לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

פסיכופט

Lanya Colson
לפני 4 שנים • 15 באוג׳ 2020
Lanya Colson • 15 באוג׳ 2020
הוא כתב/ה:
כרגיל לניה שנאת הגברים משבשת אצלך את הבנת הנקרא.
למלקד מילת בטחון זה בזוי בדיוק כמו לנבור ביחסים של שניים
ולתאר פרטים מיד שלישית. פשוט הזוי.
ולא על זה ה"מלחמה" (חשבתי דיון כלובי) במי את נלחמת מענין. בגברים ה"רעים"באשר הם?
בהצלחה עם החינוך

אגב שמתי לב ש"קצת" שנאת גברים נמצאת גם בפרופיל של פותחת הפוסט
מה זה משרת מה יוצא מזה?

אני אגב הקפדתי להתייחס לסיפור כהיפותטי. זאת אומרת שאני לא יודעת אם הוא נכון או לא. וזה לא משנה לי. מבחינתי הוא מצוץ מהאצבע. או סוג של דוגמא. והיה וקרה כך כך , מה אנחנו חושבים על זה.
ולכן, אני לא נוברת ולא מחטטת ולא מתערבת.

המלחמה היא על הבנה משותפת בנוגע למהי הסכמה.
אם היית קורא בעיון היית מגלה שאני נגד אאוטינג. ונגד סנקציות. ובעד דיון פתוח על מה באמת היה שם.

אני כן חושבת שגברים שולטים שקוראים את הסיפור הזה ומסיקים שהיתה הסכמה הם אנשים שעלולים מתוך בורות לגרום נזק נוראי באמצעות פרקטיקות בדסמ קלוקלות.
אבל על זה אתה מסכים איתי. בעצמך אמרת שלמלכד מילת ביטחון זה בזוי.

איפה מצאת שנאת גברים, אין לי מושג. (אלא אם שנאת הנשים שלך העבירה אותך על דעתך)
Green eyed girl​(נשלטת){Sheperd}
עכבר כתב/ה:
ירוקה: למה שיימינג לא יפתור את הבעיה? למה לחנך את כל הנשלטות לסנן חלאות זו מטרה יותר ריאלית?
אני בעד לחנך את כל העולם בצורה הזו. אבל זה שאפתני לא פחות מהרעיון שאפשר להגלות את כל הזבלים. ובאמת, למה לא גם וגם?

מה ההגיון שעומד מאחורי מדיניות קהילתית שמשמרת מאזן אחריות כל כך לא הדדי וסימטרי? ועוד במקום שבו מנסים לתקן מאזן אחריות בריא שהופר?

כי זה פאקינג לא ריאלי, אם זה היה ריאלי כבר מזמן הייתה פה רשימה כזאת! פאק!!! זה כמו דה ז׳וו מהגיהנום הדיון הזה.
עכבר​(מתחלף){Yaara-g}
עכבר​(מתחלף){Yaara-g} • 15 באוג׳ 2020
Green eyed girl כתב/ה:
עכבר כתב/ה:
ירוקה: למה שיימינג לא יפתור את הבעיה? למה לחנך את כל הנשלטות לסנן חלאות זו מטרה יותר ריאלית?
אני בעד לחנך את כל העולם בצורה הזו. אבל זה שאפתני לא פחות מהרעיון שאפשר להגלות את כל הזבלים. ובאמת, למה לא גם וגם?

מה ההגיון שעומד מאחורי מדיניות קהילתית שמשמרת מאזן אחריות כל כך לא הדדי וסימטרי? ועוד במקום שבו מנסים לתקן מאזן אחריות בריא שהופר?

כי זה פאקינג לא ריאלי, אם זה היה ריאלי כבר מזמן הייתה פה רשימה כזאת! פאק!!! זה כמו דה ז׳וו מהגיהנום הדיון הזה.

גם מנגנון אפקטיבי לחינוך של נשלטות אין ⁦⁦🤷🏻‍♀️⁩

אגב אם לא נוח לך עם הדיון הזה ואת רוצה שהוא יסתיים, מילת הביטחון שלנו היא "פמיניזם רדיקלי".
Chucha
Chucha • 15 באוג׳ 2020
Lanya Colson כתב/ה:
dark enlightment כתב/ה:
גם בכינוי הראשון שלי לא בדיוק הייתי "מהטובים" כהגדרתך. גם בפורום.
והכינוי הנוכחי נוצר בשביל הבלוג. לכתיבה בלבד.
הוא לא נפתח במיוחד בשביל פוסטים כאלה אלא קיים כבר זמן מה.
הוא לא כל כך נועד לפורום. במקרה עכשיו כתבתי.
אני לא יוזם היכרויות איתו. אם פונים אליי לשיחה לשאול על משהו אז משוחחים
וגם אז אני מבהיר שזה בעיקר לכתיבה.
יש חריגים אבל לא לזה אני מכוון. שוב, זה נועד לכתיבה.

כתבת:

"בפועל, זו קהילה. בפועל, היא מגבשת לעצמה נורמות גבולות ופרקטיקות מקובלות.
בפועל, אנשים שלא עוקבים אחרי הפרקטיקות מוקעים."

זה יותר משאלת לב שלך מאשר המציאות בפועל.
איזה נורמות גבולות ופרקטיקה קיימות כרגע פה מלבד הבסיסיות המוכרות בחוק\ שפה נקייה ועניין האאוטינג?
(ובנושא האאוטינג מסתבר שאין לאנשים פה בעיה לשפוך, הכל כשר בשביל המטרה. זה אפילו הדבר הראשון שנזרק לפעמים)
אני מכיר את הנורמות הבסיסיות אבל רצונותייך בנושא הן מעבר לבסיסיות. את ועוד כמה לקחתם כמה צעדים קדימה בקו מחשבה האישי שלכם.
הבסיס שלך הוא לא הבסיס שלי. זה לא עושה אותי אדם רע או אחרים שחושבים כמוני.

האם יש איסור למישהו להיות מניאק? הוא מסולק על זה בהחלטה שלך או של הועדה המסתורית שאת מכהנת בה?
האם יש איסור להתנהג לא יפה למישהו?
האם יש איסור לנהל סשן ללא מילת ביטחון למשל?
האם יש איסור לנהל סשן ללא אפטרקייר?
האם יש איסור לפגישה ראשונה בבית של מישהו?
האם מותר לא להיות ג'נטלמן/ליידי ואם כן לכמה זמן?
האם מותר לחתוך קשר מתי שבא לך ומסיבותיך שלך לא משנה מהן?
האם מותר לקיים קשר בדסמי כאשר אתה כבר נשוי?

השאלות הללו מופנות לגברים ונשים כאחד. שולטים או שולטות. נשלטים או נשלטות.

מהן נורמות הגבולות והפרקטיקה שהכרזת עליהן במעמד צד אחד ובפני מי צריך לתת את הדין במקרה שמופר משהו מהנכתב למעלה.
אולי אחרים מוכנים לקבל את לוחות הברית שלך. זה עניין שלהם והחלטה שלהם (אם את וחברי הועדה המפקחת מרשה להם להחליט
לבד מה טוב להם)

לגבי עניין הטוב מול רע(כאשר את כמובן בצד הטוב...)
. משפטי ה "כל אחד והחברים שלו" או "החברים שלי זה לא החברים שלך ולהיפך" מתאימים לסיטואציה הזו.
כל אחד יחיה על פי ראות עיניו כל עוד זה לא פוגע בחוקים הנורמטיביים שכולנו מכירים מהעולם הונילי.

ואם אכן נוצרה פגיעה האני מאמין שלי הוא שאנשים הקשורים לסיפור ינהלו את זה ביניהם ויחליטו מה שיחליטו, אם לבד או ביחד.
אם ירצו ישתפו גם חברים בסיטואציה ויקבלו ייעוץ ושם יסתיים המעגל שיתוף.
לא שפיטה פומבית ועמידה בסטנדרטים האישיים שלך או של מי שמאמין כמוך(שהם מעבר לבסיס אלא מכוונים לאידיאולוגיה מסויימת).
כמו שהם לא מחליטים עבורך אל תחליטי עליהם.
לא צריך ואטסאפ קבוצתי של מציצנים בסיפור אישי שבינו לבינה (לא ספציפית הסיפור הזה אלא כללית)

אתה בעיקר לא מבין את משמעות המילה נורמות.
בסיפור ההיפותטי שפתח את השרשור, היתה או לא היתה הסכמה?
זו נורמה. הפרשנות של הסיפור. ועל זה המלחמה כאן. לא על אאוטינג (שאף אחד לא עשה). לא על איסורים וסנקציות. שאף אחד לא מבקש לעשות. אלא על הפרשנות.
שגם עליה, באופן די מפתיע, יש ויכוח.

אני טוענת שמה שסופר שם הוא דוגמא למצב בו אין הסכמה. ואני אעשה ככל יכולתי לשכנע בכך נשלטות ושולטים. כדי לבסס נורמה. זאת נורמה. פרשנות של מציאות.

כדי שבפעם הבאה ששולט בסשן מזדמן לא מסכים להאט, או לבדוק מה קורה עם הפרטנרית שלו, אלא מתנהל בשיטת ״הדרך שלי או עופי מכאן״, הנשלטת תדע שזה פסול, כי היא קראה על זה הפורום. ויהיו לה יותר כלים להתמודד.

פאקינג יס!

(וזו גם דוגמא להסכמה. רק אומרת)
Ariaa​(נשלטת)

השיח מאד חשוב

Ariaa​(נשלטת) • 15 באוג׳ 2020
חייבת להתייחס לזה:

quote]כדי שבפעם הבאה ששולט בסשן מזדמן לא מסכים להאט, או לבדוק מה קורה עם הפרטנרית שלו, אלא מתנהל בשיטת ״הדרך שלי או עופי מכאן״, הנשלטת תדע שזה פסול, כי היא קראה על זה הפורום. ויהיו לה יותר כלים להתמודד.[/quote]

lanya - זהו אני אוהבת אותך מרחוק!
צריך להיות כאן שיח כזה!

זה כל כך, כל כך נכון, נסו להיכנס לראש של נשלטת חדשה שרק נכנסת לכאן

העולם הזה מאד שונה מעולם הדייטינג בחוץ, יש קודים לזהירות שכל נשלטת לומדת כאן די מהר,
הבחורה החדשה לא תמיד יודעת שהעולם הזה יכול להיות אפל
היא קוראת בבלוגים התמסרות כזו גדולה מהנשלטות שכותבות על השולטים שלהן ויש בה רצון לרצות ולשרת ביחד.
ויש כאן המון נשואים שמשקרים בלי סוף ומנצלים את האנונימיות ואת השליטה,
בחסות השליטה זה נורא קל להפוך את ה'אני לא עונה על השאלות שלך', 'רק אני שואל שאלות'- למשהו מנטאלי ומרגש..
במקביל לבלוגים, נשלטת שומעת גברים שמספרים לה על הקשרים המהממים שהיו להם עם הנשלטת שחיכתה להם על 4 עם כיסוי עיניים בפגישה הראשונה וזה הפך לקשר שליטה מדהים - וכן שמעתי את הסיפור המסוכן בפוטנציה הזה מלא מעט מגברים בצ'אט.
היא מפנטזת להכיר ואז כשמגיע מישהו שמספר סיפורים היא נורא רוצה להאמין.
זה קרה לכולנו, עם הזמן למדנו להיות זהירות, אם היינו זהירות גם בהתחלה אז זה הסתכם בכאבי לב, היו מקרים של פגיעה פיזית.
כן, יש כאן גם אנשים נפלאים ויש קשרים שהתחילו כאן אבל המקום הזה יכול להיות נורא לתמימים.
אז, כן השיח מאד חשוב, לדבר על זהירות, על זה שכשגבר לא מכבד את הרגשות שלך בקטנות והוא חסר סבלנות על ההתחלה בהמשך יתכן שהוא יהיה מסוכן
כשהוא לא מתעניין מי את מעבר לשליטה אז את לא מעניינת אותו כבנאדם.
השיח חשוב מאד.

כקהילה אנחנו צריכים לדאוג לפרטים בתוך הקהילה
אאוטינג ושיימניג יכול להיות מסוכן כי מי שופט מה אמיתי ומה אובייקטיבי וזה יכול להפוך לחיסול חשבונות אבל החינוך והשיח הוא חשוב.
מישלי
מישלי • 15 באוג׳ 2020
Lanya Colson כתב/ה:
עכבר כתב/ה:

אפשר וצריך לחנך גם שולטים.
ממש פה בשרשור יש לפחות שני ניקים שחושבים שמה שסופר שם הוא סבבה. עלינו להסביר להם שהם טועים.

חינוך זה דבר אחד (ובהצלחה עם זה), והלינצ'ים שהציעו פה, זה משהו אחר (ופסול לחלוטין!).

אלו "שני ניקים שחושבים שמה שסופר שם הוא סבבה" ראית פה? חיפשתי ולא מצאתי.
אשמח שתאירי את עיני.
עכבר​(מתחלף){Yaara-g}
עכבר​(מתחלף){Yaara-g} • 15 באוג׳ 2020
אוי ואבוי, מישהו הציע ללכת לבית שלו, לגרור אותו החוצה, לקשור חבל עבה לעץ השיטה שבחצר שלו ולתלות אותו מהצוואר עד שהוא נחנק ומת? 😱😱😱

מה שהולך כאן מזכיר לי את הכתבה שהייתה על העיתונאי יהודה נוריאל. איך אחרי שזה יצא כולם היו כזה, איך העיתונאים נתנו לו ללעבור מבחורה לבחורה כל החיים שלו עד שהתפגר (בשעה טובה ומוצלחת, תודה לדדי שבשמיים) ואף אחד לא הזהיר או התריע? שלושים-ארבעים שנה הבנאדם הורס לנשים את החיים באופן שיטתי ומדוייק, ואף אחד לא חושב שצריך לעשות משהו בנידון? פשוט נתנו לו להחריב חיים בשקט? איך מסבירים כזה דבר? עשו מהברנז'ה העיתונאית משהו מיוחד, אבל לי נראה שפשוט בכל מיני קהילות יש את אותה דינמיקה כמו שיש כאן, עם אותם לוחמי צדק ואותן ססמאות מוגזמות ושחוקות. ככה מגדלים "פסיכופתים" 👌
Lanya Colson
לפני 4 שנים • 16 באוג׳ 2020
Lanya Colson • 16 באוג׳ 2020
מישלי כתב/ה:
Lanya Colson כתב/ה:
עכבר כתב/ה:

אפשר וצריך לחנך גם שולטים.
ממש פה בשרשור יש לפחות שני ניקים שחושבים שמה שסופר שם הוא סבבה. עלינו להסביר להם שהם טועים.

חינוך זה דבר אחד (ובהצלחה עם זה), והלינצ'ים שהציעו פה, זה משהו אחר (ופסול לחלוטין!).

אלו "שני ניקים שחושבים שמה שסופר שם הוא סבבה" ראית פה? חיפשתי ולא מצאתי.
אשמח שתאירי את עיני.

עמוד 3 של השרשור- dark enlightenment
ובעמוד 6- alpha power

ואני מודה ששניים מתוך כל שטף התגובות זה תכלס לא נורא כל כך. וזה שרוב המגיבים מסכימים שמה שמתואר שם (בין אם קרה ובין אם לא) הוא לא קול, זה אומר שמצבנו כקהילה די בסדר.
AlphaPower​(שולט)
לפני 4 שנים • 16 באוג׳ 2020
AlphaPower​(שולט) • 16 באוג׳ 2020
את ראית שאני כתבתי שמה שסופר שם הוא סבבה?
יש הבדל גדול בין להגיד שאני חושב שההתנהגות לכאורה שסופרה שם היא "סבבה" לבין להגיד שהוא לא עשה מעשה פלילי לכאורה ולעשות עליו שיימינג.

ההתנהגות שסופרה שם היא של אדם שלא מכבד אנשים אחרים ולא עומד מאחורי המילים שלו(ולא חסרים אנשים כאלה מ2 המינים) אבל עדיין לא נכתב שהוא עשה משהו בניגוד לרצונה, היא היתה יכולה להשתמש במילת הביטחון לקום וללכת, זה שנשמע שיחסי האנוש שלו על הפנים לא אומר שהוא עבריין פלילי לכאורה ושצריך לתלות אותו בכיכר העיר.
שתפיק מזה לקחים לא למהר לרוץ לאנשים הביתה כי הם נשמעים נחמדים.
ולפמינאציות ששנאת גברים היא לחם חוקם וכל גבר בעיניהן הוא אנס אני מאחל לכן זוגיות טובה שתאיר את עיניכן.