אחר צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

עכשיו אני יודע איך בד"כ מרגישה בחורה כשגבר פונה אליה

Truth Seeker
לפני 18 שנים • 26 בדצמ׳ 2005
Truth Seeker • 26 בדצמ׳ 2005
קשר פיזי - לגיטימי.
צילום בעירום - לגיטימי וגם רצוי.
הכל לגיטימי, אבל גם אם מחפשים גוף חטוב או זין גדול, יש דרך לפנות. לא שנעלבתי, אבל עדיין זה לא נשמע טוב.

עגבת?
מממממ... לוחמה ביולוגית כתגובה על קצת חוסר נימוס? מוגזם? icon_wink.gif :
זאלופון​(שולט)
זאלופון​(שולט) • 26 בדצמ׳ 2005
לא מפריע לי שהיא מחפשת רק חלק פיזי. מפריע לי הניצול המגעיל של ה"מלכותיות" שלה ושל העובדה שיש יחסית מעט מלכות ומלאנ'תלאפים עבדים.
מישהי שכבר בשיחה הראשונה לא מתביישת לדרוש תמונות עירום בגלל שהיא מלכת אסתר עם כתר על הראש ועוד מעזה להציג את זה כ"נראה כמה אתה מוכן להשקיע" ולנזוף באיש שמולה נוסח "טוב - נמאסו עלי המשחקים שלך. או שאתה מתחיל להיות אפס כמו שצריך, ותאמין לי שיכול להתפתח מזה משהו מצוין לשנינו, או שתפסיק לזיין לי בשכל" היא אשה דוחה בעיניי, בדיוק כמו הדומים שמנסים למכור לסאביות שלא מוכנות ישר לרדת על ארבע ולקרוא להם "אדוני הנערץ" שהן לא סאביות אמיתיות (ואף גרועה מהם, כי היא לא היתה מעזה לנהוג כך לולא יכלה לנצל את הביקוש המספרי).
באמת שאין לי שום בעיה עם אנשים שמעוניינים רק בפיזיות. גם לזה יש דרך.
nerissa​(אחרת)
nerissa​(אחרת) • 26 בדצמ׳ 2005
מסכימה, זאלו.

לא מאחלת להם רע כי אני מרחמת על אנשים כאלה. עצוב בעיני..
השטחיות הזו זה כבר עונש בפני עצמו..
Truth Seeker
מסכים עם שניכם. אדם שבוחר לחיות בצורה כזאת, עם גישה כזאת כלפי החיים, אף פעם לא ממש נהנה מהתוצאה.
טוב לשמוע דיעות של אנשים חושבים לשם שינוי icon_smile.gif
Cynthia

זה בכלל...

Cynthia • 26 בדצמ׳ 2005

מאד מצחיק שקיימים אנשים שחושבים שהשטיקים הישנים האלו עובדים על הותיקים שבחבורה. טלטול, אני מחזיקה ממך על הנימוס הגורף כלפי הגברת גם כשהיא התהנגה בוולגריות שבאמת לא הולמת אשה עם כבוד עצמי.
אגב, רוב הנשים מקבלות לפחות את ההתחשבות המינימלית ברצון לצניעות בשיחות מהסוג הזה. עוד לא קרה לי שמישהו כתב לי ברצינות שהוא דורש ממני תמונות עירום ומיד... icon_smile.gif
Truth Seeker
ציטוט:
אגב, רוב הנשים מקבלות לפחות את ההתחשבות המינימלית ברצון לצניעות בשיחות מהסוג הזה. עוד לא קרה לי שמישהו כתב לי ברצינות שהוא דורש ממני תמונות עירום ומיד... icon_smile.gif

זאת אומרת שהבחורה הזאת היתה יותר גסת רוח מכל הגברים שאי-פעם פנו אליך?
מה קורה פה? גם בזה אנחנו כבר פחות טובים? גסות? קודם בלימודים, אחרי זה בעסקים, ועכשיו גם בגסות אתן יותר טובות מאיתנו? מה נשאר? icon_lol.gif
Cynthia

לא, לא...

Cynthia • 26 בדצמ׳ 2005

זה לא מה שאמרתי.
בגסות גברים מנצחים נשים בכל יום בשנה למעט היום של הסופרבול...
icon_smile.gif icon_lol.gif icon_smile.gif icon_lol.gif icon_smile.gif icon_lol.gif icon_smile.gif icon_lol.gif icon_smile.gif icon_lol.gif icon_smile.gif icon_lol.gif icon_smile.gif

שבת שלום ושנה מעולה לכולם.
me-worship-u
me-worship-u • 26 בדצמ׳ 2005
TALTUL - מאוד התחברתי למה שכתבת בפרופיל - מגיע לך הרבה אבל הרבה יותר ממה שהיה לה להציע.
ולה אני אומר שתלך לחפש מישהו אחר . לא יודע מי היא אבל כנראה לא מגיע לה אחד כמוהו - גם לא מכיר אותו אבל לפי מה שהוא כתב אז הוא מחפש משהו עמוק והיא כנראה (אם זו באמת היא) משהו רדוד יותר.....
Truth Seeker
זה מדהים שיש פה אנשים מפרגנים כמוך, worship, וכמו סינת'יה, nerissa וזאלופון, וזה מה שהופך אותנו לקהילה איכותית באמת.
אחרי השיחה המצחיקה הזאת, פשוט הרגשתי חייב לשתף. אני שמח שעשיתי את זה.

worship... באמת גרמת לי לחייך icon_smile.gif
חג שמח לכולם
טל
פסיכו לוג​(שולט)
פסיכו לוג​(שולט) • 26 בדצמ׳ 2005
מנסיון
אין בנות כאלה. צדקה מי שצוטטה "זה לא גברת זה אדון"
אופורטוניסטים הומוסקסואליים המנצלים נואשות של גברים רבים, למען סיפוק בודד.
אני לא פותח מצלמה אם אין לצד השני מצלמה, או שהוכיח לי מעל לכל ספק, כולל שיחת טלפון, שהוא גברת ענוגה (או פחות ענוגה, אם מדובר בכלוב..) icon_wink.gif