לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

שלום

זוג עם שאלה
לפני 18 שנים • 31 ביולי 2005

שמחנו לראות את התשובות הרבות

זוג עם שאלה • 31 ביולי 2005
TAME למה אתה מתנגד לקשר עם אדם נוסף מחוץ למסגרת של הזוגיות. לכאורה זה יכול להיות פתרון טוב? יש לך נסיון או שאתה מכיר נסיונות כאלו שנכשלו?
שחורה כחולה יתכן ואת צודקת, אבל כנראה שכבר עבר יותר מדי זמן מאז שגילינו את ה BDSM , ולכן לא סביר להניח שמדובר כאן בהתלהבות ראשונית שתדעך.
ואדון נשוי- ממש עזרת! rffl.gif בדיחה מוצלחת.
009 הבעיה די ברורה-האיש רוצה סקס ונילי. זה חסר לו, והוא לא רוצה את זה מזוגתו שלא ממש אוהבת סקס ונילי.
Succubus​(אחרת)

Re: שמחנו לראות את התשובות הרבות

Succubus​(אחרת) • 31 ביולי 2005
זוג עם שאלה כתב/ה:
TAME למה אתה מתנגד לקשר עם אדם נוסף מחוץ למסגרת של הזוגיות. לכאורה זה יכול להיות פתרון טוב? יש לך נסיון או שאתה מכיר נסיונות כאלו שנכשלו?
שחורה כחולה יתכן ואת צודקת, אבל כנראה שכבר עבר יותר מדי זמן מאז שגילינו את ה BDSM , ולכן לא סביר להניח שמדובר כאן בהתלהבות ראשונית שתדעך.
009 הבעיה די ברורה-האיש רוצה סקס ונילי. זה חסר לו, והוא לא רוצה את זה מזוגתו שלא ממש אוהבת סקס ונילי.

בקיצור, אני רוצה לראות אם אני מבינה את זה נכון: בתכל'ס אתם מחפשים תמיכה לרעיון של לקיחת מאהבת לבעל?
אני לא-מונוגמית מוצהרת, אבל לא הייתי ממליצה על זה לאף אדם שאני לא מכירה מספיק טוב. יש אנשים - וזוגות - שמתאים להם לחיות ככה, יש אנשים שלא, ויש זוגות שיתפרקו בגלל דבר כזה. רק אתם יכולים לדעת (או לשער, על סמך היכרות עם עצמכם ועם הזוגיות שלכם) מה מתאים לכם, מהבחינה הזאת.
Adonasuy​(שולט)

חשבתי להציע ש...

Adonasuy​(שולט) • 31 ביולי 2005
הגבר יתן לה סטירה ויכריח אותה לעשות מין ונילי. בתנוחה מסיונרית דרך חור בסדין, אם כבר.
ואם אחרי הסטירה היא נאבקת- אז שיקשור אותה היטב. ואז בטוח אפשר לעשות מין ונילי.
Tame

Tame • 31 ביולי 2005
זוג עם שאלה כתב/ה:

כן,
יצא לי להיות עד לניסיונות כאלו שנכשלו ואפילו לשים לב להתמוטטות הפילוסופיה שלי בניסיון האישי שלי (זאת משום שלפני כמה זמן כן דגלתי ביחסים פתוחים מהבחינה ההגיונית אבל לפעמים הרגש לא מקשיב להיגיון) זה יכול להיראות בסדר על פני השטח אבל זה משאיר מקום לשחיקה איטית מתחת לפני השטח שאף אחד לא ישים אליה לב עד שתתפרץ ואז כבר מאוחר מידי.

בלאק בלו,
אולי את צודקת, אני בהחלט יכול לראות את עצמי מבצע "שירות מיני" על מנת שבת הזוג שלי תרגיש טוב יותר. מה שאני לא מסוגל להבין זה כיצד הדבר יכול לגרום לה הנאה.
אני אישית לא נהנה בכלל אלא אם כן אני בטוח שגם הצד השני זוכה להנאה מרובה ושהכל נעשה מתוך חשק ולא מתוך היגיון.
בכל מקרה לא מכיר את אותם סקסולוגים שאת מדברת עליהם (האמת שלא מכיר סקסולוגים בכלל) אבל אישית לי סקס תמיד היה וישאר משהו הדדי, אם אני יודע שזה לא הדדי אני מעדיף לעשות את זה בעצמי לבד.
Succubus​(אחרת)

Tame כתב/ה:
בכל מקרה לא מכיר את אותם סקסולוגים שאת מדברת עליהם (האמת שלא מכיר סקסולוגים בכלל) אבל אישית לי סקס תמיד היה וישאר משהו הדדי, אם אני יודע שזה לא הדדי אני מעדיף לעשות את זה בעצמי לבד.

סקס הוא אכן משהו הדדי, אבל בזוגיות ממושכת אין שום הכרח שהוא יהיה כל הזמן מאוזן, כל עוד בחשבון הסופי הוא מאוזן. אחרי הכל, לא תמיד לשני בני הזוג מתחשק באותה רמה באותו זמן, לא? ובכל מקרה קורה לפעמים שאחד בוער בזמן שהשני, ככה, בסדר עם זה. אז מה, תמיד חייבים להיות בשוויון?
סתם בתור דוגמה, מין אוראלי - יש לך בעייה עם זה שבפעם אחת אחד מבני הזוג מפנק את השני עם זה, ובפעם אחרת - ההפך? מה, הכל חייבים לאזן במקום? לא קרה לך אף פעם שמישהי העניקה לך מין אוראלי ואחר כך סתם נשכבה לידך, בלי לצפות ל"תמורה" באותו רגע, לכל היותר חיבוק? לא קרה לך אף פעם שעשית את זה בשביל מישהי? זה בדיוק אותו דבר.
(אם לא קרה לך, אז כנראה שאנחנו מאד שונים...)
baby(expired)​(לא בעסק)

Re: סיפור קטן..

baby(expired)​(לא בעסק) • 31 ביולי 2005
Adonasuy כתב/ה:
זוג אחד פנה לסקסולוג בטענה שחיי המין שלהם לא מספקים. למען האמת- האשה לא מסופקת. לא גומרת ב כ ל ל ...

הסקסולוג מקשיב ואומר:
"חצי דקה אחרי זה נאקותיה של האישה ממלאות את הבית,
"

אני חייבת להכיר את האיש שמכניס ערימות של נאקות הביתה...

שווה היה לבדוק כמה שווה אשתו...

אחת ולתמיד:

נאקה: נקבתו של הגמל

אנקה: קול שבוקע מגרון כלשהו.

בברכת עלו והגשימו (ודי לשגול נקבות גמלים)

בייבי
נמש
נמש • 31 ביולי 2005
בייבי הרגת אותי מצחוק...

rffl.gif rffl.gif rffl.gif rffl.gif rffl.gif rffl.gif rffl.gif
Succubus​(אחרת)

Re: סיפור קטן..

baby כתב/ה:
אחת ולתמיד:

נאקה: נקבתו של הגמל

אנקה: קול שבוקע מגרון כלשהו.

בברכת עלו והגשימו (ודי לשגול נקבות גמלים)

אה... למעשה, את טועה. כלומר, את צודקת לגבי אנקה, אבל נאקה, פרט לנקבת הגמל, זה גם "אנחה, אנקה, בכי, געי, געייה, המיה, זעקה, ילל, יללה, כאב, צעקה, צער." (מתוך "מילה במילה" של אבניאון, שזה מה שהיה לי בהישג יד כרגע.) מנקדים את זה אחרת.
מה שכן, עדיף להשתמש ב"אנקה", שהיא הצורה הנפוצה יותר. אבל לא כי "נאקה" זה שגוי.
יש להוסיף שאני מצטרפת לסיפא של דברייך. די לשגול נקבות גמלים!
Tame
Tame • 31 ביולי 2005
בלק בלו,
אישית אני נהנה יותר מלרדת לבחורה מאשר שבחורה תרד לי, אני מאמין שברוב המקרים זה הדדי ולכן מין אוראלי אינו דוגמה טובה כי זה כיף לשני הצדדים.
ולא, אף פעם לא קרה לי שמישהי ירדה לי ונשכבה אחר כך בלי לקבל "תמורה" - קודם כל אני מוחה נגד השימוש במינוח "תמורה" זו לא עבודה וזה ללא תנאים, אולי אני פשוט הייתי בר מזל יותר ממך בבחירת הפרטנרים אבל מעולם לא הייתי במצב של לעשות משהו בתמורה למשהו אחר, לרוב, וזה גם ביחסים הונילים, זה יותר תחרות מי עושה בשביל השני יותר..
חוץ מזה, מנסיוני ברגע שהאקט מתחיל זה לא נגמר שם, אם אני מספיק מגורה בשביל לקבל אוראלי או לתת אוראלי אני מספיק מגורה גם לכל השאר. איך אפשר להסתפק בירידה וזהו? אני מעדיף לוותר על זה מאשר לאפשר למישהי לא מגורה מספיק לעשות את זה. גם מהסיבות שהזכרתי למעלה (על עניין ההדדיות והירידה בהנאה המינית שלי כשאני לא חושב שהצד השני נהנה) וגם מהסיבה הפשוטה שהסקס לא יכול להתחיל ולהיגמר בירידה ולא כיף להפסיק באמצע..
אם זה רק בשביל השפיכה עדיף כבר לעשות ביד..
ואולי זה הסאב שבתוכי מדבר, אבל תכלס מעולם לא ראיתי בשפיכה משהו חיובי, זה לרוב גורם לכך שאני אצטרך לקחת הפסקה ובמקרים מסויימים אפילו מפסיק את הסקס לגמרי. לא חיובי בכלל.
Succubus​(אחרת)
Tame כתב/ה:
בלק בלו,
אישית אני נהנה יותר מלרדת לבחורה מאשר שבחורה תרד לי, אני מאמין שברוב המקרים זה הדדי ולכן מין אוראלי אינו דוגמה טובה כי זה כיף לשני הצדדים.
ולא, אף פעם לא קרה לי שמישהי ירדה לי ונשכבה אחר כך בלי לקבל "תמורה" - קודם כל אני מוחה נגד השימוש במינוח "תמורה" זו לא עבודה וזה ללא תנאים, אולי אני פשוט הייתי בר מזל יותר ממך בבחירת הפרטנרים אבל מעולם לא הייתי במצב של לעשות משהו בתמורה למשהו אחר, לרוב, וזה גם ביחסים הונילים, זה יותר תחרות מי עושה בשביל השני יותר..
חוץ מזה, מנסיוני ברגע שהאקט מתחיל זה לא נגמר שם, אם אני מספיק מגורה בשביל לקבל אוראלי או לתת אוראלי אני מספיק מגורה גם לכל השאר. איך אפשר להסתפק בירידה וזהו? אני מעדיף לוותר על זה מאשר לאפשר למישהי לא מגורה מספיק לעשות את זה. גם מהסיבות שהזכרתי למעלה (על עניין ההדדיות והירידה בהנאה המינית שלי כשאני לא חושב שהצד השני נהנה) וגם מהסיבה הפשוטה שהסקס לא יכול להתחיל ולהיגמר בירידה ולא כיף להפסיק באמצע..
אם זה רק בשביל השפיכה עדיף כבר לעשות ביד..
ואולי זה הסאב שבתוכי מדבר, אבל תכלס מעולם לא ראיתי בשפיכה משהו חיובי, זה לרוב גורם לכך שאני אצטרך לקחת הפסקה ובמקרים מסויימים אפילו מפסיק את הסקס לגמרי. לא חיובי בכלל.

קודם כל, לא סתם שמתי את המילה "תמורה" במרכאות. הייתה לזה סיבה.
ושנית, אני חושבת שכדאי שנסכים לא להסכים. icon_smile.gif אני מאד מרוצה מבחירת הפרטנרים המיניים שלי עד כה, ובין השאר, מהעובדה שאין תחושה ששני הצדדים חייבים להיות מסופקים פיזית תמיד כדי שמערכת היחסים תהיה טובה. לי אין בעייה עם הרעיון של לרדת מדי פעם לבן הזוג שלי רק לשם ההנאה שלו, כמו שאין לי בעייה עם הרעיון שמדי פעם הוא יעשה את זה רק לשם ההנאה שלי. ובטח שאין לי בעייה עם הרעיון שמדי פעם מקיימים יחסים כשאחד הצדדים נורא רוצה והשני לא כל כך. בטווח הארוך, זה מתאזן.