שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

האמת על השולטות והמלכות

דומינה_אא​(שולטת)
לפני 18 שנים • 28 באפר׳ 2006

מממממממממממממממממ

דומינה_אא​(שולטת) • 28 באפר׳ 2006
אני מלכה שמנה ומכוערת icon_lol.gif

ואם יש למישהו בעיה עם זה שלא יפנה אליי icon_wink.gif

לא נכנסתי לעולם הזה בגלל שאני מחפשת סקס, תאמין לי גיא

אתה לא מתנה מאלוהים ויש מי שירצה גם לזיין שמנות ומכוערות

אני אישית אוהבת את מה שאני רואה במראה בבוקר ... יש לך בעיה

עם בנות שמנות כי הן כנראה כל הזמן דחו אותך ... עם זה אתה צריך

לפנות לפסיכולוג שלך שיסביר לך על ציפורים ודבורים
moonstone​(נשלטת)
לפני 18 שנים • 29 באפר׳ 2006

שפן/שפל

moonstone​(נשלטת) • 29 באפר׳ 2006
יושב לו איש, נשלט לפי דבריו – מול מסך
ומקונן על מצבת השמנות השולטות באתר

מילא יושב ומקונן! אבל אתם עוד עונים לו ומאכילים אותו!
הוא בחר לפתוח כינוי חדש כדי להוציא את זעמו על שמנות הפורום אבל מסתתר בעצמו!
יש מעשה יותר שפל מזה?
לי אין מושג, ומן הסתם גם לכם אין, מי הוא ואיך הוא נראה. ולא רק איך הוא נראה, איך הוא מריח, כמה הוא שעיר, גודל הזין שלו (אז מה אם אמר…) ועוד כהנה וכהנה פרטים קטנטנים...איכססס ואם השיניים שלו עקומות??? זה ממש דוחהההה
להסתתר מאחורי כינוי לא שלך ולזרוק אבנים זו באמת גבורה גדולה.
מה בדיוק חשבת/רצית להשיג כשפתחת את ה"שילשול" הזה?? מסדר דיאטה של כל השולטות?
לא טוב לך מה שיש כאן? חפש במקום אחר. אם אין כאן מה שאתה מבקש מה אתה בכל זאת עושה כאן, ועוד מסתתר?

אני נשלטת, אני נשלטת שמנה. פעם לא הייתי. שמנתי פה icon_razz.gif זה יכול גם להשתנות.

וסתם לידיעתכם: לפי חוקי השומן, 10-15 ק"ג מעל הגובה לפי טבלת המשקל הרצוי נחשב לשמן!
Madame T​(שולטת)

Re: שפן/שפל

Madame T​(שולטת) • 29 באפר׳ 2006
moonstone כתב/ה:
יושב לו איש, נשלט לפי דבריו – מול מסך
ומקונן על מצבת השמנות השולטות באתר

מילא יושב ומקונן! אבל אתם עוד עונים לו ומאכילים אותו!
הוא בחר לפתוח כינוי חדש כדי להוציא את זעמו על שמנות הפורום אבל מסתתר בעצמו!
יש מעשה יותר שפל מזה?
לי אין מושג, ומן הסתם גם לכם אין, מי הוא ואיך הוא נראה. ולא רק איך הוא נראה, איך הוא מריח, כמה הוא שעיר, גודל הזין שלו (אז מה אם אמר…) ועוד כהנה וכהנה פרטים קטנטנים...איכססס ואם השיניים שלו עקומות??? זה ממש דוחהההה
להסתתר מאחורי כינוי לא שלך ולזרוק אבנים זו באמת גבורה גדולה.
מה בדיוק חשבת/רצית להשיג כשפתחת את ה"שילשול" הזה?? מסדר דיאטה של כל השולטות?
לא טוב לך מה שיש כאן? חפש במקום אחר. אם אין כאן מה שאתה מבקש מה אתה בכל זאת עושה כאן, ועוד מסתתר?

אני נשלטת, אני נשלטת שמנה. פעם לא הייתי. שמנתי פה icon_razz.gif זה יכול גם להשתנות.

וסתם לידיעתכם: לפי חוקי השומן, 10-15 ק"ג מעל הגובה לפי טבלת המשקל הרצוי נחשב לשמן!

הפוסל - במומו פוסל, ודי לחכימא ברמיזא... גם לי לא היתה ברורה כל כך כוונת "המשורר" בפתיחת השרשור הנדון, אבל לפחות קיבל את "15 דקות התהילה שלו" icon_question.gif נקווה לשרשורים יותר פרודוקטיבים משרשור זה בעתיד וכפי שראיתי יש לא מעט כאלה באתר.
זאלופון​(שולט)
זאלופון​(שולט) • 29 באפר׳ 2006
נראה לי שהתגובות שקיבל גיא רק מוכיחות את הנקודה שלו, שהנושא הוא טאבו שאף אחד לא מעז לדבר עליו מחוץ לשיחות פרטיות.
הריכוז הגבוה יחסית של נשים במשקל שנחשב עודף בקהילה הוא משהו שאנשים רבים שמים לב אליו, וזה לא משנה אם הם אוהבים או לא אוהבים נשים כאלה. נכון שאף אחד מהם לא ערך מחקר, אבל התרשמות סובייקטיבית משותפת של הרבה אנשים גם אומרת משהו. יכול להיות שזה מקרי לחלוטין, ברור שגם אם יש כאן משהו מהותי הוא לא נוגע לכל אותן נשים אלא רק לחלקן, אבל האם אסור לתהות אם יש קשר כלשהו שתקף לחלק מהמקרים?

שלא יובן לא נכון - אני לא חושב שיש הרבה טעם בדיון כזה מפני שאין סיכוי, לדעתי, שיוסקו ממנו מסקנות כלשהן. גם אם הדברים לא יילקחו באופן אישי והדיון ישמור על ענייניות, אני סבור שגם אם יש נשים שהסיבה הזו תקפה עבורן, הן לא מודעות לכך או לא ירצו לכתוב על כך, כך שבסופו של דבר נקבל מגוון דיעות של אנשים שונים שלאף אחד מהם לא יהיה תימוכין כלשהו לתיאוריה שלו. לא נורא יעיל בעיניי.

אני גם לא חושב ששרשור כזה הוא נחמד במיוחד. אם הייתי רואה סאבית שפותחת שרשור שבו היא תוהה על הקשר בין דומים לבין זין קטן, יכול להיות שהייתי עוקץ אותה, כי הייתי תופס את השרשור הזה כעוד נסיון עלוב לנגח דומים, מהסוג שנפתח פה חדשות לבקרים. אבל אם הרבה סאביות היו מספרות על כך שלהתרשמותן הסובייקטיבית דומים מצוידים במידה פחותה משמעותית מאחיהם הונילים, הייתי בעצמי מתחיל לתהות אם יש כאן משהו ששווה לדבר עליו (ומחפש סרגל).

מה שכן צרם לי בשרשור הזה הוא פתיחתו בעילום ניק. זה מובן לאור התגובות ששרשור כזה גורר, אבל עדיין אני חושב שאם מספיק חשוב למישהו לומר את הדברים, ראוי שיהיה לו האומץ לעמוד מאחורי דבריו.

ולמען הסר ספק - אשה מלאה זה סקסי icon_cool.gif
גיא goddess​(נשלט)
גיא goddess​(נשלט) • 29 באפר׳ 2006
זאלופון, אתה אומר דברי טעם, ואני גם מקבל את הביקורת שלך.
אני לא מחפש להסיק מסקנות, חיפשתי להביע דעה, שלפי דעתי מעניינת.
בנוגע לניק, זה קצת מצחיק - הרי גם אתה, כמו כולם, מסתתר מאחורי כינוי ולא מסגיר את עצמך (שמך האמיתי?). האם אתה פחדן? כנראה שלא. אני משתמש בשם עט כפול (שני ניקים, אולי אפילו ניק וחצי..) ועומד מאחורי דבריי, עליהם אשמח לשוחח בפרטיות ובלי מגנים.
שיקי​(נשלט)
שיקי​(נשלט) • 29 באפר׳ 2006
ממש מפעל חיים יצרת לעצמך עם השרשור הזה, ואתה טורח להגיב באדיקות לכל תגובה ותגובה בלי הבדל דת גזע ומין, בקצב הזה עוד תשבור את שיא גינס לשרשורים ארוכים ומייגעים.

היית אפילו יכול לזכות בפרס ישראל לשנת 2006 בתחום הספציפי הזה (מפעל חיים), אילו לא היו בעבר כבר כמה וכמה שרשורים זהים לחלוטין (במילים אחרות אני מנסה לרמוז לך שלא המצאת את הגלגל היו עוד שכמותך).

נושא חביב, אלא שהכל כבר נאמר בתחום, המצב הקיים בשטח, זה המצב העובדתי שיש, מה אתה רוצה לעשות בנדון? כרטיס אלקטרוני מחשמל בכניסה לפורומים נגד אנשים שהם לא "בקטע" לטעמך? לרצוח בשיטתיות כל מי שלא מתאימה להגדרתך? אולי כדאי ללכת צעד קדימה ולתלות אותן בכיכר העיר (אפשר כיכר המדינה היא גם תשרה אוירה יוקרתית לארוע) למען יראו וייראו?

במקום להתבכיין, תמצא לך דומית כזו שכן מתאימה לך ולהגדרתך, בעת מסע החיפוש שלך, אתה עוד עשוי להתקל בדומיות שיחשבו שאתה לא מתאים להיות עבד לפי הגדרתן, ואז מה? תרצה שיפתחו שרשור דומה לגביך?

תחייה את החיים שלך, תפנה אל הדומיות שנראות לך, ותן לשאר לחיות גם.

שיקי.
Morticia
Morticia • 29 באפר׳ 2006
שמעו, בכל קבוצת מיעוט, סביר שיש אנשים שהגיעו אליה בשל בעיה להתקבל בקבוצות מיינסטרים. סביר, יכול להיות.
יכול להיות שיש נשים שהתקשו למצוא סקס ונילי והגיעו לעולם השליטה משם, בדיוק כמו שבאותה מידה יכול להיות שגבר הגיע לעולם הכניעה כי בעולם הונילי, אף אחת לא רצתה אותו וזה הסיכוי היחידי שלו להתקרב לאישה...
אז מה? אני יוצאת מנקודת הנחה שרוב מי שמגיע לעולמנו, לא מגיע משם ובוודאי שאין מקום להכללות גסות נוסח "כל מי ששמנה היא גם ג'יפה שלא מוצאת זיונים אז קוראת לעצמה שולטת".

נשים מלאות/שמנמנות/שמנות ידועות כנשים מיניות. לי יש הסבר די פשוט לזה ומהותו בעסיס.
רטיבות היא תכונה נדרשת לנשיות וככל שאישה עסיסית יותר, יש בה יותר מיץ, באופן טבעי...

בנוסף, הרבה פעמים נוצרת איזו דינמיקה גופנית טבעית של שליטה כשיש הבדלי גודל משמעותיים בין בני הזוג. יש גברים שאוהבים להרגיש מאוד קטנים ליד האישה שלהם, פיזית. יש נשים שאוהבות גברים קטנים, פיזית.
עולמנו, על אף שבהדחקת מה לצערי, מורכב מהרבה מאוד גברים שמאוד נמשכים לנשים מלאות ומי כמונו המלאות יודעות זאת?
זה גם נורא הגיוני, זה נורא נשי. זתומרת יש גם רזות נשיות מהממות, מן הסתם ויש גם שמנות בטטות חסרות נשיות מן הסתם אבל אין ספק שיש משהו מאוד נשי, פורה, עסיסי באישה עגלגלה.
מה גם שפנים זה פנים ויש שמנמנות יפהפיות.
מי ראה פעם אחרונה את "חמים וטעים" למשל? מרלין מונרו הייתה חתיכת דובה.. אבל איזו אישה...

אישה מלאה זה דבר שיכול להיות מאוד סקסי, אין כאן ספק אבל מעל הכל, זה מתחיל בראש ואם אישה סקסית בראש, היא סקסית בגוף, לא משנה מה הגודל שלו.

מצחיק, כי אני חושבת לעצמי שלא מעט מהכוח שצברתי לעצמי בחיי מגיע בדיוק מאותו סוד שגברים כה רבים התוודו עליו בפניי במהלך השנים: ההערצה הזו לנשיות המתפרצת... זה שם, זה קיים ואני לא מוכנה שיבואו ויגידו לי שכל החיים שלי זו פשרה כי אין לי משהו יותר טוב להשיג.
בולשיט בריבוע וזהו.
kamor​(נשלט)
kamor​(נשלט) • 29 באפר׳ 2006
סוף טוב הכל טוב ,

רק אני מקווה שהניק המזוייף שנפתח ואני יודע מי פתחה אותו ,יעלם באותה המהירות שהוא נפתח.
ואני בטוח שזאת שפתחה אותו לא התכוונה להרע אבל זה רמאות.

בכל אופן אני חושב שכל השירשור הזה מיותר וחסר מטרה.