בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

בעבודה

יולי Yuli​(לא בעסק){טדי}
לפני 13 שנים • 7 במאי 2011
קיצר, תחליט אם אתה ממציא את זה או לא. שנדע איך להגיב.

(אם דבר כזה היה קורה לי הייתי חווה את זה כהטרדה, גם אם הוא רואה עצמו כנשלט, ואפילו גם אם אני נמשכת אליו בעצמי).
מאזניים​(מתחלף)
מאזניים​(מתחלף) • 7 במאי 2011
סוס כתבת מאוד יפה. אני עקבתי אחרי הסיפור בשקיקה. נראה לי גם כתבתי לך איזה עצה בסגנון תעצור, תעצור וכולה. אבל כאן אתה לא חייב להוכיח לכולם שזה אמיתי. זה רק עניינך.
סוס בלי שם
סוס בלי שם • 7 במאי 2011
טרנסקסית כתב/ה:
...אני לא באמת מאמינה שזו מציאות, כי קצת קשה לי להאמין שיש בחורה שתנהל יחסים כל כך ארוכים עם דמות פיקטיבית אשר בסה"כ מוסרת לה אינפורמציה על הבוס שלה מטעמים אידאולוגיים וכו'...

או.קיי. זו תגובתי האחרונה לנושא אמיתות הסיפור:
יותר משבעה חודשים לא היה קשר בין הדמות הפיקטיבית לבין הבחורה. הקשר היה קצר ביותר, בין שבועיים עד שלושה ונועד להצית טריגר.

בכח המוח:
זו פנטזיה שנרקמה לי במוח וניסיתי להפכה למציאות.
במילים פשוטות זו היתה פנטזיה, חלקה הקטן החל להפוך למציאות, ואילו השאר פשוט לא קרה, ולכן עדיין נותר בגדר פנטזיה.

ולעניין ההתנצלות:
התנצלתי על מה שהתנצלתי, איני רואה כל סיבה, ואין לי כוונה להתנצל שוב בקשר להודעה ההיא שכתבתי.
דרך אגב זו לא סמנטיקה, זו הבנת הנקרא...

לעניין ההודעה הפרטית:
היא אינה מהבחורה הזו, ואינה קשורה כלל לשרשור הזה.
בכוח המוח{Aion}
בכוח המוח{Aion} • 7 במאי 2011
ציטוט: או.קיי. זו תגובתי האחרונה לנושא אמיתות הסיפור:

לא נורא. אנחנו נעמוד בזה. זה לא באמת משנה למישהו, אלא אם הוא מתכוון לעזור לך באמת בעצה. אבל האמת, לא נראה לי שהשארת יותר מדי כאלה שרוצים לעשות את זה.

ציטוט: בכח המוח:
ולעניין ההתנצלות:
התנצלתי על מה שהתנצלתי, איני רואה כל סיבה, ואין לי כוונה להתנצל שוב בקשר להודעה ההיא שכתבתי.
דרך אגב זו לא סמנטיקה, זו הבנת הנקרא...

לא נורא. העיקר שאתה רואה סיבה להתנצל על משהו שאין צורך להתנצל עליו. זה רק מיקרו של כל מה שקורה כאן, סוס. זה לא שאני צריכה התנצלויות באמת, אתה יודע. זה היה בשבילך בכלל. (:

זה כמעט הבנת הנקרא. אתה מבקש עצה איך להתנהל ואם לספר לה (לכאורה במציאות): "לאחרונה חשבתי פשוט להתוודות בפניה על נטייתי, ולומר לה שאני מעוניין להיות נתון לשליטתה,
מה דעתכם/ן?" ואז טוען שמישהו נדרש למשהו אחר, וצריך לענות לעניין (!!!). שאנחנו בכלל נדרשים לפן הפמדומי ולא להשלכות במציאות...
זה הבנת הנכתב, לא הנקרא.

ועד עכשיו לא הבנתי, איזו עצה אתה מבקש? זה לא באמת משאיר מקום לעצה, הפן הפמדומי. מה זה בכלל?

לעניין ההודעה הפרטית:
ציטוט: היא אינה מהבחורה הזו, ואינה קשורה כלל לשרשור הזה

אז למה יש שורה אדומה עם בולד בשרשור הזה שכרגע הכל ב"הולד"? מה ב"הולד"?, למה זה כאן אם זה לא קשור? אם זה לא קשור כלל? ואת מה אנחנו עוצרים? את העצות? לא קצת דרמטי?
אבל אולי אתה צודק וזה באמת הבנת הנקרא.
הרמאפרודיטה
הרמאפרודיטה • 7 במאי 2011
סוס בלי שם כתב/ה:
טרנסקסית כתב/ה:
...אני לא באמת מאמינה שזו מציאות, כי קצת קשה לי להאמין שיש בחורה שתנהל יחסים כל כך ארוכים עם דמות פיקטיבית אשר בסה"כ מוסרת לה אינפורמציה על הבוס שלה מטעמים אידאולוגיים וכו'...

או.קיי. זו תגובתי האחרונה לנושא אמיתות הסיפור:
יותר משבעה חודשים לא היה קשר בין הדמות הפיקטיבית לבין הבחורה. הקשר היה קצר ביותר, בין שבועיים עד שלושה ונועד להצית טריגר.

כפרעליך, תירגע לא תקפתי. רק הבעתי דעה. לגבי הכל. דעתנית שכמותי.
שבת שלום.
סוס בלי שם
סוס בלי שם • 7 במאי 2011
איכשהו הצלחת, וגררת אותי לתגובה נוספת, אבל עם המון חיוך:

את צודקת, את יודעת, את מבינה, את פשוט מדהימה איך שאת מצליחה לקרוא בין השורות להריח את מה שאחרים לא מצליחים. איך את עושה את זה? גלי לנו בבקשה.

דרך אגב, ועכשיו ברצינות,
כנראה באמת יש לך בעיה בהבנת הנקרא:
1. משמעות צמד המילים נדרשת לעניין;
2. העצה שנתבקשה.

ועוד משהו:
HOLD - די ברור לכולם שהכוונה היא לכל יוזמה שלי בעניין עם הבחורה, ולא לכתיבה בשרשור.
נו טוב, כבר התרגלתי שאת לא מבינה. icon_rolleyes.gif icon_wink.gif
בכוח המוח{Aion}
בכוח המוח{Aion} • 7 במאי 2011
סוס בלי שם כתב/ה:
איכשהו הצלחת, וגררת אותי לתגובה נוספת, אבל עם המון חיוך:

את צודקת, את יודעת, את מבינה, את פשוט מדהימה איך שאת מצליחה לקרוא בין השורות להריח את מה שאחרים לא מצליחים. איך את עושה את זה? גלי לנו בבקשה.

דרך אגב, ועכשיו ברצינות,
כנראה באמת יש לך בעיה בהבנת הנקרא:
1. משמעות צמד המילים נדרשת לעניין;
2. העצה שנתבקשה.

ועוד משהו:
HOLD - די ברור לכולם שהכוונה היא לכל יוזמה שלי בעניין עם הבחורה, ולא לכתיבה בשרשור.
נו טוב, כבר התרגלתי שאת לא מבינה. icon_rolleyes.gif icon_wink.gif

אההה.. אז אתה מזהיר אותנו באדום? כדי שליתר בטחון לא נפריע לך לא לקחת יוזמה?

אני חייבת להודות שלא הכל אני יכולה להבין, ככה זה. (:

ובקשר לשאלה הראשונה שלך - כזו אני, מאוד מאוד מוכשרת.