בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

אי הבנה אחת גדולה !!!

הנמרונת
לפני 18 שנים • 8 באוג׳ 2005

.

הנמרונת • 8 באוג׳ 2005
. icon_confused.gif
דום-34​(שולט)

תת אלוף שמועתי

דום-34​(שולט) • 8 באוג׳ 2005
נתבקשתי מגוף ראשון להתערב ולעשות סיום מוצלח לתת אלוף שמועתי .(עיין ערך ריכולים...)
אז לאחר כמה שיחות עם הנוגעות בדבר, הגיע הרגע המיוחל .
דרומית כל הכבוד על אומץ הלב לפתוח שרשור.
וגם לך עגיל בפיטמה תודה
ואתה גוף ראשון לאחר שיחות ארוכות איתך
אני מאחל לך הצלחה בעולם הבדסמ
בכבוד רב
דום 34
הבורר של הכלוב icon_rolleyes.gif
המכשפה בג'ינס​(שולטת)
גוף ראשון !

בחיים לא שמעתי שמועות אודותיך, רובנו כאן נוהגים לחוות דעה על אדם לפחות אחרי שפגשו אותו לפחות למשך - 3 דקות, לא נראה לי שמישהו כאן פגש אותך מספיק זמן בשביל לאסוף מידע שיהפוך לשמועות, קל וחומר כוזבות...

מההודעה של דרומית (תסלחי לי אחותי) עולה ריח של "ייאאלללה נכתוב לו משהו שיפסיק לחיות בסרטים". מההודעה שלה וגם מההודעה שלך - לא מובן בכלל את מי אתה מאשים ומדוע הן מכות על חטא שלא ביצעו !!!

מהיכרותי הקצרה איתן, אני מתקשה להאמין שהם יבזבזו את זמנן על משהו כאן בכלוב חוץ מאשר חיפוש זוגיות + קצת שעשועים חברתיים. (כמו רובנו כאן)

אני כבר לא מדברת על הצפת הפרטי שלי ושל עוד רבים כאן בשלוש הודעות ביום עם לינקים ווידוא מוחלט שחוץ ממך + 2 שקשורים לסיפור (ולדעתי נגררו לזה מרחמנות), תגרור עוד עשרות אנשים לפרשה המפגרת הזו שבמרכזה עומד אדם שמחפש את עצמו או שפחה או מלכה או חיים או גם וגם וגם בעיסקת חבילה כוללת.

קח קורס במודעות עצמית ואל תעשה לנו כאן סדנת מולטימדיה + קמפיין ציבורי לזיון שכל!
או בקיצור - גט אה לייף אנד גיב אס אה ברייק!
פחדנית האושר​(לא בעסק)

כל הכבוד למכשפה!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

מכשי אם לא היית .........אז היו צריכים להמציא אותך
את ענקית!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

באמת שאין לי מושג על איזה שמועות מדובר
אבל גם הפרטי שלי היה מוצף בהודעות ולינקים

ועד עכשיו אני לא יודעת על איזה שמועות מדובר

ובאחת ההודעות אפילו הואשמתי שאני מפיצה אותם

כל הכבוד לדרומית שהבינה שצריך לפתוח את הפוסט הזה .... בשביל לסתום למישהו את הפה...

ושוב מכשי הוצאת לי את המילים מהפה ...(אוהבת אותך...)
Lilu-FemdoM{Pon}
Lilu-FemdoM{Pon} • 8 באוג׳ 2005
עד עכשיו בחרתי לשתוק לגבי הסערונת שהייתה
אבל תגובתה של מכשי הוכיחה לי משהו.
הייתי חלק ממסע הפאראנויה של גוף ראשון או מאסטר דניאל מה שלא יהיה
הוא האמין בכל ליבו שאני משמיצה אותו ואחראית לכל השמועות עליו כשבעצם
לא הייתי קשורה לכך אלא רק בתור השומעת את השמועות .
אני בחרתי להאמין כי זאת זכותי , הוא לא קיבל את זה והחליט שאני חלק מה"קנוניה" נגדו
והתחיל לתקוף אותי ולאיים ולהציף אותי בהודעות ולהציף אחרים בהודעות "בכי" שאני עושה
לו עוול , הוא יודע לייצג את עצמו , וראיתי שבחרו להאמין לו אז החלטתי לשתוק ולתת לאמת לצאת
החוצה, ואכן זה מה שקרה, מכשפה יקירתי , כל הכבוד שהעזת לצאת קבל עם וועדה נגדו , חשבתי
כבר שכולם תמימים ועיוורים ושאני לא בסדר.

זהו , אמרתי מה שיש לי לומר.
אני מוציאה את עצמי מהסיפור המגוחך הזה.
גוף ראשון​(לא בעסק)

אז אני אספר עוד פרט בסיפור, ודום34 שמע את זה מעגיל פיטמה

גוף ראשון​(לא בעסק) • 8 באוג׳ 2005
המלכה הכחולה הזמינה את לילו27 ליום הולדתה וביקשה ממני להביא אותה ברכבי לקריות.
לילו27 אמרה בפרוש למלכה כחולה שאני אדם מסוכן והשמיצה אותי. והוסיפה שהיא מפחדת לנסוע איתי ברכב. (מחר ניפגש כולם בדנג'ן ותראו כמה אני אדם נחמד ולא מסוכן)
היא הסתמכה על מידע סודי שהיא קיבלה לכעורה מדומית דרומית ועגיל בפיטמה .
לא קיימתי יחסים עם אף אחת מהבנות המדוברות - לא ניפגשתי איתם אפילו !!!
ראיתם שעגיל בפיטמה ודומית דרומית בכלל הכחישו קשר לזה . ואמרו שזה בולשיט !!!
רק להזכירכם שלא לילו27 ולא מכשפה מכירות אותי בכלל.
כאשר דיברתי עם עגיל בפטמה בטלפון , ודום34 היה ברקע בלי שהיא תדע , אז עגיל בפיטמה הודתה בפניינו שאמרה לילו27 ולענקקק שאני אדם מסוכן . וחזרה בידיוק עם הדברים של לילו27 אמרה למלכה כחולה .... וגם שאלה אותי אם אני גר באלעד כמו שדומית ועגיל שאלו אותי ....
אני גר בתל אביב .... ורק בתל אביב .....

אז חאלס בולשיט לילו27 , לילו 27 את בחורה מסוכנת ולא אחראים - משמיצה אנשים זרים ללא סיבה - תתבישי לך לילו27 , פשוט תתבישי לך .

.
אולי תסבירי ליל27 מה הסיבה שאת מתנהגת כך ... אולי תגלי לכולם מה יש לך נגדי .....
הרי דומית דרומית ועגיל בפיטמה ירדו מהעיניין .... אז מה הקטע שלך ומה הקטע של מכשפה ?
Dark Artist​(שולט)

Re: אז אני יענה לכולם .... את האמת ודום34 שמע את זה מעגיל פ

Dark Artist​(שולט) • 8 באוג׳ 2005
גוף ראשון כתב/ה:
המלכה הכחולה הזמינה את לילו27 ליום הולדתה וביקשה ממני להביא אותה ברכבי לקריות.
לילו27 אמרה בפרוש למלכה כחולה שאני אדם מסוקן והשמיצה אותי. והוסיפה שהיא מפחדת לנסוע איתי ברכב. (מחר ניפגש כולם בדנג'ן ותראו כמה אני אדם נחמד ולא מסוכן)
היא הסתמכה על מידע סודי שהיא קיבלה לכעורה מדומית דרומית ועגיל בפיטמה .
ראיתם שעגיל בפיטמה ודומית דרומית בכלל הכחישו קשר לזה .
רק להזכירכם שלא לילו27 ולא מכשפה מכירות אותי בכלל.
כאשר דיברתי עם עגיל בפטמה בטלפון , ודום34 היה ברקע בלי שהיא תדע , אז עגיל בפיטמה הודתה בפניינו שאמרה לילו27 ולענקקק שאני אדם מסוכן .

אז חאלס בולשיט לילו27 , לילו 27 את בחורה מסוכנת ולא אחראים - משמיצה אנשים זרים ללא סיבה - תתבישי לך לילו27 , פשוט תתבישי לך .

.
אולי תסבירי ליל27 מה הסיבה שאת מתנהגת כך ... אולי תגלי לכולם מה יש לך נגדי .....
הרי דומית דרומית ועגיל בפיטמה ירדו מהעיניין .... אז מה הקטע שלך ומה הקטע של מכשפה ?

צר לי להתערב פה אבל השרשור הזה צריך להסתיים לאלתר
"גוף ראשון" עם כל הכבוד שאני רוכש לך זה לא היה צעד יפה,על אחת כמה וכמה לא חכם לבוא ולכבס כביסה מלוכלכת לפני כל האתר. זה משהו שעושים בחדרי חדרים ושם זה נפתר. ייעצתי לך להוריד פרופיל אבל אתה במו ידיך הורס את השם שלך. זה שתבוא ותירה לכל עבר בכל מי שמעז לומר עליך ולו את הדבר הקטן ביותר לא יועיל לך ורק יגרום לאנשים להתרחק ממך ולהאמין לשמועות עליך.
אני מכיר את לילו 27 וחרה לי מה שרשמת עליה.היא בן אדם יקר לליבי. זה שהיא בוחרת לכתוב שהיא מאמינה למה שהיא בוחרת להאמין זאת זכותה המלאה. אם היא לא רוצה לנסוע איתך על סמך שמועה אז אני מניח שזאת בעיה שלה ולא שלך ואתה לא צריך להיעלב מכך. לא תמיד אנחנו יכולים לעשות משהו נגד עלילות ורכילויות שצצות באתר וימשיכו לצוץ.הדבר היחיד שניתן לעשות זה פשוט לבוא ולהראות לאנשים את הטוב שבך ולחשוף את האופי שלך. רק אז השמועות יתנדפו ותוכל להפריך אותן. בינתיים אתה רק מחזק אותן
.
Lilu-FemdoM{Pon}
Lilu-FemdoM{Pon} • 8 באוג׳ 2005
לא קיבלתי מדומית דרומית ועגיל שום מידע , לא ידעתי בכלל שהן מכירות אותך עד
שהתחלת במסע ההצקות שלך וההשמצות שלך , ואז מה ששמעתי הוכיח את עצמו
וקיבל חיזוק אחרי שראיתי את ההתנהגות שלך.
הפוסט של דרומית בפירוש לא נועד לנקות את שמך אלא את שמן של דרומית ועגיל,

[quote]בחרתי לפתוח את הפוסט הזה מאחר ואני חושבת שנעשה כאן עוול לכמה אנשים, שאני אחת מהם

הפוסט הזה נועד כדי להפסיק את מסע הצ'ומי והבכי שלך.
לא אמרתי לעגיל ודרומית כלום , אתה פראנואיד נקודה.
כחולה חברה שלי ואני שיתפתי אותה בהחלטה שלי למה אני לא רוצה ליסוע איתך וזאת
זכותי המלאה , אני אחליט למה אני רוצה להאמין , אני סומכת על כושר השיפוט שלי
וראיתי שצדקתי. שמעתי מה ששמעתי ולא העברתי הלאה , אבל אתה ! החלטת שאני שייכת
לסבב שמועות עליך , מי אתה בכלל ??? לא משעמם לי בחיים , אתה לא נושא לשיחה בשבילי
סתם חתיכת פראנואיד ששיגע את כולם בהודעות ובכי ללא הפסקה. אנשים פנו אלי ושאלו "מי הפראנואיד הזה?" , פנית לאנשים שכלל לא יודעים מהסיפור , עירבת אנשים שלא מכירים אותך
ולא קשורים לסיפור בכלל, זאת התנהגות של משועמם , אדם לא בוגר ולא שפוי.

בגוף או דניאל , אני לא משמיצה אף אחד , מכירים אותי כאן יותר זמן ממך ויודעים מי אני , חבל על הזמן שלך.

זהו , מעתה מוציאה עצמי סופית מהסיפור הזה
טמבליזציה.
גוף ראשון​(לא בעסק)

מבקש שתניחו לי בבקשה ... דיי ... לילו27 , זה לא נימעס לך ?

גוף ראשון​(לא בעסק) • 8 באוג׳ 2005
חברה באמת אם אני כל כך לא חשוב - אז בבקשה תניחו לי ....
דום34 , הוא אחד ממכובדי הקהילה ומותיקי הקהילה ,
הוא עזר להרב בנות ולהרבה בנים מהתרדות. - תראו גבר מתורד אני . .... -icon_smile.gif
הסיבה ששלחתי לכולכם הודעת , זה רק בגלל מה שלילו27 וחברותיה עשו ... השמיצו אותי ברבים.
שאלו בבקשה את ענקקקקק - אדם אמין , מה עגיל בפיטמה אמרה לו עלי ....
הוא סיפר לי את זה בצ'אט , ויש לי את זה שמור ומצולם ... אם הוא יסכים אני יראה לכולם ....
הוא אמר בפרוש , שעגיל בפיטמה אמרה לו את אותם דברים שלילו27 מפיצה עלי ....
לא נימעס לכם להתעלל בי .... בבקשה תניחו לי ודיי !!!!
מה זה מגרה אותך מכשפה , מה זה מגרה מינית אותך לילו27 , שמעתי שלילו27 שאת ניראת טוב .... כך סיפרו לי , אז לכי חפשי לך בחורים ..... רדי לי מהחיים .... לילו27 בחיים לא היה לי כלום איתך , אפילו לא צ'וטטנו ביחד מעולם .....
מעניין איך זה שלפני שגיליתי ממקור ראשון שלילו27 היא המשמיצה, כאילו בשם מקור נאמן , שכבר אנו יודעים שהמקור לא הכיר אותי ומתכחש לזה , אז היא - לילו27 עצמה, כתבה לי הודעה ששמרתי ואני יכול להראות לכולם ... וכך היא כתבה : אל תשים לב להשמצות ... זה שטיות ... תמשיך הלאה .... והיא במקביל - לילו27 המשיכה בלי סיבה להשמיץ אותי בלי גבול !!! - זה לא בסדר ... ממש לא בסדר ....
מבקש ממכם עזרה לעצור .... זה כבר לא מישחק בדס"מ וידוע לי שאני לא הרישון שעושים לו דברים כאלו .....