לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

חברים, אתם כוכבי קולנוע

Venus in Furs​(מתחלף)
לפני 17 שנים • 30 בנוב׳ 2006

פייה

Venus in Furs​(מתחלף) • 30 בנוב׳ 2006
אני חושב שהתגובה שלך היתה עניינית ויפה. אכן, מדובר באינטרס כלכלי גרידא, של בעל המועדון, במידה והוא מזהה בקרב לקוחותיו רצון בדיסקרטיות, בדיוק באותה מידה שהיה מציב שור חשמלי במידה ואורחיו היו חובבי רודיאו. אין פה שום עניין מוסרי או מובן מאליו.

ולגבי טענת ''חדר המיטות" או ה"הומואים", וול, הויכוח הוא לא על האם ראוי לצלם את אורחי המועדון בקלוז אפ ולהוסיף כיתוב 'סוטה', אלא האם כמה פנים שהשתרבבו בטעות (יתכן שטעות חוזרת כפי שדן קפ אומר, אין לי את הכלים לבדוק, למרות שאם זה קרה פעמיים בארבע שנים זה עדיין נראה לי במסגרת הסביר) מהווים בזיון ופגיעה חמורה על סף האסון כפי שצ'יטה טוען.
Dan_Kap​(שולט){f,yt,D,תכ}

קצת יותר מאשר פעמיים

Dan_Kap​(שולט){f,yt,D,תכ} • 30 בנוב׳ 2006
כן, ונוס, קצת יותר מאשר פעמיים בארבע שנים - הפעמיים שאתה מדבר עליהן הן פעמיים בשלושת החודשים האחרונים...

זכותך להרגיש שאתה מוכן לותר על הפרטיות שלך - אבל נדמה לי שאנשים אחרים זכאים שלא לחיות לפי אמות המידה שלך לגבי פרטיות.
Venus in Furs​(מתחלף)
בהחלט שכל אחד זכאי לחיות לפי אמת המידה שלו לפרטיות. וברור מאליו שהסטנדרטים שלי שונים משל רוב האנשים. אבל אני עדיין לא מבין מה ההבדל בין הדנג' ל TLV בעניין הזה. הרי גם לא כל אחד היה רוצה להיות מצולם מפזז שיכור במועדון, וצילומים מהמועדונים מהסוג ההוא ממלאים את כל האתרים הבליינים באינטרנט.

וזו אמת המידה שלך לפרטיות?

Dan_Kap​(שולט){f,yt,D,תכ} • 30 בנוב׳ 2006
Venus in Furs כתב/ה:
בהחלט שכל אחד זכאי לחיות לפי אמת המידה שלו לפרטיות. וברור מאליו שהסטנדרטים שלי שונים משל רוב האנשים. אבל אני עדיין לא מבין מה ההבדל בין הדנג' ל TLV בעניין הזה. הרי גם לא כל אחד היה רוצה להיות מצולם מפזז שיכור במועדון, וצילומים מהמועדונים מהסוג ההוא ממלאים את כל האתרים הבליינים באינטרנט.

מה לעשות, אני לא רואה את עצמי כמקדם מכירות של מקום שעבורו אני רק בורג קטן בדרך ליחצנות...

יש לי ציפיות אחרות ממקום שבא לאפשר מקום לאירוטיקה, לבדסמ, לסגנון חיים.
Venus in Furs​(מתחלף)
הבעיה רק שאם המועדון היה מתבסס עליך כלכלית בשביל להתקיים, הוא כבר היה פושט את הרגל לפני שלוש שנים... icon_wink.gif

יח"צ זה לא מילה גסה... והעובדה שמגיעים למועדון "ונילים" מעשירה אותנו כקהילה... גמני הייתי עד לפני שנתיים זר לגמרי לקהילה, והתוודעתי אליה דרך המועדון, עוד לפני שהתחברתי לאינטרנט, ולכלוב.

ואני לא חושב שאף אחד רואה בך בורג קטן. אתה אושיה. עמוד טווח. אוראקל. ( :
לא סתם עוד עבד
לפני 17 שנים • 1 בדצמ׳ 2006
לא סתם עוד עבד • 1 בדצמ׳ 2006
והוא ממשיך: דן קאפ ומסע הצלב הצדקני והבלתי מתפשר שלו נגד מועדון הדאנג'ן.

כמה צביעות יכולה להיות מנת חלקו של אדם אחד? האם אביר הגנת הפרטיות מוכן לצאת למלחמה רק כאשר מדובר במועדון אחד (שבו הוא לא מבקר כבר שנים), אך לא כאשר מדובר במועדון אחר (שבו הוא דווקא כן מבקר בימים אלה)?

סיכמנו כבר שכף רגלך לא דורכת בדאנג'ן. לעומת זאת, אתה כן מבקר ב"מקומות אחרים", שאתה חוזר ומציין שיש להם כללים מחמירים של הגנה על פרטיות המבקרים בהם. מדוע, אם כן, אתה לא מצטרף אליי בדרישה מבעלי אותם "מקומות אחרים" לתת הסברים למחדלים חמורים הקשורים להגנה על הפרטיות שמתרחשים בהם? מדוע זה לא נחשב בעינייך כזלזול בלקוחות? לאן נעלמת המודעות הצרכנית הגבוהה שלך במקרה הזה?

האם לא מטרידה אותך העובדה, שבכל פעם שאתה נכנס למועדון שבו אתה מבקר, הפנים שלך מצולמות ומתועדות? לא מעניין אותך לדעת איזה שימוש נעשה בצילומים, מי נחשף אליהם, ואיך מוודאים שהם לא יגיעו לידיים הלא נכונות? (יש בכלל ידיים נכונות?)

מדוע אתה לא נזעק, כאשר בעלי המועדון שבו אתה מבקר בחרו לעשות דין לעצמם, ויזמו את פרסום תמונתו בעיתון (ולאחר מכן גם בערוץ 10) של אחד ממבקרי המועדון? מדוע אתה לא מוחה על העוול שנגרם לאותו אדם, לאחר שחקירת מח"ש העלתה שהוא לא אשם במה שבעלי המועדון שאתה מבקר בו האשימו אותו, אבל פסק הדין שגזרו עליו בעלי המועדון כבר נגזר והוצא לפועל, ופרטיותו ושמו הטוב כבר נפגעו?

ושים לב: לא מדובר על פרסום תמונה בשגגה ב"כלוב", אלא על פרסום מכוון ויזום של תמונה ב"ידיעות אחרונות" ובערוץ 10! איפה הפרופורציות?

האם לא מחרידה אותך האפשרות שמחר או מחרתיים זה יקרה לך? מה יקרה אם וכאשר (לא מאחל לך) יסור חינך בעיני בעלי המקום שבו אתה נוהג לבקר?

האם אתה באמת יכול להשוות בין טעות מקרית ובלתי מכוונת ובין תיעוד סיסטמטי של כל מבקרי המועדון ופגיעה מכוונת ובוטה בפרטיותו ובשמו הטוב של מבקר במועדון?

אתה באמת יכול להגיד לנו שלא מעניין אותך לקבל תשובות על כל השאלות האלה, אבל כן מעניין אותך להמשיך ולהתעסק שוב ושוב ושוב בטעות שעשה מועדון שאין לך עניין בו ושאתה כלל לא מבקר בו? אתה באמת מצפה מאיתנו שאחרי התנהגות כזאת נאמין לך שאתה אביר הגנת הפרטיות, שפועל ללא חטא וללא משוא פנים למיגור הפגיעה בפרטיות במועדוני בדס"מ באשר הם? האם הנחישות שלך להילחם בדאנג'ן ולהסב לו נזקים עיוורה את עינייך ואטמה את אוזנייך?

אולי תבהיר את מעמדך?

Dan_Kap​(שולט){f,yt,D,תכ} • 1 בדצמ׳ 2006
לא סתם עוד, האם אתה יכול להבהיר את מעמדך יחסית לדאנג'ן לפני שאטרח לענות לך?

האם אתה דובר מטעם עמוס?

האם אתה בעל ענין בדאנג'ן?
לא סתם עוד עבד
לא סתם עוד עבד • 1 בדצמ׳ 2006
מר קאפ, הבהרתי את "מעמדי" כבר בהודעה הראשונה שכתבתי בשרשור הזה, אבל לטובת בעלי הזכרון הקצר אני מוכן לחזור ולצטט:

"ראשית, הבהרה: אני לא כותב את הדברים בשמו של עמוס או בשם המועדון, אלא בשמי בלבד - בתור מי שהוא בן בית במועדון כבר 4 שנים, נמצא בו כל שבוע, אוהב אותו מאוד, ויודע דבר או שניים על מה שבאמת מתרחש בו."

עכשיו, מר קאפ, אולי אפשר להפסיק להתחמק ולטרוח לענות? אני יודע שזה לא קל ולא נעים להתמודד עם השאלות ששאלתי אותך, כי זה הורס לך את הקונספציה שבנית, אבל הרי אף אחד לא הבטיח לנו גן של שושנים...
קטסטרופה{Adonai}

וואלה נמאסתם.

קטסטרופה{Adonai} • 1 בדצמ׳ 2006
חידלו עם ההתנצחות המפגרת הזו.
מר לא סתם עבד, זה לא לרמתך כל הויכוח המפגר הזה.
מספיק טחנתם אותו עד דק ואתם משעממים ת'טוסיק.
ניסו להם איזה 2 גלמים להצית מלחמה שאף אחד לא מבין על מה, הם נכשלו בה נחרצות ונגמר הסיפור.
לכו חפשו חיים!

ואתה, מר קאפ, אתה...
אתה לא אינטליגנט במיוחד הא?
צ'יטה​(שולט)
צ'יטה​(שולט) • 1 בדצמ׳ 2006
לא סתם עוד עבד.
האמת, שנראה לך רלוונטי, בדיון על מעשה שנעשה, שאני לפחות מוצא אותו חמור, להגיד שיש מועדון נוסף שהוא גם מתנהג בצורה נלוזה ?
בהגינות, אני מאד אוהב את הדאנג'ן ומאד רוצה לבקר בו. אבל אולי במקום לשמוע את הדמגוגיה שלך, שלא נוגעת בי במיל, אני מעדיף לשמוע, את עמוס, אומר, שזה לא יקרה שוב. אמרתי כבר, שהתנצלות על המקרה, זה לא מה שאני מחפש.
היות ואתה מצהיר על עצמך, שזה מועדון הבית שלך, שאגב לי אין כזה בכלל, אני ממליץ לך, לא להגיב פה בכלל. היות ואתה זה שבכלל, יוצא למלחמות, להגנת ביתך השני. אני לא יוצא במלחמות להגנה, או התקפה בכלל. אני רק רוצה שעמוס, יתבטא פה באופן נחרץ, שמשום מה עד עכשיו לא עשה, ויגיד, שלא יקרה יותר. זו בקשה כל כך גדולה ?

וונוס, וואללה איש, האינטרס שלך ברור לכל רוחות השמים בערך, להגן על הדאנג'ן. תפסיק בבקשה. זה לא מוסיף לך כבוד. אצלי עדיין יש לך הרבה ממנו.
אתה בא לנו לימיטס היום ? תראה שאתה לא נגוע באינטרסים.
ובאמת, אני לא רואה עצמי מקדם מכירות שלהם, או אפילו מקורב לבעלים. כפי שציינתי כבר, לצערי אפילו. עדיין, אם אתה מגן כל כך בלהט על מועדון מסויים, מופיע בו באופן סדור, נראה לי, שעדיף שתפסיק להגיב פה, ותיתן לעמוס, שהוא איש יקר, שיודע להתבטא היטב, {כך שמעתי}, להגיד את דברו.