בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

סיכום מסיבת סוף העונה אמש במועדון!!!

Demi
לפני 20 שנים • 30 ביולי 2003
Demi • 30 ביולי 2003
כלובי אם הגילויים החדשים בפרשות XXX יהיו בהסכמת XXX ונכתבו כאן בהסכמת XXX והפרומו הוא בהסכמת XXX אז זה לא אאוטינג ואת ההסכמה צריך לברר.
אותם אנשים (כן ראיתי את ההודעה המקורית) נראה לי שהם לא יהססו לפנות אליך אם זה היה שלא בהסכמה.
009 אני רק ממליץ שלכל פרסום כזה תצרף הסכמה של מושא הדיון משהו כמו הודעה פרטית או אימייל רק כדי שלא יאשימו אותך.

ולא יודע מי שם לב אבל חוויות כואבות נחסם לכניסת הקהל הרחב ורק חברים רשומים יכולים לקרוא את ההודעות שם, מעניין איזה אאוטינג או השמצות נעשות שם רק שמי שלא חבר רשום לא יכול לדעת ממש חוצפה, וכדי להרשם שם צרכים לשלוח אימייל LOL.

אה וכלובי, אם יש ארוע או סדרת ארועים בקהילה שנוגעים להרבה אנשים אז מה זה משנה באיזה פורום פותרים אותו? את נושא הפדופילים העלת כאן, ביקורת על המועדון עלתה כאן אז מה רע בביקורת לגבי התנהלות של מארגנת הארועים לשעבר מטעם המועדון?
לא יודע רק נראה לי שבגלל שלכלוב יש הרבה רייטינג אז נכון יהיה להעלות את זה כאן או גם כאן ככה הרבה אנשים יחשפו לדברים, לצד השני יש זכות להגיב ואני לא מוצא בזה שום רע.
רק קצת חורא לי שזה נעשה בפוסט שבכלל קשור למועדון, אולי יש טעם לפתוח פוסט שקשור באופן ספציפי לעניין הזה.

אמרתי - "לצד השני יש זכות להגיב..."
זה הרבה יותר ממה שמקבל הצד השני בחוויות מזוויעות שם לא רק שנערכות ונמחקות הודעות (ראו תגובה קודמת של 009 לגבי האימייל שקיבל על פרסום הערב במועדון) אפילו נחסמים אנשים שאינם רשומים מלקרוא את מה שכותבים שם כדי שבכלל לא ידעו מה מלכלכים עליהם מאחורי הגב.
DomDomina​(שולט)
DomDomina​(שולט) • 30 ביולי 2003
דמי,אל תהיה תמים.
שכחת איך בפיפ מחקו לי הודעות וגם איימו עלי שלא תהיי לי כניסה לפיפ.
וכל זה למה,כי כתבתי שהמועדון הוא אחלה(זה היה בתקופה של הברוגז הגדול).
אז מה אתה מצפה מהמכשפה,הפורום בנהולה,וזכותה למחוק ולתקן(הרי זה התשובה שקיבלתי בזמנו מפיפ,וגם מאדונים ומשרתים)
אז מה עשיתי,לא בכיתי לכל העולם"עושים לי ככה ועושים לי ככה",פשוט אני לא כותב שם יותר.
ודרך אגב,אין לי חסימה לא בפיפ ולא באדונים ומשרתים,ואני יכול לכתוב שם מתי שארצה.
אבל אני לא חסר עמוד שידרה וחסר כבוד,שמתחיל לבכות,בכל פעם שעושים לו משהו ,
פשוט לא כותב שם.
קפיש icon_lol.gif
כלובי
כלובי • 30 ביולי 2003
היי דמי

אם אותם אנשים יביעו את הסכמתם לנושא ואם הנושאים האלה יהיו כאלה שיש בהם עניין ציבורי לקהילה אז אפשר יהיה לפרסם אותם.

אבל אם מדובר בדברים אישיים בין המכשפה לבין מי מן האנשים האלה, הרי שיש כאן אאוטינג ברור וזה לא יעבור.

אין לי בעיה שכל ביקורת או כל נושא לדיון יעלה כאן. למרות שבאופן אישי הייתי מעדיף לראות פחות השתלחויות עתירות זעם ויותר ביקורת עניינית ורצינית.

אבל כאן, מעבר לביקורת - 009 יוצא בקמפיין אישי נגד המכשפה + איומים לאאוטינג + אולטימטומים + הודנות. זאת לא צורה להעלות דיון או להביע ביקורת.

009 שואב את הכח, התוקף והסמכותיות שלו מהמעמד שנוצר לו במועדון.
הוא גם מנהל פורום בקהילת המועדון, אז למה לא שלא ינהל את המאבקים האישיים שלו משם?
כנראה שבבית שלו הוא לא רוצה ריבים או שהוא חושב שזה רע לעסקים ולתדמית של האלטרואיסט שממש מקריב את עצמו בשביל הקהילה.

המכשפה טוענת שהיא המציאה את ה-BDSM או לפחות את ה-FEMDOM הישראלי.
ו-009 חושב שבלעדיו לא היה מועדון ולא היתה קהילה.
בעיני זה אותו סינדרום.
zap11​(נשלט){Lola}
zap11​(נשלט){Lola} • 30 ביולי 2003
רק דבר אחד לכולם!!!
אני לא מוכן לקבל השמצות מאף אחד על אף אחד...
אז אני מודיע לכולם דיי .

009 תעשה טעות אתה תשלם (מילה שלי)
וכולם בבקשה תפסיקו אתם לא ילדים קטנים(אני חושב).
אז דיי בבקשה .

009 אתה מרגיש טוב?
מה אתה עושה ?
אתה מגזים ולא משנה למה...
אז אני מבקש תתחיל להרגיע את עצמך ..
בתודה לכולם זאפ11 .
שלא מעוניין במילחמות עם חברים ...

אז דיי בבקשה...
כלובי
כלובי • 30 ביולי 2003
009 ביקש שאבהיר:
הוא לא חושב שבלעדיו הקהילה לא היתה קיימת או לא היה מועדון. הוא מעולם לא אמר זאת
( icon_question.gif )
Demi
Demi • 30 ביולי 2003
רק תגובה קצה שלי על עניין מחיקת ההודעות ועל הגיבוי שניתן לכך:

לעניין מחיקת ההודעות בפורומים
תלוי מה מוחקים ומתי.
אם מישהו כותב למשל - כולכם בני זונות
אז בפורום שאני הייתי מנהל לא הייתי מוחק את זה כי זכותו לחשוב ולהגיד מה שהוא חושב, מצד שני התגובות והיחס כלפיו היו בהתאם.
אבל, אם מנהל פורום היה מוחק את זה אז זה לגיטימי.
נשים את זה למשל בהשוואה להודעה שמחקה המכשפה, אותה הודעה שהזמינה את הקהילה למועדון לתחרות הסשנים.
האם זאת הודעה שראויה להמחק?
האם 009 היה ראוי לקבל הזהרה שאם הוא ימשיך בצורה כזאת אז הוא יזכה לבאן?
ולא משנה מה היחסים בניהם, נגיד שיש הודעות שראויות להמחק או/ו להערך, מה ההצדקה למחיקת הודעה כמו זאת של 009?

כמו שתמיד אמרתי - מנהל הפורום לא מנהל את הפורום בשביל להעצים את כוחו ואת מעמדו אלא בעצם משגיח על הפורום על מנת שלא יפורסמו שם דברים שיפגעו בגולשים.
מעצם תפקידו הוא ראוי לביקורת חיובית או שלילית ועליו לקבל אותה באהבה, להיות קשוב לביקורות ולשפר מה שאפשר לשפר.

האם היה משהו פוגע בהודעתו של 009?
(אותה הודעה פורסמה בשאר הפורומים ולא נמחקה ולא נערכה).

יותר מיזה, הפורום בהנהלת המכשפה נסגר היום לצפית הקהל הרחב.
מה זה בדיוק אמור להיות?
ככה מתנהגים?
ככה מציגים אמינות ובגרות?
או שככה מחביאים דברים מתחת לשטיח, מסיתים ומרכלים על מי שרוצים תחת מסווה של פורום?

ולכן אני אומר שיש הבדלים בין פורומים שבהם אכן נמחקות הודעות מפעם לפעם (שים לב שגם כאן ערך כלובי את הודעתו של 009) לעומת פורומים שבהם משתמשים מנהלי הפורומים בכוחם על מנת להעצים את כוחם, להטיל שררה, לעשות מניפולציות, להסית על אחרים והכל מאינטרסים אישיים.

וזה נאמר כתגובה למי שאמר שלגיטימי למחוק הודעות, לגיטימי כן תלוי איך ומתי.
Demi
Demi • 30 ביולי 2003
DomDomina כתב/ה:
דמי,אל תהיה תמים.
שכחת איך בפיפ מחקו לי הודעות וגם איימו עלי שלא תהיי לי כניסה לפיפ.
וכל זה למה,כי כתבתי שהמועדון הוא אחלה(זה היה בתקופה של הברוגז הגדול).
אז מה אתה מצפה מהמכשפה,הפורום בנהולה,וזכותה למחוק ולתקן(הרי זה התשובה שקיבלתי בזמנו מפיפ,וגם מאדונים ומשרתים)
אז מה עשיתי,לא בכיתי לכל העולם"עושים לי ככה ועושים לי ככה",פשוט אני לא כותב שם יותר.
ודרך אגב,אין לי חסימה לא בפיפ ולא באדונים ומשרתים,ואני יכול לכתוב שם מתי שארצה.
אבל אני לא חסר עמוד שידרה וחסר כבוד,שמתחיל לבכות,בכל פעם שעושים לו משהו ,
פשוט לא כותב שם.
קפיש icon_lol.gif

דומדומינה לגבי מחיקת ההודעות עניתי לך
לגבי הברוגז הגדול אני עונה עכשיו:

ה"ריב הגדול" כפי שאתה מתאר אותו היה עניין אישי בין אדם פרטי לאדם פרטי אחר, אותם אנשים הכירו עוד לפני שהיה מועדון עוד לפני שהיה פורום חוויות כואבות ולכן מדובר בדברים שבניהם, דברים אישיים בניהם.
ואותו אדם פרטי החליט שהוא לא יהיה עם האדם הפרטי האחר באותו חדר.
זה יהרוס מועדון? הצחקת אותי.

אז עשו מפגשי פיפ בימי חמישי, דרך אגב ביום חמישי האחרון ערכו מפגש של החצר האחורית גם כן ביום חמישי ועל זה לא ראיתי שקפצת, לא זה יהרוס מועדון .
ניהול כושל יהרוס מועדון ולשמחתנו המועדון מנוהל היטב.

נדמה לי שאמרתי לך את זה כבר פעם אני אגיד את זה שוב
מועדון יש לנו בכל יום חמישי, מפגש אין.
במועדון יש מוסיקה בקולי קולות, אי אפשר לדבר, אי אפשר להכיר, אי אפשר סתם לשבת ולקשקש כי יש יותר מידי רעש והרבה אנשים לא אוהבים את זה.
במפגש לעומת זאת אנשים שלא אוהבים מועדונים יכולים לשבת ולדבר ולהכיר.
תקרא מה נכתב על המפגש בחצר האחורית.
ולכן לא היה שום נסיון להרוס את המועדון, הרבה אנשים שמוכרים בפיפ כולל אנוכי הגענו למועדון ונהננו שם, וגם הגענו למפגשי פיפ.
יותר מיזה , היו אחרים שהגיע גם למפגשים ומייד אחריהם הגיעו למועדון.
ולכן אתה קפצת על לא כלום והתערבת בדברים שאין לך מושג לגביהם.
באחת ההודעות בפיפ אמרתי לך - אין לאף אחד שום דבר נגדך אל תגרום שיהיה.
ואתה המשכת לא הקשבת והסתכלת על העולם רק מזווית הראיה שלך וגרמת לעצמך במו פיך (מקלדתך) את מה שגרמת.
גם בפיפ וגם באדונים ומשרתים.

אז די עם ה-"מנסים להרוס מועדון" ודי עם ה-"ברוגז הגדול" זה לא תורם וזה לא נכון.
zap11​(נשלט){Lola}
zap11​(נשלט){Lola} • 30 ביולי 2003
או קיי אני רוצה להסביר את עצמי .
אני לא חושב שאף אחד צריך להתחיל מריבה .
ובטך לא לךהציב אולתימתום לא משנה למי ....
אז אני חושב מי שעושה את זה בסוף יקבל את אותו הדבר...
אני לא בה לעיים על אף אחד אני חושב שזה לא יפה ולא מוצדק.
למי שיש בעיה יכול לגשת לאותו אחד שיש לא בעיה איתו .
ולסגור את זה יפה ...
אני לא דוגל במריבות ואני חבר של כולם.
ואני לא רוצה פיצול של החבורה שכן מודה מה היא רוצה מעצמה .
בין עם זה סאב או דום זה לא משנה .
כול אחד והחיים שלו .
אז עם למשהו יש בעיה איתי אני רוצה שיגיד לי את זה .
אבל לא לייד כולם אלה בפרטי .
אני חושב שזה לא יפה ליד כולם ...

אז אני חוזר בי 009 בבקשה דבר עם המכשפה לבד .
סגרו את הבלגן שלכם ב4 עניים בלי כולם בבקשה ..

P.S
אני מתנצל על מה שכתבתי לפני זה ...
בבקשה סגרו את זה לבד תודה עוד חבר בקהילה ....
הבוגר
לפני 20 שנים • 2 באוג׳ 2003
הבוגר • 2 באוג׳ 2003
לא הייתי במועדון במסיבת סוף העונה כך שאינני יכול לחוות דעה על מה שהיה שם.
אינני מתכוון להעיר הערות על ערב זה בכלל.
ברצוני רק לומר שבשבילי אורלי ויגאל הם מספר אחד.נקודה, במועדון אין שני להם.
לגבי הכסח שרץ כאן בין כמה אנשים אני פשוט המום,לא מתאים,לא מכובד ותסלחו לי אנשים אפילו מגעיל.
לא פעם ולא פעמיים אמרתי שאנחנו קהילה קטנה והמריבות לא יוסיפו לנו כלום ,נהפוך הוא.
מי שעומד בראש קמפיין תמיד סופג אש,לצערי זאת דרך ההתנהלות של העולם.
אני מציע לכולנו להוריד פרופיל בהאשמות הדדיות ולחשוב איך במקום להילחם למצוא את דרך השלום והאחווה,אולי אני נאיבי אך במלחמות אין מנצחים,רק מפסידים.
מריבות הרבה יותר קשות הסתיימו ברוח טובה , אז אולי במקום לריב כאן מעל דפי הפורום פשוט תשבו כל הנוגעים בדבר,תלבנו את הנושאים הכואבים ותצאו לדרך חדשה ומועילה.
יש לנו ואני מדגיש לנו קהילה בעלת רמה אינטלקטואלית גבוהה(לפחות מהאנשים שאני מכיר),בואו נוכיח לעצמנו את יכולתנו ,איחוד כוחות יעשה טוב לכל הקהילה.
לכל האנשים הפועלים למען הצלחת הערבים במועדון אני רוצה לומר יישר כוח.