סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

לה מאנשה בשכונת התקוה או: למי, למי, יש יותר כבוד

Dom_Quixote
לפני 18 שנים • 28 ביולי 2005

לה מאנשה בשכונת התקוה או: למי, למי, יש יותר כבוד

Dom_Quixote • 28 ביולי 2005
כבוד, < ------------------

בזמן האחרון כמו שאומרים, אני מצאתי את עצמי ישר בעיצומה של פרשה מביכה וסבוכה, כמו שאומרים.

כבר ימים ולילות שאני מקבל לתיבה שלי הודעות כמו כרגיל שאומרים שאני גדול ושכול הבנות מתות עליי ורוצות שאני יביא בהם, ופה באמת לא רק שאין חדש זה אפילו לא רק ברור אלא מובן מאליו.

רק שמה, שבמקום להגיד קיחוט אתה גדול למה שכתבת את עוד אחד מהטקסטים הגאונים שלך שכבר הם הפכו אצלנו כל בוקר לחלק בלתי מופרד מהארוחת בוקר ממש כמו המיץ פז, אומרים לי בהודעות האלה ששיחקתי אותה עם הבלוג וההודעות של מומו וז'קי ונשמה וכפרה, ושאני מצחיק שם חבל על הזמן למה שיש לי חוש הומור כמו שאומרים מפותח.

אז אני רק רציתי להגיד לכולכם, במהלך אופייני לי למה שכמו שכולכם אתם יודעים טוב מאוד אני צנוע ועינב ומשקיט לכת ומצניע דעת ונעים הליחות ומתגנב בין הצללים כמו שאומרים וכובעי שמוט על מצחי, שאני לא נאה לי לקבל את המחמאות הללו ("הללו" - ע"ע "כמו שאומרים") על משהו שהוא בכלל לא אני עשיתי אותו, אפילו עם המחמאות האלה זה אומר שאנשים ובעיקר הנשים יחשבו שאני עשיתי אותו וזה יביא לי עוד מעריצות, למה שעם כל הכבוד איפה אני אמור לשים אותם את כל המעריצות האלה, מה אני כתר פלסטיק שיש לי כסאות בלי הגבלה? ואני בכלל לא מדבר על זה שתנסו אתם לנפנף על בשר ל-500 אישה לא כולל טף, ועוד בלי מנגל.

ככה שכמו שאומרים, מטוב יצא רע, למה שגם אם זה טוב, יצא מזה רע. אז אלף כל, תדעו לכם שמומו וז'קי ונשמה וכפרה זה לא אני. בית כל תדעו לכם שאני כמו שאומרים יש לי את המשבצת שלי, ולהם יש את המשבצת שלהם, ואנחנו כמו שאומרים חיים בדו קיום, כמו תושבי חברון היהודים עם אחיהם הערבים (לא שיש פה רמיזה, למה שמומו וז'קי והערבים זה כמו שאומרים שתי צדדים של מטבע מארצות שונות, נגיד כמו יורו ואירו). אנחנו אין בינינו תחרות למה שהציבור הוא מספיק גדול ויש מספיק ציבור לכולם, וגם אנחנו לא צופים מחסור לפני פסח הבא שאז ברור צריך להכין מצות, ועד אז יש מספיק זמן לחשוב על פתרון או אפילו יותר טוב לחכות שמישהו אחר יחשוב על פתרון. בינתיים הכל דבש. אני מפרגן להם, והם מספקים לי פרוטקשן.

רק דבר אחד הוא על לבי, כמו שאומרים, וזה שבמהלך אופייני למנטליות שהם הביאו איתם כמו שאומרים מבית אבא, הם לקחו לעצמם ועשו מעשה גוש-קטיף עם המילה "כבוד", שהיא, כמו שכולכם יודעים, היא המילה שלי, ולא רק המילה מילה שלי, אלא ה"מילה" "מילה" שלי, למה שאני מתחיל ומסיים ובעיקר גומר כל הודעה שלי עם המילה הזאתי, וגם כמו שאומרים הטבעתי אותה כמטבע לשון בקהילה, וגם בעוד מקומות קצת פחות מכובדים ונקראים מהקהילה שאני כמו שאומרים יש לי בהם פיתחון פה (לא להתבלבל עם פיתחון הפה של נשמה כלפי המלך שלה). בקיצור, אני נאלץ כמו שאומרים להזדעק ולהזדעם, למה שאני אוהב הרבה את הפוסטים שלכם ז'קי ומומו ונשמה וכפרה ומפרגן כמו שאומרים ולא אומר עליכם מילה רעה אלא עם אני בטוח שאף אחד שמכיר אותכם לא שומע אותי, ואתם ככה, מחזירים לי רעה תחת טובה, וגם זה תחת זה שאני לא יכול להצליף בו למה שעם כל הכתמים של העמבה על המכנסיים אני לא יודע מתי מתחיל לרדת דם.

אז אני אומר שכמו שאומרים כמו שאמר יוזף סטלין ז"ל: אני מושיט את ידי לשלום צודק ביננו לביניכם. אני ימשיך לכתוב בעצמי ולמחוא מחמאות לכם, ואתם תכתבו אתם וכמו אני תעשו את עם ישראל שמח שזה זכות גדולה ומצווה בעת הזו שהגזירות הרעות ניחתות עלינו בזו אחר השניה, ואתם על זה תלכו לגן עדן (שזה כמו האוניברסיטה רק כמה תחנות אחרי), אבל אתם תמצאו לכם כמו שאומרים טריידמרקט חדש! דיר בל בל בלקום, אפילו בחתימה שלכם בפורומים אתם רק כותבים "כבוד". ואני שואל עם סימן שאלה בסוף כדת וכדין: וכי היש פלא שחושבים שאני זה אתם, אפילו שאתם ארבע ואני אחד שזה מבחינה מתימטית וגם עוד יותר מבחינה משקלית לא מסתדר? ואז אני אומר - לא, לא יש פלא, למה שאתם גונבים את הכבוד שהוא הלחם והחמאה שלי, והופכים אותו ללחם והחומוס שלכם. וזה כמובן עבירה על "לא תגנוב", שזה כמעט גרוע כמו "כבד את מלכך ואת שכנך בשכונת התקוה".

אז זהו, אני מצפה כמו שאומרים לעלה של זית (לא להתבלבל עם מילה שנשמעות דומה) מהצד שלכם, ונשים כמו שאומרים קץ לסכסוך הזה שהשתחר לפתחנו, כמו שאומרים.

ובא לציון (מהמכולת) גואל (הספק של הירקות שמחליף את אח שלו יגאל כשהוא בכלא)

(ז"ת יגאל הוא בכלא לא גואל, ברור, כי אם גואל בכלא איך הוא יחליף את יגאל? תחשבו קצת).

כבוד, <---------------------------------

קיחוט

התקציר של הפוסט הזה (C):

יש-מספיק-כבוד-לכולם-אבל-תנו-כבוד-לאבא-של-הכבוד-לפני-שאתם-לוקחים-כבוד-לעצמכם-גם-אם-לכם-מגיע-כבוד-בפני-עצמכם-ואל-תגנבו-למה-שמים-גנובים-לא-יכבו-את-הכובע-שבוער-על-ראש-הגנב-כמו-שאומרים
מישלי
לפני 18 שנים • 29 ביולי 2005

אפילו את התקציר לא הצלחתי לקרוא....

מישלי • 29 ביולי 2005
icon_redface.gif
Succubus​(אחרת)

בו'נה, קיחוט,

Succubus​(אחרת) • 29 ביולי 2005
איפה מצטרפים למועדון מעריצות שלך? 10x2.gif
והנה, קח, עיוני, לא הרבה מקבלים את זה ממני: כבוד!
Tobias​(אחר)
Tobias​(אחר) • 29 ביולי 2005
ממממממממ
בדיוק הבוקר חשבתי שיכול להיות שזה אתה

רק אדם אחד בכלוב משתמש במילה כבוד כל כך הרבה
זיקית

וואלה אח שלי, כבוד.

זיקית • 29 ביולי 2005
אבל..

"אז אני רק רציתי להגיד לכולכם, במהלך אופייני לי למה שכמו שכולכם אתם יודעים טוב מאוד אני צנוע ועינב ומשקיט לכת ומצניע דעת ונעים הליחות"

עינב ?! הליחות ?!

מי אתה ומה עשית לקיחוט ?
Dom_Quixote

Re: וואלה אח שלי, כבוד.

Dom_Quixote • 29 ביולי 2005
זיקית כתב/ה:
אבל..

"אז אני רק רציתי להגיד לכולכם, במהלך אופייני לי למה שכמו שכולכם אתם יודעים טוב מאוד אני צנוע ועינב ומשקיט לכת ומצניע דעת ונעים הליחות"

עינב ?! הליחות ?!

מי אתה ומה עשית לקיחוט ?

לא יודע זיקית... הציגו בפניי תיאוריה שכל הפוסט הזה היה כתוב בשפה קלוקלת במיוחד מפאת ההומאז' האמנותי, אבל מן הסתם זה בולשיט ואני פשוט דביל ישן וטוב. icon_rolleyes.gif

טלי קורה מבין עינייך, כמו שאומרים!

כבוד,
קיחוט
זיקית

המממ

זיקית • 29 ביולי 2005
טול אתה קורה, יא מאאאאנייק !

סתם, מתאימה את עצמי להומאז'.

רוב דולצינאות וטחנות רוח חלושות אופי לך [יעני, ליב לונג אנד פרוספר (עזרן)].

חיוכים,

זיק.
Succubus​(אחרת)
Succubus​(אחרת) • 29 ביולי 2005
נו כבר, טלו שניכם קורות וסגרנו עניין.
נשמה וכפרה המהממות​(נשלטת)

יה אללה שלכם

אין בושה לבן אדם?
לוקחים את הקרדיט של המלך ז'קי שלי, שולחים לו תגובה אחת על 300 צפיות אתמול
ואת כל הכבוד שולחים לקישוט וסנשו פנשה לפרטי?
זה כבוד זה?
לא שאכפת לי לרגע שהמעריצות מגיעות אליו ולא לז'קי, אבל מה עם המעריצים?
ז'קי שלי אוהב שגברים אומרים שהוא גבר ולי לא אכפת שנשים יגידו אבל במרחק של 200 מטר לפחות ובלבוש צנוע ולא חושף ולא מתגרה, למה אני נעשית אלימה כשמתקרבים לי לז'קי.

רק שתדעו לכם שז'קי ומומו ואני וכפרה (שהיא אחלה זיון בפני עצמה ואת זה אני אומרת אחרי בדיקה מדוקדקת), עשינו ישיבת סערת מוחות היום ואמרנו אלה לא מגיבים ואני אמרתי אלה מתפלצנים עליי בצ'אט אז בוא ניתן בפסק זמן ונעשה זמן פציעות ונלקק את הפצעים.
חשבנו והחלטנו שיותר טוב שאני אלקק את ז'קי במקום זה, אז אנחנו קצת עסוקים בשישבת.
ז'קי אומר שהשפה שלי מדרדרת אז אני מנסה להזכר שאני עורכדינית לעתיד שגם מסוגלת לדבר יפה אז הנה זה בא:

באשר אליך, קיחוטה ידידי, ראשית - תהנה לך מהמעריצות, מפני שאם אינני טועה גם אתה גברי ביותר (ושז'קי לא יתפוס אותי במילה, נשבעת שלא בדקתי).

המילה "כבוד", עם כל הכבוד ויש הרבה כבוד, חדרה ללקסיקון של העם היושב בציון שנים לפני שהשתמשת בה לראשונה ועוד תככב בו רבות אחרי כולנו ולכן נדמה לי שאין בסיס לטענתך באשר לגניבה הספרותית. לשם הדגמה, זה כמו שתאסור עלינו להשתמש בביטוי הנלוז "באמאש'ך", כי מישהו אחר בכלוב משתמש בו הרבה. נדמה לי שטיעון זה לא יעמוד בבית המשפט.

לאות ידידות ולשם הנפת עלה הזית והעלה הירוק, הריני להציע לך בתמורה למילה כבוד שאתה חש שנגזלת ממך בדמי ימיך, את המילה "רספקט". כמדומני שמדובר בעסקת חילופין הוגנת.

על החתום,

נשמה
נשמה וכפרה המהממות​(נשלטת)

אה ועוד משהו שכחתי

ברור שזה לא אנחנו ולשם הוכחה אני מוכנה שחבר של קיחוטה או חברה אם הוא רוצה יהיו צמודים לו לתחת בשעה שאנחנו נהיה בצ'אט של הכלוב ונכתוב במרץ. אני וכפרה באמת נשים, באמא'שלי.