ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

מאיימים על אינפי!!

amy_​(נשלטת)
לפני 20 שנים • 16 ביולי 2003
amy_​(נשלטת) • 16 ביולי 2003
דמי, וכולם- בקשר לשאר ההאשמות שהופנו כלפי אדוני...
הוא ביקש ממני שלא להגיב יותר. לזנוח את העניין, ואני מכבדת את רצונו.
רק דבר אחד הוא ביקש ממני לצטט- את דבריו של רונן אלון בפורום "אדונים ומשרתים" לגבי העניין:

"ושוב, נא לא לקרוא לו פדופיל ולשמור את התואר לפדופילים אמיתיים! (כאלו שמתעסקים עם ילדות). ונא לא להוציא להורג אף אחד. לא תפקידנו כאן. כל אחד אחראי לעצמו ויכול להחליט אם הוא רוצה להיות בקשר עם הנוגעים בדבר או לא.
הוא "בסך הכל" גבר בן ארבעים שהתעסק עם נערה צעירה שכנראה ששיקרה לו ביחס לגילה. "
Demi
Demi • 16 ביולי 2003
סליחות זה בכיפור

ו... בואי נעשה כאן סקר דעת קהל, ואני לא מדבר על אנשים שיש להם רק נסיון "וירטואלי" אלא על אנשים שבקטע, לא על אנשים שהגיעו למועדון פעם פעמיים או היו ב"קשר שליטה טלפוני" אלא על אנשים שהיו כבר בקשר סאב-דומית סאבית-אדון, ולא קשר שנגמר במרד הצד הנשלט בצד השולט מרוב "כניסה לנשמה".
ואני טוען ובצורה מוחלטת וחסרת פשרות שאדון שאוסר על שפחתו לדבר (רק לדבר, לא לעשות סשן) עם שולטים אחרים הוא אלק אדון חסר חוט שדרה חסר ביטחון עצמי שמפחד מהצל של אדונים אחרים ש"יגנבו" את שפחתו , הוא לא בטוח בעצמו ובדברים שהוא עושה, ומכאן החשש הזה.
או לחליפין שהוא דפוק בראש וחושב ששליטה זה הגבלת הקשרים החברתיים של שפחתו מה שאמור להיות גבול בל יעבור.

ואני בטוח שיהיה קונצנזוס שזה לא מתקבל על הדעת.

ורק אצטט את ערגה כפי שכתבה בפורום "על אדונים ומשרתים" (לינק: http://www.heberotic.co.il/f/ud/topic.asp?whichpage=1&Forum_Title=1%2E+%3F%3F+%3F%3F%3F%3F%3F%3F+%3F%3F%3F%3F%3F%3F%3F&Topic_Title=%F8%F9%FA+%E1%E9%E8%E7%E5%EF&CAT_ID=1&FORUM_ID=10&TOPIC_ID=361 )
"
האם יש סיבה לכך שהוא רוצה "לנעול" אותה איתו, שלא תדבר? שלא תוציא החוצה? שאנשים אחרים לא ישפיעו עליה לראות דברים אחרת? ממה הוא מפחד? הארון הזה לאט לאט יסגר, יהיה יותר ויותר צפוף, ומחניק, והיא?

הנסיון לימד אותי - לא אוכל להיפרד מעל חברי, לא יותר, לעולם!
ואת חומד?
תחשבי כשהוא אינו רוצה שתדברי עם אחרים...למה בעצם? "

את אסתי: (אותו לינק)
"
לסגור בפני החברים, ה"אחיות" לסאביות הוא לדעתי אחד הדברים שבי לפחות מעוררים צמרמורת
ולא מהסוג הטוב.
נזכרת במשפט שאמר לי פעם דום
כל כך רציתי שיהיה לסאבית שלי עם מי לדבר, לשתף, להוציא....
דום עם בטחון לא זקוק לשפחתו הסגורה בדלת אמותיו, מנותקת מחברים ואנשים נוספים...
"

את ארטמיס: (אותו לינק)
"
בעיניי לא לאפשר לשיפחה/עבד לחלוק את העובר עליהם עם אנשים מחוץ לסשן עובר על כללי השפיות והבטוח.בעיניי זה איזה שהוא נתק שיכול רק להזיק לשפחה/עבד
"

ויש שם עוד... עוד הרבה.
של אנשים מנוסים (וכן יצא לי להכיר את רוב מי שהגיב שם באופן אישי והם מנוסים) שיודעים דברים מסויימים ודעתם (ואני אתנסח בזהירות) לפחות קרובה מאוד לדעתי.
אז מי הוא האדון הזה שהחליט שהוא המציא את הבדסמ?

ועכשיו את אומרת שהוא ביקש ממך שלא להגיב יותר (ניסוח יפה להוראה)?
אבל...

"רק דבר אחד הוא ביקש ממני לצטט- את דבריו של רונן אלון בפורום "אדונים ומשרתים" לגבי העניין..."
מה את דוברת שלו?

כבר אמרתי את דעתי, שהוא בעצמו יגיב אחרת זה כתם שירבוץ עליו, או שיש לו מה להגיד להגנתו או שאין לו והוא מעדיף להעלם.
ואני... לא מכיר אותו, אין לי כלום נגדו, אני רוצה לשמוע תגובה שלו ואשמח אם הוא יתברר כאדון ולא כאלק "אדון"... אבל כל זמן שהוא לא מגיב אני רואה את זה כהתחמקות.
amy_​(נשלטת)
amy_​(נשלטת) • 16 ביולי 2003
demi כתב/ה:
ואני טוען ובצורה מוחלטת וחסרת פשרות שאדון שאוסר על שפחתו לדבר (רק לדבר, לא לעשות סשן) עם שולטים אחרים הוא אלק אדון חסר חוט שדרה חסר ביטחון עצמי שמפחד מהצל של אדונים אחרים ש"יגנבו" את שפחתו , הוא לא בטוח בעצמו ובדברים שהוא עושה, ומכאן החשש הזה.
או לחליפין שהוא דפוק בראש וחושב ששליטה זה הגבלת הקשרים החברתיים של שפחתו מה שאמור להיות גבול בל יעבור.

ואני בטוח שיהיה קונצנזוס שזה לא מתקבל על הדעת.

אז מי הוא האדון הזה שהחליט שהוא המציא את הבדסמ?

ועכשיו את אומרת שהוא ביקש ממך שלא להגיב יותר (ניסוח יפה להוראה)?
אבל...

"רק דבר אחד הוא ביקש ממני לצטט- את דבריו של רונן אלון בפורום "אדונים ומשרתים" לגבי העניין..."
מה את דוברת שלו?

כבר אמרתי את דעתי, שהוא בעצמו יגיב אחרת זה כתם שירבוץ עליו, או שיש לו מה להגיד להגנתו או שאין לו והוא מעדיף להעלם.
ואני... לא מכיר אותו, אין לי כלום נגדו, אני רוצה לשמוע תגובה שלו ואשמח אם הוא יתברר כאדון ולא כאלק "אדון"... אבל כל זמן שהוא לא מגיב אני רואה את זה כהתחמקות.

דמי יקר,
שוב נכנסנו לוויכוחים חסרי התוחלת שלנו? הם הרי לא נגמרים אף פעם...
כמו לכל שולט, גם לאדוני יש את הראייה האישית שלו של בדס"מ. בנוסף, יש לו את היכולת לשפוט כל מצב לגופו. מה שיתאים לנשלט אחד, אולי לא יתאים לאחר, מה שמתאים היום, אולי לא יתאים מחר. נעזוב עכשיו את כל ה "מחמאות" שחילקת לו בכזו נדיבות...
דעתך, כמו דעת אחרים, היא לגיטימית. לכן יש את "חופש הבחירה", שאומר שאנחנו יכולים לבחור עם מי להתחבר, שבמערכת שולט- נשלט אנחנו יכולים לבחור את השולטים שלנו, ואם לא מתאימה לנו הדרך שלהם, אנחנו חופשיים גם ללכת.

ולגבי האם אדוני יגיב או לא יגיב- אלו שיקולים שלו. זה קודם כל העניין שלו.
מאסטר יקיר​(שולט)
מאסטר יקיר​(שולט) • 16 ביולי 2003
דמי אני ממש כועס!!!
כתבת:
אלא על אנשים שהיו כבר בקשר סאב-דומית סאבית-אדון,

ומה עם אדון ועבד????? icon_smile.gif
DomDomina​(שולט)
לפני 20 שנים • 17 ביולי 2003
DomDomina​(שולט) • 17 ביולי 2003
רק עכשיו ראיתי את השירשור המכוער הזה
ואני רשמתי תגובה בשירשור המקורי, בכללי.
אז אני מעתיק את תשובתי לכאן:
לפעמים נדמה לי שהספורט הלאומי של הקהילה, זה לרקוד על הדם.
ובכלל אצל כולם הגבולות הם דם ,
אז תחליטו,אוהבים או לא אוהבים?

דם
amy_​(נשלטת)
amy_​(נשלטת) • 17 ביולי 2003
שאלה טובה דומדומינה. במילים אחרות- כמה מאיתנו יודו שאנחנו ערפדים? icon_wink.gif
תוהה עד כמה ערפדות היא "סטייה מוכרת", אפילו בקהילת הבדס"מ.
קטנטן

עזרה!!!

קטנטן • 17 ביולי 2003
שלום, אנוכי לא מישתתף פעיל (מעדיף את מאחורי הקלעים) ולכן לא חושב שזהו מקומי להגיב לנושא.
אך מכיר מיקרה כימעט זהה של נערה שנוצלה באותה הדרך. מאוד חושב שיכול לעזור כאן אם שתי הבנות יקימו שיחה כי במיקרים כאלה רק היזדהות של מישהו שעבר את אותה החוויה יכולה לעזור.
אינפי, או כל אחד אחר אנא פנו אליי אם יש בידכם דרכים כלשהן לחיבור בן שתיהן icon_arrow.gif [/b]
שוקולית​(שולטת)

Re: עזרה!!!

שוקולית​(שולטת) • 17 ביולי 2003
[quote="קטנטן"].
אך מכיר מיקרה כימעט זהה של נערה שנוצלה באותה הדרך. מאוד חושב שיכול לעזור כאן אם שתי הבנות יקימו שיחהquote]

אז זהו,שאותה נערה לא נוצלה ובקשר לשתי הבנות שיקיימו שיחה,זה בדיוק העניין
למה אותו בחור,לא מגיב.

די!

מספיק עם,זה.
קטנטן

Re: עזרה!!!

קטנטן • 17 ביולי 2003
[quote="שוקולית"]
קטנטן כתב/ה:
.
אך מכיר מיקרה כימעט זהה של נערה שנוצלה באותה הדרך. מאוד חושב שיכול לעזור כאן אם שתי הבנות יקימו שיחהquote]

אז זהו,שאותה נערה לא נוצלה ובקשר לשתי הבנות שיקיימו שיחה,זה בדיוק העניין
למה אותו בחור,לא מגיב.

די!

מספיק עם,זה.

שוקולית, בקשר לזה אם הבחורה נוצלה או לא נשאיר למומחים ובקשר לכך שזוהי בדיוק הסיבה מדוע אותו הבחור לא מגיב- זה ברור
לא מגיב מתוך פחד שהנערה תתחיל לתפוס ביטחון עצמי ואולי תיתקומם נגדו ונגד פשעיו