בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

בעבודה

קייסי
לפני 13 שנים • 6 במאי 2011
קייסי • 6 במאי 2011
לפטר אותה?

אם היתה מתגלגלת לחיקי, בכוונה או בשוגג, עמדת שליטה כלשהי במי שהיה גורם לפיטוריי מסיבות כאלה, הייתי מקדישה את כל מרצי ועיתותיי כדי להרוס ולקבור את התולעת שפיטר אותי כדי להפוך אותי לכלי שרת לתאוותיו, גם אם כאובייקט האדרה או סגידה. זה לא יסולח בעיני, לסכן כך את מטה לחמו של אדם, על לא עוול בכפו.
אילו פותח השרשור היה נוקט בדרך זו, הייתי מאחלת לו חורבן שלם ומאושר. מהתרשמותי ממנו עד כה, אין סיכוי שזה יקרה.
Dunbar{Supreme93}
Dunbar{Supreme93} • 6 במאי 2011
כן, לך על זה, תגלה לה בעדינות.
סוס בלי שם
סוס בלי שם • 6 במאי 2011
קייסי כתב/ה:
לפטר אותה?

אם היתה מתגלגלת לחיקי, בכוונה או בשוגג, עמדת שליטה כלשהי במי שהיה גורם לפיטוריי מסיבות כאלה, הייתי מקדישה את כל מרצי ועיתותיי כדי להרוס ולקבור את התולעת שפיטר אותי כדי להפוך אותי לכלי שרת לתאוותיו, גם אם כאובייקט האדרה או סגידה. זה לא יסולח בעיני, לסכן כך את מטה לחמו של אדם, על לא עוול בכפו.
אילו פותח השרשור היה נוקט בדרך זו, הייתי מאחלת לו חורבן שלם ומאושר. מהתרשמותי ממנו עד כה, אין סיכוי שזה יקרה.

קייסי צודקת, אין סיכוי שזה יקרה, אני לא משחק בחייהם של אנשים.
וממי שמתכוון להגיב בהמשך:
בבקשה, תייעצו עצה שקשורה לפמדום, לא לסיכונים משפטיים והשלכות חוקיות, זה לא מעניין, בכלל.
גם לא ענייני הפצת העניין ובושה. אם יהיה משהו, אני מניח שזה בלאו הכי לא יוותר נסתר מעיניי שאר העובדים למשך זמן רב.

בכל אופן, קיבלתי הודעה פרטית בכלוב, וכרגע הכל ב"HOLD"
בכוח המוח{Aion}
לפני 13 שנים • 7 במאי 2011
בכוח המוח{Aion} • 7 במאי 2011
קייסי כתב/ה:
לפטר אותה?

נו קייסי, בגלל זה אמרתי "לא" מוחלט וחד משמעי.
לנסות להפוך מישהו שעובד תחתיך לכלי שרת לתאוותיך, גם אם כאובייקט האדרה או סגידה, זה חמור אפילו יותר.
ומה היא אמורה לעשות עכשיו כשהוא נופל עליה עם זה? אבל הרחבתי על זה אי שם בתחילת השרשור, ממש על זה.
אין שום דבר "מוסרי" בהתנהלות כזו, בעיקר אם היא תתחיל לחוש לא נוח בסביבת העבודה שלה,
או חמור מזה, תתרצה לו כי הוא המעביד שלה. זה חולה. גם אם היא דומיננטית, מי אמר שהוא הטעם שלה, או שבא לה לערבב את סביבת העבודה שלה בזה?

אבל אם הוא בכל זאת נחוש לעשות כזה דבר, הם צריכים לפחות להיות אנשים "חופשיים".
אפשר גם לנטרל את הכעס שלה כי- "לא יכולתי כבר לעמוד בזה שאת לידי כל כך הרבה ואני לא יכול לחשוב על כלום חוץ מלסגוד לך בלה בלה-אלף וריאנטים."

כל הסיטואציה היא בעייתית מאוד, סוס לא רוצה שנסביר לו מה הן ההשלכות, אבל ההשלכות יכולות להיות חמורות ממש. ממש חמורות.

לדעתי הוא לא רוצה, ותגובתו להלן מחזקת את זה - כי זו שאלה פנטזיונית. הוא נעזר בנו כדי לאונן את זה.
אחרת, אם הוא לא שואל בקשר להשלכות, איזה שאלות עולות בכלל? שאלות פמדום? מה זה בכלל?
מאזניים​(מתחלף)
מאזניים​(מתחלף) • 7 במאי 2011
בכוח המוח כתב/ה:
קייסי כתב/ה:
לפטר אותה?

נו קייסי, בגלל זה אמרתי "לא" מוחלט וחד משמעי.
לנסות להפוך מישהו שעובד תחתיך לכלי שרת לתאוותיך, גם אם כאובייקט האדרה או סגידה, זה חמור אפילו יותר.
ומה היא אמורה לעשות עכשיו כשהוא נופל עליה עם זה? אבל הרחבתי על זה אי שם בתחילת השרשור, ממש על זה.
אין שום דבר "מוסרי" בהתנהלות כזו, בעיקר אם היא תתחיל לחוש לא נוח בסביבת העבודה שלה,
או חמור מזה, תתרצה לו כי הוא המעביד שלה. זה חולה. גם אם היא דומיננטית, מי אמר שהוא הטעם שלה, או שבא לה לערבב את סביבת העבודה שלה בזה?

אבל אם הוא בכל זאת נחוש לעשות כזה דבר, הם צריכים לפחות להיות אנשים "חופשיים".
אפשר גם לנטרל את הכעס שלה כי- "לא יכולתי כבר לעמוד בזה שאת לידי כל כך הרבה ואני לא יכול לחשוב על כלום חוץ מלסגוד לך בלה בלה-אלף וריאנטים."

כל הסיטואציה היא בעייתית מאוד, סוס לא רוצה שנסביר לו מה הן ההשלכות, אבל ההשלכות יכולות להיות חמורות ממש. ממש חמורות.

לדעתי הוא לא רוצה, ותגובתו להלן מחזקת את זה - כי זו שאלה פנטזיונית. הוא נעזר בנו כדי לאונן את זה.
אחרת, אם הוא לא שואל בקשר להשלכות, איזה שאלות עולות בכלל? שאלות פמדום? מה זה בכלל?

לא הוא רוצה שאנחנו נאונן. הוא דואג לרווחה וצרכים שלנו. icon_biggrin.gif
סוס בלי שם
סוס בלי שם • 7 במאי 2011
בכוח המוח כתב/ה:

התלבטתי אם להתייחס להערה שלך או להתעלם ממנה, החלטתי להגיב:
1. נניח וכך, מה רע באוננות, ואם בדרך, השיתוף גם מגרה ומספק אחרים...?
2. אני מאד מקווה עבורך שלבית המשפט את לא מגיעה עם הוכחות או ראיות נסיבתיות מהסוג עליו הצבעת בציטוט לעיל...
3. כעו"ד, את אמורה לדעת להביע דעה בעניין אליו נדרשת, ולא בעניינים נלווים גם אם הם קשורים ונלווים לעניין המרכזי.
בכוח המוח{Aion}
סוס בלי שם כתב/ה:
בכוח המוח כתב/ה:

התלבטתי אם להתייחס להערה שלך או להתעלם ממנה, החלטתי להגיב:
1. נניח וכך, מה רע באוננות, ואם בדרך, השיתוף גם מגרה ומספק אחרים...?
2. אני מאד מקווה עבורך שלבית המשפט את לא מגיעה עם הוכחות או ראיות נסיבתיות מהסוג עליו הצבעת בציטוט לעיל...
3. כעו"ד, את אמורה לדעת להביע דעה בעניין אליו נדרשת, ולא בעניינים נלווים גם אם הם קשורים ונלווים לעניין המרכזי.

התלבטתי גם אני אם להתייחס להערות שלך או להתעלם ממנה והחלטתי להגיב:

1. כלום לא רע באוננות, אבל אתה מציג את זה כמציאות, נכון? בסופו של דבר ככל שזו לא מציאות, השאלות שעולות הן אחרות לגמרי, פנטזיוניות בכלל, ואין בסיטואציה סכנה. אתה שואל בעצם: מה רע בזה שאני מציג לכם סיפור כאמיתי, רק שהוא פנטזיוני? ובכן, יש כאן בעיה, כי גם במדיה המוגבלת הזו זה סוג של שקר, שלא לדבר על זה שאנשים מגיבים לך ממקום מציאותי, כי במציאות זו סכנה. לא רק סכנה אלא סוג של התנהלות אינפנטילית השמה אותך ואת הצרכים שלך במרכז מבלי שאתה רואה איך זה יכול לפגוע באחרים. בה למשל.

2. ככל שזו מציאות, אני מציעה לך להתמקד בבעיות שלך במקום העבודה, ולא בבעיות של אחרים בעבודות שלהם. באמת. ולעניין עצמו, אני לא צריכה להביא הוכחות לכלום, אני מגיבה כאן כמו כולם, ללא קשר למקצועי. זה מריח לי מסריח, לא אמין, אני לא חד משמעית בעניין הזה, אבל תאמין לי שחוש הריח שלי לא טועה ברוב המוחלט של הפעמים. אני הייתי מנחשת שהיא קיימת, וכל השאר זו פטזיה שנרקמת סביבה, כזו שאתה לא באמת מנסה להוציא לפועל.

3. התשלום ממך עדיין לא הגיע, חתיכת חצוף. ממי אני נדרשת למשהו? אני עונה כאן כי אני "נדרשת" לענות? יכול להיות שהקשר שלך למציאות הוא פשוט רעוע ואתה לא באמת קולט את ההבדל בין מציאות לפנטזיה? והנה, אני גם אענה לך על השאלה ששאלת אותי בצאט, כשאתה פונה אלי שם בשאלה הזו, כאילו באמת למישהו אכפת להוסיף לך כלים לאוננות המשעממת שלך, ועוד מצפה לתשובה. אם אני הייתי היא, היית מבין מהר מאוד מה זה להשלט. ותאמין לי, לא היה עומד לך הזין מזה.

מקווה שעזרתי, שבת שלום.
סוס בלי שם
סוס בלי שם • 7 במאי 2011
בכוח המוח כתב/ה:

1. ...אתה מציג את זה כמציאות, נכון? בסופו של דבר ככל שזו לא מציאות, השאלות שעולות הן אחרות לגמרי, פנטזיוניות בכלל, ואין בסיטואציה סכנה.

2. ... זה מריח לי מסריח, לא אמין, אני לא חד משמעית בעניין הזה, אבל תאמין לי שחוש הריח שלי לא טועה ברוב המוחלט של הפעמים. אני הייתי מנחשת שהיא קיימת, וכל השאר זו פטזיה שנרקמת סביבה, כזו שאתה לא באמת מנסה להוציא לפועל.

3. התשלום ממך עדיין לא הגיע, חתיכת חצוף. ממי אני נדרשת למשהו? אני עונה כאן כי אני "נדרשת" לענות?

אני מתנצל על המעבר לחייך הפרטיים,
(למרות שזה לא ממש אאוטינג, הרי כל הודעה שלך צועקת: "אני עו"ד, והמשמעות המשפטית היא כזו, והתוצאה עשויה להיות כזו וכזו...),
ובכל זאת אני מודה: זה לא היה במקום, סליחה.

1. בין אם את או כל גולש אחר מאמינים או לא, זהו אכן סיפור אמיתי, ומעבר לכך, ללא כל תוספות.
באופן אישי, סיפורי פנטזיה הכתובים היטב הינם מהנים בפני עצמם, ואיני רואה כל סיבה הגיונית להציג פנטזיה כסיפור אמיתי - מה הטעם?
אם הייתי רוצה לאונן, האם אני לא יכול לאונן על פנטזיה...?

2. ללא קשר למה שאת מריחה, זו אכן פנטזיה שניסיתי ושהייתי רוצה להפוך למציאות, (ואת זה כתבתי כבר בפתיחת השרשור).

3. למילה נדרשת ישנן שתי משמעויות:
א. כפי שאת הבנת אותה - דרישה לפעולה מסויימת, כלומר שמישהו דורש ממך לעשות משהו, או שחלה עלייך חובה לעשות דבר מה. זו אינה המשמעות לה התכוונתי בדבריי.
במשמעות זו בא 'פועל במקור' לאחר המילה נדרש/ת.
ב. המשמעות אליה אני התכוונתי, (וזו בשפה לימודית, מדעית, משפטית וכו') - דרישה לעניין מסוים, כאשר אדם מתבקש לחוות דעתו בנושא מסוים, ואכן ביקשתי, מכולם.
במשמעות זו לאחר המילה נדרש/ת יבוא נושא.
בכוח המוח{Aion}
טוב סוס,

סלח לי שאני לא מודה לך על ההתנצלות שלא נדרשה. איפה ראית שזה מטריד אותי שיודעים שאני עו"ד? חצי מהכלוב הם עו"ד, והכל בסדר עם זה. לא היה עדיף שתתנצל על החוצפה שלך? אני עונה לך, באמת עונה לך מאיך שאני תופשת את הדברים בהנחה (הקלושה) שזו מציאות, ואתה עונה באופן שילד היה עונה כשמסיטים אותו מהריגוש של האוננות הראשונה שלו. תתנצל על הדרך בה הגבת, אני אקבל את ההתנצלות.

1. כפי שאמרתי, אני מאמינה שהיא קיימת. אני לא מאמינה לסבב הראשון בשרשור, ואני לא מאמינה שאתה תחצה את הגבול ותבקש ממנה שתשעבד אותך. מהבחינה הזו אתה חי בפנטזיה. למה אני חושבת ככה? כי אני יודעת איך המציאות עובדת, ואיפה היא חורקת כדי לאלץ אותה להתכנס לתוך פנטזיה. ביננו, זה גם לא משנה לי במיוחד, וכיבדתי אותך כשאני מגיבה ל"מציאות" שלך. לשאלה שלך, אתה מאונן על פנטזיה, אבל מושך איתך עוד אנשים אל תוכה בטענת מציאות, והופך אותה לחריפה וחזקה יותר. אתה צריך לשאול את זה כדי שאני אסביר לך את המובן מאליו? מה, רק לך יש פנטזיות? אנחנו לא יודעים איך זה עובד?

2. אז זו כן פנטזיה? אל תבלבל אותי.

3. אל תקשקש לי עם סמנטיקה. אני יודעת מה זה נדרשת. הנה מה שביקשת: "לאחרונה חשבתי פשוט להתוודות בפניה על נטייתי, ולומר לה שאני מעוניין להיות נתון לשליטתה,
מה דעתכם/ן?" למה "נדרש" כאן מישהו? אם זו מציאות, התשובה שלי התייחסה ממש לשאלה, לא?

בקיצור, סוס, שתהיה לך דרך צלחה. בטח עכשיו היא בכלל פנתה אליך בכלוב, ועוד מעט נשמע איך המציאות שלך ממשיכה להתפתל. כן, תגיד לה, וכן, שאחר כך שאר העובדים ממילא ידעו על כך (ממש כפי שכתבת. תענוג). החיים זה סרט.

הולכת להביא פופקורן.
הרמאפרודיטה
הרמאפרודיטה • 7 במאי 2011
השלום והברכה,

אני לא אומרת את זה כדי להעליב את הכותב , אלא כי כך אני באמת מרגישה -
אך אני לא באמת מאמינה שזו מציאות, כי קצת קשה לי להאמין שיש בחורה שתנהל יחסים כל כך ארוכים עם דמות פיקטיבית אשר בסה"כ מוסרת לה אינפורמציה על הבוס שלה מטעמים אידאולוגיים וכו'.
זה סייקוטי.
ואם האופציה הנוספת היחידה שקיימת היא להבין שמדובר בבוס שלה - או שהיא תעשה שימוש בדברים לטובה או לרעה, או שהיא תרגיש לא נוח במקום העבודה. (הסטייה הכי מוזרה זה וניליים. בחיי).
בשום מקרה, נראה לי חסר היגיון שהסטטוס קוו יישאר כפי שהוא והיא פשוט תבליג ותחזור לעבודתה כסגנית הסוס וואטאבר.

מבלי קשר למציאות או דמיון - זה היה מאוד מאוד יפה, מגרה ומסקרן לקריאה. לרגע זה אפילו עשה לי חשק לחזור לשוק התעסוקה של ההטרוסקסואלים הבורגנים. וברור שדמיינתי את עצמי בסיטואציה למרות שהייתי מתנהלת בשונה ממנה... אבל לא הייתי רוצה למצוא את עצמי בסיטואציה הזו.
וכן כן, זה קשור בכל הקראפ הזה של שליטה מלמטה וזה. ואני לא מתכוונת לעובדה שהנשלט פונה אליה בסתר, אלא לעובדה שהוא הבוס שלה.

להלן סיפור אמיתי, בגינו התאהבה בי בכוח המוח:

http://www.thecage.co.il/blog/userblog.php?postid=252799&blog_id=55842

אז כמובן שלא התקבלתי.
עוד הרבה לפני שהבדס"מ התפתח בינינו, היה ברור שעדיף שלא נעבוד ביחד.
למרות זאת - את רוב הזמן בילינו במשרד. כי המשחקים היו מהנים, כי הפוזיציה הייתה מגרה, כי זה הכניס ממד יותר מרגש - גם אם לאחרים זה יישמע בנאלי (בסה"כ סקס/סשן במשרד).

אני יודעת בוודאות שזה לא היה מתנהל באופן הזה לו הוא היה זה שחותם לי על תלוש המשכורת.
לא הייתי מרגישה נוח לעשות את כל מה שעשיתי. לא הייתי יכולה לסנן. לא הייתי יכולה להתעלם ולהיעלם. לא הייתי יכולה להציב לו תנאים. לא הייתי יכולה לשים עליו קצוץ.

זה אחרת, אם ברגע אחד הוא הבוס וברגע אחר הכלבלב. זה מתסכל, זה מבלבל, זה מגביל, זה מטשטש גבולות נורמליים וזה בעיקר מעיק. וזה בכלל לא משנה שהוא רק מנכ"ל טט'לה, שאני יושבת לו בכיסא והוא נחמד אלי על ארבע.

כמו שאומרים -
לא מערבבים ביזנס עם פלז'ר ...

שבת שלום icon_smile.gif