה או הרשות המקומית צריכים לדאוג לבן זוג עבור נשים שמנות רק כדי לבטל את אותה "אפלייה" . - אני מקווה שאת, ואחיותיך השמנות, מבינות עכשיו עד כמה טענתך מופרכת ומטורללת.

אז מה קורה בסוף ? - מה שקורה הוא בדיוק מה שכתבתי בפוסט, שאתם לא קוראים אותו ותחת זאת מייחסים לי דברים שלא אמרתי מעולם -, בלית ברירה ובגלל "האפלייה במציאת בן-זוג" נדחקות הנשים השמנות למרחב הבדס"מי כי בבואן לכאן הן מכריזות הכרזה מכללא ( בשתיקה) ולפיה הן אומרות : נכון שהן מכירות שבשוק הוואנילי אין להן סיכוי בתחרות על ליבו של הגבר מול מתחרותיהן הנשים החטובות והיפות אבל לעומת זאת בשוק הבדס"מי הן מצהירות על "היתרון היחסי" היחיד שנותר להן - איתן יכול הגבר לממש את חלומותיו הפרועים ביותר. זו הסיבה שבגללה הסצינה הבדסמ"ית רוויה כל כך בנשים שמנות-כעורות.

וכן. גם את ביקורת האסתטיקה שלנו אסור לנו לבטל בשמה של "דימוקרטיה". אין דימוקרטיה באסתטיקה. אין יחס שווה בין הסימפוניה ה-9 של בטהובן לזבל של עמיר בניון או משה עפיה ודומיהם. ועל פי הגדרה מדויקת בפוסט הראשי שלי ( ואני לא אחזור כאן שוב )- כל אישה שמנה היא מכוערת. חד וחלק.

ויחד עם זה, שוב ושוב הדגשתי בפוסט שלי שאסור לבוז לנשים שמנות נוכח המצב הנואש הזה כי מעבר למרחב הבדס"מי רובצת עבורן רק התהום. אין להן סיכוי נוסף להשיג גבר, ומשום שמיתאר גופן לא בא להן מרצונן. במקרים רבים היסטוריה כואבת של התעללות מינית מסתתרת מאחורי הגוף של האישה השמנה.

( ועוד שולי הדברים - וקצת בצחוק - לענין מיתאר הגוף שלי - נוכח הדברים כאן רצתי למשקל הביתי וגיליתי כדקלמן: משקל של 79 ק"ג על גובה של 1.79 icon_smile.gif - אז הנה המידע החסר לכם icon_smile.gif - תחגגו על זה)

מה שמעניין אותי לדעת זה למי אתה רץ להתלונן כששלל השמנות והרזות, ע"ע נשים, זורקות אותך אחרי שהן מגלות כמה הזין שלך קטן...

icon_rolleyes.gif

נ.ב. שלגי, לא קראתי כל מילה ומילה בפוסט הזה כדי לדעת אם מישהו קרא כאן לצנזורה אבל את צודקת במה שאמרת באופן עקרוני. מצד שני, יש את כל המקום בעולם להביע דעת נגד לאותם דברים וגם לקחת בחשבון שמי שאומר אותם אומר אותם ממקום מתוסכל של שנאה, קטנוניות, רוע ושאר ירקות כאלה דיאטטיים... אה! וגם בהחלט יכתן שהוא בעצמו שמן שהרי שנאה, בדומה לאהבה, מתחילה מן הפנים ושם דווקא תמיד עדיף לב שמן על איזה ציפלון רזון... גם אצל גברים וגם אצל נשים!
icon_smile.gif
פסיכו לוג​(שולט)
לפני 14 שנים • 23 באפר׳ 2010

פסיכו לוג​(שולט) • 23 באפר׳ 2010
אדון בועל בתשוקה כתב/ה:

אז מה קורה בסוף ? - מה שקורה הוא בדיוק מה שכתבתי בפוסט, שאתם לא קוראים אותו ותחת זאת מייחסים לי דברים שלא אמרתי מעולם -, בלית ברירה ובגלל "האפלייה במציאת בן-זוג" נדחקות הנשים השמנות למרחב הבדס"מי כי בבואן לכאן הן מכריזות הכרזה מכללא ( בשתיקה) ולפיה הן אומרות : נכון שהן מכירות שבשוק הוואנילי אין להן סיכוי בתחרות על ליבו של הגבר מול מתחרותיהן הנשים החטובות והיפות אבל לעומת זאת בשוק הבדס"מי הן מצהירות על "היתרון היחסי" היחיד שנותר להן - איתן יכול הגבר לממש את חלומותיו הפרועים ביותר. זו הסיבה שבגללה הסצינה הבדסמ"ית רוויה כל כך בנשים שמנות-כעורות.

וכן. גם את ביקורת האסתטיקה שלנו אסור לנו לבטל בשמה של "דימוקרטיה". אין דימוקרטיה באסתטיקה. אין יחס שווה בין הסימפוניה ה-9 של בטהובן לזבל של עמיר בניון או משה עפיה ודומיהם. ועל פי הגדרה מדויקת בפוסט הראשי שלי ( ואני לא אחזור כאן שוב )- כל אישה שמנה היא מכוערת. חד וחלק.

ויחד עם זה, שוב ושוב הדגשתי בפוסט שלי שאסור לבוז לנשים שמנות נוכח המצב הנואש הזה כי מעבר למרחב הבדס"מי רובצת עבורן רק התהום. אין להן סיכוי נוסף להשיג גבר, ומשום שמיתאר גופן לא בא להן מרצונן. במקרים רבים היסטוריה כואבת של התעללות מינית מסתתרת מאחורי הגוף של האישה השמנה.

איזו רדידות... מצטער אדון, אבל אינך מצליח להבין את אחד היסודות העיקריים שעליו מושתת העולם, והוא שכל אדם רואה את העולם דרך זוג עיניים אחרות.
אם אתה קובע שאשה שמנה היא מכוערת חד וחלק, הייתי מנחש שאתה תינוק בן שנתיים וחצי. רק בגיל הזה יש לגיטימציה לחשוב שכל מה שאתה תופס, גם אחרים תופסים כמוך. אבל בגלל שאתה יודע קרוא וכתוב אניח שאתה דווקא מבוגר, אבל כמה אזורים במוח נשארו בגיל שנתיים וחצי.

הכשל השני שלך הוא סטטיסטי. כדי להוכיח שומן = להגיע לבדס"מ הינך צריך להוכיח שאחוז השמנים באתר גבוה מהאחוז באוכלוסיה. ומהיכרות שלי אישית עם הקהילה כאן במשך ארבע שנים, אני יכול לחסוך לך ולומר שזה בבל"ת.
רובנו נמצאים כאן בגלל "חיסרון" כלשהו או אחר. אבל היי. רוב העולם נמצא במקום כלשהו בגלל חיסרון כזה או אחר. זה מה שמניע את בני האדם.

כל אדם חש תסכול. אבל יש אנשים שמוציאים את תסכולם בצורה בזויה ודוחה. לכן אתה לא רצוי בכל כך הרבה מקומות. היית יכול להיות הוגה דעות גדול, אם היית נולד בשנות ה1930-1940 באזורים אחרים בעולם. אני ממליץ לך ללכת לפסיכולוג טוב כדי לנסות להבין את עצמך. יש דרכים אחרות להגיע לאושר ולהערכה עצמית, דרך העלאת האגו שלך עצמו, ולא הנמכת אחרים לגובה האגו שלך.
שלגי

שלגי • 23 באפר׳ 2010
[quote="Morticia"]
אדון בועל בתשוקה כתב/ה:

נ.ב. שלגי, לא קראתי כל מילה ומילה בפוסט הזה כדי לדעת אם מישהו קרא כאן לצנזורה אבל את צודקת במה שאמרת באופן עקרוני. מצד שני, יש את כל המקום בעולם להביע דעת נגד לאותם דברים וגם לקחת בחשבון שמי שאומר אותם אומר אותם ממקום מתוסכל של שנאה, קטנוניות, רוע ושאר ירקות כאלה דיאטטיים... אה! וגם בהחלט יכתן שהוא בעצמו שמן שהרי שנאה, בדומה לאהבה, מתחילה מן הפנים ושם דווקא תמיד עדיף לב שמן על איזה ציפלון רזון... גם אצל גברים וגם אצל נשים!
icon_smile.gif

זה נאמר בפתיח של השרשור הארוך הזה בצורה מאוד ברורה, שיש להעיף אותו מהאתר בשל הדעות שלו והדרך בה הן מובעות.

וברור שיש מקום להביע דעה נגדית, זו המהות של דיונים. להעיף, זו צנזורה והיום מצנזרים אותו - מחר יצנזרו אותך או אותי.
תמונה כפרית

מענה קל לרובכם

תמונה כפרית • 23 באפר׳ 2010
אני פתחתי את השרשור הזה מסיבה פשוטה,
יש כאן אדם הנוהג באופן קבוע לפזר כאן זבל ולסמא עיניים.
אני אישית לא נפגעת ממילותיו, הן לא נוגעות בי כהוא זה.
אבל היא כן נוגעת בכם,

היא נוגעת בך גמד ובך זאלופון ובעוד כמה מגיבים אחרים כאן בעיקר גברים.
אתם קונים את התאוריות הטיפשיות שלו ואפילו לא שמים לב לכך.

המשוואה שטוענת שנשים שמנות הן מסכנות, דחויות, כעוסות
ולכן הן כאן או מגיבות או יוצאות נגד. מוטעית מיסודה ומשוללת כל
בסיס אבל אתם רובכם נפלתם בה

אתם בטוחים שאני מתרעמת על דבריו כי אני שמנה וכי יש לי בעיה עם זה
ואולי כיוון שכך אני מרגישה כעורה בעיני עצמי, ואולי לכן אני נדחקתי לכאן, ויותר מכך אני מרגישה נעלבת כשמטיחים זאת בפני משל מראה הוא. אבל זו בדיוק הטעות שלכם.

אני מכירה נשים רזות כגפרורים ששופטות את גופן לחומרה, בדיוק בגלל סוג האנשים
כמו עוזרד וכן גם כמוכם!
אני שלמה עם גופי ועם המראה שלי הרבה יותר ממרבית נשים שאני מכירה,
אך ראיתי סביבי מספיק, ודי והותר קורבנות של לשון החלקלקות המזוויעה הזו.

מקדשים את החיצוני והשטחי.

מקבץ רע במיוחד של משפטים שיפוטיים שנאמרורק בשרשור הנוכחי ורק מלהק גברים כאן.

ציטוט: שאסור לבוז לנשים שמנות נוכח המצב הנואש
מי קבע?
ציטוט: נכון שהן מכירות שבשוק הוואנילי אין להן סיכוי בתחרות על ליבו של הגבר.....זו הסיבה שבגללה הסצינה הבדסמ"ית רוויה כל כך בנשים שמנות-כעורות

ציטוט: כל אישה שמנה היא מכוערת. חד וחלק.

ציטוט: את האבן ששתי נשים תזרוקנה תוך הבאר גם עשרה גברים לא ידלו.
טוב שיש אותן וטוב שהן חונקות זו את זו על חשבונינו.
לא לשווא המלחמה, הקנאה וצרות העין הן בלשון נקבות.

ציטוט: גם אלו שנורא נפגעות מדבריו, הן תמיד אותה קאסטה, וזה כל-כך משעשע לצפות בזה מהצד... הגברבר המגוחך הזה צוחק על נשים שמנות, מכוערות ודחויות (שמ"ד, הוא קורא להן, ואני חייב לציין שזו הברקתו הגדולה ביותר) ולפתע כל שמ"דיות האתר נעמדות על רגליהן האחוריות, לפחות עד כמה ששיווי המשקל שלהן מתיר להן.

ציטוט: אני מדגיש שוב ושוב שאסור לבוז לנשים מהסוג דנן שמיתאר גופן לא בא להן מרצונן, אלא תוצאה בלתי נמנעת של היסטוריה דאובה וכואבת בחייהן, והבדס"מ הוא במידה רבה - האין מוצא האחרון שלהן, המגרש האחרון שנותר להן לשחק בו בשוק האכזרי של כלכלת הרומנטיקה.

ציטוט: היא שבעצם כך שאותן נשים (וכנראה לא במקרה אלה רק נשים) מגיבות לו בכזו חריפות ומנסות לסתום את פיו, רק מעיד ומצדיק את כל מה שהוא אומר

הרבה כאן חוטאים במעט עוזרדיות, היא דבקה בכם בלי שאף תרגישו בכך, אבל הוא בניגוד למרבית האנשים כאן, קשוב אך ורק לעצמו, הוא מפזר שנאה לעג ובוז, זה כל מה שהוא עושה.

ושלגי וכל שאר התומכים בעיקרון חופש הדיבור
גם אני בהחלט תומכת בכך מאד!!! אבל שוב יש גבול לחופש ביטוי
גבול שגם המתוקנות שבדמוקרטויות שמות
וזה כשזה מגיע להפצת שנאה דה לגיטימציה ואפליה.
the rain song
the rain song • 23 באפר׳ 2010
אז הבה נראה מה היה לנו כאן,
זכותה של אשה להיות שמנה, חכמה, נשית, יפה, נהדרת ולוהטת.
זכותו של גבר לאהוב נשים שמנות.
זכותו של גבר לחשוב שאשה שמנה זה הדבר הכי מדהים וסקסי בעולם, ובכלל הדבר הכי טוב שקרה אי פעם.
זכותו של גבר לא לאהוב נשים שמנות.
זכותו של גבר לחשוב שאשה שמנה היא מכוערת ודוחה.
ועכשיו, אני לא בטוחה,
האם זכותו של אותו גבר להגיד את זה בקול רם?
ולהזכירכם, לא מדובר על עמדת כוח מסויימת שתשנה את החוקים במדינה ותגרום לאפליה ואי צדק.
מדובר על האתר החביב הזה
(ולפי השמועות גם בתפוז)
שלגי
שלגי • 23 באפר׳ 2010
תמונה,

כאן אנחנו חלוקות.
אינני חושבת שסתימת פיו של אד"ב תתרום לדבר, למעט אולי - לחשיבות העצמית שהוא יחוש בשל כך.

מותר להציג דעות שנויות במחלוקת ואם מאן דהוא משתכנע מדבריו של אד"ב, שיבושם לו.
אני נוטה לחשוב שלאנשים יש את היכולת לקרוא דברים באופן ביקורתי ולהחליט מה דעתם בנושא.
מתמידן
מתמידן • 23 באפר׳ 2010
כל הסיפור נראה לי קצת מוזר ואולי גם קצת צבוע
נתקלתי פה (באתר) בלא מעט תגובות שכל מטרתן הייתה לפגוע ולהשפיל את האחר.
קראתי את מה ש"אדון בועל בתשוקה" כתב. אני לא מסכים עם התיאוריות שלו אבל למה צריך לצנזר אותו ?
זה בגלל שהוא נוגע בנושאים רגישים או בגלל שהוא פוגע ?
כי אם זה בגלל שהוא פוגע , אני לא מבין למה הוא צריך לקבל שרשור שלם שדורש לצנזר אותו בעוד גולשים אחרים הממשיכים להשתלח בכותבים אחרים ופוגעים בהם בשיטתיות ממשיכים לעשות זאת בחופשיות.
אדון בועל בתשוקה

Re: כולי" נרגשששששששששששששששששששששששששששששששש"

אדון בועל בתשוקה • 23 באפר׳ 2010
אדון בועל בתשוקה כתב/ה:
אדון בועל בתשוקה כתב/ה:
כולי נרגשששששששששששששששששששש. דיון שלם בפורום עלי !!!! ממש לגופו של אדם פרטי !!!! נו חייבים להוקיר את "הזכות הגדולה " שנפלה בחיקי.

הבעיה היא כמובן ש"קביעות היסוד" של פותחת הדיון ורוב המגיבים בטעות יסודן:

כאשר אני כותב על על התופעה הרווחת של נשים שמנות-כעורות בסצינה הבדסמ"ית, או קשרי פילגשות - אין באמירות שלי שום נימה נורמטיבית לא לטוב. ולא לרע. אני דן בתופעה קורעת עיניים, אויביקטיבית שכל מי שנכח באירוע חברתי או במועדון של הסצינה הזאת ער לה - ואני מנסה להבין את מקורותיה באמצעות כלים של ביקורת התרבות. יתרה מזאת כל מה שנוגע לנשים שמנות-כעורות אני חוזר ומדגיש שאין לבוז להן !!!!

רוצים הוכחה ? - היא מצויה כמובן בכתובים , כדי למנוע עיוות מכוון כמו שפותחת הדיון הזאת עשתה, הקדשתי לזה פוסט ברור ומדויק בלוג שלי , הנה הוא:

www.thecage.co.il/blog/userblog.php?postid=224966&blog_id=52431

אז למה בכל זאת נוצרת מחדש שו ושוב כאן "המהומה" המפוברקת ? - התשובה היא ברורה - דיון בתופעה רווחת ואוביקטיבית מייצר תבערה כאן רק משום שהוא נוגע באמת הדואבת והכאובה של נשים שמנות-כעורות במקרה אחד ובמצפון רע ומיוסר של מי שמעורבים ביחסי הסתרה של פילגשות במקרה אחר.

בשולי הדברים שלי אני מבקש לחזור ולהודות לפותחת הדיון הזה - אין כמו דיונים מסוג זה להעלות את הרייטינג שלי ( לו זה באמת היה חשוב לי )

ולענין החרמות והנידויים ובכלל " למה אני נמצא כאן " - נו גם בזה הקדמתי אתכם - גם על זה כתבתי כבר בבלוג שלי:

www.thecage.co.il/blog/userblog.php?postid=225805&blog_id=52431
www.thecage.co.il/blog/userblog.php?postid=227052&blog_id=52431

אני בוחר ב.....רוטב טחינה !!!

תסלחו לי שאני מתערב לרגע ב"דיון" ( נו עלאק דיון ) הער שאתם מנהלים בסוגיה "הרת-הגורל " באיזה רוטב לזלול אותי....שהרי למרות שטרחתי והבאתי כאן מול עינכם, פעם נוספת, את הפוסט דנן על הנשים השמנות-כעורות , הרי שאתם ממשיכים באדיקות לייחס לי טענות ודיעות שמעולם לא כתבתי כמו : בעד הדרתן של נשים אלו מחיים חברתיים ו"מהזכות לחיי מין" ( איפה לכל הרוחות כתבתי את זה ?? - שיוכיח לי האוויל התורן ) או , רחמנא ליצלן " פגיעה במעמד האישה בישראל " ( איפה אוויל ? איפה ??? ) - למעשה ההיפך הוא נכון - אני מדגיש שוב ושוב שאסור לבוז לנשים מהסוג דנן שמיתאר גופן לא בא להן מרצונן, אלא תוצאה בלתי נמנעת של היסטוריה דאובה וכואבת בחייהן, והבדס"מ הוא במידה רבה - האין מוצא האחרון שלהן, המגרש האחרון שנותר להן לשחק בו בשוק האכזרי של כלכלת הרומנטיקה.

אבל כאמור מכיוון שהטקסט שלי לא ממש חשוב בעינכם, אלא ההתיישרות לפי איזה קו עלוב שבמקרה הטוב ניזון מחוסר הבנה בסיסי, או, לחילופין, מרשעות לשמה - וכל ענינכם הוא להחליט על רוטב התבשיל שבו אתם חושקים לזלול אותי ...אז אני בוחר....ברוטב טחינה !!!

מה נאמר על "פסיכולוג על ספת עור" המאבחן את מטופליו מבלי שפגש בהם ? בדיוק מה שנאמר על "הפסיכולוג " שלנו כאן שבחר לקבוע שהקביעה שלי ש"כל אישה שמנה היא מכוערת " מבלי לקרוא את מלוא ההגדרה המקדימה המוליכה למסקנה זו, למרות שטרחתי והבאתי את הפוסט המקורי שלי בענין הזה שוב ושוב, והנה תמצאו אותו שוב בלינק שלעיל.
אז למען "היושרה האינטלקטואלית" של אלו שלא קוראים את דברי אבל יש להם "דיעה נחושה" בענין להלו ההגדרה מחדש:

יופי נשי - היכולת להבחין בעין באופן ברור ומדויק בכל חלק מגוף האישה, במיתאר גבולותיו, וביחס ההרמוני של מכלול חלקי הגוף הזה בהתאמה.

( באופן כללי תנאים אלו מתקיימים במידה הנשית הידועה כמידה - 38 )

למה אנו שוללים את הצירוף "שמנה ויפה" או "שמנמונת ויפה" או "מלאה ויפה" - משום שכל אחת מהטוענות לצרוף זה דורשת מאיתנו מבט קטוע על גופה. מבט המנתק לרוב חלק אחד מגופה ביחס למכלול הגוף ( לרוב את הפרצוף ) משאר חלקי הגוף ( דוגמאות תמצאו בכרטיסי פרופיל בכלוב - מבלי לפגוע באישה זו או אחרת - המציגות רק את קן העינים של פרצופן ומבקשות מאיתנו לשכוח משאר פרוטומת הגוף ) - בעוד שההגדרה שלנו לעיל - תובעת במפגיע מבט כולל ומקיף על מכלול הגוף הנשי.
אשר על כן "שמנה ויפה" או "שמנמונת ויפה" או "מלאונת ויפה" הוא אוקסימורון. תרתי דסתרי של ממש. שעטנז בלתי אפשרי.
ויחד עם זאת, כפי שחזרתי והדגשתי, למרות שאסור לבטל את החוש האסתטי שלנו, ולמרות שיש לדחות את הרלטיביזם הפוסט מודרני של "על טעם וריח -אין להתווכח" למרות כל זה - אין לבוז לנשים השמנות-כעורות כי לא מרצונן בא להן מיתאר גופן, ומאחורי הגוף השמן והכעור שלהן מסתתרת לרוב היסטוריה כואבת של ניצול מיני.
כל זה כמובן כתוב בפוסט המקורי בבלוג שלי, והובא כאן שוב ושוב על ידי - אבל ל"פסיכולוג על ספת העור " שלנו אין צורך לקרוא , הוא גם לא פוגש את מטופליו כדי לקבוע את דעתו עליהם - אנחנו כמובן יכולים להתנחם בעובדה שב"פסיכולוג -צעצוע " מדובר כאן. כי לו מדובר היה בפיכולוג של ממש שהיה נוהג כך - רשיונו היה נשלל מיד.
פסיכו לוג​(שולט)
פסיכו לוג​(שולט) • 23 באפר׳ 2010
ועל זה נאמר טול קורה מבין עיניך icon_rolleyes.gif
אפילו ללחוץ על פרופיל ולראות שאינני פסיכולוג אינך מסוגל. ולמרות מה שכתבת, כל מה שאמרתי עדיין שריר וקיים. יפה שניסית להסיט את הכל למילה אחת מכל מה שכתבתי. לא עבד.