שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

הדאנג'ן .... כן, בטח !

תשוקה אדומה​(לא בעסק)
לפני 17 שנים • 24 במאי 2007
צ'יטה כתב/ה:
תשוקה אדומה, כתבת: "כבר רשמתי לו שהוא עושה צחוק מעצמו לא ?!!! "
שאלה: ואת לא ?

מבקש סליחה מראש, אבל לא הצלחתי להתאפק.

בואי אנסה להאיר בפנייך משהו, שאולי תבחרי לאמץ, {או שלא}. יש שבשירשורים נאמרים דברים שהם בגדר בריונות מילולית. האצילות נמדדת, בכך שמצליחים להתבטא בנימוס, גם אם אומרים דברים שיש בהם מסר חריף {שלא נדע}.

אין על מה ... צודק ! icon_biggrin.gif
girlpower

לא ברור

girlpower • 24 במאי 2007
לי למה רבים כמו ילדים בני 16.
מי שרוצה שיצא לכאן
ומי שלא שלא ילך לכאן ושיצא לשם.
דמאט.
תראו קצת בגרות...
pagosh​(שולט)

Re: תגובה קיצונית ראו הוזהרתם!!

pagosh​(שולט) • 24 במאי 2007
נענש כתב/ה:
לפעמים בא לי לקחת את כל הקהילה הזאת ולעשות ממנה קבר אחים אחד גדול!

גררררר.... איזה צמרמורת עשית לי בגב...אוטובוסים ורכבות באים מכל קצוות הארץ ובהם מאות עבדים מלכות שפחות ואדונים, פטישיסטים, מציצנים, טרנסקסואלים, הומואים, לסביות, פסיכופטים, נרקומנים, הייטקיסטים, לואוטקיסטים, מובטלים, רזים, שמנים צעירים ומבוגרים... נכניס את כולם לדאנג'ן, עם מוזיקה, עם הסשנים, עם האלכוהול... כולם יהיו באטרף, קבוצות פרועות יבצעו סשנים המוניים מחד ואורגיות המוניות מאידך, יהיה קטרזיס אחד אדיר ומשותף ואז... אז נזרוק איזה 2-3 קופסאות של ציקלון B במערכת האוורור וננעל את הדלתות. כמובן שבכניסה כל אחד מקבל חותמת על היד - כמקובל במועדונים.

icon_twisted.gif
הצרחות מחד, גרוד הקירות מאידך, האימה, ההרדמות... אאאווווו או או או.... איזה חזון.
עשית לי צמרמורת בגב. אני חייב לנוח קצת.
פרלין​(נשלטת){ש}

אף אחד בעולם כ-ו-ל-ו לא יכול לחשוד בי שאני לא אוהבת את הדאנג

פרלין​(נשלטת){ש} • 24 במאי 2007
אבל באמ'שלכם. השירות של הברמניות קטסטרופלי (כנראה כי הן כל הזמן עסוקות בקטסטרופה).

אותי אישית יעלי מפחידה. היא תמיד מביטה בי בעיניים מזרות אימה וכמעט מטיחה בי את המשקאות שלי. היא אף פעם לא רואה אותי ותמיד אני מחכה לה שעות בשביל פקקטה גולדסטאר.
את הבחורה השניה חיבבתי, עד שהיא צעקה עלי שכוס מים זה לא מספיק חשוב בשביל להפריע לה באמצע הסגירה.

די לטרור המחשבות. ב-א-מ-ת. אפשר לאהוב מקום ולא תמיד. אפשר לבקר מקום, זה רק לגיטימי.

(זהו, מחשבת את קיצי לאחור. היה שלום, עולם אכזר)
sssssss

sssssss • 24 במאי 2007
pagosh כתב/ה:
נענש כתב/ה:

גררררר.... איזה צמרמורת עשית לי בגב...אוטובוסים ורכבות באים מכל קצוות הארץ ובהם מאות עבדים מלכות שפחות ואדונים, פטישיסטים, מציצנים, טרנסקסואלים, הומואים, לסביות, פסיכופטים, נרקומנים, הייטקיסטים, לואוטקיסטים, מובטלים, רזים, שמנים צעירים ומבוגרים... נכניס את כולם לדאנג'ן, עם מוזיקה, עם הסשנים, עם האלכוהול... כולם יהיו באטרף, קבוצות פרועות יבצעו סשנים המוניים מחד ואורגיות המוניות מאידך, יהיה קטרזיס אחד אדיר ומשותף ואז... אז נזרוק איזה 2-3 קופסאות של ציקלון B במערכת האוורור וננעל את הדלתות. כמובן שבכניסה כל אחד מקבל חותמת על היד - כמקובל במועדונים.

icon_twisted.gif
הצרחות מחד, גרוד הקירות מאידך, האימה, ההרדמות... אאאווווו או או או.... איזה חזון.
עשית לי צמרמורת בגב. אני חייב לנוח קצת.

ובא לציון גואל
icon_smile.gif
aka BODYGUARD
aka BODYGUARD • 24 במאי 2007
niki 666 כתב/ה:
הנקודה היא אחרת איימי ................:

אני לא יכול לסבול את הגישה המאיימת של ביריונות הרחוב ,אני לא בא לסגור חשבון ,
פשוט החשבון התחיל בזה שלא יכולתי לסבול את זה ...

יש כאן אדם שטוען שלא איכפת לו שיגדירו אותו כראש פשע מאורגן ובמילים אחרות עבריין
שמטיל את איומיו כלפי כל אחד שלא נשמע לו ומאמין בדרכו .
אם האיש היה נצר למשפחת פשע כגון אלפרון הייתי מסוגל להפנים זאת למרות שהיה מעציב
אותי שאנשים מסוג זה הגיעו עד לקהילתנו הקטנה ...
אבל כאן לא מדובר נצר למשפחת פשע אלה בנצר למשפחת הטמטום ומצב דברים זה מעצבן כפליים ...

אז איש ,
אתה לא ראש פשע מאורגן וגם לא הסנדק ובטח ובטח לא טוני סופרנו
לא מפחדים ממך והדבר היחיד שאתה מצליח לעשות זה מעצמך צחוק וקצת לעצבן אותי ..

אתה אמור לפחד ממני נקניקי?
אני מצליח לעצבן את הנפש הטהורה והעמוקה שלך?
איימו עליך?
אתה לא סוגר חשבון?
מעניין..
ומי משתמש בלשון הרחוב? סגירת חשבון...
אל תחשוש יקירי מלחך הפנכה המזדמנת- לא אזהם ידיי בך,
בשום צורה.
אתה תמשיך בשלך ורק זכור שאדם אחראי למילים שפולט
בדיוק כמו למעשיו ואין שום קשר אליי, זה ברור כשמש
מאחר ולי אינך ממש מפריע. כוחך במילים כתובות ובליקוק
בכל מקום שהאופורטוניזם שלך רואה בו יעד. הוכחת זאת בעבר,
אתה מוכיח זאת היום ואין לי ספק שגם בעתיד לא תשתנה וטוב שכך..
אם לא היית היה צריך להמציא אותך.
תרגם את מילותיי כרצונך, הגב להן והמשך לפקוח עיני קרפיון ,
כך אתה רגיל ומורגל, לא מצפים ממך למשהו אחר.
מסיבת פורים מכאיבה לך עדיין וטוב שכך.

ועוד דבר קטנטן, כמעט כמוך-
הזכרת את אחמניג'ד והשלטון שם, אני מניח שיש לך קירבה כלשהי
אחרת לא היית טורח להתחבא אחרי מילים שאינך ממש מבין בהם.
היה שלום וכמובן חיים טובים לך.
Venus in Furs​(מתחלף)

Re: אף אחד בעולם כ-ו-ל-ו לא יכול לחשוד בי שאני לא אוהבת את ה

Venus in Furs​(מתחלף) • 24 במאי 2007
פרלין כתב/ה:
אבל באמ'שלכם. השירות של הברמניות קטסטרופלי (כנראה כי הן כל הזמן עסוקות בקטסטרופה).

אותי אישית יעלי מפחידה. היא תמיד מביטה בי בעיניים מזרות אימה וכמעט מטיחה בי את המשקאות שלי. היא אף פעם לא רואה אותי ותמיד אני מחכה לה שעות בשביל פקקטה גולדסטאר.
את הבחורה השניה חיבבתי, עד שהיא צעקה עלי שכוס מים זה לא מספיק חשוב בשביל להפריע לה באמצע הסגירה.

די לטרור המחשבות. ב-א-מ-ת. אפשר לאהוב מקום ולא תמיד. אפשר לבקר מקום, זה רק לגיטימי.

(זהו, מחשבת את קיצי לאחור. היה שלום, עולם אכזר)

פרלין אני מתפלא עליך... את בחורה אינטליגנטית...

היית אמורה להבין לבד שיעל היא הברמנית של המקובלים, כמו קטה ולס"עעמק icon_razz.gif

האמת שיעל באמת מטילה אימה בלבבות, ובמשך שנתיים הקפדתי להתרחק מהבר שלה ומעייניה היוקדות. רק לפני שנה ככה כבדרך מקרה (נדמה לי כשהיא היתה הברמנית היחידה) אזרתי אומץ וניגשתי אליה, הבאתי לה כאפה חזקה ואמרתי לה "תביאי שוט של קוורבו,כלבה" . מאז אנחנו ביחסים מצויינים. סתם, הקטע האחרון לא קרה באמת. אבל כשמכירים אותה אין עליה ואין כמוה בעולם כולו, והיא גם מכינה אחלה קפיריניות ואפילו יודעת לחייך חיוך חמוד כזה...

מה שלימדו אותי לגבי קבלת שירות טוב מהברמן, זה שטיפ נדיב ועקבי בדר"כ יעשה את העבודה, בכל מועדון שהוא.... icon_rolleyes.gif

ומסכים איתך לגבי טרור המחשבות }}}{{{
ללא גבולות'

ללא גבולות' • 24 במאי 2007
נענש כתב/ה:

השירשור הזה לא מעניין בלשון המעטה ...
ובכל זאת מילים אחדות על הסוגייה השולית כאן...
מי מגיע למועדון שמודיעים שפותחים אותוב23:30 בשעה 23:30???
זה דבר ידוע ומקובל שהמועדון נפתח אחרי השעה המוצהרת
בדיוק כמו שהופעות רוק מתחילות אחרי השעה שכתובה בהזמנה
אני כבר מודיעה שההופעה של אובליניס בשבת בדאנגן לא תתחיל בעשר אפס אפס(אולי עשר אפס אחת?) ולא כי יש לי מידע פנימי אלא כי מדובר בדבר הנקרא נוהג, דבר שגם המערכת המשפטית הכירה בו שהולם את המושג "בתוך עמי אני חי ". המערכת המשפטית מכירה בכך שיש דברים שמתנהלים שונה מהאופן המוצהר וזאת מתוך היכולת להכיר במציאות הנהוגה מתוך חוכמה .
אם המערכת המשפטית המקובעת יכולה גם את יכולה להכיר בזה שיש נוהג.
אבל לא בכך עסקינן , בנושא ההוא אם לגברת לא נוח שפשוט לא תגיע, כמובן מכיוון שנוהג האיחור הוא כל כך מושרש לא יוותר לה מקום לצאת אליו, כולל מופעים של הקאמרית . ולנושא הכן מעניין או אולי מזעזע שבכותרת ההודעה שלי ...
הרמה שאליה מדרדר כאן כל שירשור ביקורת מעוררת שאט נפש.
תשלטו קצת בעצמכם, תביעו ביקורת עינינית וחדה
לא חייבים לגרור את השואה לכל דיון, צורת ההתנהלות הזאת פשוט מזעזעת.
תתבגרו.
לא סתם עוד עבד

יש ביקורת ויש ביקורת

לא סתם עוד עבד • 24 במאי 2007
פרלין, יש הבדל תהומי (סליחה תהום) בין הביקורת שלך ובין הביקורת-חלטורה של התשוקה האדומה. אני מניח שלא רק אני רואה את זה, והתגובות בהתאם. למרות שתהרגו אותי, אבל אני לא מבין איך אפשר לומר על יעלי שהיא מפחידה. מאז הפעם הראשונה שעמוס הכיר בינינו לפני 3 שנים, כשהיא עדיין הייתה "ג'וסטין" וכתבה הגיגים בפורום הדאנג'ן על כל ההצעות המגונות שהיא מקבלת במועדון, ועד עצם היום הזה - תמיד קיבלתי ממנה רק חיוכים ויחס חם ואוהד. "על טעם וריח" זה לא רק ביין. טוב שיש שלושה ברים, וכל אחד יכול לבחור לו את הברמנית המועדפת עליו (ושלא תהיינה אי-הבנות: אני מטורף גם על אולה!).
devotion​(מתחלפת)
devotion​(מתחלפת) • 24 במאי 2007
זאלופון כתב/ה:
המממ... את יודעת שכשכותבים "פתיחת דלתות ב 23:30" זה לא אומר שאת חייבת לדייק ולהגיע ב 23:30 כי אחרת לא יכניסו אותך, נכון?...
(בלי להכנס לשאלה האם זה בסדר לכתוב כך ולפתוח רק ב 00:30)

ולמה את אומרת שבחיים את לא מחכה? הנה, חיכית icon_smile.gif
אני, אגב, בחיים לא מגיב בפורומים.

icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif