שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

חופש הביטוי, כבוד האדם....

שוסי
לפני 14 שנים • 23 באפר׳ 2010
שוסי • 23 באפר׳ 2010
מה שלי מאוד מפריע בדיון היא היצאה מנקודת ההנחה שנשים רזות תמיד פחות סובלות מנשים שמנות.
אובססית משקל הינה אובססית משקל,גם נשים רזות סובלות מאותה
החברה שמודדת את שוויהן על פי עובי גזרתן,רק שהן לוקחות את אותה אובססיה למקום אחר.
אובססיה הינה אובססיה,
לצום,להקיא,לבלוס,לרעוב,הכל מגיע מאותה משפחה.
שים רזות לא באמת פחות סובלות מאחיותהן לאפלי, רק משום שהן אוחזות בגזרה הנחשקת(וכי מה זה שווה בכלל לאחוז באותה גזרה ,אם הינך מתענה ואכולת רגשות אשם כל הזמן?),ההפרדה הזו מלאכותית ומזיקה,כולנו שותפות לתרבות המדכאת,רזות כשמנות.
Beta Male
Beta Male • 23 באפר׳ 2010
תתפלאו,יש גם גברים עם אובססיה למשקל

אדיוס,יצאתי לריצה
אדון בועל בתשוקה

Re: הלוואי והייתי "קובע את כללי המשחק"

אדון בועל בתשוקה • 23 באפר׳ 2010
[quote="Brave Dwarf"]
אדון בועל בתשוקה כתב/ה:
הלוואי והייתי "קובע את כללי המשחק " . לצערי כל מה שאני עושה כאן הוא לחשוף את "כללי המשחק" ( נאמר ליתר דיוק כללי ההיצע והביקוש בשוק הבשרים של כלכלת הרומנטיקה ) ומה שמסתתר מאחוריהם.
יחי ההבדל "הקטן" !!!

עוזרד, אני לא חושב שאתה חושף את כללי המשחק. אני חושב שבנית תיאוריה, עם ההכללות שבה איני מסכים, ועכשיו אתה מנפה את הסביבה. את מה שמתאים לך אתה מאמץ ומציב כהוכחה לתיאוריה שבנית ואת מה שאינו מתאים לך, אתה או מתעלם ממנו או בועט בו או מסלף אותו. וכך יוצא שכל אישה שאינה מסכימה עם שרשוריך היא שמנה ממורמרת ואין מה להתייחס ברצינות לטענותיה וכל איש שאינו מסכים אתך – בעלה המתפשר.

אך אין זה כך. קריטריונים של יופי משתנים מאדם לאדם ואפילו אנשים קפדנים כמוני (ואני קפדן עד כדי להתבייש בעצמי ולדון את עצמי לכף חובה של רדידות ושטחיות גם לגבי המראה של זו ששלי) לא תמיד מייחסים חשיבות למשקל. וזאת משלל סיבות בדיוק וכפי שלבטח קיימות לא מעט סיבות לעובדה שאתה בז לנשים מלאות ולא רק כי הן נעימות/לא נעימות לעין (כן, אני יכול לתאר לעצמי מצב בו פשרה תהיה אחת מהן). אני לא אתווכח אתך לגבי "כללי ההיצע והביקוש בשוק הבשרים של כלכלת הרומנטיקה" בשרשור זה של תמונונת, אבל אני כן אומר לך כאדם אל אדם: אתה שכה להוט לספר את דעתך ברבים ולשכנעם, משתמש בכלים לחלוטין שגויים לשם כך ולכן משיג את ההפך הגמור ממה שכיוונת אליו. חבל.[/quote

אני הוא ה"מסלף" ??? - ואולי אתה !!! -
האם בהגדרה שהבאתי כאן ל"יופי נשי" נכללת הקטגוריה של "נשים שלא מסכימות לדעתי " ???
איפה זה ?? תראה לי ??? כבר הוכחת כאן ואתה חוזר ומוכיח שוב ושוב בחוצפה תהומית שלא קראת את דברי ואתה מתעקש שוב ושוב לייחס לי "דיעות ותיאוריות" שלא היו ולא נבראו :
אני כמובן לא "בז לנשים שמנות" ואני חוזר ומדגיש את זה - ואתה ממשיך באדיקות לסלף את דברי וליחס לי מה שמעולם לא השמעתי.
נחזור לעובדות כהוויתן :

1. הסצינה הבדסמ"ית רוויה בנשים שמנות-כעורות - לענין זה לא נדרש כושר אבחנה דק , די בזוג עיניים כדי לראות את התופעה בכל מועדון בדס"מי ובכל אירוע חברתי כזה.

2. הסצינה הבדסמ"ית רוויה גם ביחסי פילגשות ( מבלי שיש בקביעה שלי אמירה נורמטיבית כלשהי לגבי יחסים מסוג זה )

3. רק יחסי ההיצע והביקוש בשוק הבשרים של כלכלת הרומנטיקה יכולים להסביר את התופעות שלעיל

4. אני אכן מצהיר בריש גלי שאני דוחה מכל וכל את הרלטיביזם הפוסט-מודרני ש"הכל יחסי , סוביקטיבי " ולפיכך "היופי בעיני המתבונן " - לא ולא. יש עוגנים ברורים לאסתטיקה ויופי. ולענין זה נתתי שוב ושוב הגדרה ל"יופי נשי" מהו ( ראה לעיל - ואני לא אחזור שוב על כך )
על פי הגדרה זו כל אישה שמנה היא מכוערת !!!. מי שטוענת שהיא "שמנה ויפה" תובעת מאיתנו מבט קטוע על מיתאר גופה: התיחסות לחלק כזה או אחר בלבד - בעוד שההגדרה המודרנית ( כעידן שקדם לפוסט-מודרניזם ) תובעת מבט מקיף וכולל על מכלול הגוף הנשי .

5. למרות כל זאת, אני חוזר ומדגיש - אסור לבוז לנשים שמנות-כעורות כי לא מרצונן בא להן מיתאר גופן , ולו היה הדבר בידן בהינף יד הן היו בוחרות להשתחל לגוף של .. מירי בוהדנה. ואסור לנו לבוז לנשים שמנות-כעורות כי לרוב מאחורי הגוף השמן שלהן מסתתרת היסטוריה כאובה של ניצול ופגיעה מינית , ובעיקר אסור לנו לבוז להן כי בתחרות הנוראה שהן מתחרות מול נשים חטובות ומצודדות על ליבו של הגבר - המרחב הבדס"מי הוא המוצא האחרון שיש להן, מעבר לו רובץ - התהום.

אני מבקש ממך שוב - חדל לסלף את דברי !!!!
Morticia
Morticia • 23 באפר׳ 2010
אני פה רק מבקשת לכבד את השבת עם איזה מתכון טוב
ועל הדרך להזכיר לכם את אחת הנשים השוות והנחשקות ביותר בארץ
עם גיזרה בהחלט נחשקת

והכל בצדק

דגש על האישה
ונראה לי שיהיה יותר קשה למצוא גבר שלא היה רוצה אותה במטבח... ובמיטה
בכלל, נראית כמו פרטנרית מושלמת לאהבה
מין כזו סופר אישה

icon_smile.gif

http://www.youtube.com/watch?v=3TTUKmNzO64&feature=related

http://www.youtube.com/watch?v=kb8sIsjAWP8&feature=related
Brave Dwarf
Brave Dwarf • 23 באפר׳ 2010
עוזרד, תגיד לי, לבוז.

לבוז
(פ') לזלזל, לא לכבד, להתייחס בבוז, להקל ראש, להמעיט בערכו של-, להמעיט בחשיבות, "לשים פס", לא להעריך, למאוס, לסלוד; לשים ללעג ולקלס, ללגלג, ללעוג, לצחוק ל-, לעשות לצחוק

בוז הוא הבעת יחס של זלזול ולעג כלפי האחר, אשר לעתים נלווים אליו ביטויי לשון אשר לא הולמים, כמו קללות למיניהן.

האם להגיד שכל הנשים השמנות הן כעורות, שה BDsM הוא מעוזן האחרון. לכנות אותן דחויות ולזהות אותן עם פשרה, אין משמעו לבוז?

או קיי. דהיינו אם מחר נפגש ברחוב ואומר: הוא מכוער. תראו אותו, הוא עומד כנגד לכל מה שאני יודע שזכר אלפא אמור להיות. גובהו ממוצע ביותר (1.8 לערך טענת), גילו נמצא עמוק במעבר, אחוז השומנים בגופו וודאי עולה על 40% (אחוז השומנים בגופו של זכר במצבו הגופני האידיאלי אמור להיות בין חמישה לעשרה אחוזי שומן לעומת מסת השריר), אני בטוח שאם נתן לו לרוץ סביב הגבעה הזאת הוא ינפח את נפשו בסיבוב השני שלא לדבר על מה יקרה לו אם נעמיס עליו איזה קיטבג עם ציוד לדרך ואלו שנמצאות בחברתו, העלובות, אנוסות להתפשר מסיבותיהן הן. אבל אסור לבוז לו לנִדְכֶּה, הרי לא כולם לנבאו לגדולות מה עוד שלא לשווא הוא נראה כפי שהוא נראה וכי בטח משהו נורא דפק לו את החיים.

זה אומר שאני אדם חמל?
כי אם כן, אז סבבה טיבון סטייק. אמריקה!

עוזרד, מצדי אתה יכול לקמט את האידיאל הנשי שלך יחד עם הספר בו כתוב עליו ולבלוע אותו. לא אתה ולא אף אחד אחר אין לו הזכות לקבוע עבורי אך תראה האישה אליה אני נמשך ועל מה אני אסתכל לה.

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך שישי אפר' 23, 2010 7:57 pm, סך-הכל נערך פעם אחת
Brave Dwarf
Brave Dwarf • 23 באפר׳ 2010
מורטישה!
בול קליעה!

היא יודעת להכין גם טיבון סטייק?
Morticia
Morticia • 23 באפר׳ 2010
Brave Dwarf כתב/ה:
מורטישה!
בול קליעה!

היא יודעת להכין גם טיבון סטייק?

היא יודעת לעשות הכל

היא מלכה

queen.gif
שוסי
שוסי • 23 באפר׳ 2010
Morticia כתב/ה:
אני פה רק מבקשת לכבד את השבת עם איזה מתכון טוב
ועל הדרך להזכיר לכם את אחת הנשים השוות והנחשקות ביותר בארץ
עם גיזרה בהחלט נחשקת

והכל בצדק

דגש על האישה
ונראה לי שיהיה יותר קשה למצוא גבר שלא היה רוצה אותה במטבח... ובמיטה
בכלל, נראית כמו פרטנרית מושלמת לאהבה
מין כזו סופר אישה

icon_smile.gif

http://www.youtube.com/watch?v=3TTUKmNzO64&feature=related

http://www.youtube.com/watch?v=kb8sIsjAWP8&feature=related

יאמיתicon_smile.gif
כמה סקס אפיל שהאשה הזו מייצרת...
נילי ונילי
נילי ונילי • 23 באפר׳ 2010
little pet כתב/ה:
תתפלאו,יש גם גברים עם אובססיה למשקל

אדיוס,יצאתי לריצה

זה כנראה המקום להזכיר שגם גברים שמנים מופלים לרעה ומקבלים את אותו היחס המחורבן שמקבלות נשים שמנות (אם כי אני לא בעד לוותר לגמרי על הבחינה הביקורתית של ההטייה המגדרית המאד חריפה לרעת הנשים).

ד"ר יופי תירוש כותבת ששומן נתפס בד"כ כמשהו שאינו אלמנט זהותי, אלא כמשהו חיצוני לזהות, שניתן להתגבר עליו או להשיל אותו, שמסתיר את הזהות הפנימית של האדם (מה שהיא קוראת לו: "השלתי מעליי את השומן וחשפתי את הרזה שבתוכי"), ולכן אנחנו מרגישים שמותר לנו לסלוד ולשנוא אנשים שלא עושים כל מה שביכולתם כדי להוריד מעצמם שומן מיותר ולחשוף את האני האמיתי (הרזה) שלהם.

רק כדי להמחיש את האבסורד- משקל אינו מופיע, למשל, ברשימת הדברים שהחוק האוסר אפלייה במקומות עבודה מגן עליהם. נניח, אם מעסיק מחליט מחר לפטר עובד שמן כי הוא משדר מסר של הזנחה, עצלות, חוסר משמעת עצמית ובריאות לקויה לשאר העובדים ומפריע להם למורל- אין דרך לתבוע אותו.
שוסי

אני קצת חולקת עלייך כאן נילי,

שוסי • 23 באפר׳ 2010
אין שום ספק שנשים הרבה יותר מגברים ,מורחקות מהמדיה הציבורית כאשר הן לא עונות על תכתיבי מראה מאוד מסוימים.
נשים שמנות זוכות להרבה יותר גינוי חברתי הן בסקטור הציבורי והן בסקטור הפרטי מאשר גברים שעומדים על אותו bmi.
את נעמי וולף את בטח מכירה טוב ממני.