בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

נשים נשים שק של נחשים ;o)

The_knight
לפני 18 שנים • 25 באוג׳ 2005

Re: נשים נשים שק של נחשים ;o)

The_knight • 25 באוג׳ 2005
Black-Blue כתב/ה:
Tmm כתב/ה:
הוא אמר "יגידו מה שיגידו, מפריע הגיל או לא מפריע הגיל, הן מתביישות בעצמן, שולטות ונשלטות כאחת".
באמת? אשמח לקבל תגובות.

אוח, מה יש לאנשים מהכללות?
...
ואתה יודע עוד משהו? אם אני מתביישת בעצמי, אני לא אתבייש בעצמי פחות בנוכחות מבוגר מאשר בנוכחות צעיר. אולי אפילו להפך, כי מבוגרים ביקורתיים יותר, ויש להם יותר כלים להעביר את הביקורת הזאת.
בקיצור, עזוב את ההכללות המטופשות, תן לעצמך זמן - גם כי הדברים האלה לוקחים זמן, וגם כי מן הסתם עוד יש לך מה ללמוד ביחסי אנוש.

עזוב את ההכללות ... מבוגרים ביקורתיים יותר...עזוב את ההכללות.
GEE גדול !!!
icon_biggrin.gif
Succubus​(אחרת)
לפני 18 שנים • 26 באוג׳ 2005

Re: נשים נשים שק של נחשים ;o)

Succubus​(אחרת) • 26 באוג׳ 2005
The_knight כתב/ה:
עזוב את ההכללות ... מבוגרים ביקורתיים יותר...עזוב את ההכללות.
GEE גדול !!!
icon_biggrin.gif

אל תהיה ליצן. מבוגרים יכולים להיות ביקורתיים יותר פשוט כי יש להם גם יותר עמדת עליונות וגם נסיון רב יותר.
אם אתה מתעקש לקחת דברים עד אבסורד, נו, באמת.
Tmm
Tmm

חחחחחחחחחחחח אוקיי

Tmm • 26 באוג׳ 2005
דווקא לא לא מזלזל
בקרקעית האוקיאנוס​(נשלט)
את האמת TMM , אין גבר שלא חש לפעמים רגשות תסכול כמו שאתה מתאר, ובמיוחד בגילך.
ובכל זאת, אל תעלב אבל זה באמת קצת לא בוגרר:

ציטוט: כנראה שזה שאני לא מוצא אף אחת. אבל באמת רוצה. וזה מציק לי ומפריע ואפילו כואב - זה הסשן שלי.
אני נמצא בסשן של 24/7 עם עצמי.
תמיד.
תקנאו. 🙂
והפלרטוטים הקטנים שלכן בנות - מכאיבות לי יותר.
ועכשיו הבנתי, שאיזה יופי. הצלחתי לגרום לכל כך הרבה נשים - שולטות ונשלטות על כל סוגן להתעלל בי בצורה כלשהי. וואו. אני תותח.

נו אז מה אם כואב לך? זה חלק מהחיים! - תלמד לבוז לכאב שלך!, והכי חשוב תלמד לבוז לזה שמכאיב לך!!. ברגע שתלמד את אמנות "הבוז הגדול", באמת יימשכו אלייך שולטות, משום שאכן למדת לשאת בכאב, והפכת לסאב (ואדם) נעלה.
ואגב, כל פעם שמישהי מלפרטטת איתך, תפסיק לקחת את זה כזה אישי, תן חיוך, תתייחס לזה כסוג של משחק או אימון - כמו מכון כושר. מה, כשתחילים לרוץ או להתעמל לא כואב בהתחלה? ישר מפתחים גוף לתפארת? חכה קצת, קודם תלמד להתענג על הסבל שבדחייה ובסירוב, ואחר - כך תלמד להתענג על הסבל שבהצלפת שוט ענוגה. icon_cool.gif לאט לאט, רק 18 שנים של סבל יש לך על הכוכב.