אחר צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

שאלה: איפה אפשר להשיג כאן נרות שינה?

דנית האצילה​(לא בעסק)
לפני 18 שנים • 19 ביולי 2005

המשך

איש באמונתו יחיה, לא אמרתי שצריך לכפות דרך כלשהי או להטיל סנקציה כלשהי. יש לי כבוד לכולם.
אני טוענת שיחסי מלכה-עבד יהפכו לדומיננטים, למקובלים ביותר ואולי גם לבלעדיים. והכל נקווה בלי אלימות אלא באופן טבעי. אבל אלימות כנראה הנה דבר בלתי נמנע במספר מקומות. כך למשל היה צריך לצאת למלחמה כדי לשחרר את הנשים באפגניסטאן (זה לפחות היה אחד הצידוקים).
בסקנדינביה ובמדינות מפותחות אחרות עפ"י חוק יש שוויון, וכך צריך לדעתי להיות, אך ביחסים שבינו לבינה יחסי מלכה עבד הופכים עם הזמן למקובלים ולדומיננטים. עד כדי כך הדבר שמוטציות אחרות פשוט לא מתרבות ויש שם תופעה של ילודה שלילית.
Tame
Tame • 19 ביולי 2005
דנית, אני לא מבין את הטענות שלך...
איך מתקשרת הפיכתה של אפגניסטן לעפר ע"י האמריקאים והקלה במצבן של הנשים ע"י השלטון החדש ליחסי שליטה? והאם את חושבת שזה בסדר להפציץ מדינה שלמה ולהרוג עשרות אלפי חפים מופשע (ביניהם גם נשים כמובן) בשביל להחליף משטר? והאם את לא חושבת שהמטרה העיקרית של האמריקאים הייתה להוציא קיטור אחרי פיגוע התיאומים?

בנוסף, אני מניח שאת טוענת שבסקנדינביה יש רוב מוחלט של נשים דומיננטיות (כמה עולה כרטיס טיסה לשם? icon_smile.gif ) - על מה את מבססת את ההנחה הזו? אם יש לך נתונים סטטיסטיים דמוגראפיים שיתמכו בטענה הזו אני אשמח לשמוע אותם כי לי זה נראה לא מבוסס בעליל.
שיקי​(נשלט)

Re: אנארכיה

שיקי​(נשלט) • 19 ביולי 2005
דנית האצילה כתב/ה:
לגבי שאר התגובות, אני רגילה שפה ושם בנות לא מפרגנות לי, אבל לא ציפיתי למצוא כאן אנארכיה או יותר נכון מרד בולשווקי ותעמולה זולה בסגנון צפון קוריאני.
כנראה שלא מספיק שבפרופיל שלי מוצהר שהכל צריך להיות בהסכמה ואני מתנגדת לנזקים בלתי הפיכים, יש כאן חברים שגם רוצים שאתלה בחדר השינה שלי את מגילת זכויות האדם של האו"ם ואולי גם פיקוח של רופאה צמודה.

את לא צריכה להתנצל על מה שאת עושה או לא עושה, ובוודאי לא להתגונן, להיפך זכותך להיות מי שאת.

אני חושב שאנשים הגיבו כפי שהגיבו, כי חשבו (כך לפחות אני סברתי) שאת צוחקת ולא ממש מתכוונת למה שכתבת... כי הקטע של הנרות נשמע מעט הזוי (בניגוד למשל להצעתי המעשית לעניין הנבוט... אליה משום מה לא התייחסת וחבל).

יכול להיות שהוסיפה העובדה שלא היית כאן כדי לתמוך בעמדתך, עובדה שיצרה רושם (אולי מוטעה) שכל השרשור הזה הוא סוג של פרובוקציה.

אני חושב שמעט הגזמת בעולם הדימויים שלך, (עדיין לא תלו כאן אף אחד - רק הביעו דעות) אבל כמובן, אם זו דרכך להסביר את עצמך, תבורכי, זה דווקא נחמד.

ברוכה הבאה לכלוב, אני בטוח שתמצאי כאן המון עבדים רדומים.

שיקי.

נ.ב. אני חושב שאין מקום למגילת הזכויות של האו"ם בחדר השינה שלך, אבל שמעתי שארגון בצלם עכשיו מוכן לשלוח משקיפים...
Tame
Tame • 19 ביולי 2005
שיקי,
קראו לה "דפוקה בשכל" והמשיכו לרמוז על קשר בינה לבין נאצים.. אני חושב שזה כן קצת יותר מידי רחוק ללכת.
שיקי​(נשלט)
Tame כתב/ה:
שיקי,
קראו לה "דפוקה בשכל" והמשיכו לרמוז על קשר בינה לבין נאצים.. אני חושב שזה כן קצת יותר מידי רחוק ללכת.

אתה אומר "קראו" (ברבים) ואני ראיתי רק אחד שעשה זאת וזכה מיד לתקיפה חזיתית מהגברת.

התגובות היו או ענייניות, או ברמת ההומור - אף אחד לא חשב שמדובר בנאצית או שיש קשר בינה לבין הרייך השלישי.

אני פשוט חושב - שאם היא הייתה כותבת את מה שכתבה בסוף --> בהתחלה, אז אנשים היו מבינים שלא מדובר בהלצה, ומן הסתם הדיעות היו מעט יותר ענייניות.

באשר לעצמי, מצטער אך עדיין כל העניין שבעטיו החל שרשור זה נשמע לי הזוי - "דומית שמחפשת חומרים להרדים את הסאב שלה בלילה...בגלל תנוחות השינה שלה..." מה לעשות - לי זה נשמע הזוי... אבל מאחר ואני לא כאן מאתמול אני יודע שהכל יכול להיות וכעת כשהובהר שהיא אכן רצינית, אני מוכן לקבל אפילו רעיון הזוי כזה.
Tame
Tame • 19 ביולי 2005
כמובן שזה רעיון הזוי ושנוי במחלוקת, אני אישית גם חושב שאין להכניס חומרים כימיים בין אם אלכוהול או סמים או אפילו חומרים מרדימים לבדסמ, זה פשוט בטוח יותר ככה.
אני רק אומר שאין סיבה שויכוח עקרוני על דעות ירד לפסים אישיים.

ואגב היו לפחות שניים שבאמת תקפו אותה בפסים אישיים ולא ראיתי שהם ספגו את ההתקפה החזיתית שאתה מדבר עליה.
בקרקעית האוקיאנוס​(נשלט)
ציטוט: לעניין נאום ה-pasinaria של הקטור. אני חושבת שמדובר בנסיון חמור ליצור תמונה מעוותת ולסתום פיות. בימי הביניים כשרצו לדכא נשים עצמאיות היו מעלים אותן על המוקד בשם הדת, גם היום יש עוד מספר מקומות חשוכים. היום, כשאין משהו חכם להגיד, עושים שימוש ציני בהשוואה לאחת התקופות האפלות בהיסטוריה, כמו כמה ממתנגדי ההתנתקות ששמים תלאי כתום (בלי קשר לדעות פוליטיות). אבל הקטור אתה לא אשם, מישהי בצנזורה נרדמה בשמירה וכתוצאה מכך יש כאן כל מני ספרים שמוציאים את העבדים מדעתם. אני מציעה שתסגיר את עצמך עם ארגז הספרים ולא לשכוח להביא מברשת שיניים.

טוב, גבירתי , אני חייב לציין שהצלחת להעלות מעט את חמת הזעם הפילוסופית שלי, למרות שזה ממש לא המקום לתת לה ביטוי.
אבל עניינית, ראשית "ארגז הספרים שלי" הרבה יותר גדול ממה שאת חושבת.
שנית, כפי שהשבתי ל Tame , ההשוואה לא הייתה כלכך מבחינה תוכנית, אלא מבחינה צורנית\סגנונית. אני לא אוהב את הסגנון הזה - את יודעת, אחד המאפיינים של "תקופות אפלות", שאגב תקופתינו לא בהרבה יותר "בהירה" מהן, היא השימוש בצורת ביטוי של "קיטש" וולגרי , כדי לרכוש את דעת הקהל, (ואת צודקת - עיין ערך - "מתנגדי ההתנתקות" לדוגמא), וחלילה - אף אחד לא ניסה לסתום לך את הפה, להיפך בדרך כלל אני לא כותב הרבה בפורומים, והינה, הגיע מישהי שבכל זאת גרמה לי להגיב. אבל דנית את לא אשמה, זה פשוט "רוח התקופה" שקצת קשה לי איתה.
שלישית, את שוב חוזרת על אותה טעות - "מישהי בצנזורה נרדמה בשמירה וכתוצאה מכך יש כאן כל מני ספרים שמוציאים את העבדים מדעתם. אני מציעה שתסגיר את עצמך עם ארגז הספרים ולא לשכוח להביא מברשת שיניים".
אני לא חושב שיש טעם שאסגיר אותו, במילא הוא יהיה יומרני וכבד מידי לטעמך, אבל בנקום ארגז הספרים שלי, אני יכול להמליץ לך על "האלכימאי", "מי הזיז את הגבינה שלי", "כשניטשה בכה", "הריפו של שופנהואר", "כשהיידגר הפליץ" (עוד לא יצא - זה בטח בדרך icon_smile.gif ) וכו'.
כדי שחלילה לא תצאי מדעתך או משהו כזה icon_cool.gif
שיקי​(נשלט)
Tame כתב/ה:

ואגב היו לפחות שניים שבאמת תקפו אותה בפסים אישיים ולא ראיתי שהם ספגו את ההתקפה החזיתית שאתה מדבר עליה.

אני דיברתי על אותו אחד שאתה דיברת עליו - ואני מתפלא מאוד שלא ראית את ההתקפה החזיתית שדיברתי עליה - היא מצוי בשרשור הזה.
Tame
Tame • 19 ביולי 2005
אתה מדבר על התגובה של דנית שיקי?
כן, היא תקפה חזרה.
חשבתי שכשאמרת "מתקפה חזיתית" התכוונת שגם אחרים תקפו אותו על מה שהוא אמר - אבל כנראה שלאף אחד לא אכפת כשמישהו מקלל, כל עוד הוא בצד שלהם.
ואני לא חושב שהתגובה של דנית לאותה התקפה הייתה התגובה הראויה אבל אני חושב שדווקא עליה במקרה הזה חלות הנסיבות המקלות.
בקרקעית האוקיאנוס​(נשלט)
tame ושיקי, אם התכוונתם אלי בתור זה "שקילל", אז חלילה זאת לא הייתה הכוונה. וחוץ מיזה הדרך הכי מטופשת להכניס למישהו קצת זה לקלל אותו - זה כמו לירות לעצמך ברגל.
אבל בכל מקרה ניראה לי שהבהרתי את הנקודה, וניראה לי שהיא ממשיכה להתבהר לאור המשך התגובות- "יום אחד יהיו בעולם רק מלכות ועבדים"!, ויש סולם ערכים אחד שעליו כולם מטפסים סקנדינוויה בראש, איראן אפגניסטן למטה - מצטער המציאות קצת יותר מורכבת מיזה, ובלי להיכנס לזה. חשיבה כזאת היא קצת.., טוב נו שוב פעם יגידו שאני עושה השוואות שלא במקום..
אגב למה בכלל רק עבדים ומלכות??...אני בכלל לא רוצה להיות עבד או מלכה!, בא לי להיות זאב!!, אני רוצה להיות זאב!! אני רוצה לחיות בלהקה!!, להיות עם החב'רה, לא רוצה להיות אדיפלי ולגור עם אבא ואמא... icon_cool.gif
אגב מישהו פעם חשב על זה?...שברגע שהמלכה הופכת את העבד לחיה, היא למעשה משחחרת את הווויה שלו אל "החייתי" שבו במובן הפוזיטיבי של המילה, היא מרחיבה את הישות שלו, אל מעבר לצורה האנושית גרידא. - "ומעכשיו אני מצווה עלייך לישון לצידי על הרצפה בתנוחה של עטלף ישן במערה... icon_eek.gif