שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

מועדון הדאנג'ן כרטיסי חבר - פרסום תקנון

James Bondage​(מתחלף)
לפני 18 שנים • 1 בינו׳ 2006
James Bondage​(מתחלף) • 1 בינו׳ 2006
פרודו כתב/ה:

ועכשיו ברצינות:
אם אפשר שנו את הכל ושימו כלל אחד בלבד!!! (אולי שניים)

כניסה בנעלי פטיש עם עקב 10 ס"מ ומעלה, בגדי לייטקס, ויניל או עור וניט אחד לפחות.
אפשר גם לחלופין ערום נשי (!) עליון בלבד עם פלוסים של איזולירבנד על הפטמות (לשיקול האדון הנוכחי).

פרודו, נאה דורש, נאה מקיים. תתריע לפני שאתה מגיע למועדון בנעלי פטיש עם עקב 10 ס"מ, בגדי לייטקס ויניל או עור. ולחילופין, תעביר סדנה שתסביר איך גברים אמורים להגיע בעירום נשי (!) עליון בלבד.
קינבה
קינבה • 1 בינו׳ 2006
אני באופן אישי חושב שהתקנון הזה הוא צעד חיובי ובונה אמון
הכל על השולחן - המועדון מתחייב לדברים מסוימים בתנאים מסוימים וחברי המועדון הקבועים מתחייבים במקביל - הדדיות

קל מאוד למצוא שלילי בכל דבר, אני מעדיף לראות את החיובי
Inside your head
Inside your head • 1 בינו׳ 2006
סלחו לי..
אבל בצורה הזו גם חברי המועדון הנוכחים ימעטו מלהגיע או לא יגיעו בכלל.

אבל זו החלטת הנהלת המועדון, ובסופו של דבר הם אלו שאומרים את המילה האחרונה.

ודוקטור איוול..
בקריאה חוזרת של התקנון האבסורדי הזה... בשורה התחתונה המועדון לא מתחייב לכלום.
תקרא שוב, תבין!
פרודו​(מתחלף)
פרודו​(מתחלף) • 1 בינו׳ 2006
James Bondage כתב/ה:
פרודו כתב/ה:

ועכשיו ברצינות:

אפשר גם לחלופין ערום נשי (!) עליון בלבד עם פלוסים של איזולירבנד על הפטמות (לשיקול האדון הנוכחי).

פרודו, נאה דורש, נאה מקיים. תתריע לפני שאתה מגיע למועדון בנעלי פטיש עם עקב 10 ס"מ, בגדי לייטקס ויניל או עור. ולחילופין, תעביר סדנה שתסביר איך גברים אמורים להגיע בעירום נשי (!) עליון בלבד.

פעם אחת הספיקה לי בפורים... לא תודה... אני אישית חושב שכל אישה שנכנסת לנעלי עקב וסובלת את הגיהנום הזה היא מזוכיסטית מטיבעה שמסתובבת עם ספייס נון סטופ. אז במקרה הזה צר לי לאכזב אותך.
בנוגע לגברים עם ערום נשי עליון בלבד... זה מאד פשוט... ואפילו יכול להיות אפשרי מבחינה ויזואלית לכל הפחות. כל סאדואיסטית (c) המבלה במועדון, מלבד מכנס העור ונעלי העקב כמובן, תידרש לרתום סטרפאון לתפארת... ומכאן... לחשיפת פלג גוף עליון כאשר יושם דגש על האיזולירבנד (ביאנקה מותק... מתגעגע!!!).
פרודו​(מתחלף)
פרודו​(מתחלף) • 1 בינו׳ 2006
המכשפה כתב/ה:
אתה ענק!!!

icon_redface.gif
תודה מקסימה... אבל זה רק 1.75... זה די ממוצע icon_wink.gif
Dungeon
לפני 18 שנים • 2 בינו׳ 2006

הבהרות לגבי כרטיס מועדון

Dungeon • 2 בינו׳ 2006
חידוש הכרטיס חל על כל מי שיש ברשותו כרטיס מועדון.
מחיר חידוש הכרטיס הינו 40 ₪ והוא תקף לכל שנת 2006
החידוש יעשה בקופת המועדון במהלך חודש ינואר מי שיגיע לאחר ינואר יצטרך לתאם את החידוש במייל או בטלפון.

בנוסף להטבות הקיימות יקנה הכרטיס בעתיד הנחה במחירי השתיה בבר המועדון ובחנויות ציוד וביגוד של פטיש ו - S&M.
jem's
לפני 18 שנים • 3 בינו׳ 2006
jem's • 3 בינו׳ 2006
אני לא יודע מי ניסח את החוזה הזה
ואומנם אני רק לומד משפטים שנה ראשונה אבל אני במקרה לומד דיני חוזים
ואני חייב לציין שיש כאן כמה סעיפים שלא ממש "עומדים " עם החוק

וזה שאתה חותם על חוזה לא אומר שאתה חייב לעמוד בהם אם הם נגד החוק או פוגעים בשיוויון שלך וכדומה
לא יודע מי כתב את זה לפי דעתי הוא דורש תיקון ובטח שלא ממני כי אני קטונתי מלנסח חוזה כמו שצריך
Tainted​(לא בעסק)
לפני 18 שנים • 3 בינו׳ 2006
Tainted​(לא בעסק) • 3 בינו׳ 2006
פרודו כתב/ה:
James Bondage כתב/ה:
פרודו כתב/ה:

ועכשיו ברצינות:

פעם אחת הספיקה לי בפורים... לא תודה... אני אישית חושב שכל אישה שנכנסת לנעלי עקב וסובלת את הגיהנום הזה היא מזוכיסטית מטיבעה שמסתובבת עם ספייס נון סטופ. אז במקרה הזה צר לי לאכזב אותך.
בנוגע לגברים עם ערום נשי עליון בלבד... זה מאד פשוט... ואפילו יכול להיות אפשרי מבחינה ויזואלית לכל הפחות. כל סאדואיסטית (c) המבלה במועדון, מלבד מכנס העור ונעלי העקב כמובן, תידרש לרתום סטרפאון לתפארת... ומכאן... לחשיפת פלג גוף עליון כאשר יושם דגש על האיזולירבנד (ביאנקה מותק... מתגעגע!!!).

ג'יימס,
שאתה אומר את זה ככה, ואחרי שפרודו כתב את זה בהתחלה...
זה ניראה לי אחלה סשן!!

אני הולכת לחפש נעלים עם עקב 10 ס"מ.... icon_twisted.gif
מלכה מלקה​(אחרת)
לפני 18 שנים • 20 בפבר׳ 2006

אולי

מלכה מלקה​(אחרת) • 20 בפבר׳ 2006
כדאי לציין טלפון להתקשרות ושעות בהן ניתן לתאם חידוש של כרטיס כמו גם המייל בו ניתן לתאם זאת .

בנוסף - נראה לי שכדאי לחשוב שוב על כמות מופחתת של פעמים כי זה באמת יגרום לחלק מהאנשים להגיע פחות וחבל icon_wink.gif

מתי נקבע שהכרטיס לא בתוקף אם מגיעים לדוגמא בתחילת השנה מעט פעמים אבל בסוף השנה הרבה פעמים אז באמצע השנה כבר אין תוקף לכרטיס ? איך אתם מתכננים לאמוד את זה ?

צעד ברור למועדון , קצת פחות יעיל לחברי המועדון icon_exclaim.gif