לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

מזה להיות גבר במדינת ישראל.

Sm Art{☆Sm}
לפני 6 שנים • 27 באוג׳ 2017

אנרגיה חוזרת ....

Sm Art{☆Sm} • 27 באוג׳ 2017
להערכתי,אתה מתעמק בעולמן של הנשים
מזוויות יוצאות דופן .וביחסך אתה אמביוולנטי כלפיהן .

יכול להיות שאתה אלוף בלעשות "טיזינג",או, שאתה באמת חש דברים שמרבית מהגברים לא חשים באותה המידה .

ממליץ לך,לראות את מה שחיובי בנשים ,ושיתאים בינך לבין מי שתכיר .

אל תתעסק עם הרבה נשים .תתעסק עם אחת ומיוחדת .

ואם ברצונך לחוש ולחוות אשה על עצמך תמיד תוכל לעשות זאת .ולהתמוגג על כך .

.icon_smile.gif
קפטן וונדי​(שולטת)
קפטן וונדי​(שולטת) • 27 באוג׳ 2017
Snitch כתב/ה:
וונדי, לא הבנתי משהו. תקפת אותו שהוא מייגע, בעל רגשי נחיתות ומתקרבן בלי סוף ואז פצחת במונולוג מייגע, מתקרבן ועמוס ברגשי נחיתות?

יחס גורר יחס. לעומתו, אני לא פותחת אשכולות ומתלוננת ומתבכיינת על חוסר יחס מנשים או חוסר הוגנות. אני פועלת במידה ומשהו מפריע לי, וירטואלית או פיזית (אקטיביזם של לצאת ולצעוד או להפגין).
עוץ הגדול​(נשלט)
עוץ הגדול​(נשלט) • 27 באוג׳ 2017
שלום לילית,

אם הייתי מתחיל דיון על נושא של דימוי עצמי בקרב ילדות, האם זה אומר שאני חייב לעסוק גם בבנים? ברור שלא.. זו בקשה מגוחכת. גבולות הפוסט שלי מאוד ברורים, וזה על הרדיקליזציה של 'הפוליטיקה של הזהויות', יש גבול כמה דברים אפשר להכניס לפוסט אחד. ולמעשה הבאת לי כאן להנחתה, כי זה בדיוק מה שאני מדבר עליו, בקרב אותם אנשים, תמיד משהו בה על חשבון האחר, מכיוון שהקטגוריות הן כל כך סטריאוטיפיות וסטטיות, אתה חייב תמיד לקרבן את עצמך יותר ולעשות דמוניזציה לאחר. כמו שאמרת, במקומות אחרים בעולם גם האישה משלמת מזונות, אפשר להתגרש במעמד צד אחד ואין עגונות - אז הנה רעיון, למה לא לטפל בכל הבעיות?

הביקורת נגד סרסור היא שולית וגם היא מאוד סלחנית, רחוק מאוד מהרטוריקה הלוחמנית שמאפיינת רבים מאותם ארגונים ופעילים. וזה לא מפתיע, אנו מזהים את הסלחנות הזו גם בנושאים כמו 'רצח על כבוד המשפחה' או מדינות טוטליטריות קומינסטיות - בשם כל מיני ערכים רלטיביסטים וחלוקה לשחור ולבן.

תלונות שווא נגד גברים היא תופעה רחבה מאוד (ולא חסרים מקרים גם בתוך האתר הזה), היא לא נובעת מזה שנשים רעות, אלא מתקנה שמאפשרת לנשים להעליל נגד גברים בלי לחשוש מסנקציה. כאן אין שום דבר מורכב, לכל אדם מגיע הגנה וצדק ולכן, החשיבות שבדיון בנושא (ולכן, הכותרת של הדיון מדויקת להפליא).

"החריגה" מסמכויות הועדה נבעה מלחץ של ארגוני נשים, מוזמנת להסתכל על רשימה של דיונים אחרים במסגרת הישיבה ולהשוות. הטענה שלך שאסור לדון בקורבנות ממין זכר בגלל תופעה אחרת היא לא מקובלת עליי, יש כאן הפרדה גסה בין דם לדם. מה גם, שפחות נשים שמתלוננות תלונות שווא, רק יעזרו לטפל בבעיה של אלימות נגד נשים.

תרשי לי לא לתת יד להסתה נגד ארגוני אבות ואמהות וכל מי שתומך בהורות משותפת ובצדק הורי. מדובר בקבוצות אמיצות שנלחמות נגד מערכת מושחתת ולא מקבלות שקל מהמדינה. מדובר באנשים שלא ראו את הילדים שלהם במשך שנים, חלק מהם סובלים מתלונות שווא של הגרושה, בנוסף, לבעיות בריאותיות ודיכאונות. אותם ארגונים גם נלחמים נגד תופעת חטיפת הילדים מההורים שלהם (אמהות ואבות) - מאחל להם הצלחה.

אותו שופט שעליו את מדברת אמר שבמקרים שבהם הוא חשד שמדובר בשקר, הוא שלח את האישה לפוליגרף ובאמת ברוב המקרים התברר שהחשד היה מוצדק - הוא לא אמר שכל הנשים שקרניות - זה fake news. למרות שאני נגד השתתפות של שופטים בפורומים אזרחיים, מגיע לו פרס על האומץ לומר את הדברים.

למען האמת, הסטטסטיקה לא מעניינת אותי, גם אם יש גבר אחד שנאנס במדינה או אישה אחת שהתלוננו עליה תלונת שווא, לשניהם מגיע צדק, אין שום הצדקה להפריד בין המינים בהצעות חוק. ואם יש מישהו שרואה בענישה נגד בני מינו פגיעה אישית (כמו שקורה כתוצאה מתפיסת "המלאכים והשדים" של השמאל הרדיקלי) מציע לו או לה להסתכל במראה.

החוק נועד להתייחס לכל סוגיה בנפרד, בשביל זה יש בית משפט. לדעתי מספר האבות שיהיו מעוניינים במשמורת משותפת הוא הרבה יותר גבוה ממה שאת חושבת, והתהליכים הם סה"כ חיוביים, זה כבר לא האבות של פעם. לצערי, הגישה הזו יוצרת מצב שהרבה אמהות אלימות מקבלות משמורת על הילדים.

שימי לב, שבניגוד לרטוריקה שלך, אני לא בא ואומר שבגלל שיש אפליה נגד גברים, אז בואו לא נטפל בעגונות, ריבוי נשים (שזה דווקא מחזק את התזה שלי, אבל זה סיפור אחר) וכדומה, אדרבה, אני בעד למנוע כל אי צדק, ובדיני משפחה לא חסר, כמו למשל: כתובה, מזונות אישה, מזונות גבוהים מהממוצע בעולם, מאסר לסרבני גט אבל לא לסרבניות, הגנה מפני תלונות שווא, אישה לא משלמת מזונות, חוק חזקת הגיל הרך, חלוקה לא שוויונית בתקציבים (מיליונים לארגוני נשים מול אפס לארגוני הורות משותפת), מרכזי סיוע שעוזרים בעיקר לנשים, גבר משלם מזונות גם שיש משמורת משותפת, אין התחשבות בגודל המזונות גם שהאישה מרוויחה יותר ועוד - "היתרון הבודד שיש לנשים"? - הפוך גוטה הפוך.

דרך אגב, ארגוני הנשים גם התנגדו להצעת חוק שקובעת שאישה שפוגעת מינית בקטינה זה אונס - בטענה שזה עלול לפגוע בנשים שרוצות להתלונן על אונס (!!!) - אז את צודקת זה באמת לא מפתיע שהם מתנגדים גם לנושא הזה.
מזוכיסט טהור​(נשלט)
מזוכיסט טהור​(נשלט) • 27 באוג׳ 2017
אוז,
פמיניזם רדיקלי סירס גברים, וגרם לגברים לפחד להסתכל על אישה, ואפילו לגשת ולהגיד "שלום נעים מאוד"

זה אותו פמיניזם שגרם לנו לחשוש מלהיכנס לעימות עם אישה אפילו עימות מילולי או וויכוח. (לגיטימי זוגות תמיד רבים, חברים רבים, מתווכחים)

זה אותו זרם פמינסטי שיצר בינינו בין המגדרים הפרדה מאוד גדולה.

רובן המוחלט של הנשים המשתייכות לזרם הזה יודעות שרק באמצעות להפוך את הנשים לקורבן הן יזכו בכוח, בממון, בהשפעה. וזה מה שעושות הפוליטקאיות הרדיקליות, וכל אותן פעילות של ארגומי הנשים הרדקלי.

רוב תלונות השווא נסגרות מתוך חוסר ראיות, כיוון שלמשטרת ישראל ולפרקליטות אין רצון להגיע כ"כ לחקר האמת, וגם מהסיבה שהגופים הללו מושפעים על ידי ארגוני הנשים ולא רוצים לקחת "סיכון מיותר" ולסגור את התיק מחוסר אשמה (כיוון שהעילה הזו מנקה לחלוטין את החשדות נגד הקורבן ואומרת חד משמעי שלא הייתה עבירה משמע עלילת שווא)

לעומת זאת חוסר ראיות משמע (יכול להיות הייתה עבירה ויכול להיות שלא- על כל פנים אין מספיק הוכחות לכן נסגור את התיק מחוסר ראיות) .
מזוכיסט טהור​(נשלט)
אבל די בחיאת שחררו הנושא הזה עשה לי כאב ראש.

כתבתי את מה שכתבתי כדי לפרוק, כדי באמת לראות איך גברים אחרים מתמודדים ומה הם מרגישים בנוגע למה שכתבתי.

איכשהו כמובן גברים מסורסים, ופמנסטיות רדיקליות הםכו את הדיון הזה לזירת קרב והתנגחויות (וזו לא הייתה המטרה! של הפוסט)

שכל אחד יהיה בדעה שלו.
תבורכו!
SpongeBob​(שולט){SandyCheek}
SpongeBob​(שולט){SandyCheek} • 27 באוג׳ 2017
מה קצת כאב ראש וזהו פורשים?
יחסית למזוכיסט סף הכאב שלך מאוד נמוך..

בואו נדבר על זכויות הספוג במקום.
עוץ הגדול​(נשלט)
עוץ הגדול​(נשלט) • 27 באוג׳ 2017
היי מזוכיסט (מוזר לכתוב את זה),

צריך לדעת להפריד בין תנועות/ארגונים/אידיאולוגיות לבין נשים באופן כללי, לכן אני מקפיד להתמקד רק בראשון, בין אדם לחברו עלינו להתנהג כגוף אחד, ולכבד אחד את השנייה. היחס לנשים בעבר וגם היום הוא הרבה פעמיים מגעיל, למשל המילה "כוסית", גם אם זה כבר הפך להיות מיינסטרים, מעולם לא העזתי לומר את זה למישהי (גם אם מישהי שואלת אותי), לא מתוך פחד, אלא בגלל שזה כינוי מגעיל לתאר אישה. אסור לתת למחאה לגרום לשנאה ופחד מהאחר ולצערי יש אידיאולוגיות שמעודדות את זה וחבל - אנחנו לא בגן ילדים, בנים נגד בנות.
מזוכיסט טהור​(נשלט)
בזה אתה לגמרי תודק.
בכל מה שקשור בזה שצריך לכבד נשים, ובכללי אנשים בני אדם אין ספק.

אני גם מתעב את המילה כוסית, וכפי שכתבתי לפני כן אני מאוד מאוד מעריך ומכבד נשים ומרגיש איתן אפילו יותר בנוח מאשר עם גברים.

ושאני באמת אוהב נשים (ולא סתם אני נשלט אפילו לסוגד למין הנשי - בהסכמה (;

כן יש לי בעיה עם ארגונים רדיקלים מכל סוג שהם.