לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

שאלה לגבי מאבק.

שוסי
לפני 14 שנים • 5 באוג׳ 2010

Re: דים.

שוסי • 5 באוג׳ 2010
קטסטרופה כתב/ה:
אמן החושים כתב/ה:
מצחיק לראות איך חבורה של בורים אווילים וחסרי-ערכים מתיימרים כל-פעם מחדש להתווכח על פוליטיקה; מישהו מכם, המטומטמים שמנסים להתווכח בעזרת מילים כמו נגע ונגוע, קרא משהו ממה שהוא כתב כאן?

ראשית, קטסטרופה, מה צצת אה? עד עכשיו היה לנו שקט ממך
והגרוע מכך, מה אתה מדבר על אפסים? אתה ושכמותך הם הרי העלוקות הכי גרועות שקיימות במדינה הזו?
תחזור לכוס-המרה שלך ולהוצאת-הספרים הכושלת, תנסה להביט על החיים המבוזבזים שלך יום אחד כתהיה מפוקח לשם-שינוי ואז אולי תראה כמה בזבוז הזמן שאתה קורא לו החיים, לא תרם תרומה מהותית לאף-אחד ברחבי-העולם הזה, שלא לדבר עליך עצמך. אתה הרי חתיכת מוקיון גרוע במיוחד בתפקידו ובעצם סוג חדש של תפיל על שניים. צא לי מהפריים

שנית, רפאל, האמת, תפסתי ממך בחור נבון, אבל כשאתה רואה אנשים שלא מסכימים איתך ואתה מייד מכנה אותם בכינויי-גנאי, זה ממש אחד הדברים היותר ילדותיים שאתה יכול לעשות; ואני עדיין מנסה להאמין שאתה מעבר לזה...

שלישית, זונת סושי, מתי כבר תתבגרי?

רביעית, לא, אני ממש לא מתכוון להגיב לגופפו של דיון, עושה רושם שלהתדיין איתכם על פוליטיקה זה ממש מתחת לרמה שלי, אני מקווה שתשכילו במקום להכנס למגננות הדביליות שלכם שאני כבר רואה אותן באות עוד רגע; תסתכלו על עצמכם ותבדקו אם אתם יודעים מה זה דיון, או שאתם סתם פה כדי לזרוק יציאות ארסיות וחסרות כל טעם וחשיבות.

(ראובן, מתורבת ו- Cauchy, כדי שלא תפלו למלכדות ותעלבו לי כמו שאר החוטאים בחטא הדפיקות פה, אתם יודעים שעמכם אני מוכן להתדיין בפורומים נורמאליים בכל-יום)

תשמע, תקרא, מה שזה לא יהיה.
אני תוהה מאין לך ה"ידע" הרב הזה עלי, ידע שאפילו אני לא יודע עליו והייתי שמח שתסביר לי איך אתה "יודע" כל כך הרבה דברים עלי מבלי שראית/ניפגשת איתי ולו רק פעם אחת במהלך שנות חייך העלובים.
הייתי שמח אבל לצערי זה בלתי אפשרי שכן העברית שלך היא בלתי מובנת בעליל.
או שהמצאת עברית משלך או שפרשת/גורשת מבית הספר בכיתה ג' אבל זו בהחלט לא העברית הבסיסית שאני מכיר ואני מתנצל מראש אם יתחוור לי שאתה דיסלקט מוצהר או עולה חדש אבל אני מעריך שאתה סתם אדם מוגבל במשאבים מנטליים מינימליים.
אפילו האחיינית שלי, בת השבע, יועת שכותבים "טפיל" ולא "תפיל".
צא ולמד טיפטיפה עברית תקנית לפני שאתה מטיף לאנשים כאן על "טימטומם" וכיו"ב (יודע מזה כיו"ב כלל?) ואם לא מצאת אולפן קרוב לביתך אני מוכן להקים קרן התרמה שתסייע לך לזכות במורה פרטית לעברית בסיסית.
בקיצור, עד אז, אל תפיל את המוגבלות שלך על אחרים. כן, הפעם זה "תפיל".

בקשר להיא שסלקטורית בדנג'ן, סושי משהו, אין לי אלא להצר שהבעלים בחרו כסלקטורית אדם גזען, חשוך ואטום שכן אלה התכונות האחרונות שסלקטור במועדון כזה או אחר יכול להתפאר בהם.
אני מבטיח אישית שהענין יטופל וישונה במהרה.

ובקשר לכולכם, אלה שמדברים על מדיניות הגירה תרשמו לכם:
אני לא זוכר אם זו מדינת ההגירה הראשונה אי פעם בהסטוריה אבל אם יש מדינת שהתקבצו בה מהגרים במליונים וחברו למעט שגרו כאן אז זו ישראל.
אלא מה, הם היו יהודים והמהגרים הנוכחים הם לא.
הם סתם כושים בזויים שבזה הרגע ירדו מהמערות.

אל תקשקשו, זו גזענות נטו איך שלא תהפכו את זה.

בודיגארד. הלוחם הדגול. הפתעת אותי.
אתה, שלוחם בשצף קצף להגן על אותם ילדים והאמת, אם לא הייתי מכיר אותך מעט ואת דעותיך החשוכות בענייני דת/גזע/מין הייתי מזיל דמעה אחת או שתיים מהודעותיך המרגשות אבל כאחד שמכיר אותך, אתה גזען לא פחות מהזונה ההיא שאוהבת סושי, עושה לעצמך הנחות ומתייפייף בגלל שאתה לא יודע דבר אחד:
חלק מכריע מאותם ילדים הם מוסלמים וכידוע אתה חושב שהמוסלמים הם אנשים נחותים מאיתנו, בעלי הדם הכחול, היהודים.

בקיצור, אל תבלבלו את האשך היחידי שנותר לי, רובכם הייתם ונותרתם אנשים גזענים וכל מה שנותר לכם הוא להודות בזה ולהוריד את הראש שאתם עוברים לידי שכן אני בז בוז עמוק ליצורים כמוכם שבטעות הסתננו ו/או היגרו אלינו, אל קהילת בני האדם.
בשמחה הייתי מגרש את כולכם.

1.מצחיק שאתה מדבר על עברית תיקנית כאשר:
קטה,סימני פיסוק.סימני פיסוק,קטה.
מה שאפילו יותר משעשע ,זה שבחרת דווקא להדבק לקטע הזה ולא באמת הכחשת דבר ממה שהוא אומר.
הלאה.
2.אין בדיוק אני אדם גזען וחשוך? כי אני חושבת שהצורה בה אתה בוחר להתנסח מכוערת?
כי העניין הזה של להגיב לגופו של אדם ולא עניין בזוי בעייני?
(מה שהכי אירוני זו העובדה שאני בכלל הבהרתי בדיון הזה לא פעם,באיזה עמדה אני דוגלת,שלבושתי היא בכלל אותה אחת שלו).
מקבי​(מתחלף)
מקבי​(מתחלף) • 5 באוג׳ 2010
ציטוט: אני מאוד התביישתי מהחלטת של הממשלה לגרש 400 ילדים של עובדים זרים מהארץ.
אם מישהו באתר יודע איך מגיעים למטה המאבק או אם יש איזה עצומה שאפשר לחתום אליה כדי
למנוע את המחדל הזה ולהפסיק להיות מדינה רעה וגזענית אני אשמח אם הוא יעזור לי.
בתודה מראש לכל מי שיעזור לי ואני מקווה שהילדים האלה ישארו בארץ.

ניתן להגדיל ולעשות, ולוותר על ביתך ועבודתך למען אותם חבר'ה. וותר גם על הפנסיה, הביטוח הלאומי וביטוח הבריאות, שהרי, אלה דברים בסיסיים.

ורגע של שפיות באמת-באמת -- אני עוד לא לגמרי החלטתי אם אותם עובדים זרים צריכים להישאר או לעוף, ואני חושב שברמה המוסרית, מדובר בסוגיה סבוכה למדי.. אבל תמיד מעניין לראות אנשים שדעתם *ממש* מגובשת, בדרך כלל לכיוון של תמיכה בהישארותם.

ומעניין גם לראות, שאלה באופן גורף למדי, אותם אנשים שתמכו בטיהור האתני של 2005 (וכן, גם אני תמכתי בו, אבל זה הטיהור האתני הגדול ביותר בישראל מאז 1948).

אז... צביעות וסטנדרטים כפולים, מישהו? רק היום, בזיל-הזול.
מקבי​(מתחלף)
*עריכה, התעלמו-נא מההודעה הקודמת... וחבל שאי-אפשר לערוך פה הודעות אחרי יותר מחמש דק'*

חלקם הלא-מבוטל של מפוני\מגורשי 2005 עדיין חי בקראווילות, אחרי שביתם נהרס ואדמתם נלקחה מהם - רק מה, הם חובשי-כיפה ברובם המוחלט, אז כנראה שחמלה לא תהיה מנת-חלקם.

הנה עוד כמה שאלות שאף-אחד מקרב התומכים בהישארות העובדים הזרים לא שואל, ובוודאי שאינו עונה עליהן:

400 ילדים זה פנאן, גם 4,000... אבל מה עם 400,000, או ארבעה מיליון? מה עם ארבעים מיליון? יש בארץ, נכון לעכשיו, כ,300,000 עובדים זרים, חוקיים ובלתי-חוקיים. אם אסור לגרש אותם כי זה מה-זה לא אסתטי, אז מה עושים איתם? היישארו פה לעד כעובדים (או עבדים) זרים? שניתן להם אזרחות (מזכיר שוב - יותר מרבע מיליון איש) ?

מה יקרה כשמסכני העולם ישמעו שאיזו מדינת עולם ראשון (כן כן, תצחקו... אני בוכה) מחלקת אזרחות ככה, בכיף, אם אתה מספיק נחוש? מה יקרה למדינת העם היהודי, היחידה מסוגה בעולם? מה קרה לעם היהודי ללא מדינה (רמז: זה כולל פריטי אופנת לבוש צהובים ושימוש מושכל בגז)? מה קורה לכל עם ללא מדינה?

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך חמישי אוג' 05, 2010 1:18 pm, סך-הכל נערך פעם אחת
לא סתם עוד עבד

Re: דים.

לא סתם עוד עבד • 5 באוג׳ 2010
קטסטרופה כתב/ה:

בקשר להיא שסלקטורית בדנג'ן, סושי משהו, אין לי אלא להצר שהבעלים בחרו כסלקטורית אדם גזען, חשוך ואטום שכן אלה התכונות האחרונות שסלקטור במועדון כזה או אחר יכול להתפאר בהם.
אני מבטיח אישית שהענין יטופל וישונה במהרה.

מבלי להיכנס בכלל לדיון לגופו של עניין (וכן, אם זה מעניין אתכם, אז אני חושב שאוי לה למדינת ישראל אם מה שמאיים עליה אלה 400 הילדים המסכנים האלה), אעיר רק לגבי המשפט שמופיע בציטוט: זונת סושי הייתה ותישאר הסלקטורית של הדאנג'ן, ובכל מקרה עתידה כסלקטורית לא ייקבע על סמך דעות או הערות שכתבה במהלך דיון כזה או אחר בפורום באינטרנט.

יש רק שני אנשים שמוסמכים לדבר בשם מועדון הדאנג'ן, וקטסטרופה יודע היטב שהוא רחוק מלהיות אחד מהם. ועכשיו גם אתם יודעים.
huan
huan • 5 באוג׳ 2010
אני אישית לא מבין מדוע נושא הדיון הוא "גירוש ילדי העובדים הזרים" ולא "גירוש העובדים הזרים".
נשמע כמו ניסיון נוסף להשתמש בילדים כנשק במאבק הפוליטי של הורים ואירגונים. משום מה כאשר פלסטינים או מתנחלים עושים את זה אנשים מזדעקים אך בכדי למנוע גירוש של מהגרים לא חוקיים כל האמצעיים כשרים.
ההורים ידעו שהם באים לכאן לעבוד לתקופה קצובה או לחליפין הגיעו לכאן בניגוד לחוק וחיים על זמן שאול. הם יודעים שכעבור זמן איקס הם יצטרכו לעזוב את המדינה בדרך זו או אחרת אך משום מה הם לא רוצים לשאת באחריות להשלכות של גידול ילדים במציאות הנ"ל.
מדוע מהגרי עבודה בעולם המערבי הנוסעים למדינה אחרת יחד עם ילדיהם לזמן קצוב של שנה, שנתיים או 5 שנים או מהגרים למדינה אחרת יכולים להתמודד עם ההשלכות של מעשיהם על ההווה והעתיד של ילדיהם?
מדוע ילדיהם מסוגלים להתמודד עם המעבר ואף אחד לא פוצע פה?
אני כבר לא מדבר על מהגרים "רגילים" הלוקחים את ילדיהם בני ה0-18, "קורעים" אותם מהסביבה לה הם רגילים ולוקחים אותם לארץ לא מוכרת שאין להם כל קשר אליהם. (אני היגרתי לארץ הזרה הזאת בגיל 5 ולא ראיתי הפגנות ברחובות נגד זה).

הו כמובן. כי לא מדובר במהגרים ממדינות העולם השלישי הבאים ממדינות שכוחות אל (אך לא מסוכנות בעליל) וממשיכים לחיות כאן בתת תנאים.

אני אישית תומך בשינוי מדיניות ההגירה לישראל ולפתוח אותה לכל אדם הרוצה להגר למדינה ושיש לו משהו לתרום לה ללא קשר לדת או ללאום.
אני אישית מתנגד לתרבות ה"עובדים הזרים" וחושב שמדובר בסוג של עבדות מודרנית ובתופעה שיש לעקור מהשורש. עם המדינה זקוקה לעובדי בניין או חקלאות שתועיל בטובה לאזרח אותם ולתת להם את כל התנאים להם זכאי כל אדם אחר המתגורר, עובד ואוהב במדינה.
אני חושב ש40000 אזרחים יוצאי אפריקה או אסיה יכולים לחיות כאן בכבוד ולתרום לרווחת הכלל הרבה יותר מ400. אם זאת התופעה שעומדת בבסיס המאבק הנוכחי בהחלט מאיימת עלי ועל המדינה בדיוק כמו השטות האינפנטלית של גלעד שליט, חוק ההסדרים ורקבון מערכת החוק והמשפט והמערכת הפוליטית.

אני מתנגד לשימוש בילדים כנשק לניהול המאבק של הוריהם.
אני נגד הגישה המוסרנית העושה הפרדה בין ה"אדם הלבן" המסוגל לעשות בחירות ולהתמודד עם ההשלכות ל"פרא" המשול לילד וזקוק לאחרים בשילחמו אל זכותו שלא לשאת בהשלכות לדבר.
אני מתנגד לתרבות המקדשת את המטרה על חשבון האמצעים והרואה בחוק המלצה בלבד למקרים ומגזרים מסויימים ולמחייבת כלפי אחרים.
אני מתנגד לפופוליזם הפושע בחברה שלנו ההופך רבים לאימבצילים שכל מה שהם יכולים לעשות הוא לזעוק "אני רוצה!" מבלי להתייחס למורכבות העניין ולתוצאות (ראו מקרה גלעד שליט).
אני מתנגד לשימוש שעושים ב"שואה המקודשת" כשאר נגמרים הטיעונים - הדרך בה גם אלי ישי וגם "מתנגדי הגירוש" עושים בשואה בכדי להצדיק דעות הפוכות לחלוטין.
ההומניזם והנאורות אינן אמורות לשאוב את כוחם מארועים עבר טובים או רעים אלה מפרפקטיבה עתידית לגבי העולם בו אנו רוצים לחיות!

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך חמישי אוג' 05, 2010 1:36 pm, סך-הכל נערך פעם אחת
מקבי​(מתחלף)
המאבק 'למען ילדי הפליטים\העובדים' נגוע בצביעות וטמטום כמעט, ואולי אף יותר מ-'המאבק לשחרור גלעד שליט', ושאר מיני פרוייקטים בסגנון כוכב-נולד-והישרדות-עשו-ילד.

בעיקר זה דומה ל- "The Biggest Loser".

עוד דבר - ישראל *איננה* מדינת פליטים, או מדינת קליטת-פליטים. ישראל מעולם לא אמרה "פליטי כל העולם, בואו!", אלא ישראל היא מדינה יהודית ומדינת העם היהודי. זהו. השואה איננה "לקחת לעולם כולו", אלא לקח לעם היהודי. היא תופעה הייחודית לעם היהודי, ואין שניה לה בהיסטוריה (וכן, היו רציחות-עם, אבל לא כאלה).

ישראל לא מחוייבת, וגם לא יכולה לקבל לתוכה פליטים. למי שאולי שכח - אנחנו מדינה *'קטנה* עם בעיות דמוגרפיות *קשות* שנמצאת במצב מלחמתי בלתי-פוסק מרגע הקמתה, אי-שם לפני קצת יותר מששה עשורים. אין לנו את השטח, הכסף או הדם לקבל לתוכנו מאסות של עובדים זרים, פליטים או פליטי ריאליטי.

הרצון אולי שם, מי לא רוצה להשקיט את המצפון, בייחוד שכאותם פליטוני-מחמד נשארים בסלאמז של דרום תל-אביב, אבל בין זה לבין המציאות, אין גשר ואין גישור. זו פשוט לא מציאות קבילה.

סושי - תגידי, את מכניסה שמ"דיות לדאנג'ן? icon_biggrin.gif
Cauchy{Venus Blue}
Cauchy{Venus Blue} • 5 באוג׳ 2010
השואה של העם היהודי - אכן אין שנייה לה. בדיוק כמו שכל ילד הוא יחיד ומיוחד בעיני ההורים שלו. לך תסביר לשאר 68 מליוני ההרוגים במלחמת העולם, בינהם היפנים שחטפו 2 פצצות אטום שמה שעשו להם זה לא נורא כל כך. סך הכל, זה לא מה שאנחנו עברנו. (ועכשיו אפשר לתת רשימה של תכונות שנכונות ליהודים ולא ליפנים או הומואים או מפגרים וכו').
עוד דוגמא- באפריקה יש 24 מליוני חוליי איידס. האם מותר להם לבוא לפה ולהפקיע את מדינת ישראל על מנת שיהיו להם משאבים להתמודד עם המחלה? או שזה לא נורא כמו השואה...

בעייה דמוגרפית קשה היא, למעשה, בעייה גזענית קשה. אנחנו רוצים מדינה רק עם אנשים יהודים (אגב, אני לא בטוח אם רפורמים נחשבים ברשימה או לא) ופתאום יש לנו פה, רחמנא לינצלן, ערבים. עכשיו הם שׁמים, אז זה עוד קרוב, דיברו עליהם בתורה. ואז מגיעים לנו המלוכסנים, השם ישמור, כנראה בגלל צרות עינהם לא הצליחו לקרוא את השלט בנתב''ג 'הכניסה ליהודים בלבד'.

כן, אפשר לנהל מדינה בצורה אגואיסטית כמו שאר העולם (אני לא טוען שהאחרים טובים בהרבה), זה כנראה אפילו טוב ויעיל יותר משיטות אחרות לניהול המדינה לפעמים. אבל בבקשה תפסיקו לנסות 'להסביר' את האגואיזם כאילו הוא טוב יותר מאגואיזם אחר. המדינה המוסרית בעולם מתגלה כסתם עוד מדינה בעולם.

מקבי כתב/ה:
המאבק 'למען ילדי הפליטים\העובדים' נגוע בצביעות וטמטום כמעט, ואולי אף יותר מ-'המאבק לשחרור גלעד שליט', ושאר מיני פרוייקטים בסגנון כוכב-נולד-והישרדות-עשו-ילד.

בעיקר זה דומה ל- "The Biggest Loser".

עוד דבר - ישראל *איננה* מדינת פליטים, או מדינת קליטת-פליטים. ישראל מעולם לא אמרה "פליטי כל העולם, בואו!", אלא ישראל היא מדינה יהודית ומדינת העם היהודי. זהו. השואה איננה "לקחת לעולם כולו", אלא לקח לעם היהודי. היא תופעה הייחודית לעם היהודי, ואין שניה לה בהיסטוריה (וכן, היו רציחות-עם, אבל לא כאלה).

ישראל לא מחוייבת, וגם לא יכולה לקבל לתוכה פליטים. למי שאולי שכח - אנחנו מדינה *'קטנה* עם בעיות דמוגרפיות *קשות* שנמצאת במצב מלחמתי בלתי-פוסק מרגע הקמתה, אי-שם לפני קצת יותר מששה עשורים. אין לנו את השטח, הכסף או הדם לקבל לתוכנו מאסות של עובדים זרים, פליטים או פליטי ריאליטי.

הרצון אולי שם, מי לא רוצה להשקיט את המצפון, בייחוד שכאותם פליטוני-מחמד נשארים בסלאמז של דרום תל-אביב, אבל בין זה לבין המציאות, אין גשר ואין גישור. זו פשוט לא מציאות קבילה.

סושי - תגידי, את מכניסה שמ"דיות לדאנג'ן? icon_biggrin.gif
מקבי​(מתחלף)
ציטוט: לך תסביר לשאר 68 מליוני ההרוגים במלחמת העולם, בינהם היפנים שחטפו 2 פצצות אטום שמה שעשו להם זה לא נורא כל כך.

למה להסביר להם כזה דבר, ולמה לרמוז שאני לא חושב שזה נורא? זה נורא - וגם לא ענייני.

(ובתור הערה מוסגרת - היפנים חטפו שתי פצצות שהרגו כ-140,000 אזרחים, כי במקום זה, האמריקאים היו פולשים, והיו נהרגים מיליונים. מה גם שהיפנים טבחו במליוני סינים, אוקינוואים ושאר אומללים).

ציטוט: באפריקה יש 24 מליוני חוליי איידס. האם מותר להם לבוא לפה ולהפקיע את מדינת ישראל על מנת שיהיו להם משאבים להתמודד עם המחלה?

לא. למה, חסר מקום באפריקה, אחת היבשות העשירות בתבל (ואין הדבר נאמר בציניות)?

ציטוט: אנחנו רוצים מדינה רק עם אנשים יהודים

נכון, כמו שהצרפתים היו מעדיפים שצרפת תישאר לצרפתים, בריטניה לבריטים ומדינות-ערב לערבים. אפשר לעבור אליך הביתה, לחיות על חשבונך ואולי גם לעצב מחדש את חדר-השינה, או שאתה מרשה רק למשפחה וחברים?

ציטוט: ואז מגיעים לנו המלוכסנים

צורת העיניים שלהם לא רלוונטית. מצידי שיהיו מרובעים בצבע סגול. ודרך-אגב, לא כולם 'מלוכסנים' כפי שאתה קורה להם. ישנם מזרח-אירופאים ואפריקאים רבים.

ציטוט: כן, אפשר לנהל מדינה בצורה אגואיסטית כמו שאר העולם

רצוי, אם אתה רוצה להישאר בין החיים.

ציטוט: אבל בבקשה תפסיקו לנסות 'להסביר' את האגואיזם כאילו הוא טוב יותר מאגואיזם אחר.

טוב יותר או טוב פחות, אינני יודע. אני רק יודע שלי, אישית, הוא חיוני הרבה יותר. לא ממש אכפת לי מהצרפתים שמאבדים את מדינתם, למעשה אני אפילו קצת שמח לאיד, אבל לאבד את ישראל זה פשוט לא משהו שאני מוכן להעלות על דעתי.

ציטוט: המדינה המוסרית בעולם מתגלה כסתם עוד מדינה בעולם.

נראה לי שמי שיש לו תסביך עליונות פה, זה דווקא אתה...
Tobias​(אחר)
Tobias​(אחר) • 5 באוג׳ 2010
אני לא ממש מבין איפה פה הגזענות...
כשאני חושב על עובדים זרים, אני חושב על רומנים, סינים, פלסטינים, ניגרים, סלאבים מסוגים שונים, תאילאנדים וכו...
אם זה לא פלורליזים אז אני לא יודע מה.

אגב, אם הם יהיו בסוף דתיים, הרומנים יוכלו ללמוד בבית ספר ביחד עם ניגרים? או שבג"צ יצתרך לפסוק שוב בעניין?

אגב NO 2
אני אוהב שכולם קופצים על העניין של מדינה יהודית, אבל רוצים הפרדת דת ומדינה, ובכלל הדתיים האלו...

אגב NO 3
זה נחמד ששני הצדדים של הדיון נהנים להצתדק בטיעונים כאלו או אחרים עם נימוקים ורטוריקה חצי משובחת(שזה משובחת של המעמד הבינוני, שזה אנחנו, טוב אני, טוב כמעט אני, חסר לי עוד 49 שקל בחשבון בשביל להיות מעמד בינוני) אבל בסופו של דבר, זה כרגיל מתמצה לגרעין הפרימיטיבי של הדברים כולם...דיינו...(תופים בבקשה)

הישרדות!

קבוצה א תעשה כל שהיא יכולה בשביל לקבל גישה למשאבים טובים יותר להשרדות שלה, וקבוצה ב תעשה כמיטב יכולתה למנוע גישה למשאבים האלו בשביל ההישרדות של עצמה.

וכן, יש פה איום כלפי קבוצות רבות
לדתיים- איבוד צביון יהודי
לציונים- איבוד צביון ציוני
לעניים, נכים, חד הורים, אלמנים, פגועי הנפש וכל קבוצה אחרת שמקבלת עזרה פיננסית מהמדינה כאשר לאורך תקופת זמן לא ארוכה בכלל ראינו כמה הזכויות, הקצבאות והתקציבים שלהם נפגעו כתוצאה של עומס יתר על המערכת, ואי יכולת לספק תמיכה ראויה לכולם.
אני בטוח אגב שיש עוד קבוצות שהעניין הזה יאיים על דרך החיים הנוכחית שלהם.

הדברים האלו אגב נאמרים לגמרי בהנחה שכל הנוכחים פה מספיק מודעים בשביל להבין שאף אחד לא באמת מדבר על הארבע מאות ילדים הנוכחיים, אלא על ההמשך המתבקש.

אגב NO 4
ירימו יד בבקשה כל צופי וכותבי השרשור שיש להם חבר קרוב אתיופי אחד ומעלה שאיתו הם מבלים בקביעות.
Cauchy{Venus Blue}
Cauchy{Venus Blue} • 5 באוג׳ 2010
מקבי,

דלגת על המילה *כזה* בביטוי כזה נורא, שכן אמרת מפורשות שהשואה זה הדבר הגרוע ביותר שהיה. (או שלא הבנתי את משמעות הביטוי ''היו, אבל לא כאלה'').

גם אירופה היא מהיבשות העשירות בעולם ואנחנו עברנו לישראל משם.

למעשה מהגר למדינת צרפת לעולם לא יהיה צרפתי, כך שהאנאלוגיה הפוכה לחלוטין.

אין ספק שאגואיזם הוא בסיס קיומי. אם למשל אני אוותר על חצי מהמשכורת שלי אני ישר אמות, בלי לחשוב פעמים אפילו. פעם אחת נתתי למישהו לעקוף אותי בתור ולא יצאתי מהמיטה חודשים אחרי כן.

אתה אומר שלי יש תסביך עליונות, אבל אני לא עליון לשאר האנשים, פשוט הצרכים שלהם לא שווים כלום בעיני והצרכים שלי הכי חשובים. זה הרבה יותר טוב מלחשוב שאתה צודק או מוסרי, נגיד.