בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

פורים זה החג שלנו - HAVE A FETISH PURIM - יום חמישי 12/03/09

tch​(נשלט)
לפני 15 שנים • 12 במרץ 2009

Re: אזהרה ממשטרה

tch​(נשלט) • 12 במרץ 2009
קטסטרופה כתב/ה:
חתול מפלצת כתב/ה:
האזור שבו נמצא מועדון המגדור מאוד בעייתי. כפי ששמתם לב האזור שורץ ארסים ושאר מרעין.
מכיוון שכך, לפני חודש מצאתי מסלול עוקף המסגר אשר עובר בנתיבים צדדיים ולבסוף מוציא אותך דרך שדרות יהודית בדרך בגין.
למרות זאת, כשיצאתי מהמועדון ב3:30, באחד הרחובות הצדדים, ממש מאחורי המועדון, חיכו לי בחושך שני שוטרים וינשופון. זה היה המקום האחרון שציפיתי למצוא אותם.
למזלי, זה היה אחד הימים הבודדים שבהם יכולתי לעבור בדיקת אלכוהול ואכן עברתי.
ראו הוזהרתם!!!

אל תזהרו מהמשטרה, תזהרו מעצמכם, לא לנהוג כשאתם שותים!

בדיוק !!!
אחותופל
לפני 15 שנים • 13 במרץ 2009

היה קסום!

אחותופל • 13 במרץ 2009
תודה נרגשת שלוחה לכל באות המסיבה שעשו את הערב!
לפויזן-התנשמת-אייבי ותחפושתה המהממת ששכנעה אותי למזלי הרב לבסוף להגיע ( icon_chickkiss.gif ), למיצי, שהיה התנשמת סקסית ומושקעת ביותר שסובבה (שלא לומר נקעה) כמה ראשים, לטיש, האחות המדליקה בלבן ושלל "מטופליה", לאימורטל, השטנית האדומה שממשיכה במגמת התחלפות רצינית ביותר! (ראו הוזהרתן!), לטאבי, מלאך האירוניה האפל והזוכה המוכשר בתחרות התחפושות שיודע לעשות לי כיף כהוגן ולנייט, התינוקת הגותית השובבה שמעלליה הפרועים אתמול יישארו חרותים בלבנו כמו גם בישבנו של...

בייץ!
אחח, בייץ...
ואיך אפשר לשכוח את בייץ? תודה לך ולחוטינים על ערב בלתי נשכח!

(דוגי, אני מקווה שראייתך שבה אליך בינתיים ושהעיוורון בו לקית עקב המראות הקשים הוא זמני בלבד...)

ותודה לעוד אינספור אנשים יפות ומושקעות שעשו כיף וטוב על הנשמה, למוסיקה והכי הכי - לאורלי היפה שמאפשרת את כל ההתרחשות הקינקית והמאוד כיפית הזו!!!
immortal​(נשלטת){MrMiller}

כן

immortal​(נשלטת){MrMiller} • 13 במרץ 2009
אני עם אחותופל, תודה לכוווווווווולם, ולכל הישבנים המתנדבים, וכמובן, תודה לאחותו הרקדנית המדהימה, שמחה מאוד מאוד מאוד שהגעת בסוף.!!!
Mistress Night​(שולטת)

איזה מסיבההההההההההה

Mistress Night​(שולטת) • 13 במרץ 2009
יואו יואו איך שאני נהינתי אתמול
הייתה חגיגותית פורימית מוטרפת , ולכל הקוזינות המחופשות כל כך יפה ומושקע , נשיקה ענקית
התחת של בייצ מוסר תודה גדולה לכל באי המסיבה
החור שלו עדיין בהתרגשות רקטאלית טוטאלית , מטיש האחות המנטאלית , חולה עלייך כפרולה icon_lol.gif
אימו יא מתחלפת אחת , היית ענקית אתמול , אני אהבתי תשולטת השטנית שיצאה ממך icon_twisted.gif
אוחחחחחחחחחח עלייך אחותו הבאת אותה בריקודי בטן , פמינסטית קרחניסטית, אייבי יא מורעלת אדמונית איפה קשרת את מיצי ? לא מצאתי אותו אתמול ראיתי רק את תינש שאגב ארך לה השיער חחחחחחח, ואיזק החזק איזה כניסה מרשימה, ליידי S האישה והשריף חחחחחחחח , אורלי תודה ענקית על מסיבה ענקית , כן יירבו
קאטה כשאמרת מעניין לי תחת, הייתכן שהתכוונת שאני יתחיל להתעניין בשלך icon_wink.gif icon_rolleyes.gif
תבוא מוכן לשבוע הבא icon_lol.gif
דום-34​(שולט)
דום-34​(שולט) • 13 במרץ 2009
תודה תודה על ערב

מטורף מהכל icon_lol.gif

המקום היה סופני בסידור החדש

ליפה שלי חולה עלייך icon_redface.gif

אורלי והצוות תודה icon_lol.gif :

נפגש שבוע הבא ב"ה

שבת שלום
חיה ללא הפסקה​(שולטת)

היה כיף כיף להפגש אחרי "לונג טיים"

תודה לכל הצוות המושלם - על לילה פורימי מקסים.

ותמשיכו להפתיע כל פעם מחדש. (כמו שרק אתם יודעים)

icon_chickkiss.gif
עטלפית על{לאסי}
לפני 15 שנים • 14 במרץ 2009

אנשים יפים באמצע הדרך

עטלפית על{לאסי} • 14 במרץ 2009
לא סתם עוד עבד כתב/ה:

עטלפית - איזה כיף שאתם באים! תגידי ללאסי שיצפה לחיבוק חזק ונשיקה לוהטת (ואת יכולה לצפות ללחיצת יד ולטפיחה רב-משמעית על השחם).

ואנחנו אמרנו היום כמה כיף היה לפגוש אותך ושאנחנו אוהבים אותך. הגעגועים היו עזים משחשבנו. אכן, לא סתם עוד עבד!! icon_profilekiss.gif
אם הייתי קוראת פה מראש על הנשיקה המובטחת, הייתי דואגת לאלץ אותך לנשק את אליס. אולי היא עוד הייתה נהיית קטנה, או משהו, מזה icon_twisted.gif

אורלי, תודה, את מדהימה! flowers2.gif

וטיש-תעשי לי זריקה-האלילה, למדתי כמה טריקים חדשים מלראות אותך מסשנת אתמול. את אגדה מהלכת עם קבלות (מקווה שנהניתם מארוחת הבוקר icon_wink.gif)

וחוץ מזה היה כיף לראות אנשים יקרים עד מאוד שלא ראיתי כבר יותר מידי זמן.

חג שמח לכולכם!
Queencie​(שולטת)
Queencie​(שולטת) • 14 במרץ 2009
ערב כזה אפשר לסכם רק במילה אחת:

ת-ע-נ-ו-ג ! ! !

אורלי והצוות, תודה על ערב נפלא ומסיבה נהדרת.
אהבתי מאוד את הסידור החדש של המועדון!
מורגן, פיה מךכותית וקסומה - כיף היה לגלות איך הראש שלנו עובד the same!
אל דאגה, הוא יבשיל (תני לו עוד רבע שעה) icon_wink.gif
ופרודו - כיף לסשן אותך - הסקסי... עשית לי חשק לעוד, והרבה!
תודה, דומי! סיום מוצלח ללילה מעורר חושים icon_cool.gif
תשוקה אדומה​(לא בעסק)

פורימון...

תודה , היה מענג במיוחד.
נהניתי המווווווווווווווון.

לחיה שלי , חרמנית עליך. icon_redface.gif
אורלי וכל הצוות ..
מחכה בציפיה למסיבה הבאה ponyplay.gif

באהבה
תשוקה אדומה