לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

כמה מהבנות באמת נהנות מאנאלי?

the rain song
לפני 14 שנים • 12 ביולי 2010

Re: לפותח השרשור...

the rain song • 12 ביולי 2010
Brave Dwarf כתב/ה:
RIR כתב/ה:

"משפיל" זה עניין של נקודת מבט. השתתפתי פעם בדיון שעסק בעניין הגמירה על הפנים. אני לא ראיתי בזה שום בעיה, כמעט כל האנשים שהם לא אני ראו בזה אקט משפיל. אני ממש לא מבינה מה משפיל בזה: אם הבחור בכל מקרה גומר מחוץ לי, למה זה צריך לשנות לי איפה בדיוק? אם זה כל כך משמח אותו, אז למה לא?
אותו הכלל חל לגבי מציצה וזיון בתחת. אני אוהבת מציצות כי אני אוהבת בולבולים, אני לא רואה שום דבר משפיל בלמצוץ לבחור. אני לא אוהבת בתחת כי זה כואב לאללה ופוצע אותי שם, לא כי זה נראה לי משפיל או מבזה.

האמת? זה אחד הדברים שלא הצלחתי להבין: למה תנוחות מסוימות או אקטים מסויימים נחשבים למשפילים בצורה כזו או אחרת. למה ירידה (מציצה או ליקוק, לא משנה) נחשבת ל"משפילה"? למה דוגי סטייל, תנוחה מענגת להפליא, נחשבת למשפילה לעומת התנוחה המסיונרית? דברים כאלה נפלאים מבינתי.

נכון וגם כתבתי את זה מראש. ויותר מכך, כל עוד רגשותיה של זו שמולי לא עניינו אותי, האמנתי בזה. אבל Cauchy שוב העלה נקודות חשובות מהן לא ניתן להתעלם ולהן קיימת השפעה על מי פחות ועל מי יותר.

הבוקר, בדרך ממשמרת, שוחחתי עם אישה שאני מאוד מכבד וגם מבוגרת ממני בעשור לפחות. היא התרעמה על המושג "כוסית". "איזו מושג מכוער! איך נשים מוכנות לו וגרוע מכך משתמשות בו?!" הזכרתי לה שהמחמאה "חתיכה" התחילה כ"חתיכת תחת" בימי המנדט הבריטי והנה כיום לכל אחד ברור ש"חתיכה" משמעה "חטובה". "כן, אני יודעת." אמרה, וראיתי עליה שלו הייתה מגיעה לפנים שלי, הייתי חוטף איזו ימנית, "למה גברים לא מסוגלים אפילו להחמיא לנו מבלי לעלוב?"

אז זהו שאני לא רואה במושג הזה משפיל אבל אותה ומאוד לא בצחוק הוא זעזע. אחרי שהקשבתי לה, גם הבנתי אותה. כנ"ל לגבי גמירה על הפנים, תנוחה על ארבע, זין בתחת וכד'.

ומכל המלל הזה אותי מעסיקה הכי השאלה האם ניואנס ההשפלה איננו מהווה (אצל נשים שאצלן הוא קיים) חלק מאותה הנאה מינית במהלך יחסים אנאליים והפעם בהקשר ישיר לנשלטות ו- BDsM אבל לפני כן אספר על אינספור כנועות שהתפלצו כשירדתי על ברכיי והשקעתי את הפרצוף שלי בפרחים שלהן. הו לא! שולטים לא יורדים כי זה משפיל (את השולט יאעני).
(כן בטח. אז בגלל שאני שולט אני בעונש?)

גמד יקר, אתה יכול להגיד לאותה גברת שגם המילה התקנית, היישר מהתנ"ך, "נקבה" היא ע"ש אותו נקב בדיוק כמו במילה "כוסית" .
וחוץ מזה, זו פעם ראשונה שאני שומעת שאנשים מתייחסים למשהו בסקס כאפשרות להשפלה.
מבחינתי סקס משפיל אך ורק שהוא נעשה בנגוד לרצון של אחד המשתתפים.
Brave Dwarf
Brave Dwarf • 12 ביולי 2010
שיר הגשם, אז את מבטלת את ניואנס ההשפלה מה BDsM? ומה תגדנה כל אותן הכנועות (או אותם הכנועים) שההשפלה היא חלק אינטגרלי ממערכת יחסים שלהן ושכן מרגישות מושפלות, בתחתית, למטה וכו'... ונהנות מכך. שזה רק בראש שלהן והכל רק נדמה להן?

(אני לא מתווכח/תוקף/עצבני/לא מסכים, אני שואל. ושואל לא סתם אלא כי בתובנה שלי, אחרי שמתעוררים ממצב של השפלה, הרגשות עשויים להשתנות ולהם עשויות להיות השלכות לא פשוטות על המשך מערכת יחסים).

ואגב, את יודעת, אני לא חושב שהעובדה שכך כתוב בתנ"ך ישכנע את הגב' המדוברת שלכן זה בסדר. ואני למשל חושב, אם מישהי היתה קוראת לי "זייני", אם זה לא היה נשמע מצחיק, איך הייתי מגיב? (-:
the rain song
the rain song • 12 ביולי 2010
Brave Dwarf כתב/ה:
שיר הגשם, אז את מבטלת את ניואנס ההשפלה מה BDsM? ומה תגדנה כל אותן הכנועות (או אותם הכנועים) שההשפלה היא חלק אינטגרלי ממערכת יחסים שלהן ושכן מרגישות מושפלות, בתחתית, למטה וכו'... ונהנות מכך. שזה רק בראש שלהן והכל רק נדמה להן?

(אני לא מתווכח/תוקף/עצבני/לא מסכים, אני שואל. ושואל לא סתם אלא כי בתובנה שלי, אחרי שמתעוררים ממצב של השפלה, הרגשות עשויים להשתנות ולהם עשויות להיות השלכות לא פשוטות על המשך מערכת יחסים).

ואגב, את יודעת, אני לא חושב שהעובדה שכך כתוב בתנ"ך ישכנע את הגב' המדוברת שלכן זה בסדר. ואני למשל חושב, אם מישהי היתה קוראת לי "זייני", אם זה לא היה נשמע מצחיק, איך הייתי מגיב? (-:

אני לא שוללת את רגשותיהם של איש. מבחינתי סקס זה לא משפיל. אותי השפילו דברים אחרים - והם לא היו סקס.
מאדאם קירי​(שולטת){אהובי המתו}
Brave Dwarf כתב/ה:
ואני למשל חושב, אם מישהי היתה קוראת לי "זייני", אם זה לא היה נשמע מצחיק, איך הייתי מגיב? (-:
גמד, עשית אותי כל כך מאושרת!
המילה "כוסית" צצה כשהייתי בתיכון. כשזה קרה, ניסיתי להטמיע את המילה "זייני" עבור בחור שווה. למרבה הצער, זה לא ממש תפס.

אגב: נקבה נקראת כך על שום הנקב שבה. זכר נקרא כך על שום זכרותו.
ואם כבר בעברית עסקינן: "כלי זין", כידוע לכל, פירושו כלי נשק. אם כך, מה עלינו להסיק מכך על השימוש במילה "זין" לתיאור איבר מין גברי? שסקס פירושו אלימות? שזהו כלי הנשק של הגבר? שבכל פעם שגבר ואשה שוכבים, הגבר תוקף את האשה באמצעות נשקו?
שרמומית
שרמומית • 12 ביולי 2010
RIR כתב/ה:
["]ושבכל פעם שגבר ואשה שוכבים, הגבר תוקף את האשה באמצעות נשקו?

rffl.gif rffl.gif rffl.gif

קורע
James Bondage​(מתחלף)
James Bondage​(מתחלף) • 12 ביולי 2010
RIR כתב/ה:
גמד, עשית אותי כל כך מאושרת!
המילה "כוסית" צצה כשהייתי בתיכון. כשזה קרה, ניסיתי להטמיע את המילה "זייני" עבור בחור שווה. למרבה הצער, זה לא ממש תפס.

לא כל כך, אלא אם עברת את גיל 40. לחילופין, יתכן שהרחק ממרכז הארץ הזמן מתקדם אחרת. אני זקן ממך בכמה שנים, ולי זכורה המילה כוסית עוד מהחטיבה (ואולי עוד מסוף בית ספר יסודי), ובהיותי זקן ממך בכמה שנים, נראה לי שטעות בידך. את המילה "כוסון" שמעתי פעם ראשונה בהיותי בצבא, אבל אני לא אטען שהיא לא הייתה שם קודם.

RIR כתב/ה:

אגב: נקבה נקראת כך על שום הנקב שבה. זכר נקרא כך על שום זכרותו.
ואם כבר בעברית עסקינן: "כלי זין", כידוע לכל, פירושו כלי נשק. אם כך, מה עלינו להסיק מכך על השימוש במילה "זין" לתיאור איבר מין גברי? שסקס פירושו אלימות? שזהו כלי הנשק של הגבר? שבכל פעם שגבר ואשה שוכבים, הגבר תוקף את האשה באמצעות נשקו?

ועכשיו רגע של עברית: המילה "זין" לא שימשה לאיבר מין זכרי לפני תחילת המאה ה-20, אלא קיבלה משמעות זו במהלך המאה, עת התחילה את תפקידה כקיצור רומז-אך-לא-גס למילה "זרג", שדווקא כן מציינת איבר מין גברי. היוצרות התחלפו עם הזמן, וכעת לומר "המבחן המזורגג" או "דחפתי לה זרג" נשמע הרבה יותר, אהם, ספרותי, מאשר "המבחן המזוין" או "זיינתי אותה".

כמו כן, "בטון מזוין" משמעו "בטון מוקשח", ולא "בטון מזורגג" כפי שניתן היה לחשוב. ודרך אגב - המילה "בטון" היא גרמנית במקור, על אף זה שהיא נראית עברית למהדרין.

אלו היו 60 שניות מהדיון "עברי דבר עברית" שמשום מה מצאו את עצמן בפוסט אחר.
מאדאם קירי​(שולטת){אהובי המתו}
James Bondage כתב/ה:
...לחילופין, יתכן שהרחק ממרכז הארץ הזמן מתקדם אחרת.
אבל אז עדיין גרתי במרכז הארץ...
James Bondage כתב/ה:
[אני זקן ממך בכמה שנים
נגיד... בארבע? icon_rolleyes.gif

מכל מקום, אני מניחה שהפתרון טמון במה שרציתי לכתוב לרימן (נו, לקושי) בנוגע לתגובתו האחרונה, אבל שכחתי: כמה טוב שמעולם לא ממש התעריתי בחברתם של בני האדם.
Brave Dwarf
לפני 14 שנים • 13 ביולי 2010
Brave Dwarf • 13 ביולי 2010
the rain song כתב/ה:
Brave Dwarf כתב/ה:

אני לא שוללת את רגשותיהם של איש. מבחינתי סקס זה לא משפיל. אותי השפילו דברים אחרים - והם לא היו סקס.

לרגע לא טענתי שאת שוללת רגשות. שאלתי משהו אחר לחלוטין: האם את מבטלת "את ניואנס ההשפלה מה BDsM" (-:

אבל זה לא משנה. גם אם לא קיבלתי תשובות, אודה שזאת פעם ראשונה מאז נרשמתי לכלוב, שאשכרה היה לי נעים די עד שאפילו התפתיתי וסיפרתי על שתיים לרגע בחיי.

תודה.
the rain song
the rain song • 13 ביולי 2010
מי אני שאבטל משהו?
Brave Dwarf
Brave Dwarf • 13 ביולי 2010
the rain song כתב/ה:
מי אני שאבטל משהו?

מבטיח לא לשאול את דעתך על דבר יותר.
LOL. באמת לא מבין מה נכנס בי. כנראה היה נדמה לי שאני נמצא בפורום.