לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

כמה מהבנות באמת נהנות מאנאלי?

the rain song
לפני 14 שנים • 13 ביולי 2010
the rain song • 13 ביולי 2010
Brave Dwarf כתב/ה:
the rain song כתב/ה:
מי אני שאבטל משהו?

מבטיח לא לשאול את דעתך על דבר יותר.
LOL. באמת לא מבין מה נכנס בי. כנראה היה נדמה לי שאני נמצא בפורום.

אכן LOL
אני אמרתי את דעתיicon_smile.gif
ואיך אני יכולה לדבר בשם אחרים?
או שאולי לא הבנתי את שאלתך icon_confused.gif
אלפונסינה של הים
אלפונסינה של הים • 13 ביולי 2010
Brave Dwarf כתב/ה:
שיר הגשם, אז את מבטלת את ניואנס ההשפלה מה BDsM? ומה תגדנה כל אותן הכנועות (או אותם הכנועים) שההשפלה היא חלק אינטגרלי ממערכת יחסים שלהן ושכן מרגישות מושפלות, בתחתית, למטה וכו'... ונהנות מכך. שזה רק בראש שלהן והכל רק נדמה להן?

(אני לא מתווכח/תוקף/עצבני/לא מסכים, אני שואל. ושואל לא סתם אלא כי בתובנה שלי, אחרי שמתעוררים ממצב של השפלה, הרגשות עשויים להשתנות ולהם עשויות להיות השלכות לא פשוטות על המשך מערכת יחסים).

ואגב, את יודעת, אני לא חושב שהעובדה שכך כתוב בתנ"ך ישכנע את הגב' המדוברת שלכן זה בסדר. ואני למשל חושב, אם מישהי היתה קוראת לי "זייני", אם זה לא היה נשמע מצחיק, איך הייתי מגיב? (-:

אני מעולם לא התחברתי לעניין ההשפלה בבדס"מ.
מבחינתי, אם המקום בו היא נמצאת הוא המקום שבו היא רוצה להיות, שטוב לה בו, מה המשפיל בזה?
אבל, שוב, זאת רק אני.
Cauchy{Venus Blue}
Cauchy{Venus Blue} • 13 ביולי 2010
השפלה איננה סט קבוע של מצבים, זויות או טעמים. ההשפלה היא תחושה. אותה תחושה שהרגשת כאשר היית ילד ועשית מעצמך צחוק (או כשהיית מבוגר), או היית צריך להתוודות על חטא שעשית. התחושה שאתה מרגיש כאשר צועקים עליך (תלוי במצב כמובן), התחושה כאשר אתה עושה משהו שאתה לא בדיוק רוצה לעשות (גם אם זה מבחירה).

יכול להיות שהתחושות האלה אינן עולות כלל או מורגשות במינון מאד נמוך, כנראה שהן עולות לפחות קצת בכל קשר, גם ונילי. נשלטי ב.ד.ס.מ רבים אוהבים את התחושה הזו ולכן מגיעים אליה *מבחירה*. אי אפשר לומר להם שאם הם רוצים בזה זה לא קיים.

לפיכך, פלוני יכול לטעון שאישית אינו חווה השפלה, אך פלוני אינו יכול לטעון שזה מכיוון שהוא בחר וכיוון את מעשיו היטב. אחרת אותו פלוני מתכחש לתחושות שאנשים רבים חווים.
אדון בועל בתשוקה
לפני 14 שנים • 14 ביולי 2010

מה מוכיח לנו התמשכותו של הדיון האווילי הזה בענין הסקס האנאלי

אדון בועל בתשוקה • 14 ביולי 2010
לכאורה, וכבר כתבתי כאן בתגובה מוקדמת, אין דיון אווילי יותר מהדיון הזה שמתפרס לו עכשיו על 10 עמודים אינטרנטיים, שהרי אם הסקס הוואנילי הוא חלק "לגיטימי" ומהותי בסקס וואנילי, אז על מה יש להכביר מילים, כאשר על אחת כמה וכמה, אנו מצויים במרחב בדסמ"י. רק אווילות יכולה להכשיר את העובדה שהתפתח כאן דיון על המובן מאליו. לנהל "ויכוח" ודיון על סקס אנאלי במרחב בדסמי כמוהו להתפעם מ... גשם בינואר.
ובכל זאת, עצם העובדה ש"הדיון" הזה התארך לו כל כך, וזהותם של המשתתפות בו, מוכיחה את התיזה הבסיסית שלי: לנשים השמ"ד ( רק לצרכי קיצור: ר"ת של "השמנות, מכוערות, דחויות " ) המרחב הבדסמי הוא בבחינת מוצא אחרון ל...מציאת גבר. מכיוון שאין להן שביב של סיכוי בתחרות הנוראה על ליבו של הגבר מול הנשים הח"ן ( לצרכי קיצור" ר"ת של "החטובות, נחשקות " ) הן נדחקות למרחב הבדסמי שבו הן מציעות לגבר את "נשק יום הדין שלהן" , את מה שמבחינתן אולי יעניק להן יתרון אחרון על פני הנשים הח"ן - את נכונותן וכניעותן למלא את גחמותיו האקסטרימיות ביותר של הגבר.
מובן שמשמעות הדבר היא שרובן הגדול של הנשים השמ"ד המאכלסות לעייפה את הספירה הבדסמית -אינן בדסמיות ממש !!. הימצאותן כאן איננה בבחינת מענה לנטיה מינית כזו או אחרת, אלא עמדה טקטית-גם אם נואשת, ל..מציאת גבר. לו היית מעניק להן גבר וואנילי - בנקל הן היו נוטשות את המרחב הבדסמי , ואחת ושתיים, חוזרות להיות וואניליות למהדרין.
לכן, לא ייפלא, שהדיון הזה, על הא"ב של הסקס הבדסמי עדיין מעורר כאן "דיון " ער שמשתרך לו ומתארך כל כך. שהרי הוואניליות החבויה אצל הנשים השמ"ד מעולם לא התבטלה לה גם כשהן פתחו בלית ברירה נואשת כרטיס ב"כלוב" הזה וקיוו לנס בדמותו של גבר.

יותר מכל ה"דיון" האווילי הזה בענין סקס אנאלי מוכיח לנו דבר אחד ברור - הנשים השמ"ד הן בבחינ ת אנוסות המסתירות את זהותן הוואנילית האמיתית ורק יחסי ההיצע והביקוש המרים והקשים בשוק הבשרים של כלכלת הרומנטיקה הם שדחקו אותן לכאן, בבחינת המוצא האחרון להשיג גבר.
מעבר למרחב הבדסמי רובצת עבורן רק התהום.
אלפונסינה של הים

Re: מה מוכיח לנו התמשכותו של הדיון האווילי הזה בענין הסקס הא

אלפונסינה של הים • 14 ביולי 2010
אדון בועל בתשוקה כתב/ה:
לכאורה, וכבר כתבתי כאן בתגובה מוקדמת, אין דיון אווילי יותר מהדיון הזה שמתפרס לו עכשיו על 10 עמודים אינטרנטיים, שהרי אם הסקס הוואנילי הוא חלק "לגיטימי" ומהותי בסקס וואנילי, אז על מה יש להכביר מילים, כאשר על אחת כמה וכמה, אנו מצויים במרחב בדסמ"י. רק אווילות יכולה להכשיר את העובדה שהתפתח כאן דיון על המובן מאליו. לנהל "ויכוח" ודיון על סקס אנאלי במרחב בדסמי כמוהו להתפעם מ... גשם בינואר.
ובכל זאת, עצם העובדה ש"הדיון" הזה התארך לו כל כך, וזהותם של המשתתפות בו, מוכיחה את התיזה הבסיסית שלי: לנשים השמ"ד ( רק לצרכי קיצור: ר"ת של "השמנות, מכוערות, דחויות " ) המרחב הבדסמי הוא בבחינת מוצא אחרון ל...מציאת גבר. מכיוון שאין להן שביב של סיכוי בתחרות הנוראה על ליבו של הגבר מול הנשים הח"ן ( לצרכי קיצור" ר"ת של "החטובות, נחשקות " ) הן נדחקות למרחב הבדסמי שבו הן מציעות לגבר את "נשק יום הדין שלהן" , את מה שמבחינתן אולי יעניק להן יתרון אחרון על פני הנשים הח"ן - את נכונותן וכניעותן למלא את גחמותיו האקסטרימיות ביותר של הגבר.
מובן שמשמעות הדבר היא שרובן הגדול של הנשים השמ"ד המאכלסות לעייפה את הספירה הבדסמית -אינן בדסמיות ממש !!. הימצאותן כאן איננה בבחינת מענה לנטיה מינית כזו או אחרת, אלא עמדה טקטית-גם אם נואשת, ל..מציאת גבר. לו היית מעניק להן גבר וואנילי - בנקל הן היו נוטשות את המרחב הבדסמי , ואחת ושתיים, חוזרות להיות וואניליות למהדרין.
לכן, לא ייפלא, שהדיון הזה, על הא"ב של הסקס הבדסמי עדיין מעורר כאן "דיון " ער שמשתרך לו ומתארך כל כך. שהרי הוואניליות החבויה אצל הנשים השמ"ד מעולם לא התבטלה לה גם כשהן פתחו בלית ברירה נואשת כרטיס ב"כלוב" הזה וקיוו לנס בדמותו של גבר.

יותר מכל ה"דיון" האווילי הזה בענין סקס אנאלי מוכיח לנו דבר אחד ברור - הנשים השמ"ד הן בבחינ ת אנוסות המסתירות את זהותן הוואנילית האמיתית ורק יחסי ההיצע והביקוש המרים והקשים בשוק הבשרים של כלכלת הרומנטיקה הם שדחקו אותן לכאן, בבחינת המוצא האחרון להשיג גבר.

כלומר, לדעתך המלומדת, נשים אינן נהנות מסקס אנאלי, אלא רק "עושות את עצמן" כדי לתפוס גבר?

אם ככה, אז מה מושך חד מיניים (הומואים, לצורך הענין) לחוויה הזאת?
אדון בועל בתשוקה

Re: מה מוכיח לנו התמשכותו של הדיון האווילי הזה בענין הסקס הא

אדון בועל בתשוקה • 14 ביולי 2010
אלפונסינה של הים כתב/ה:
אדון בועל בתשוקה כתב/ה:

כלומר, לדעתך המלומדת, נשים אינן נהנות מסקס אנאלי, אלא רק "עושות את עצמן" כדי לתפוס גבר?

אם ככה, אז מה מושך חד מיניים (הומואים, לצורך הענין) לחוויה הזאת?

צר לי על הלקות הבסיסית שלך בהבנת הנקרא. בפוסט האחרון בבלוג שלי הרחבתי בענין הזה - אולי זה ייקל על הבנתך.
Brave Dwarf
Brave Dwarf • 14 ביולי 2010
גברים נהנים מיחסי מין אנאליים בגלל היותו של האנוס ושל הרקטום שלהם איזור ארוגני. לעומת זאת (אם נתעלם מעובדת היותם של כל האיזורים הטבעתיים בגוף האדם איזורים ארוגניים), הדגדגן של האישה, שהוא איזור גירוי מרכזי, ממוקם בין השפתיים התחתונות של איבר מינה.
יולי Yuli​(לא בעסק){טדי}
Brave Dwarf כתב/ה:
גברים נהנים מיחסי מין אנאליים בגלל היותו של האנוס ושל הרקטום שלהם איזור ארוגני. לעומת זאת (אם נתעלם מעובדת היותם של כל האיזורים הטבעתיים בגוף האדם איזורים ארוגניים), הדגדגן של האישה, שהוא איזור גירוי מרכזי, ממוקם בין השפתיים התחתונות של איבר מינה.

מרכזי מבחינת נמצא באמצע?

אומרים שגברים נהנים מזה יותר. אחרי מה שאני הרגשתי בהנאה שלי, אני מתה לדעת מה זה ה"יותר" שכולם מדברים עליו. אם חלמתי להיות גבר ליום אחד, אז זו אחת הסיבות המרכזיות.
מאדאם קירי​(שולטת){אהובי המתו}
יולי Yuli כתב/ה:
Brave Dwarf כתב/ה:

מרכזי מבחינת נמצא באמצע?

אומרים שגברים נהנים מזה יותר. אחרי מה שאני הרגשתי בהנאה שלי, אני מתה לדעת מה זה ה"יותר" שכולם מדברים עליו. אם חלמתי להיות גבר ליום אחד, אז זו אחת הסיבות המרכזיות.
סיבה מעניינת. אם אני הייתי גבר ליום אחד, הייתי שוכבת עם קונדום ובלי קונדום, ובודקת אם באמת יש כזה הבדל.
פרלין​(נשלטת){ש}
פרלין​(נשלטת){ש} • 14 ביולי 2010
אם אני לא טועה, ההנאה של חלק מהנשים ממין אנאלי היא בשל קרבתו של צוואר הרחם לאיזור. פיזיוטרפיסטית של רצפת האגן הסבירה לי את זה, אם כי אני חייבת להודות שלא הצלחתי ממש "לראות" את זה.

נשים שונות אנטומית זו מזו. זה לא משהו שמרבים לדבר עליו. לא רק לגברים יש אבר מין ששונה בין גבר לגבר, גם לנשים. ההנאה מזיון בתחת יכולה לנבוע מההתרגשות שבהשפלה ויכולה לנבוע מסיבות פיזיולוגיות לחלוטין. במילים אחרות, אב"ב אתה אדיוט. אה, רגע, לא, זה הסבטקסט, במילים אחרות, הנאה או סבל ממין אנאלי לא תלויות בזהות הבדסמית של האישה. אין מתאם הכרחי בין השניים לאף כיוון.

אב"ב, אפילו מופרך מתמיד.