בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

ערביי פליי-פארטי Play Party

Dom_Quixote
לפני 18 שנים • 11 באוג׳ 2005

טחנת רוח

Dom_Quixote • 11 באוג׳ 2005
Dungeon כתב/ה:
נעמה26 כתב/ה:
ואני לא הבנתי מה בדיוק אומר המשפט - שזה לזוגות בלבד - גבר + אישה .
כלומר , אם בת הזוג שלי היא אישה אני לא יכולה לבוא ? ממש מזכיר לי את חוק הירושה .....

אם את אשה ובת זוגתך אף היא אישה הרי אין כל מניעה שתכנסי כי מצויין שנשים יכולות להכנס בהרשמה מוקדמת.

אם היית קוראת את כל הכללים אני מניח שהיית מבינה את רוח הדברים.

מודה ומתוודה שגם אני "לא הבנתי את רוח הדברים" שבפוסט המקורי. ייתכן שלהבא הרוח יכולה להבהיר את עצמה יותר.

נעמה26 כתב/ה:
ציטוט:
אם היית קוראת את כל הכללים אני מניח שהיית מבינה את רוח הדברים.

החלק הזה מיותר .....

ואולי הרוח יכולה להירשם לסדנת ניהול כעסים, אני אישית מוכן להעביר לה אחת במחיר מוזל. יש למישהו פלוגר שמתאים לרוחות?

כבוד,
קיחוט
Uranus
Uranus • 11 באוג׳ 2005
אז אם הזוגות (הטרו ולסביות) יהיו עסוקים אחד עם השני,
מי "יפעיל" את הבחורות שבאות לבד ?
ואם אף אחד לא ירצה להצליף בהן, אז הן תועפנה מהערב על חוסר השתתפות ?????

ולגבי ה"אין אפליה" בדאנג'ן - לומר שגברים סטרייטים לא רשאים להכנס לבד זו לא אפליה ?

אם הסלקציה שלכם ועכיפת הכללים כל כך קפדניות -
מה הבעיה לאפשר לגברים סטרייטים להכנס בגפם?
אחרת מה יש לסטרייטיות לחפש שם לבד ?
מיתוסית​(שולטת)
מיתוסית​(שולטת) • 11 באוג׳ 2005
מה אתם מתעצבנים?
ההוראות האלו קיימות בכל פליי פארטי.

אותו דבר היה עם המייל דום שבו ביקשו רק זוגות או סאביות בודדות.

ונדמה לי (אל תתפסו אותי במילה) שגם בערבים שמאסטר F מארגן זה אותם כללים.

גם אני אף פעם לא הבנתי את סיבת הכללים האלו.
נולי
לפני 18 שנים • 12 באוג׳ 2005

נטיות ואמונות טפלות

נולי • 12 באוג׳ 2005
אני מאמינה שהקביעה הגורפת למקומות "עינוגים אסורים", שם לנשים הכניסה מותרת בגפן ואילו לגברים לא, נובעת מהאמונה שגברים נוטים למציצנות יותר מנשים.
חוץ מזה זה ממש לא בסדר לא להכניס זוגות גברים, לפחות את אלו המוכרים בקהילה או מי מחבריה כשיכים לענין.
אבל זכותו של עסק להתנהל ע"פ רוח בעליו.

ואם כבר שואלים: מה זה השתתפות חובה? ואם אנ יושבת ומלקקים לי את הסוליה זה נקרא השתתפות פעילה? איזה פעילויות מחובתי לבצע כדי שיוגדר שהשתתפתי? ואם יש כללים שונים לגבירם נשים שולטים ונשלטים, נא לפרט. תודה.
הרוח חייבת להיות יותר ברורה. כי כמו שאת רואה רוח, חברי הקהילה הזו מתקשים בהבנה.
Dom_Quixote

בלי קשר לשום דבר

Dom_Quixote • 12 באוג׳ 2005
אני רק מבקש להעיר, ש"ערביי פליי פארטי" זה אומר: "ערבים <דהיינו, אנשים ממוצא ערבי> של פליי פארטי", שזה קצת מעורר תהייה.

ואילו ערבים <דהיינו, מה שבא אחרי לפני הלילה> זה "ערבי פליי פארטי".

אבל מה? אז זה נראה לעין הבלתי מזויינת כ"ערבי <דהיינו, איש אחד ממוצא ערבי> של פליי פארטי.

שזה עוד יותר מעורר תהייה.

בקיצור, סמטוכה.

כבוד,
קיחוט

תקציר (C):

עברית-קשה-שפה
red-cell​(מזוכיסט)
red-cell​(מזוכיסט) • 12 באוג׳ 2005
חחח, ממש חשבתי להגיב ברצינות, אבל אני לא...

זה מזכיר את הבדיחה על השפן והכובע.

מה שלא יהיה תמיד יהיו תלונות....

אבל בעצם אני כן אגיב:

"אפליה" כזאת קיימת גם במקומות יותר תרבותיים ומהסיבה הפשוטה, מציצנות של גברים היא תמיד פחות רצויה מזו של נשים, מה לעשות ככה זה.

אם היו זוגות של גברים הומוסקסואליים שהיו מעונינים להשתתף בערב כזה אני בטוח שהיו מאפשרים להם להכנס. אבל מה, מה לעשות בד"כ לקהילה ההומוסקסואלית יש מקומות אחרים ואני כמעט משוכנע שהם לא מעונינים להשתתף (אבל פה אולי אני טועה). במקרה ואני טועה ראוי היה לאפשר לזוגות כאלו להכנס. כמובן שתמיד יהיו מתחכמים שיאמרו שהם זוג ולמעשה באו להציץ.....
בכל מקרה, מתפלחים יכולים להיות גם בחור ובחורה שקשרו קשר יחד רק בשביל ההתפלחות....
לכן חובת ההשתתפות היא לברכה !!!
SEAMASTER​(שולט)

מוזר ושנוי במחלוקת

SEAMASTER​(שולט) • 12 באוג׳ 2005
1. הפליה היא דבר שלילי , אך הרושם שנוצר כאן הוא שלמעשה המועדון מנסה ליצור גבול דק ולמנוע הסתננות של גברים בודדים , למועדון מותר לקבוע כללים וליצור הפרדה וכל זאת על מנת לנסות כמה שיותר למנוע תחום כניסה "אפור" .

2.אני סבור שטוב שהמועדון הוא זה שמוצא לנכון לארגן את המסיבות האלה ולא אנשים פרטיים אשר עושים לעצמם ולא לחברי המועדון , המועדון סביר להניח יטפל ויארגן זאת בצורה מיקצועית ואיכותית יותר .
Tamashi Nawa​(שולט)
Tamashi Nawa​(שולט) • 12 באוג׳ 2005
אנשים - די לזיין את השכל!!!!

היו בעבר ערבים שאורגנו ע"י אנשים כאלו ואחרים. הערבים (אלו שקודמים ללילה, לא אלו שבאים אחרי ההתנתקות) האלו שאורגנו בין השאר ע"י אמילי המקסימה והאדון הצמוד שלה F המהולל זכו לביקורת מאוד חיובית וגם ערבי המייל-דום הנחשקים היו מדהימים, ועל כן עמוס החליט להטיב עם הקהילה (ועם עצמו כמובן) ולהסדיר את הערבים הללו באופן רישמי וקבוע.
הכללים שעמוס ציין הם ברורים ופשוטים ומובנים לכל מי שמעוניין להבין, ולמי שלא יודע, אלו הם גם פחות או יותר הכללים שהיו נהוגים בערבי הפליי פארטי ובערבי המייל-דום.

הרעיון הכללי הוא ליצור אוירה נעימה ומהנה לכולם כדי שיוכלו להפיק מהערב את המיטב. לצורך זה בניגוד לערבים רגילים במועדון אין "הופעות" שכולם עומדים וצופים אלא באופן ספונטני ואישי כל אחד עסוק בענייניו, ומתחבר עם האנשים שהוא מכיר ושאיתם הוא יודע ומכיר והגיע וקבע מראש, פלוס כל מיני קשרים ספונטניים אשר מתרחשים בצורה טבעית וזורמת. כלקח וניסיון מהעבר תוספת של נשים "חופשיות" תרם רבות לערב ולהנאה של כולם ממנוואילו מלקחים של ערבים אחרים נלמד שתוספת של גברים "חופשיים" מהווה פוטנציאל הרסני הרבה יותר.
אני לא אומר שגברים פחות או יותר טובים מאחרים אולם סטטיסטית ועובדתית ישנם הרבה יותר גברים אשר ינסו להגיע לערב כזה במטרה וניסיון "לצוד" מישהי מאשר נשים אשר יגיעו במטרה וכוונה "לצוד" גבר (או לצוד אישה), ולכן על מנת להימנע ממצב כזה שייצור אי נעימות נקבעו החוקים הנ"ל.

ובסיכומו של דבר, אלו הכללים ואם לא מתאים למישהו, הוא לא חייב לקחת חלק בזה. אף אחד לא כופה זאת.
לא ראיתי שקמה סערה כאשר הוכרז שהמיל-דום הוא בהשתתפות שוליטים ונשלטות בלבד ובלי נשלטים ואני לא רואה סיבה לסערהב גם עכשיו.
אם זה באמת מפריע למישהו הוא מוזמן לפנות להנהלת המועדון ולדון עימם ולנסות להגיע להסדר או הבנה. ברוב המקים זה אפשרי מכוון שכולנו מכירים את עמוס כאדם שעושה את המירב כדי להתאים את עצמו לטובת הקהילה.

ואתם יודעים מה, אם יש כאן באתר כל כך הרבה שרוצים פעילויות שמוקדשות לקשרים חד מיניים, תדברו עם עמוס, תציעו להרים ערב כזה ואני בטוח שהוא ישמח להענות. כדאי לו.

משום מה ניראה לי שהעניין כאן הוא יותר לפתוח דיון וויכוח ולא באמת לפתור "בעיות".
Uranus
Uranus • 12 באוג׳ 2005
אביס,

תודה שירדת אל רמתנו העממית ודרשת מאיתנו להפסיק לזיין את השכל (4 סימני קריאה)
אנחנו באמת לא ראויים.

וקצת חזרה לדיון.
1. אף אחד לא כופה את זה... אני לדוגמא לא הגעתי מעולם לערבים מהסגנון הזה ולא מעניין אותי להגיע. אני סתם מעוצבן מהדו-פרצופיות.

2. MALEDOM זה ערב בו מי שיש לו אבר מין זכרי (MALE) - אוטומטית וללא תנאי - נהיה שולט בתוספת כמובן סינון של מארגני האירוע. השימוש בדוגמא הזו לא רלוונטי.

3. אם יש סינון, בדיקה והקפדה על המוזמנים אז זו ממש לא בעיה לסנן גם מציצנים וזבי חוטם. אני בטוח שלו סאביתך הייתה חולה ברגע האחרון וכל הסאביות הכונניות בפנקס הקטן שלך היו עסוקות ולו חשקה נפשך להגיע בכל זאת בגפך ואולי להתחבר לך שם עם איזו רדיקלית חופשיה - אף אחד לא היה עוצר את הוד רוממותך, ושים לב הפעם תירוץ הצילום כבר אינו תקף.

4. מועדונים מתורבתים אחרים או ערבי (קיחוט icon_smile.gif ) פליי פארטי אחרים - כן מאפשרים כניסה לגברים לבד - הכל תלוי בבן אדם.
האפליה אשר כן קיימת במועדונים היא הכנסת נשים חינם כדי להעלות את פופולריות המועדון לגברים אשר משלמים כניסה ומחפשים לצוד "כוסיות" והרי כאן זה אמור להיות בדיוק ההיפך. או שבעצם אותן חופשיות נועדו גם לגברים בעלי בנות זוג בלבד - הרי אם לא תשתתפנה הן תועפנה מהערב.

5. את המאמץ הניכר בעריכת רשימת הכללים והקפדה עליהם אני למשל הייתי מנתב לסלקטור שיעמוד בכניסה למועדון בערבי שלישי וחמישי ויסנן אנשים לא מקולחים ובעלי ניחוח אופנסיבי לאף. אז הייתי מוכן לשלם גם פי 2 דמי כניסה.

ולעמוס יש לי את כל הכבוד, ובעיקר להחלטות העסקיות שלו - הוא יודע מה עושה ואני מעריך את זה מאוד - כי הוא איש עסקים.

את ההחלטה הזו אני לא מבין