סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

תנו לנערות לשחק לפנינו

כלובי
לפני 18 שנים • 30 ביולי 2005
כלובי • 30 ביולי 2005
אני לא מבין איך אתה יכול באותה נשימה להודות באמת שאני הדיקטטור שעל פיו ישק דבר ולהעביר עלי ביקורת. נראה לי שאני אערוך את הפוסט שלך ואשנה אותו למילות תמיכה והערצה. ישמש הדבר כאזהרה טרם אפקיע מידך את הכינוי על תואר האבירות והחתימה, ירום הודה ואעביר אותו לחזקתי.

ובכל זאת עניינית - אני לא חושב שבפורום שעניינו שליטה נשית צריך לבוא מישהו באוריינטציה הפוכה לפורום ולפתוח במערכה נגד פטנזיות/פילוסופיה של שליטה נשית יהיו קיצוניות אשר יהיו.

אותו דבר רק הפוך בפורום שליטה גברית

ואותו דבר רק מאותו מין בפורום הבנות על הבנות או הבנים על הבנים

ולשים משהו כן קשור בלא קשור

או לכתוב משהו בעברית בפורום לקוראנו בשפה האנגלית והמבין יבין.

אני מבין שהשרשור נפתח באיזה קטע ספק הומוריסטי ספק מתחכם. אבל בכנות, אני חושב שאני מפספס את חלק מההומור ה.. שונה-מתחכם שהתפתח כאן באתר. פעמים הוא מצחיק ופעמים אני לא מבין מה .. מה..

חוץ מזה קצת להחזיר עטרה ליושנה, פורום שליטה נשית שיתעסק בשליטה נשית, גברית בגברית וחוזר אני על עצמי חס וחלילה.

תקציר - תזהר ממני קיחוטה.
Dom_Quixote
Dom_Quixote • 30 ביולי 2005
כלובי כתב/ה:
אני לא מבין איך אתה יכול באותה נשימה להודות באמת שאני הדיקטטור שעל פיו ישק דבר ולהעביר עלי ביקורת.

ובכל זאת עניינית - אני לא חושב שבפורום שעניינו שליטה נשית צריך לבוא מישהו באוריינטציה הפוכה לפורום ולפתוח במערכה נגד פטנזיות/פילוסופיה של שליטה נשית יהיו קיצוניות אשר יהיו.

אותו דבר רק הפוך בפורום שליטה גברית

ואותו דבר רק מאותו מין בפורום הבנות על הבנות או הבנים על הבנים

ולשים משהו כן קשור בלא קשור

או לכתוב משהו בעברית בפורום לקוראנו בשפה האנגלית והמבין יבין.

תקציר - תזהר ממני קיחוטה.

כלובן, לא העברתי עליך שום ביקורת שהיא, רק אמרתי שלדעתי הפוסט הזה לא בלתי לגיטימי.

מה שכן, אתה צודק, אולי הוא לא שייך לפורום הזה. עם זאת, הוא לא באמת מתנגד לשליטה נשית. הוא מתנגד לשָליטה נשית אחת ספציפית, ולדברים שהיא אמרה, לא לעלינותן של הנשים על הגברים ועליונותה של המלכה לירז בפרט, ולא לשום דבר שקשור באספקט בדסמי, בעצם.

והרי הפתיונות לטוסט הם ללא ספק הקומדיה הכי איכותית שאי פעם נקלעה לכאן!

ואני כמעט בטוח, ולמרות זאת אשאל: הכל בסדר? הטון שלך בסוף קצת הפחיד אותי. לא לחינם הדיקטטור ירום הודו של האתר נתן לנו, בחוכמתו האינסופית, סמיילים להשתמש בהם.

כבוד?
קיחוט
כלובי
כלובי • 30 ביולי 2005
כבוד בודאי כבוד למה לא icon_smile.gif הנה אייקון קטן

הכל בסדר והפתיונות אכן קורעים מצחוק.

ולעניין..
להכתיר את הגברת כ"ליצנית החצר החדשה של הכלוב" בפתחו של שרשור זאת כן השתלחות אישית בעיני.

אז בוא נגיד שלא ברור לנו אם השרשור הוא קריאת תיגר כנגד שליטה נשית או השתלחות אישית. הרי שלשני הדברים האלה אין מקום כאן.

הועילו חכמים בתקנתם OFF TOPIC ואולי אף OFF LIMITS. ושוב סליחה שאני מתיחס ברצינות כזאת תהומית לעניין שודאי החל כדבר פעוט. אבל בעיני יש לדברים האלה כאן משמעות. בעיקר אם יש רצון מצד הצדדים - ואני מאמין שיש כזה רצון - שהפורומים של הכלוב יעסקו ויפרגנו ל-BDSM על שלל צבעיו וגרורותיו.

והנה אייקון נוסף לסיום כדי שתראה שבאמת הכל בסדר icon_arrow.gif (לדעתי אני הראשון שאי פעם השתמש באייקון הזה)
teacher​(שולט)
teacher​(שולט) • 30 ביולי 2005
אני לא חושב שהיא ליצנית חצר,
לדידי, היא מציגה פנטזיה אמיתית, וככזו - יש לה את כל הלגיטימציה בעולם.

הגבול הוא בגרירת האחרים בעל כורחם לתוך עולם הפנטזיה שלה, שאולי מאוד מתאימה לה,
אך מעוררת אנטגוניזם רב אצל אחרים.

היו אינספור מקרים כאלה בכלוב, שמישהו חדש מגיע, ו''נוסע בהילוך ראשון'', קצת יותר מדי זמן.
אז מה? מותר. כל עוד היא כותבת ברמת הפנטזיה בלבד, יכולות גם התגובות להיות כאלה, ונראה לי שהיא לא כתבה הרבה על האני האמיתי שלה או החיים הלא וירטואלים, כדי שנוכל מזה ללמוד על מי היא ומה היא.

כל אחד מאיתנו בוחר מה לחשוף כאן - זה לגיטימי לחלוטין.

ופוסטים כאלה, אין סיבה שיערערו את אמות הסיפין.. כולה פוסט, טקסט, וירטואלי, ולא דבר שקרה באמת.

וניטשה כמעט אמר - ''כשאתה יוצא מן הבית - אל תשכח את ההומור''...
icon_cool.gif

teacher
המכשפה בג'ינס​(שולטת)
ואני אומרת - יותר מדי גברים, האמורים "להסתובב" בפורום הבנים על הבנות, "מסתובבים" בפורום הבנות על הבנים - יוחזרו איש איש לכור מחצבנו או יכריזו על מעבר לצד השני icon_wink.gif
teacher​(שולט)

מי זה מומו?

מכשי -
מזה אני אמור להבין שאת כבר עברת ולא הכרזת?

teacher
המכשפה בג'ינס​(שולטת)

Re: מי זה מומו?

teacher כתב/ה:
מכשי -
מזה אני אמור להבין שאת כבר עברת ולא הכרזת?

teacher

כתבתי גברים יקירי - גברים icon_wink.gif (אם המכשפה תעבור זה יהיה בלוח השנה של אירועים בהסטוריה ששינו את פני האומה icon_wink.gif)
teacher​(שולט)
מכשי - אנחנו כנראה לא משדרים על אותו התדר.
את אמרת:
ציטוט: ''..יותר מדי גברים, האמורים "להסתובב" בפורום הבנים על הבנות, "מסתובבים" בפורום הבנות על הבנים - יוחזרו איש איש לכור מחצבנו או יכריזו על מעבר לצד השני ..''

ואילו אני אמרתי, לא במילים האלה ממש, שלפי ההגיון הזה,
היות שגם את כותבת בפורום הבנים על הבנות, נראה לי שפיספסתי את ההכרזה שלך...

חיוכים
teacher
המכשפה בג'ינס​(שולטת)
teacher כתב/ה:
מכשי - אנחנו כנראה לא משדרים על אותו התדר.
את אמרת:
ציטוט: ''..יותר מדי גברים, האמורים "להסתובב" בפורום הבנים על הבנות, "מסתובבים" בפורום הבנות על הבנים - יוחזרו איש איש לכור מחצבנו או יכריזו על מעבר לצד השני ..''

ואילו אני אמרתי, לא במילים האלה ממש, שלפי ההגיון הזה,
היות שגם את כותבת בפורום הבנים על הבנות, נראה לי שפיספסתי את ההכרזה שלך...

חיוכים
teacher

יקיר, אני לא מסתובבת ולא ממש כותבת אני מגיבה אורחת שמפרגנת לכותבים מוכשרים - יחי ההבדל הקטן icon_wink.gif
Tame
Tame • 30 ביולי 2005
הממ אני חושב שהפיתרון לזה יהיה אולי להקים פורומי פנטזיה ומשחק
או לפחות לפתוח אשכול אחד כזה בכל פורום (כי פורום שלם יכול להיות יותר מידי וסתם להעיק על האתר).
לפני שסאבים יגיבו באשכולות כאלו הם יבקשו רשות מהדומים ואם יש להם כבר דום משלהם אז הוא יחליט בעצמו ובכלל יהיו גינוני שליטה וירטואלים. זה עשוי להיות כיףicon_smile.gif