שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

חמישי במועדון -לא יאומן כי יסופר

מאסטר יקיר​(שולט)
לפני 21 שנים • 11 ביולי 2003
מאסטר יקיר​(שולט) • 11 ביולי 2003
המשך להודעתי הקודמת...

דמי!
אין כאן אפילו ריח של אאוטינג!!!
איש לא הזכיר את שמך הפרטי או את כתובתך או כל פרט מזהה אחר!!!
DomDomina​(שולט)
DomDomina​(שולט) • 11 ביולי 2003
תודה דום icon_chickkiss.gif
בכל מקרה דמי,אני גם מפרסם את שירשור "חמישי במועדון "בפורום שלי,וגם בפורום של המועדון.
ושם אתה כבר לא מופיע.
שבת שלום
Demi
Demi • 11 ביולי 2003
ND דומדומינה
תראו, דבר ראשון אני לא כועס ונכון, בזמנו הגבתי ואני עדיין עומד על דעתי שמי שעושה דבר מסויים בפומבי הרי וזאת נחלת הכלל

אבל
יש כאן נואנסים שחייבים לשים לב אליהם
שימו לב איך הדבר נראה, דומדומינה מיתוך כוונות שאני בטוח שהן טובות מספר מה מתרחש במועדון, זה טוב וזה יפה אבל זה מתחיל להראות כמו טרוליזציה של אדם שמגיע אל המועדון , יושב בצד ורושם לעצמו דברים כדי לספר למחרת לכל העולם.
כשאני במועדון אני זורק זיין ענק על כל הוונילים ועל כל הטרולים ועושה מה שמתאים לי, אבל למחרת כשאני קורא בפורום אני ממש מרגיש כאילו שמישהו עקב אחרי כדי לספר לכל העולם מה עשיתי ומתי.
שוב, אני בטוח שהכוונות טובות אבל זה יוצא רע.

חוץ מיזה היו דברים נוספים שהרגיזו אותי, התבטאויות כמו:
"והראתה לדמי ,מאיפה משתין הדג"
אז לא, היא לא הראתה לי מאיפה משתין הדג, זה היה משחק בין חברים ונהננו, לא היתה כל כוונה לא לדגים ולא לפיפי, זה פשוט כל כך מוזר לי לשמוע דבר כזה, זה מציג תפיסת בדסמ שמבחינתי היא מעוותת, כאילו אחרות לא יכלו להראות לי והיא כן, או כאילו מה שאני מחפש זה לדעת מאיפה הדג משתין...
נו באמת

או כמו:
"ואז הצטרפה מלכה(שאני לא יודע אם אפשר לנקוב בשמה,אז נשאיר את זה ככה)"
אז דומדומינה, האם בשמי ידעת שמותר לך לנקוב? האם בשמו של זאפ ידעת שמותר לך לנקוב?
אז למה בשם המלכה לא נקבת ובשמותם של אחרים כן?
כל זה נראה לי תמוהה

ועוד משהו:
"אני מאמין שאם הייתי כותב שהצלפת בשני שפחות והובלת אותם ברחבי המועדון, זה היה בסדר מבחינתך "
אז לא, זה ממש לא היה בסדר מבחינתי, וגם אם כן אז זה גם צריך להיות בסדר מבחינתן של השפחות זה כל כך פשוט.

בקיצור מה שאני מציע זה דבר פשוט
לפני שאתה מזכיר שמות או כינויים פשוט לשאול, נכון זה אומר שיכול לקחת יום או יומיים עד שההודעה תעלה לפורום אבל זה יהיה כל כך שונה שאנשים יתנו לך את בירכתם וישמחו לראות את שמם מוזכר לעומת המצב הקיים היום, שאתה נראה כמו טרול שמגיע למועדון רק כדי לספר מה עשה כל אחד ועוד מעלה חשש אצל אנשים מסויימים מלעשות דברים במועדון.

בקיצור, מה שהפריע לי זה קודם כל אי בקשת הרשות, וגם הצורה המעוותת בה הוצגו הדברים כי אף אחת לא מראה לאף אחד מאיפה הדג משתין, זה אולי בשיעורי טבע לא בבדסמ.
DomDomina​(שולט)
לפני 21 שנים • 12 ביולי 2003
DomDomina​(שולט) • 12 ביולי 2003
אוי דמי,דמי
מה יהיה איתך,כנראה זה הגיל הצעיר שלך,או אולי המרץ שלך,או שניהם ביחד.
תרשה לי להחזיר אותך בגלגל הזמן,
לתאריך27-12-2002 בשעה03.58 לפנות בוקר
כתבת בפיפ באותו בוקר שירשור שהנושא נקרא:"המועדון, לא תאמינו מי הבריזה, ולא תאמינו במי הצלפתי icon_lol.gif ..."
אתה זוכר,אז אולי אני אזכיר לך,תשמע,בעצם תקרא:
אז אורלי הבריזה (מקווה שיש לה סיבה טובה), חוץ ממנה כולם והיה ממש כיף לפגוש את כולם.
ממש שמחתי לפגוש את זאפ שבילה את רוב הזמן על 4 לרגליה של רוני השועלה (העיקר שהוא נהנה מיזה).

ועכשיו לשורת הכוכב: לא תאמינו במי הצלפתי...

רגע, לפני זה קצת ביקורת - היה שם עבד ערום, מגולח למשעי שעשה כל ( ) מה שניקיטה דרשה מימנו, אבל היו שם שתי שפחות (דוגמניות) בכלובים שאחרי זה יצאו וממש לא היו ערומות וגם לא עשו כלום חוץ מלרקוד.
למה העבד ערום והשפחות לא? ממש חבל

אחרי זה עליתי לשירותים והיה שומר לייד אחד החדרים, בחזרה מהשירותים כשעברתי לייד אחד החדרים שמעתי פפפללללח של שוט ואחרי זה - אאאאאאאייייייי, זה המשיך עוד כמה פעמים, ירדתי למטה עם חיוך רחב על הפנים ואחרי משהו כמו חצי שעה ירדה למטה המלכה ניקיטה ואחריה ירד איזה עבד שבקושי הלך
רצוי לציין שבאותו הזמן היה זאפ על 4 ובדיוק כשניקיטה עברה שם השוט של ניקיטה עבר לרוני וזאפ המסכן ... זה ממש שוט כואב (רוני עשתה לי הכרות קצרה עם השוט הזה והוא ממש ממש ממש כואב ).

ועכשיו לשורת הכוכב: לא תאמינו במי הצלפתי...

אז סוף כל סוף........כשהחלטתי ללכת הביתה שמעתי קריאה--דמי..., סובבתי את ראשי וראיתי את גברת שינה הנכבדה יושבת לה עם שוט בייד.
כמובן שהייתי חייב להגיד שלום ואז התחלנו לדבר ולדבר ואז פתאום ראיתי שוט זנבות לידי, בלי לחשוב ובלי לדעת מה יהיו ההשלכות מצאתי את השוט בידי והנה אני (דמי כוכבית) מצליף בירכיה של גברת שינה
הצלפה ראשונה והיא היתה קצת בהלם, לא הבינה מה זה הדבר הזה....הצלפה שניה והיא קלטה שדמי הסורר עם שוט בייד מעז להצליף בה.
ההמשך הוא בסדרת הצלפות הדדיות, זה נמשך כמה שניות אבל פתאום מצאתי את השוט שלי אצל שינה וקהל שלם מסביבנו מוחא כפיים.
בסופו של דבר אחרי ששינה מנעה ממני את תחביבי שהוא עישון סיגריות (לא כל כך בהצלחה) היא החליטה שהגיע זמני להענש.
בינינו - זה לא כאב, רק קצת דיגדג, עכשיו אני בבית ואפילו אין סימנים.

כתבתי בחתימה - דורש התעללות אבל חבל שלא היה לה את השוט של ניקיטה....

------------------------------------------------------------------------------------------
וכל מילה נוספת מיותרת
Demi
Demi • 12 ביולי 2003
דומדומינה
על הודעה זאת התנצלתי בזמנו בפני המעורבים, טעיתי בזמנו ואחרי זה דיברתי בטלפון עם המעורבים והתנצלתי בפני מי שהיה צריך להתנצל.
אתה לעומת זאת.... ממשיך ולא מודע בטעות.
Demi
Demi • 12 ביולי 2003
מודע=מודה בטעות

ודומדומינה, בינתיים אתה קיבלת באן מפיפ
ואני שמכיר אישית את הנהלת האתר ההוא יודע היטב שצריך ממש להתאמץ כדי לקבל שם באן ולכן, תפסיק לנסות לריב ותתחיל להתנהג כמו בן אדם.
zap11​(נשלט){Lola}
zap11​(נשלט){Lola} • 12 ביולי 2003
דום דומינה היקר ...
אני חייב לצודד בדמי בגלל שהוא צודק.
אסור אבל אסור להזכיר שמות של אף אחד בלי אישור מלא מימנו.
אז דמי צודק ...

ומה שהיה פעם היה פעם .ודמי התנצל וגם את זה אני זוכר .
אז דיי לעלות מריבות ישנות שזמנם תם לפני שנה .

אז דום דומינה בלי שמות שמדברים על סשן או הצלפות ושליטה בכלל .

שוב תודה לכול מי שהיה שם מימני זאפ11................
DomDomina​(שולט)
DomDomina​(שולט) • 12 ביולי 2003
טוב,נתחיל לעשות סדר,כי כנראה אתם אוהבים להוציא את הכביסה המלוכלכת החוצה.
הסיבה שקיבלתי באן בפיפ היא רק משום שאמרתי שהם על הזין שלי(מה שהיה נכון לאותה תקופה)
להזכרך, היחרמתם את המועדון,בטח שכחתם,אבל המועדון קיים בזכות אנשים כמוני ולא כמוכם,שיכולים לבגוד בקהילה בכול רגע.
אתה כנראה לא יודע לקבל התנצלות,אם תלך אחורה להודעה הראשונה שלי ,
אתה תראה שישר התנצלתי,ואפילו הוצאתי את שמך מהשירשורים בהייד פארק ובדנג'ן(כי שם יש אפשרות לעריכה,מה שאין בכלוב)
גדולתו של אדם,לא כל שכן"חבר" "ידיד" לקבל התנצלות ולעבור הלאה(כי בעצם לא קרה כאן שום דבר נורא).
רק מה,דמי,אתה כנראה שיך לאנשים שלא יודעים להתנצל ולקבל התנצלות.
ולך זאפ ידידי(לפחות אני כבדתי אותך,ונגשתי אליך ,ואחלתי לך מזל טוב.
הסיבה שאתה היית בשירשור,כי רוני ,כבר רשמה שירשור על מה שהיה בינכם במועדון
הלינק לפניך ולפני כל הקוראים
http://www.peep.co.il/comunity/viewtopic.php?topic=32950&forum=4&9

אז אני מודה,העתקתי icon_lol.gif
זהו שיהיה שבוע טוב
ודמי שלחת לי הודעה פרטית,על זה שלא התנצלתי,אמרתי לך כנראה יש לך בעיה בהבנת הנקרא.
אני מקווה שתסתפקו בזה, ואם לא,אז לא
שבוע טוב
תשתחררו,אנחנו כאן בשביל להנות icon_lol.gif
slave for ever​(נשלט)

דום דומינה, בקטע הזה, בתיאור של מה שהיה במועדון ב5.6

slave for ever​(נשלט) • 12 ביולי 2003
" כאשר בין לבין,אני קולט את דמי מתפקע מצחוק ותשמעו טוב(או יותר נכון תקראו טוב)שותה לו יין בניחותא".

פשוט נפלתי מהכסא מרוב צחוק.

אם זה אכן היה נכון אז דמי מוריד בפנייך את הכובע.

אכן, כל מה שלא בהסכמה אסור שיעשה.

ובאופן כללי, כל התיאורים הם אחלה ושמח שאתם נהנים.

אני, לצערי, עדיין לא בשל בשביל להגיע למועדון.