לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

אני כאן

Adonasuy​(שולט)
לפני 18 שנים • 24 באוג׳ 2005

ואחרי התגובה האחרונה...

Adonasuy​(שולט) • 24 באוג׳ 2005
אולי גם תביני למה מתייחסים ל"טיזריות" כזו בכזו חשדנות.
קיבלת גם תגובות לעצם העניין. כאן ובפרטי (אני משער)- ופתאום ההשתפנות הזו-
שמן על מדורות המלעיזים.

בכל מקרה, מסתבר שהפנטזיה הזו שכיחה בקרב נשים לפחות כמו הפנטזיה על שתי תאומות שבדיות בקרב הגברים, לפי התגובות שקיבלתי למייל...

בקרוב מועדון הסאדו גאנג באנג הראשון.
דום31​(שולט)
לפני 18 שנים • 24 באוג׳ 2005

שלום גאנג באנג

דום31​(שולט) • 24 באוג׳ 2005
צר לי שהיו כמה תגובות מרפות ידיים מכמה אנשים. באמת ההודעה שלך חילצה דחפים אינפנטיליים מכמה אנשים. זה הם, לא את.

אני לא חושב שההודעה שלך הייתה מנוסחת בצורה לא נכונה.
זכותך להופיע ולהתנהג כאישה אסרטיבית שיודעת מה היא רוצה ופועלת בצורה אינטליגנטית למימוש מאוויה.

זה לא נורא אם מסתננים החוצה (כלומר לא פונים אליך) כל אלה שאם האשה מופיעה כמינית וגם ציידת זה מרתיע אותם. אני בטוח
שלא יחסרו לך פונים ושיבוא לציון גאנגואל. שתפי חוויות.

את לא אמורה להשתנות בשבילם.
אל תשתני בשבילם.
אל לא אמורה להתחיל לחשוב "אולי אני ישירה מידי, מאיימת מידי, לא מתנהגת מספיק לפי קודים סטריאוטיפיים של לפני כמה עשורים"
Fuck Them

התגובה של אנפת לילה נכונה ובמקום אבל משתמע קצת ממנה שאולי היית צריכה לשחק משהו שלא נראה לך טבעי. לא מסכים.

נאמר גם :

"תודה גם ל"הוא" על תגובתך. אני מסכימה אתך שפעלתי בדרך לא נכונה, אך כמו כל דבר שקורה לי, זו היתה הזדמנות ללמוד ולהחכים.
אנפה- תודה על תגובתך.
לורדפיין- תודה על קבלת הפנים.

ההודעה שפתחה את השרשור, נכתבה בטון מבודח וכטיזריות.
אני מצטערת אם היא נתפסה בצורה שונה ע"י חלק מקוראי הפורום. "

"הוא" הצליח לערער לך את הביטחון.
פעלת בדרך לפחות סבירה מאוד.
את אומרת שאת "מצטערת". על מה ? שלא יבלבלו לך את המוח.
זאלופון​(שולט)
לפני 18 שנים • 25 באוג׳ 2005
זאלופון​(שולט) • 25 באוג׳ 2005
קודם כל, אני מסכים עם דום31 שאת לא צריכה להשתנות בשביל אף אחד.

לעומת זאת, אני לא מסכים איתו ועם מגיבים אחרים בשרשור שטוענים שנוסח הפניה היה ללא רבב.

בכך אני לא מתייחס לצד ה"מוסרי", אם נקרא לזה כך, של הפניה - האם "מותר" לסאבית, או אשה, להיות אסרטיבית ולפנות בצורה ציידית שכזו. התשובה לשאלה הזו נובעת ממה שהסכמתי איתו למעלה - בוודאי שכן, את לא צריכה להשתנות בשביל אף אחד.

א-ב-ל, העובדה היא (לפחות ככל הידוע משרשור זה) שאופן הפניה הנ"ל לא השיג את מטרתו, ועל כן כנראה משהו היה לקוי בו. לא ש"לא בסדר" לפנות כך, אבל אם רוצים להשיג את המטרה, כנראה שכדאי לפנות בדרך אחרת. יכול להיות שזה העולם שדפוק, אבל עדיין אותו עולם הוא זה שבתוכו פועלים ואי אפשר להתעלם מהאופן שבו הדברים מתנהלים בו.
באופן אישי, גם לי סגנון פניה כזה לא היה גורם לשלוח הודעה.

גם לא נראה לי שהתגובות קשורות דווקא לאשה אסרטיבית המעזה לצאת לצוד את הגברים המפוחדים. אני חושב לעצמי אילו שנינויות מכל קצוות הקשת הבדסמית היו רצות על חשבונו של סאב שהיה מעז לפרסם הודעה בה הוא מודיע שסוף סוף הוא כאן ועכשיו היכן הן המלכות היפהפיות והאכזריות. זה פשוט לא עובד כך, לשום מין.

בכל מקרה, מי שלא תהיי, אל תתני לתגובות לרפות את ידייך. בהצלחה במימוש הפנטזיה.
ana
ana

מגוחך

ana • 25 באוג׳ 2005
מה שקרה כאן וככ צפוי icon_smile.gif
Succubus​(אחרת)

מוזר.

Succubus​(אחרת) • 25 באוג׳ 2005
אני דווקא חשבתי שאופן הפנייה היה בסדר גמור. מה שהפריע לי היה התגובה שבאה לאחר מכן, זאת שלא רק שעשתה דה-לגיטימציה לבדיחות שאנשים בחרו להתבדח כאן, אלא גם ראתה לנכון לפצוח בניתוח פסאודו-פסיכולוגי של אנשים על סמך הבדיחות האלה.
הגיע הזמן שאנשים ילמדו לקבל הומור, גם אם לפעמים הוא על חשבונם. לא כל בדיחה שמישהו מתבדח על הודעה שפרסמת זה סימן לעוינות מודחקת וקונפליקטים עם אמא שלו, או פחד מנשים חזקות וחוסר נכונות לקבל את האחר, או השד יודע מה.
ana
ana

ברור

ana • 25 באוג׳ 2005
שהפנייה ואופן הצגתה הם בסדר גמור ...... מוזר שבמקום זה, אישה רוצה לממש פנטזיה וזוכה לתגובות אינפנטיליות. מגוחך שהאינפנטליזם פושה כאן וכ"כ מדבק, (גרררררר.....).
ככ צפוי, אולי כי אינפנטיליזם וסטיות הולכים ביחד ואולי זה רק הקונצנזוס כאן.....(אולי בגלל כל תלמידי הפסיכולוגיה והפסיכואנליזה בגרוש) וככ צפוי ומגוחך כי אם היא לא חדשה כאן, היא בטח ידעה מה תהיה התגובה...
קייסי

חבל שירדת מזה, אקס גאנג באנג

קייסי • 25 באוג׳ 2005
פנטזיה לגיטימית בעליל, ולדעתי נוסחה ברהיטות חביבה ועניינית. אין כאן טרוליות, כי אין התחזות לאדם אחר. יש כאן ניק זמני ואינסטרומנטלי מוצהר. אני לא מצליחה להבין אפילו על מה המהומה בכלל.
טיצ'ר, חכם ובצד הנכון כהרגלך, אבל הקשר בין בדס"מ לגאנג באנג, כפי שתואר על ידה, נשמע לי די ברור. מדובר בחבורת אנשים שעושה בה כחפצה. היא מושפלת, היא חפץ, היא כלי לתאוותיהם של גברים אנונימיים שאינם שמים את סיפוקה בראש מעייניהם. ואני מסכימה שזו פנטזיה נפוצה בהרבה ממש שחושבים. גם אם החשש לממש אותה ולאבד את עצמך בתוכה הוא חשש וואלידי ואולי אף מוצדק
Aragorn​(שולט)
לפני 18 שנים • 27 באוג׳ 2005
Aragorn​(שולט) • 27 באוג׳ 2005
נראה לי שבשלב הזה כולם יודעים מי זו גאנג באנג
אבל לא נגיד זאת במפורש icon_cool.gif