לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

למה כלובי חסם את אנדרפוט ועוד שאלות

בלוסום​(לא בעסק)
לפני 14 שנים • 14 בפבר׳ 2010

Re: שלום

בלוסום​(לא בעסק) • 14 בפבר׳ 2010
הפרש כתב/ה:
וערב טוב
לכוללללםם
וחג האהבה מקסים

תגיד, אחינו יש מצב שאתה מצביע פה הצבעה סמויה בעינינך (רק שנגד עצמך...)?... icon_lol.gif
Morticia

Re: שלום

Morticia • 14 בפבר׳ 2010
הפרש כתב/ה:
וערב טוב
לכוללללםם
וחג האהבה מקסים

גם ממני וגם לך
תודה
icon_smile.gif

סלו, גם אני מחבבת אותך
ואגב, בטוחה שאלוהים אוהב אותך כי אין ספק שהוא בירך אותך בגוף מהיפים ביותר שראיתי בחיי - איזה כיף לך!

icon_biggrin.gif
slu
slu

....

slu • 14 בפבר׳ 2010
תודה חומד.
עכשיו שיברך אותי ב10 קילו פחות והכל יהיה טוב..
icon_wink.gif
רפאל
לפני 14 שנים • 15 בפבר׳ 2010

Re: WTF?????

רפאל • 15 בפבר׳ 2010
slu כתב/ה:
ובשורה התחתונה באמת אותי מעניין לדעת איזה תחקיר נעשה בדיוק כדי לוודא שהדברים האמורים אינם אמורים..אז בסדר, אז קראו לך "קקה" (או מלכה בתשלום) זה לא אומר שאתה באמת כזה, מצד שני זה גם לא אומר שאתה לא...

לא נראה לי שמורטישה היא מלכה בתשלום. אם היא היתה, הייתי שוכר אותה לרגל יום הולנטיין, ומטיס אותה לאנדר. הייתי מוכן לשלם הרבה כסף כדי לראות את הפרצוף של אנדר כשהוא פותח לה את הדלת, ורואה אותה עם בולונים ועם נעלי עקב קוראת בקול "הפתעה! יום אהבה שמח, אנדר!"
Dunbar{Supreme93}
לפני 14 שנים • 15 בפבר׳ 2010
Dunbar{Supreme93} • 15 בפבר׳ 2010
בחייאת אנדר והמלט, אתם באמת חושבים שזה המקום ששווה לשחק בו במשחקי חופש הדיבור?
תחשבו רגע לאיזה אבסורד הגעתם - בגלל מורטישה אתם לא כותבים כאן...
וכן ברורה לי האירוניה שבמשפט הזה, קל מאוד לבעוט בפורום הכלוב, אבל תכל'ס, זה הפורום פמדום בעברית היחיד שראוי למאכל אדם (וכולנו זוכרים את חוויות זצ"ל, וגם בו אנשים נהנו לבעוט), אז חלאס לבעוט בפורום הזה.
אנדר, תודיע שאתה לא מגיב למורטישה יותר ונגמר העניין, לא צריך להסתבך יותר מדי. תבחר את המקום הנכון לעלות בו על הבריקדות, זה בטח לא כאן.
אלימלך
לפני 14 שנים • 16 בפבר׳ 2010
אלימלך • 16 בפבר׳ 2010
יאללה אנדרפוט רד מהאוקסימורון שטפסת עליו.
מה שאתה והמלט עושים זה סוג של דמגוגיה וזה זה בדיוק מה שאתם מתלוננים עליו.
אתם מנסים לסתום פה פיות ע"י חרמות ושבירת כלים.
בפעולתך זו אתה בעצם מודה שאתה לא מסוגל להתמודד אל מול מורטישה בשיג ושיח,
ואתה חייב שיהיו בידך כלי האלימות וההכפשה כדי לעשות זאת.
לא חרם על עשרות הג'יגה נפח אכסון שנוספו פה בגללך?
אני מסכים עם צ'ארנוחה שזה כנראה הפורום פאמדום העברי הכמעט יחיד שלא של מלכות בתשלום (מבלי לפגוע בכבודן של אלו) בנמצא כיום,
ואני מצטרף לבקשתו - יאלללה שחרר.
דוקטור מרטינס​(נשלט)
הייתה מישהי בשם המלכה מורטישיה בסטודיו בדס"מ ישראל שעבדה ביחד עם מיסטרס אלה ועוד מלכות. זו עובדה שלא נתונה לשום ויכוח !

השאלה עם יש קשר למורטישיה מפורום הכלוב. היא אומרת שלא, אז לא. שוין קאפיש!

כעת אנדרפוט יכול לחזור ושלום על ישראל.. icon_smile.gif
היילני
היילני • 16 בפבר׳ 2010
Brave Dwarf כתב/ה:
וזה במקום להישאר כאן ולשנות?

ואתה הרי כן משנה. כל תגובה שלך משנה. כל משפט שלך משנה. כל מה שאי פעם כתבת שינה.
אני לא מבין אותך בן אדם. למה או לעגל או לעזוב אם ניתן להשאר ולהמשיך ולשנות?

אני לא מאמין לך שפתאום נהיה לך "לא אכפת".
.

כמה פעמים קראתי כאן ב'כלוב' וחשבתי לעצמי: "די, נמאס לי. הרוב כאן סתומים. מה שאני לא אגיד/אעשה, אף אחד לא יבין. למה להתאמץ? מה יש לי לעשות פה?". וכשקראתי את התגובות המתווספות לשרשור הזה, שוב עלתה בי ההרגשה הזו. כך מרגישות כשאכפת לנו. אפשר להיות אדישות ולהרגיש "טוב", או פושר, או בינוני. אבל להמלט כן אכפת, והאקט שלו הוא פוליטי. אבל זו לא הדרך לשנות. זה שביל הבריחה, כי קשה להתמודד עם כל החרא שצף כאן.
לא יודעת למה, ואני יודעת שאני סוטה, אבל פתאום נזכרתי בואלרי סולאנס שזעקה את "מניפסט החלאה" אבל נראה שאף אחד לא שמע אותה. היא היתה כל כך בשוליים. ליטרלי, משוגעת. כמובן שכן שמעו, בעיקר אחרי מותה. כמו שנוהגים לשמוע אנשים אחרי שהם כבר לא כותבים (אתם יודעים, בין אם הם כתבו דברי טעם ובין אם שטויות).
http://www.nrg.co.il/online/5/ART/977/253.html

תודה על התגובה, כלובי. עבודתך אינה קלה כלל ויחד עם זאת אתה עושה אותה היטב. לדעתי, אתה צריך עזרת נשים.
Brave Dwarf
לפני 14 שנים • 17 בפבר׳ 2010
Brave Dwarf • 17 בפבר׳ 2010
זאת הייתה שאלה רטורית, היילני. מסוג השאלות ששואלים חבר כאשר הלה מחליט לעשות מעשה. וזאת כדי לזכות בתשובה (אותה את השבת במקומו) "כן, אליפל, אכפת לי. אבל..." למען לשכנעו שהפתרון שלו (למרות שאיני מסכים אתך שזהו שביל הבריחה. כי גם לסגת צריך לדעת מתי. לפעמים דווקא ה"להישאר ולהלחם" נובע משוונג, הרגל וטמטום), אמנם מקובל, אבל לא בהכרח יפתור.

בכל מקרה (זה לא אליך, היילני), בתחילת שרשור כתבתי "חופש דיבור". כן, אני מפריד בין זה שניצב על הבמה ונואם נגד מלחמה או בעדה מזה שמזנק על הבמה באמצע הסרט, מסתיר את המסך בשלט צבעוני, צורח את דעותיו ונתלה על הוילון לסיכום. לראשון נתון חופש הביטוי, לאחרון, לעומת זאת, תביעה על הפרעה לסדר.

אז כלובי צודק. כן, למרות שגם אני, לא אחת, נכנסתי פה באנשים מבלי לברור מילים, מטאפורות או דימויים, אני מסכים עמו שצריך להיות מישהו שיקבע את הכללים. ולא רק עבור שאר המשתתפים אלא גם עבור מפירי הסדר עצמם כי כל אחד מאתנו, מבלי יוצא מן הכלל, יכול למצוא את עצמו במקומה של "מוטרישה".

אלא מה. אחרי קריאה בשרשור זה שנפתח על ידי המלט, נוסח בבירור, העלה שאלות, תוצאות וכו... לפתע פתאום, דבריו של אנדרפוט נראים לי עניין של מה בכך. הצואה שנשפכה כאן, טינה, נקמנות, ובל נשכח את העיקר – "שמחה לאיד" נוכח אסונו של אחר, קימטו את העיקר לגודל אפונה ואת הטפל, לעומת זאת, הפכו לעיקר. "אין שמחה כמו שמחה לאיד" אומרים במחוזותינו על אלו שמאבדים את כבודם העצמי בדומה לאבדון אליו הגיעו המגיבים כאן.

(ומעבר לים טוענים שאדם שאינו מכבד את עצמו, לעולם לא יוכל לכבד אחרים).

ולכן. (-:

אני עדיין עומד על כך שקיימים פתרונות יותר מועילים. כגון התנצלות פומבית והבעת חרטה. למען לשמור על כבודם של כולנו.

חיים קרא ליענקלה "אידיוט" באמצע אסיפה. יושב ראש דורש מחיים להתנצל בפני יענקלה בפומבי.
חיים מתרומם על רגליו וממלמל (עיניי כל מופנות אל פניו. שתיקה בקהל):
"אני קראתי לחיים אידיוט. ועכשיו אני חייב להתנצל." מתמהמה... מגרד את ראש. "אז הוא לא אידיוט? נו באמת, אני מתנצל.