סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

נשים שמנות ומערכות יחסים

פעם פרח​(נשלטת)
לפני 17 שנים • 20 ביוני 2006
פעם פרח​(נשלטת) • 20 ביוני 2006
אני לא מזועזעת.

נסיון של חברה טובה, שהייתה רווקה עד לא מזמן, יש לא מעט גברים כאלה.
זה די עצוב, וברגעים הקשים שלה היא חשבה לא פעם שלא תמצא בן זוג בדיוק בגלל זה.
היא התחתנה לא מזמן. עם גבר שאוהב אותה בדיוק כמו שהיא.

חברות אחרות, גם גדולות, מרגישות שזה נכון.
הרבה גברים נמשכים פיזית לנשים מלאות (וגם מעבר למלאות).
אבל פוחדים להביא אותן הבייתה מחשש "מה יגידו".
אבל בהחלט לא כל הגברים.
Venus in Furs

עוד סיבות לסקול אותי

Venus in Furs • 20 ביוני 2006
יכול להיות מצב שגבר ימשך לאישה מספיק בשביל לעשות איתה סקס או לנהל איתה רומן, אבל לא מספיק בשביל להתחתן איתה.

כמו שאני בטוח שיצא לכן בימי חייכן לשכב עם בחור שהיה מתאים לאותו רגע, אבל לא ראיתן בו פוטנציאל לקשר רציני. אם בגלל שהיה שמן מדי, או לא מספיק יפה, או עם זין לא מספיק גדול, או לא מספיק עשיר או לא מספיק מעניין או לא מספיק שנון. כל הסיבות הנ"ל הן לגיטימיות בדיוק כמו לא לרצות מישי כי היא לא מספיק רזה.

החלטה על קשר רציני לא נובעת רק ממשיכה ולא רק מאהבה. יש מארג שלם של שיקולים בכל מיני רמות, וכולם לגיטימיים. אנשים מתחתנים מסיבות מגוונות ואני מוכן להתערב שאלו שמתחתנים בגלל אהבה ומשיכה הם במיעוט מטורף.

עוד נקודה שאני רוצה להעלות בעקבות איזושהיא גלוריפיקציה של השומן שאני קורא כאן היא, שעודף משקל זה דבר רע ומסוכן מאוד, ובחוגי הרפואה מתייחסים לבעיית עודף המשקל כגורם התחלואה והתמותה המרכזי בעתיד הקרוב. יותר מאיידס וסרטן.

אישה שמנה היא מלבד היותה אולי חושנית ומרשימה ומענגת ביותר, גם אישה עם בעיה בריאותית רצינית. בעיה שנגרמת עקב חוסר היכולת או הרצון שלה לשלוט באכילה שלה. ואני חלילה לא מדבר על כל מי שהיא לא אנרוקסית. אני מדבר על מי שחורגת בכמה עשרות קילוגרמים מה BMI שלה.

ושוב, הכל נכון גם לגבי גברים.
סאנדיי​(נשלטת)
סאנדיי​(נשלטת) • 20 ביוני 2006
הזדעזעות מה"גילוי" הזה היא מתחסדת בעיני, בדיוק כמו שאמונה ש"אהבה מנצחת הכל" היא נאיבית.
"אמור לי מי חברך ואומר לך מי אתה" נכון פי כמה וכמה כשמדובר בבני זוג. מי לא ראה פעם זוג ברחוב או אפילו בקרב מכריו ותהה "מה הוא עושה עם המכוערת הזו" או "מה היא עושה עם המוסכניק חסר ההשכלה הזה". החברה שופטת אנשים לפי בני זוגם, ולכן אנשים שופטים את בני זוגם גם דרך עיני החברה. החשיבות שניתנת לשיקול החברתי משתנה מן הסתם מאדם לאדם, אבל אני לא חושבת שיש מישהו שחופשי מצורת החשיבה הזו לחלוטין. יש שיבחרו להתעלם מזה (וזה יכול להיות דבר בכלל לא קל), יצא לי להכיר גם כאלה שהלכו בהפוך על הפוך ויצאו אם מישהו דווקא בגלל (או לפחות, גם בגלל) שהחברה לא ראתה את הקשר בעין יפה, אבל אין מי שלא מודע בכלל לאיך בן זוגו והקשר שלו עליו נתפסים.
ואני מצטרפת להמלצה על "שמנה"
http://www.habama.co.il/show.asp?ShowNo=12639
Blondie the good​(מתחלף)

יש כאלה ש"היצוגיות" חשובה להם

Blondie the good​(מתחלף) • 20 ביוני 2006
הם שטחיים? אולי טפשים? אולי
מה שבטוח שזו זכותם המלאה לבחור בנות זוג, כפי שזו זכותן של הנשים לפסול גבר מטעמים כלכליים.
אמנם באופן אישי אני מעדיף נשים מלאות (תגידו מה שאתם רוצים, בעיני זה סקסי וחושני)
אבל זכותו של כל חובב מלאות לחפש לעצמו מקלונת בשביל ה"יצוג" ולא להגיע לסיפוק.

בעיני זה בדיוק כמו לעשן. זה מגעיל, זה לא בריא, זה בזבוז כסף אבל אנשים עושים את זה כדי להיות"מאגניבים".
עומר.

למי שרואה האלופה בהוט

עומר. • 20 ביוני 2006
אז בדיוק שם הוא אוהב את "השמנה" שהיא אגב יפהיפה לדעתי ומוכשרת וכולם צוחקים עליו בגלל זה הוא באמת לא מוכן לבוא איתה לאירועים חברתים
אבל הוא ממש נעל אז אני מקוה שהגברים הנורמלים +באמת לא חושבים ככה

לדעתי אם אתה אוהב מישהי ומרגיש שאתה רוצה לבלות אותה אתה לא תפחד ממה שאומרים עלי או מה חושבים אלא אם כן יש לך בטחון עצמי ששואף לאפס וכנראה שאתה גם אפס.
בכל מקרה ברור שיש גברים שמתנהגים ככה
Toxic Princess

אוקיי

Toxic Princess • 20 ביוני 2006
קודם כל, אחלה נושא לקישור write.gif

כעת, לדעתי, המצב הזה קיים בהחלט, לשני הכיוונים.

חבל לי להודות אבל הכרתי מספיק אנשים שבהחלט התחשבו מאוד בשיקולים מסוג "מה יחשבו עלי אם יראו אותי איתה"
ולמען האמת, כמה שמבייש אותי לומר, גם לי בזמנו היו מחשבות כאלה מדי פעם. אך התגברתי עליהן.

אני חושבת שאם אני עם בנאדם זה משיקולים אישיים בלבד ומחיבה כלפיו, ואם למישהו לא טוב עם זה, זו בעיה שלו.
אותו דבר לכיוון השני- אם מישהו לא רוצה להיות איתי או עם מישהי אחרת בגלל מה שיחשבו, למרות שהוא רוצה להיות איתה.. אז וואלה..בעיה שלו.

ואיך להמנע מהם? אני אישית תמיד מבחינה בהם. כלומר, כמעט תמיד. לא יודעת איך, פשוט שמים לב.

ולך, ללא גבולות.. בהצלחה!!! בהחלט רדי והצליחי. העיקר שתיהיי מאושרת מעצמך ועם עצמך!

cheerleader.gif
huan
huan • 20 ביוני 2006
צביעות רבותיי צביעות.
באותה היזדמנות למה שלא נפתח שירשור בו הגברים יוכלו להיתלונן על איך נשים מפלות אותם מתאמים כלכליים ומתאמי מראה חיצוני,מוצא ומה יגידו השכנים.
לפסול מישהו למערכת יחסים ביגלל שהוא אידיוט שמונע על ידי "מה יגידו השכנים" זו בהחלט סיבה טובה ואפילו מומלצת.
ילדה אסור ילדה מותר​(נשלטת)

תראה

יש לי כמה דברים להגיד.
האחד הוא שאשה שמנה היא לא בהכרח לא ניידת, אין ספק שהיא כבדה מבחינת משקל ואז לא לכולם מתאים.
גם סקס בחושך וחוסר ביטחון הם לא מובנים אצל כל שמנה.

אך אני חושבת שמדובר במשיכה, יש כאלו שאוהבים את זה ויש כאלו שלא.

כמובן שגבר שמתבייש בכך ירצה להשאיר אשה כזאת כמאהבת סודית ולא באור הזרקורים, ואז זה להחלטתה של כל אשה האם היא רוצה להשאר שם או לקום וללכת.
מאי
לפני 17 שנים • 21 ביוני 2006

שמנות

מאי • 21 ביוני 2006
Venus in Furs כתב/ה:

אישה שמנה היא מלבד היותה אולי חושנית ומרשימה ומענגת ביותר, גם אישה עם בעיה בריאותית רצינית. בעיה שנגרמת עקב חוסר היכולת או הרצון שלה לשלוט באכילה שלה. ואני חלילה לא מדבר על כל מי שהיא לא אנרוקסית. אני מדבר על מי שחורגת בכמה עשרות קילוגרמים מה BMI שלה.

מסכימה עם ונוס שמעבר לכל מדובר בבעיה בריאותית ואף נפשית של חוסר יכולת לשלוט באכילה.
חבל, יש היום טיפולים מכל הסוגים.