צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

בקרוב מאוד!

נמש
לפני 18 שנים • 6 באוג׳ 2005
נמש • 6 באוג׳ 2005
זה ממש לא נוח לבלות בשני בגוטה ואז בשלישי בדאנג'ן.

יום שני מאד לא מתאים לי.

אני בעד יום חמישי.
Queencie​(שולטת)
לפני 18 שנים • 6 באוג׳ 2005
Queencie​(שולטת) • 6 באוג׳ 2005
היתרון בחמישי או שישי הוא שזה יאפשר לא רק לצפוניים המנומנמים להופיע מאחר והתירוץ של יום עבודה למחרת נופל - אלא שזה יגדיל את הסיכוי לביקור מהמרכז שלגביי גוזל שעתיים לכל כיוון...
והיום המועדף באופן אישי - שישי !
מלכת הלילי​(אחר)
לפני 18 שנים • 7 באוג׳ 2005
מלכת הלילי​(אחר) • 7 באוג׳ 2005
גם לדעתי יום חמישי זה יום נוח,לרובם אין יום עבודה רגיל למחרת..
אני בעד יום חמישי. icon_smile.gif
נעמה26​(שולטת)
לפני 18 שנים • 8 באוג׳ 2005
נעמה26​(שולטת) • 8 באוג׳ 2005
יום חמישי נשמע מצויין !!!!!!!!
באמצע השבוע זה ממש לא נוח אם באים מהמרכז ...
נולי
לפני 18 שנים • 8 באוג׳ 2005

בכיוון ההפוך

נולי • 8 באוג׳ 2005
Queencie כתב/ה:
היתרון בחמישי או שישי הוא שזה יאפשר לא רק לצפוניים המנומנמים להופיע מאחר והתירוץ של יום עבודה למחרת נופל - אלא שזה יגדיל את הסיכוי לביקור מהמרכז שלגביי גוזל שעתיים לכל כיוון...
והיום המועדף באופן אישי - שישי !

והצפוניים עושים את השעתים דרומה כל פעם......אני חושבת שחיבים לשים מיטות מתקפלות, משהו כמו פולמנים, (מה שיש בקרונות ומעבורות שינה. ככה לפחות נהיה בטוחים שנגיע הביתה בשלום. icon_wink.gif
המואר​(שולט)
לפני 18 שנים • 13 באוג׳ 2005

שיבס, ייגר,

המואר​(שולט) • 13 באוג׳ 2005
מאחר ואני הופך לחיפאי השנה אני בהחלט בעד ואני לא בא לבד
ולגבי היום אני די גמיש.
בהצלחה.
נולי
לפני 18 שנים • 13 באוג׳ 2005

תחי האלטרנטיבה הצפונית

נולי • 13 באוג׳ 2005
שלישי הקרוב מתאים?
ShaiLash
לפני 18 שנים • 18 באוג׳ 2005

YeSSSsssssssss

ShaiLash • 18 באוג׳ 2005
להתחלה, אומר כבר כעת שהרעיון לקהילה הוא מצויין לדעתי, אבל כדי שהוא יהיה גם רעיון כלכלי מוצלח ולא יהפוך ל flopp כלכלי, אני אבטא כאן את דעתי , אבל אני ממליץ לכל מי שרואה עצמו חלק מהקהילה ובמיוחד לאנשי הקהילה בחיפה והצפון, לבטא מבעוד מועד את דעתם ולתת כאן את התייחסותם לנושא, על מנת שלא יתחיל משהו שאחר כך יהפוך לכשלון כלכלי עבור היוזמים.

לענייני:
אני ואשתי הרשמית ממתינים כבר 9 שנים למשהו שיקרה כאן ואשר יתן ביטוי לקיומה של קהילת
BDSM באופן מעשי ועל בסיס קבוע, כפי שאתר זה עושה On-Line . כמו הרבה דברים להרבה אנשים, מה שמצפון להרצליה או צריך להדרים כדי להיות קיים או אינו קיים. זהו משהו דומה לגישתם של האמריקנים הגורסת שכשאומרים שעה, הכוונה לשעה בארה"ב וכששולחים SPAM
בדוא"ל, שולחים להודו ולאוסטרליה וליפן ולישראל, מה שמיועד (כמובן) לתושבי U.S. & Canada כמובן מאליו ובלי שום סינון.

ברגע שיהיה מפגש קבוע ב "גוטה" לקהילת ה BDSM , המפגש הזה יהיה קבוע גם עבורנו.
היות וזה לא במרכז, זה גם לא דורש היערכות לוגיסטית כמו לשחרור כווית מהעיראקים ע"י צבאותיהן של קואליציה של 8 מדינות, לכן גם אם עובדים, זה לא כל כך בעייתי. מבחינתנו אנו מעדיפים שזה יקרה בכל יום בשבוע ולא ב יום בשבוע icon_smile.gif , אבל למרות שמיליון הרבה יותר גדול מ 1, גם 1 גדול בהרבה מ 0 icon_smile.gif .

"תכנית אמנותית" - כל עוד זהו ערב סגור לאנשי BDSM ומהווה "בית" ומאפשר "התחכחות" של אנשי BDSM זה בזה, מה שחשוב, יש ב "גוטה" כברירת מחדל: במה להעסיק את הפה והגרון בעת השהייה במחיצת אחרים כמונו icon_biggrin.gif .

זהו ערב "סגור" ולכן גם עיתוי ואוירה מתאימים לסשנים פומביים למי שזקוקים לכך ו-או רוצים בכך, הקהל "מבין עניין" ויכול "לתרום" לסשן או לא להתערב כלל, לפי השולט בסשן. זו הזדמנות לתאם גם (בהנחה שזה קורה פעם בשבוע) פינות תצוגה לציוד, ביגוד, וכל מה שאנשי BDSM עשויים לרצות לראות, לחוש ולקחת גם הביתה icon_smile.gif . זו יכולה להיות חגיגת BDSM שבועית, לא בכל שבוע חייב להיות משהו מעבר למפגש בין אנשי BDSM בבית מוכר ואוהד ובאוירה התואמת את ה theme .

זו דעתי, התייחסותי ועיקר מחשבותי בנושא ואני מביע זאת כאן, לאחר שהוזהרתי כדין שאיני חייב לאמר דבר אלא אם רצוני בכך וכי כל שאומר עלול לשמש ראייה icon_rolleyes.gif ואני מוכן לבדיקת פוליגרף על כל מילה שלי.

אני גם יכול לתת כאן את התחייבותי לכך שנוכחותי (במידה וכאשר זה יצא לפועל) במפגש שבועי קבוע כזה ב "גוטה" , תהיה קבועה.
זה חשוב מאד ואיני רואה צורך להסביר מעל במה זו לאנשי ונשות BDSM חשיבותה של מחוייבות.
הצלחת העניין והנאתנו, וכל מה שיופק מזה תלוי אמנם בהזדמנות ( ששיוואס וייגר "יורים כאן"), אך גם ולמעשה בעיקר, במחוייבות שלנו, אנשי "קהל היעד" . בלי זה, זה יהיה בסיכון ומקור לחרדה עסקית ולא זה מה שאנו (להנחתי) רוצים עבורם ו-או עבורינו.

בתקוה שהיוזמים מבינים שלא תהיינה לי די מילים להבעת כל ההערכה והתודה הראויות...

(אגב, השתמשתי כאן בהרבה מקומות במרכאות כפולות שאיני מבין מדוע בתצוגה המקדימה אינן מופיעות. אני מקוה שהן תופענה, אבל גם אם לא...)

שי