בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

בדיחות לשבת :)

שיקי​(נשלט)
לפני 18 שנים • 22 בספט׳ 2005
שיקי​(נשלט) • 22 בספט׳ 2005
fairy כתב/ה:
שיקי כתב/ה:
דולי... מה שהם מנסים לומר, ונראה שאת לא ממש הבנת, או לא ממש רוצה להבין, זה שאת לא כל כך מצליחה להצחיק עם בדיחות הקרש האלה...

אולי תנסי להביא חומר חדש שלא נטחן בכל הפורומים בכל העולם כבר 10 שנים, זה יכול לעזור להתאוששות הקריירה שלך כסטנדפיסטית...

מצטער שאני זה שצריך להכנס ולהאיר את עינייך בנדון.

שיקי, למה להגיד את הדברים בצורה מגעילה?
חוץ מזה, יכול להיות שהבדיחות קצת ישנות...אבל לא כולם (כמוני..) שמעו אותם!!!

דולי, תמשיכי לפרסם פה את דברים!!! לפעמים זה אכן קצת בדיחות קרש, אבל..אני אישית, (ואני בטוחה שעוד הרבה), מאוד נהנהת!!
icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif

מישהו היה צריך לומר את מה שמעטים היו מוכנים לכתוב, ומאחר שצביעות היא לא הצד החזק שלי, אני מעדיף לכתוב את האמת שלי כמו שהיא, עם כל הצער שבכך.

זה שהאמת מגעילה...? איזה באסה, אולי באמת כדאי לשקול לשקר לכולם ולומר להם רק מה שהם רוצים לשמוע...

אמשיך לכתוב מה שאני בדיוק חושב גם בעתיד, וגם אם זה יישמע לך מגעיל, הסליחה עמך ומראש.
Here And There​(נשלטת)
Here And There​(נשלטת) • 22 בספט׳ 2005
מישהו היה צריך לומר את מה שמעטים היו מוכנים לכתוב, ומאחר שצביעות היא לא הצד החזק שלי, אני מעדיף לכתוב את האמת שלי כמו שהיא, עם כל הצער שבכך.

זה שהאמת מגעילה...? איזה באסה, אולי באמת כדאי לשקול לשקר לכולם ולומר להם רק מה שהם רוצים לשמוע...

אמשיך לכתוב מה שאני בדיוק חושב גם בעתיד, וגם אם זה יישמע לך מגעיל, הסליחה עמך ומראש.

להגיד את האמת כן, אבל לא בצורה מעליבה ופוגעת.
שיקי​(נשלט)
fairy כתב/ה:

אבל מה אם האמת, היא המעליבה והפוגעת?! מה אז? icon_eek.gif
נולי

משתינים נגד הרוח

נולי • 22 בספט׳ 2005
ראבאק! אחת מנסה להעלות חיוך על פנינו! תרדו מזה. מכירים את הבדיחה - תעברו הלאה. לא הצחיק אותכם - עוד יותר טוב. אבל להשקיע כל כך הרבה אנרגיות בלרדת עליה בגלל זה? לריב אחד עם השני בגלל זה? לא הגזמתם? ביצה. אין לזה שום שם אחר. מסריח לגמרי. אבל מתרגלים.
Blondie the good​(מתחלף)

שלא תגידו שאין פה רוח ספורטיבית

Blondie the good​(מתחלף) • 22 בספט׳ 2005
לאור הויכוחים המטופשים על הבדיחות שפורסמו כאן, החלטתי לסגור את הויכוח ע"י
הלצה משעשעת על בלונדינים )הומור עצמי שלא תגידו(

איזו אחת יוצאת עם בלונדיני, מעלה אותו לדירה שלה ואומרת לו:
"בוא תראה משהו מגניב"
היא בועטת בכל שלה, הכלב קופץ דרך החלון מקיף את הבניין עולה למעלה על שתי רגלים ואז מתחיל לרדת לבחורה.
אחרי ביצוע התרגיל היא שואלת את הבלונדיני "רוצה גם לנסות?"
הבלונדיני עונה "בסדר רק אל תבעטי חזק..."

אני מקווה שבזאת סגרתי את אחד הויכוחים הדבליים בתולדות הפורום
שבת שלום לכולם
שיקי​(נשלט)

Re: משתינים נגד הרוח

נולי כתב/ה:
ראבאק! אחת מנסה להעלות חיוך על פנינו! תרדו מזה. מכירים את הבדיחה - תעברו הלאה. לא הצחיק אותכם - עוד יותר טוב. אבל להשקיע כל כך הרבה אנרגיות בלרדת עליה בגלל זה? לריב אחד עם השני בגלל זה? לא הגזמתם? ביצה. אין לזה שום שם אחר. מסריח לגמרי. אבל מתרגלים.

חשבתי מה לענות לך... חשבתי וחשבתי.... וחשבתי... (האמת היא שתהליך החשיבה היה הרבה יותר קצר אבל כדי שיהיה מעניין וגם מכבודך הארכתי בתאור שלו) ואז החלטתי לצטט אותך: "מכירים את הבדיחה - תעברו הלאה."

ו...למה את לא עברת הלאה?? ובמקום זה השקעת כל כך הרבה אנרגיה בלהשיב לנו ?..?...?...? icon_eek.gif

את יודעת מה? מתרגלים גם למצטדקים למיניהם שבכל פעם כשמתעורר ויכוח כלשהו, נכנסים להטיף מוסר לכולם... ביום שנקשיב לכם, אף אחד לא יכתוב כלום בשום מקום.

ולכן הרשי לי לסיים בעוד פנינה שלך: "ביצה. אין לזה שום שם אחר. מסריח לגמרי. אבל מתרגלים".
Here And There​(נשלטת)
לפני 18 שנים • 23 בספט׳ 2005
Here And There​(נשלטת) • 23 בספט׳ 2005
נולי כתב/ה:

מסכימה

Blondie the good כתב/ה:
לאור הויכוחים המטופשים על הבדיחות שפורסמו כאן, החלטתי לסגור את הויכוח ע"י
הלצה משעשעת על בלונדינים )הומור עצמי שלא תגידו(

איזו אחת יוצאת עם בלונדיני, מעלה אותו לדירה שלה ואומרת לו:
"בוא תראה משהו מגניב"
היא בועטת בכל שלה, הכלב קופץ דרך החלון מקיף את הבניין עולה למעלה על שתי רגלים ואז מתחיל לרדת לבחורה.
אחרי ביצוע התרגיל היא שואלת את הבלונדיני "רוצה גם לנסות?"
הבלונדיני עונה "בסדר רק אל תבעטי חזק..."

אני מקווה שבזאת סגרתי את אחד הויכוחים הדבליים בתולדות הפורום
שבת שלום לכולם

נראה לי שאתה עושה מזה יותר רעש מאיתנו והופך את זה למשהו הרבה יותר גדול ממה שזה באמת. לא הייתי ממש קוראת לזה ויכוח. אדם רשם משהו, ואנחנו הגבנו.

שיקי כתב/ה:
fairy כתב/ה:

אבל מה אם האמת, היא המעליבה והפוגעת?! מה אז? icon_eek.gif

אני לא אכנס לפרטים של ההודעה שלך...אבל יש דרך לומר כל דבר. דוגמא למקרה הזה?

"המממממ ישן קצת.... icon_lol.gif "
Blondie the good​(מתחלף)
לפני 18 שנים • 24 בספט׳ 2005
Blondie the good​(מתחלף) • 24 בספט׳ 2005
[
נראה לי שאתה עושה מזה יותר רעש מאיתנו והופך את זה למשהו הרבה יותר גדול ממה שזה באמת. לא הייתי ממש קוראת לזה ויכוח. אדם רשם משהו, ואנחנו הגבנו.

רשמתי לפני את ההערה שלך. שבת שלום