שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

חמישי במועדון -לא יאומן כי יסופר

009​(אחר)
לפני 21 שנים • 5 ביולי 2003
009​(אחר) • 5 ביולי 2003
009 עדיין בהתאוששות

כל הכבוד לאורלי של יגאל

את פשוט נפלאה , מקצועית, מערבבת את הרגש והנשמה עם החבלים והאזיקים בצורה הכי מתוחכמת שאפשר.

כמה שהמזוודה שלה קטנה ככה יותר צעצועים

השלט רחוק שיגע אפילו אותי

דיווח מפורט בהמשך השבוע

009
עבד הבית ומפיק המופעים של המועדון
מאסטר יקיר​(שולט)

Re: חמישי במועדון 3-7-03

מאסטר יקיר​(שולט) • 5 ביולי 2003
DomDomina כתב/ה:
queen.gif whip.gifחמישי במועדון 3-7-03
נ.ב
יוצא לי לשמוע הערות על הסשנים,שהם ממש הערות פחדניות ועלובות,אז לכל אלה שמעירים(ואני לא מתכוון להערות בונות)נראה אתכם עושים סשן במועדון,ועד אז,אני פשוט לא רוצה לשמוע כלום,תודה.

למה???
אם מישהו היה ולא מצא חן בעיניו, למה לא לומר? למה לא לכתוב?
הכל בעיניך כל כך מושלם מבחינת סשנים, שאין מה להעיר ולהאיר?

אם מישהו כותב או אומר משהו על סשן.. זו כבר ביקורת שממנה ניתן להיבנות.

בענין המוסיקה..
כתבת שזו בעיה, כי יש גם רוקדים בזמן הסשן...
הריקודים בזמן סשנים, זה זלזול במי שעושים את הסשן!
כמו בשבוע האחרון, אורלי ויגאל באמצע סשן וארוס מחליט שעליו להניע את גופו!
אם הוא לא רוצה לראות את הסשן, שלא יפריע לאחרים לראות! שילך לרחבה שליד הבר וירקוד שם!

זה דבר שצריך לתת עליו את הדעת ולטפל בו!
בזמן סשן - אין ריקודים ברחבה!
DomDomina​(שולט)
DomDomina​(שולט) • 5 ביולי 2003
DOM_NB האוחז בשוט,יקירי
התכוונתי,שיש אנשים ,אומללים בעיניי,שבמועדון בזמן סשן,יש להם הערות מגעילות ואישיות.
אין לי בעיה עם וויכוח פומבי,הבעיה היא שאנשים מלכלכים לי באוזן
ואני הבן אדם האחרון שירצה לשמוע רכילות,
בקיצור, מי שיש לו ביצים להגיד לי משהו באוזן,נראה אותו כותב כאן
icon_wink.gif הבנת?
DomDomina​(שולט)
לפני 21 שנים • 11 ביולי 2003

חמישי במועדון 10-3-03

DomDomina​(שולט) • 11 ביולי 2003
חמישי במועדון 10-3-03

שלום חברים וחברות.
איזה ערב,נהניתי מאוד...
נתחיל עם איחולים לזאפ ידידי,יום הולדת שמח,ומי ייתן ותחגוג איתנו עוד הרבה ימים כאלו.
הבנתי שקיבלת מתנה מרוני ,בדמות סימנים אדומים על הישבן...תעשה חיים.
ועוד דבר לפני שנספר על הערב,מאוד צרם לי שלא הגיעו חברי פיפ המכובדים(חוץ מכמה יחידי סגולה,אולי בגלל שהכניסה הייתה בתשלום?)
בכל זאת זאפ הרבה ימים ולילות העביר איתכם....נו טוב..ולענייננו.
אז כרגיל הגענו אחרי חצות, ישר לBoney M וחבורת הרוקדים,
המועדון יש לציין היה דיי מפוצץ,היו הרבה פרצופים חדשים,ורחבת הריקודים הייתה מלאה ברוקדים ורוקדות.
בערך בשעה אחת אחרי חצות התחילו הסשנים,ואיזה פתיחה נהדרת הייתה לנו.
המלכה אורלי ואינפיניטי השפחה,(ברוכה החוזרת,תמיד נעים ומהנה לראות אותך)
אז אורלי הדגימה לנו איך עושים Mummification ,עטיפת הגוף בניילון נצמד,בלי שום יכולת לזוז(לא לנסות את זה בבית,זה מחייב כללי זהירות מוגברים,בכל זאת אין אפשרות לזוז,יש צורך בקשר עיין תמידי,לי אישית יש שיטה,אני מפקיד בידה/ידו של הפרטנר,לחצן שנדלק כאשר לוחצים עליו,משהו קטנטן וחמוד,אם תרצו אני אראה לכם אותו במועדון,מומלץ לסשנים שבו אין אפשרות לדבר ולזוז,ולהתריע על סכנה).
לאחר טיפול בפטמותיה,ועוד קשירה נוספת,היגיע תור השעווה,שטופטפה על גופה העטוף.
ומחניטה ישר עברנו לקשירה(שבדיוק הפוכה מחניטה)של גומיות,ששם יש מרחב תזוזה.
בהמשך היא נקשרה למתקן ההרמה,ונקשרה מהרגליים(נראה לי כיף גדול להיות על הגלגלת הזאת,אני צריך לנסות פעם)
איזה מחזה נהדר,שוב הצלפות כמו שאורלי יודעת ,וגם ליטופים נעימים כשצריך.
שכחתי לפני כן היה לנו מיני סשן של :תקשיבו טוב ,זאפ התחיל להצליף בדמי,שמצידו חייך ועשה פרצוף שלא מתרגש,ואז הצטרפה מלכה(שאני לא יודע אם אפשר לנקוב בשמה,אז נשאיר את זה ככה),והראתה לדמי ,מאיפה משתין הדג,ואיך ישבן לבן הופך לאדום.(דמי אני מקווה שאתה לא כועס,תמיד תוכל להגיב כמובן).
בהמשך ,אורלי המשיכה בסשן עם שפחה אחרת,שנקשרה בחבלים למתקן,וקיבלה גם כן,טיפול מסור.
בשלב הזה המועדון,כבר התרוקן מכל החדשים והוונילים,והחגיגה נמשכה.
שבוע הבא,אנחנו לא נגיע,אנחנו בחופשה התקופתית(באילת למי שתוהה).
אז להת' בעוד שבועיים , במסיבת סיום העונה,ויש מה לצפות(ציפור לחשה לי,שמלכה ידועה ,תבצע לראשונה סשן פומבי במועדון(סשן,ולא סשנון)
אז תשמרו על עצמכם
שבת שלום
queen.gif whip.gif
Demi
Demi • 11 ביולי 2003
דומדומינה.
וזאת גם פניה לכלובי.
מה שעושה דומדומינה כל שהבוע אחרי המועדון גובל באאוטינג.
חברים שלי , ונילים לחלוטין, חלקם מכירים את הכינוי שלי וקוראים את הפורום, לא תמיד אני רוצה שחברים שלי ידעו מה עשיתי במועדון.

DomDomina כתב/ה:
חמישי במועדון 10-3-03

שלום ,ואז הצטרפה מלכה(שאני לא יודע אם אפשר לנקוב בשמה,אז נשאיר את זה ככה)...
queen.gif whip.gif

ואם מותר לנקוב בשמי שאלת?
ואם מותר להזכיר את שמותיהם של אחרים שאלת?

ולא רק חברים ונילים, גם אנשים בקהילה, לא תמיד אני או כל אחד אחר רוצה שכולם ידעו מה שהתרחש במועדון.

נכון שהמועדון זה מקום ציבורי מצד שני קצת כבוד לאנשים שמסכימים/רוצים לעשות דברים פומביים ולא לפרסם את זה, זה לא מענינו של כל אחד.

ותאמינו לי שאם אני רוצה לספר אז אספרץ
דומדומינה - ממליץ לך להתחיל לבקש רשות לפני שאתה מזכיר שמות.

בנוסף, התיאור שלך הוא ממש לא נכון, אותה מלכה לא הראתה לי, זה אפילו לא היה סשן, זה היה סתם חימום וזה בכייף בגלל שאנחנו מיודדים.

שוב דומדומינה, הדרך בה אתה מציג את הדברים שאני עושה בפומבי לא נראים לי, להבא אני מבקש ממך לשלוח לי את ההודעה בהודעה פרטית לפני פרסומה לצורך קבלת אישור.

ובכלל, אני מבין שיש כאן אינטרס גדול שהמועדון יצליח, סה"כ המועדון קידם את קהילת הבדסמ בארץ וזהו אינטרס משותף לכולנו.
מצד שני, יש דרכים אחרות לכתוב את הדברים, לא בצורה כזאת, ממש לא אהבתי.

זאת גם פניה לכלובי, אני לא אוהב את הדרך בה אני מוצג, נכון שזה מקום ציבורי מצד שני אולי ראוי שבנושא פירסום שמות המעורבים יחולו כללים מסויימים.

ועד אז שוב:
דומדומינה, הדרך בה אתה מציג את הדברים שאני עושה בפומבי לא נראים לי, להבא אני מבקש ממך לשלוח לי את ההודעה בהודעה פרטית לפני פרסומה לצורך קבלת אישור
Demi
Demi • 11 ביולי 2003
ואם כבר הוזכר שמי אז....
אחרי זה המשכתי "להנות"
זה היה בשעה מאוד מאוחרת ומאוד ספונטני
סה"כ היה סבבה, רק אני שונא שמזכירים את שמי בלי אישור.
DomDomina​(שולט)
DomDomina​(שולט) • 11 ביולי 2003
demi כתב/ה:
דומדומינה.
וזאת גם פניה לכלובי.
[/b]

דמי,לא נסחפת קצת..
אני מאמין שאם הייתי כותב שהצלפת בשני שפחות והובלת אותם ברחבי המועדון,
זה היה בסדר מבחינתך icon_lol.gif
בכל אופן,אני מבטיח לך,שיותר לא תראה את שמך מוזכר,ואפילו לא ברמז.
ואתה יודע,מי שמכיר אותי יודע שאין לי בעיה להתנצל.
אז דמי ידידי,אני מתנצל.
מאסטר יקיר​(שולט)
מאסטר יקיר​(שולט) • 11 ביולי 2003
demi כתב/ה:
דומדומינה.
וזאת גם פניה לכלובי.
חברים שלי , ונילים לחלוטין, חלקם מכירים את הכינוי שלי וקוראים את הפורום, לא תמיד אני רוצה שחברים שלי ידעו מה עשיתי במועדון.

DomDomina כתב/ה:
חמישי במועדון 10-3-03

שלום ,ואז הצטרפה מלכה(שאני לא יודע אם אפשר לנקוב בשמה,אז נשאיר את זה ככה)...
queen.gif whip.gif

ואם מותר לנקוב בשמי שאלת?
ואם מותר להזכיר את שמותיהם של אחרים שאלת?

ולא רק חברים ונילים, גם אנשים בקהילה, לא תמיד אני או כל אחד אחר רוצה שכולם ידעו מה שהתרחש במועדון.

נכון שהמועדון זה מקום ציבורי מצד שני קצת כבוד לאנשים שמסכימים/רוצים לעשות דברים פומביים ולא לפרסם את זה, זה לא מענינו של כל אחד.

ותאמינו לי שאם אני רוצה לספר אז אספרץ
דומדומינה - ממליץ לך להתחיל לבקש רשות לפני שאתה מזכיר שמות.

בנוסף, התיאור שלך הוא ממש לא נכון, אותה מלכה לא הראתה לי, זה אפילו לא היה סשן, זה היה סתם חימום וזה בכייף בגלל שאנחנו מיודדים.

שוב דומדומינה, הדרך בה אתה מציג את הדברים שאני עושה בפומבי לא נראים לי, להבא אני מבקש ממך לשלוח לי את ההודעה בהודעה פרטית לפני פרסומה לצורך קבלת אישור.

ובכלל, אני מבין שיש כאן אינטרס גדול שהמועדון יצליח, סה"כ המועדון קידם את קהילת הבדסמ בארץ וזהו אינטרס משותף לכולנו.
מצד שני, יש דרכים אחרות לכתוב את הדברים, לא בצורה כזאת, ממש לא אהבתי.

זאת גם פניה לכלובי, אני לא אוהב את הדרך בה אני מוצג, נכון שזה מקום ציבורי מצד שני אולי ראוי שבנושא פירסום שמות המעורבים יחולו כללים מסויימים.

ועד אז שוב:
דומדומינה, הדרך בה אתה מציג את הדברים שאני עושה בפומבי לא נראים לי, להבא אני מבקש ממך לשלוח לי את ההודעה בהודעה פרטית לפני פרסומה לצורך קבלת אישור

דמי ידידי,
אין לך שום זכות לבוא בתלונות אל דומדומינה!!!

באחד השרשורים הקודמים, בו עלה הניק שלך, הגבת ולא טרחת להכריז שאתה כועס על שהניק שלך הועלה מבלי לבקש את אישורך! ראה ציטוט של תגובתך!

טוב אני חייב להגיב תאריך: 21:32 06/06/03

--------------------------------------------------------------------------------

ולא רק עם מה שנאמר כאן אלא על דברים נוספים שנאמרו ולא רק כאן.
מה שקורה זה שבסשן פומבי מתרחשים דברים אחרים מסשן שאינו פומבי, לא רק זה - מי שלא מנוסה מספיק או שלא מעורב בסשן באופן פעיל לא יכול לדעת מה באמת קורה ומה הסאב באמת מרגיש, יותר מיזה - בסשן פומבי גם מנוסים יכולים יותר נכון עלולים למצוא את עצם שהם שם בשביל הקהל ולא בשביל הסאב מה שמאוד מסוכן. ובנוסף לכל זה גם ההתנגות והתגובות של הסאב הם לא כמו בסשן פרטי ואינטימי אלא קשורות גם בסיטואציה שבו הוא נתון ולא לשכוח שזה מועדון עם קהל מגוון.

דום דומינה כתב: "אז כשראו כולם שהן לא יכולות עליו,ופשוט אי אפשר להפסיק את צחוקו,הן הרימו ידיים"
תודה רבה על המחמאה אבל היום עם הציוד שבשימוש לא בעיה להביא סאב ואני מתכוון לכל סאב לסף הכאב, אבל זאת בפירוש לא המטרה לפחות לא צריכה להיות המטרה ולא בכל סשן ואם כבר אז בתנאים מסויימים וברגעים ספציפים ולכן תודה על המחמאה אבל כן, היו שם רגעים שהייתי על הסף אבל שוב, מי שלא מעורב באופן אישי בסשן לא תמיד יודע להבחין בזה, צריך בשביל זה הרבה נסיון ואני יודע שזאת ש"טיפלה" בי היא מאוד ותיקה ומאוד מנוסה ולכן גם ידעה וראתה עלי הכל ואני מאוד שמח שאני והיא בקשרים ידידותיים.

מי שמחפש לראות סאבית/סאביות צורחים מכאב חייב להבין שזה רק חלק מהעניין, זה הצד הסאדיסטי/מאזוכיסטי שלא תמיד צריכים לגעת בו עד הסוף ולי לפחות ברור שאני אכן מתחבר אליו בתנאים מסויימים ואפילו עד לאקסטרים אבל שוב, זאת מבחינתי לעולם לא המטרה וגם לא אהיה עם מלכה או אחת שקוראת לעצמה מלכה שזאת המטרה היחידה שאליה היא שואפת.

מעבר לזה חשוב לי להדגיש שלדעתי האישית שהשוא זה דבר שאנחנו צריכים להמלט ממנו, לא לחשוב עליו כי זה עלול להביא למצבים מסוכנים. עצם הפומביות של העניין נותנת גוון אחר, משהו אחר מהדבר שאנחנו עושים בבית וזה אולי העניין בפומביות. שיקולים כמו מה יגיד הקהל עלולים לסכן את הסאב/בית, סשן בשביל קהל כנ"ל.
יותר מיזה, אני באופן אישי מבחיו בין סשן שבא מהלב ל"סשן" שהוא בשביל השוא. כשאני רואה דבר עמוק ואמיתי אני מתרגש, מתלהב, זה עושה לי את זה לעומת סשן שהוא הצגה ששם או שאני צוחק או שאני מתעלם כיוון שזה מוריד.

אז ידידי,
כבר אז היית צריך לבקש שלא יזכירו את שמך. ואם רק כעת נזכרת שחבריך הווניליים גולשים באתר ואתה דורש זאת, היית צריך להתריע לפני, כי אתה יודע שדומדומינה מדווח בכל שבוע!!!

דומדומינה, יש אישור מלא לפרסם את ניק המלכה...
המלכה היא מלכת שבא - בעלת הנסיון והידע שהביאה את הידע הזה מגרמניה.
וצלילי הספנקינג שלה ידועים בהדהודם !! icon_smile.gif